چابکسوار آرمین آق آتابای
983
112
125
131
مسابقه اسب کلاس مالک مربی مسافت وزن مقام (فاصله طولی) زمان IOR فیلم
هفته دهم پاییز آق قلا
1397/09/23
عالم شاد بازرگان Maiden بازرگان یزدانی رحمان یزدانی 1200 0.0 7 / 8 (14.5) 01:25.987 -
هفته دهم پاییز آق قلا
1397/09/23
آلتون سا هندیکاپ کلاس 3 حاج طواق مراد آق عبدالرحمان مختومی 1550 0.0 2 / 10 (5.0) 01:38.817 88
هفته دهم پاییز آق قلا
1397/09/23
گل نسیم هندیکاپ کلاس 4 ابراهیم سالاری عبدالرحمان مختومی 1550 0.0 6 / 10 (11.0) 01:37.710 70
هفته دهم پاییز آق قلا
1397/09/23
من بولت برنده محمد رئوف رجب زاده و فرهاد هادی نژاد اسماعیل خوجملی 1200 0.0 2 / 8 (0.25) 01:12.806 -
هفته دهم پاییز آق قلا
1397/09/23
منوکید هندیکاپ کلاس 1 اسحاق و عبدالله بابائی رحیم بردی مهرانی 1550 0.0 2 / 5 (1.5) 01:35.200 109
هفته نهم پاییز آق قلا
1397/09/16
هامراك حبیب ایشان کلاس Maiden مبین و مبینا خلیفی سید عبیداله رجال 1000 52.0 6 / 8 (24.5) 01:23.005 -
هفته هشتم پاییز آق قلا
1397/09/09
کینگ ولف هندیکاپ کلاس 5 خلیل رجب زاده بهنام تاجی زاده 1000 56.5 1 / 9 01:04.308 65
هفته هشتم پاییز آق قلا
1397/09/09
شه راد هندیکاپ کلاس 2 شهاب کلته شهرام خوجملی 1000 57.5 4 / 7 (4.25) 01:04.268 103
هفته هشتم پاییز آق قلا
1397/09/09
میراث بندر هندیکاپ کلاس 4 رئوف نوایی جمال آموت 1000 54.0 3 / 5 (5.0) 01:04.110 74
هفته هشتم پاییز آق قلا
1397/09/09
دازملیسا Maiden مانی و ماهان اسماعیلی شهرام خوجملی 1000 52.0 4 / 7 (9.0) 01:08.123 -
هفته هشتم پاییز آق قلا
1397/09/09
یارین مهر هندیکاپ کلاس 4 یوسف پایدار میلاد پایدار 1000 55.5 10 / 10 (24.75) 01:19.856 75
هفته هفتم پاییزه آق قلا
1397/09/02
کاراکو برنده مرحوم طواق بردی توماچ علی اونق 1000 54.0 8 / 9 (18.75) 01:05.186 -
هفته هفتم پاییزه آق قلا
1397/09/02
اریس هندیکاپ کلاس 5 پرویز یوسف و رئوف مجنونی قارمحمد گری 1000 51.0 1 / 11 01:01.810 61
هفته هفتم پاییزه آق قلا
1397/09/02
فریا هندیکاپ کلاس 5 محمد امین جرجانی آنه محمد خوجملی 1000 52.5 2 / 9 (3.5) 01:04.148 56
هفته هفتم پاییزه آق قلا
1397/09/02
دازملیسا کلاس Maiden مرحوم عبدالحکیم اسماعیلی شهرام خوجملی 1000 52.0 3 / 13 (13.0) 01:04.644 -
هفته هفتم پاییزه آق قلا
1397/09/02
آرادخان یاسینی کلاس Maiden سیدمهدي استادعلی میلاد پایدار 1000 54.0 6 / 9 (14.0) 01:17.070 -
هفته ششم پاییزه آق قلا
1397/08/25
گلدن بل هندیکاپ کلاس 3 ایوب وجدانی عوض خوجملی 1000 55.0 3 / 6 (5.0) 01:03.032 81
هفته ششم پاییزه آق قلا
1397/08/25
بازنوش قره بولاغ هندیکاپ کلاس 2 یعقوب و عبدالله میرابی محمد شریف تاتاری 1200 58.0 97
هفته ششم پاییزه آق قلا
1397/08/25
سویلای هندیکاپ کلاس ۴ حاجی محمد سلاق امانقلی خوجملی 1200 53.0 3 / 11 (6.0) 01:18.046 68
هفته ششم پاییزه آق قلا
1397/08/25
ردوینز Maiden حاج عمر چوری کمال قربانی 1000 54.0 -
هفته پنجم پاییزه آق قلا
1397/08/18
یل آهو کلاس Maiden مهندس میر حیدری عبدالعزیز گوگ نژاد 1000 54.0 5 / 6 (6.5) 01:17.813 -
هفته پنجم پاییزه آق قلا
1397/08/18
انجوی هندیکاپ کلاس 4 محمد آتابای و سعید دانشمند سلیم خوجملی 1200 58.0 5 / 11 (4.0) 01:17.610 69
هفته پنجم پاییزه آق قلا
1397/08/18
آرشا هندیکاپ کلاس 3 کریم چوگان اراز زارعی کسلخه 1200 56.5 2 / 9 (2.75) 01:17.080 81
هفته پنجم پاییزه آق قلا
1397/08/18
لادی هانی هندیکاپ کلاس 5 مبین کلته ابراهیم بدویزاده 1200 52.5 7 / 12 (9.25) 01:20.930 51
هفته پنجم پاییزه آق قلا
1397/08/18
مهدشت کلاس Maiden حاج کاکا تراچ اراز قربان اونق 1200 54.0 8 / 12 (13.5) 01:20.990 -
هفته پنجم پاییزه آق قلا
1397/08/18
کیوت کلاس Maiden مرحومان نازمحمد شیرمحمدلی و حاجی دهش تیمور میرزاعلی 1000 52.0 12 / 12 (34.0) 01:14.530 -
هفته چهارم پاییزه آق قلا
1397/08/11
سامرسا هندیکاپ کلاس 2 حاجی گراد دوجی اسماعیل بدویزاده 1200 50.0 5 / 9 (20.5) 01:18.960 85
هفته چهارم پاییزه آق قلا
1397/08/11
کیهان سلیم هندیکاپ کلاس 3 نازیلا اودک شهرام خوجملی 1000 55.5 78
هفته چهارم پاییزه آق قلا
1397/08/11
آزادی هندیکاپ کلاس 5 شادروان بیژن نوری ابراهیم قلرعطا 1200 53.0 4 / 12 (13.5) 01:20.015 54
هفته چهارم پاییزه آق قلا
1397/08/11
گلدن بل هندیکاپ کلاس 4 مرحوم عاشورباي چپرلی عوض خوجملی 1200 56.5 1 / 9 01:16.290 75
هفته چهارم پاییزه آق قلا
1397/08/11
ریحان گل هندیکاپ کلاس 4 ریحانه محمد رضا و عبدالرحمن قزل غیاث غفوری 1200 51.5 5 / 9 (6.5) 01:17.700 70
هفته چهارم پاییزه آق قلا
1397/08/11
لیدو برنده سرهنگ اعظمی ابراهیم بدویزاده 1000 52.0 5 / 9 (6.0) 01:04.230 -
هفته چهارم پاییزه آق قلا
1397/08/11
تانیلان کلاس Maiden حاج حمید یزدان پرست و وحید آق ارکاکلی امان بردی گوگ 1000 54.0 4 / 8 (11.25) 01:06.970 -
هفته سوم پاییزه آق قلا
1397/08/04
تانیلان Maiden حاج حمید یزدان پرست و وحید آق ارکاکلی امان بردی گوگ 1000 54.0 -
هفته سوم پاییزه آق قلا
1397/08/04
آهوی نوروزی Maiden مرحوم حاج حامد جرجانی احسان جرجانی 1000 56.0 4 / 9 (8.25) 01:14.180 -
هفته سوم پاییزه آق قلا
1397/08/04
نفس شهریار Maiden حاج غلامرضا تاجیک جلال حاجی زاده 1000 52.0 9 / 12 (22.0) 01:10.140 -
هفته سوم پاییزه آق قلا
1397/08/04
ویندا Maiden عیسی ایگدری ابراهیم بدویزاده 1000 52.0 5 / 11 (15.0) 01:04.660 -
هفته سوم پاییزه آق قلا
1397/08/04
جانام هندیکاپ کلاس 4 یونس نظرنژاد و احسان ایزدی بهروز ایری 1200 52.5 3 / 7 (9.75) 01:17.110 79
هفته دوم پاییزه آق قلا
1397/07/27
بای بای هندیکاپ کلاس 1 کمال گلدیانی ابراهیم بدویزاده 1000 60.0 5 / 6 (8.5) 01:03.540 129
هفته دوم پاییزه آق قلا
1397/07/27
لادی هانی Maiden مبین کلته ابراهیم بدویزاده 1000 54.0 4 / 11 (3.25) 01:04.940 -
هفته دوم پاییزه آق قلا
1397/07/27
مهری ماه 2 Maiden حسن محمد مسافر ابراهیم بدویزاده 1000 54.0 1 / 10 01:04.950 -
هفته دوم پاییزه آق قلا
1397/07/27
اریس هندیکاپ کلاس 5 امیر ارسلان و شهریار قادر قارمحمد گری 1000 53.5 4 / 11 (4.75) 01:03.380 61
هفته دوم پاییزه آق قلا
1397/07/27
مهدشت Maiden حاج کاکا تراچ اراز قربان اونق 1000 54.0 2 / 11 (5.75) 01:04.810 -
هفته دوم پاییزه آق قلا
1397/07/27
کژال امید Maiden آریا الهامی یوسف دهش 1000 52.0 6 / 7 01:20.930 -
هفته اول پاییزه آق قلا
1397/07/20
سجیل مبتدی نریان اویس مقدم فر رحیم کم 1000 54.0 6 / 8 (8.0) 01:06.440 -
هفته اول پاییزه آق قلا
1397/07/20
ویندا مبتدی مادیان عیسی ایگدری ابراهیم بدویزاده 1000 54.0 3 / 9 (8.25) 01:06.850 -
هفته اول پاییزه آق قلا
1397/07/20
لادی ماری هندیکاپ کلاس 5 ماریا کلته ابراهیم بدویزاده 1000 53.0 4 / 10 (12.75) 01:05.890 60