Close
مربی جمشید جرجانی
تعداد مسابقات: 746
مقام اول: 84
مقام دوم: 74
مقام سوم: 84
مسابقه اسب کلاس مالک چابکسوار مسافت وزن مقام (فاصله طولی) دوپینگ زمان IOR فیلم
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
بلک ویند هندیکاپ کلاس 1 کاوه اختراعی بنیامین جرجانی 1000 53.0 6 / 7 1:01.054 102
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
لندی هندیکاپ کلاس2 محمد امین جرجانی و مرتضی خانی بنیامین جرجانی 1650 60.0 4 / 10 1:44.560 100
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
فایرفیلد هندیکاپ کلاس6 کاوه اختراعی بنیامین جرجانی 1650 59.0 63
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
اسپانیا Maiden حاج علی دهقانزاده بافقی و حاج رضا حاجی ب ... بنیامین جرجانی 1000 56.0 6 / 11 1:03.453 58
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
گدر سن سجادی هندیکاپ کلاس 4 زینب و فاطمه قلی زاده بنیامین جرجانی 1600 58.0 10 / 11 2:05.677 83
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
ترنادو هندیکاپ کلاس 4 عبدالمجید شمسی پور نیما اونق 1450 54.0 6 / 6 1:40.269 75
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
لندی ریتد کاندیشن کلاس 2 محمدامین و نورمحمد جرجانی یاسر جرجانی 1450 54.0 2 / 6 1:33.298 98
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
ترنادو هندیکاپ کلاس 3 عبدالمجید شمسی پور مهدی عطانژاد 1200 50.0 6 / 6 1:16.433 75
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
ترنادو هندیکاپ کلاس 4 عبدالمجید شمسی پور مهدی عطانژاد 1200 58.5 12 / 12 1:16.390 81
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
لندی ریتد کاندیشن کلاس 1 ... محمدامین و نورمحمد جرجانی بنیامین جرجانی 1200 54.0 5 / 6 1:13.014 101
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
امپراطور جنوب Maiden حمیدرضا کاووسی یاسر جرجانی 1000 54.0 7 / 12 1:02.097 -
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
گدر سن سجادی هندیکاپ کلاس 2 زینب و فاطمه قلی زاده نیما اونق 1600 50.0 7 / 7 1:58.662 83
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
گدر سن سجادی هندیکاپ کلاس4 زینب و فاطمه قلی زاده یاسر جرجانی 1200 57.5 5 / 8 1:22.528 84
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
لندی هندیکاپ کلاس 1 محمدامین و نورمحمد جرجانی بنیامین جرجانی 1200 53.5 3 / 5 1:12.545 101
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
دنی لاو هندیکاپ کلاس ۵ سرکار خانم محبوبه میرانی مقدم یاسر جرجانی 1200 51.5 12 / 12 1:16.187 60
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
گدر سن سجادی هندیکاپ کلاس 4 زینب و فاطمه قلی زاده یاسر جرجانی 1200 53.5 1 / 6 1:22.675 71
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
لندی ریتد کاندیشن کلاس 1 محمدامین و نورمحمد جرجانی عبدالحلیم قبادی 1000 56.0 2 / 7 1:00.531 101
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
هورس دیر برنده امیر علی و امیررضا از باشگاه امید پیمان قلرعطا 1000 54.0 7 / 7 1:15.535 -
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
گدر سن سجادی ریتد کاندیشن الوونس ... حجت قلی زاده بهابادی یاسر جرجانی 1200 58.0 71
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
گدر سن سجادی هندیکاپ کلاس 2 حجت قلی زاده بهابادی الله بردی طوئی 1200 50.0 9 / 11 1:27.413 71
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
بلک ویند هندیکاپ کلاس 2 کاوه اختراعی بنیامین جرجانی 1000 57.5 7 / 8 1:01.533 105
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
دنی لاو هندیکاپ کلاس ۵ سرکار خانم محبوبه میرانی مقدم بنیامین جرجانی 1000 52.5 8 / 10 1:01.973 62
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
امپراطور جنوب Maiden محمدامین و نورمحمد جرجانی بنیامین جرجانی 1000 54.0 5 / 12 1:04.491 -