Close
مربی عبدالکریم گوگ نژاد
تعداد مسابقات: 336
مقام اول: 39
مقام دوم: 30
مقام سوم: 36
دفعات دوپینگ: 3
مسابقه اسب کلاس مالک چابکسوار مسافت وزن مقام (فاصله طولی) دوپینگ زمان IOR فیلم
هفته 24 - جمعه
1401/02/30
کولی کلاته هندیکاپ کلاس 4 شایان شرکت و محمود کلاته 1200 53.0 79
هفته 24 - جمعه
1401/02/30
شاهکار شریفیان هندیکاپ کلاس 4 مهزاد شریفیان 1200 58.0 85
هفته 23 - جمعه
1401/02/23
گونل مهدوی هندیکاپ کلاس6 شایان شرکت ومحمود کلاته طاهر گوگ نژاد 1200 57.5 8 / 11 1:26.940 63
هفته 22 - پنج شنبه
1401/02/15
گونل مهدوی 2 تا 6 امتیاز Maiden شایان شرکت ومحمود کلاته طاهر گوگ نژاد 1200 51.5 1 / 12 1:24.676 -
هفته 22 - پنج شنبه
1401/02/15
آی نام بصیر 2 تا 6 امتیاز Maiden اکبر دمیرچلی عبدالحلیم قبادی 1200 51.5 5 / 12 1:25.455 55
هفته 21 - جمعه
1401/01/12
شاهکار شریفیان هندیکاپ کلاس 1 مهزاد شریفیان طاهر گوگ نژاد 2200 51.0 10 / 10 2:46.845 85
هفته 20 - جمعه
1401/01/05
کولی کلاته هندیکاپ کلاس 3 شایان شرکت و محمود کلاته طاهر گوگ نژاد 1200 51.0 10 / 11 1:25.478 79
هفته 20 - پنج شنبه
1401/01/04
گونل مهدوی Maiden شایان شرکت ومحمود کلاته طاهر گوگ نژاد 1000 50.5 3 / 10 1:14.280 -
هفته 20 - پنج شنبه
1401/01/04
جاوید دزپارت Maiden اصغر قاید امینی 1000 58.0 -
هفته 19 - جمعه
1400/12/27
آی نام بصیر Maiden اکبر دمیرچلی یونس اورکلی 1200 50.0 12 / 12 1:30.072 -
هفته 19 - پنج شنبه
1400/12/26
دیاکو کلاته Maiden مهدی و مهیار دلقندی طاهر گوگ نژاد 1200 50.0 2 / 12 1:25.282 56
هفته 19 - پنج شنبه
1400/12/26
سرو فام میر هندیکاپ کلاس6 امیرحسین شجاعی آرمین آق آتابای 1200 55.5 11 / 11 1:30.121 59
هفته 18 - جمعه
1400/12/20
اغوزخان هندیکاپ کلاس ۵ اکبر دمیرچلی طاهر گوگ نژاد 1600 57.0 6 / 11 1:55.825 72
هفته 17 - پنج شنبه
1400/12/12
شاهکار شریفیان هندیکاپ کلاس 2 علی شریفیان طاهر گوگ نژاد 1600 53.0 6 / 11 1:54.743 85
هفته 17 - پنج شنبه
1400/12/12
هایده Maiden شادروان حاج ابراهیم انجم روز طاهر گوگ نژاد 1200 54.0 4 / 10 1:14.211 45
هفته 17 - پنج شنبه
1400/12/12
گونل مهدوی Maiden شایان شرکت ومحمود کلاته 1000 50.0 -
هفته 16 - پنج شنبه
1400/12/05
اغوزخان هندیکاپ کلاس ۵ اکبر دمیرچلی پیمان قلرعطا 1200 58.5 7 / 11 1:23.106 72
هفته 16 - پنج شنبه
1400/12/05
کولی کلاته هندیکاپ کلاس ۵ شایان شرکت و محمود کلاته طاهر گوگ نژاد 1200 60.0 9 / 11 1:24.292 79
هفته 14 - شنبه
1400/11/09
عجایب ۲ Maiden مرحومحاج ابراهیم انجم روز رامین قهرمانی 1000 56.0 3 / 10 1:14.971 -
هفته 13 - پنج شنبه
1400/10/30
سولا روشن Maiden مرتضی دهقانی محمود آبادی صادق ایمری 1000 54.0 3 / 7 1:03.422 -
هفته 13 - پنج شنبه
1400/10/30
یل یالی هندیکاپ کلاس 1 مجموعه تولید پرورش اسب ترکمن صحرا نیما اونق 1200 53.0 5 / 10 1:21.618 92
هفته 12 - جمعه
1400/10/24
کولی کلاته برنده شایان شرکت و محمود کلاته طاهر گوگ نژاد 1000 54.0 1 / 9 1:09.583 -
هفته 12 - جمعه
1400/10/24
یل یالی هندیکاپ کلاس 3 مجموعه تولید پرورش اسب ترکمن صحرا محمد خوجملی 1200 60.0 1 / 7 1:22.392 86
هفته 12 - جمعه
1400/10/24
شاهکار شریفیان هندیکاپ کلاس 3 علی شریفیان طاهر گوگ نژاد 1200 59.5 4 / 7 1:23.106 85
هفته 12 - پنج شنبه
1400/10/23
بلاچو Maiden مرحوم حاج ارازمحمد وعوض صفایی رامین قهرمانی 1000 54.0 6 / 7 1:03.641 -
هفته 12 - پنج شنبه
1400/10/23
ناز قوش قلیچ خانی Maiden پرورش اسب ترکمن صحرا صادق ایمری 1000 54.0 4 / 12 1:12.961 -
هفته 12 - پنج شنبه
1400/10/23
طوفان صحرا صانعی Maiden محمد علی صانعی آرمین کریمی 1000 56.0 11 / 12 1:20.291 -
هفته 12 - پنج شنبه
1400/10/23
دلدل شاهوار Maiden پرورش اسب اشرفی طاهر گوگ نژاد 1000 56.0 8 / 12 1:18.606 -
هفته 11 - شنبه
1400/10/18
هورس دیر هندیکاپ کلاس 5 علی باروت کوب طاهر گوگ نژاد 1600 55.0 8 / 8 2:12.562 63
هفته 11 - شنبه
1400/10/18
اغوزخان هندیکاپ کلاس 5 اکبر دمیرچلی یونس اورکلی 1600 59.5 3 / 8 1:57.907 72
هفته 10 - پنج شنبه
1400/10/09
سرو فام میر هندیکاپ کلاس 6 امیرحسین شجاعی رامین قهرمانی 1200 57.5 7 / 11 1:27.764 59
هفته 9 - جمعه
1400/10/03
سولا روشن Maiden مرتضی دهقانی محمود آبادی 1000 54.0 -
هفته 9 - پنج شنبه
1400/10/02
دیاکو کلاته Maiden احسان کلاته پیمان قلرعطا 1200 54.0 5 / 8 1:27.815 -
هفته 8 - جمعه
1400/09/26
شاهکار شریفیان هندیکاپ کلاس 3 علی شریفیان طاهر گوگ نژاد 1600 55.0 3 / 9 1:54.029 85
هفته 7 - جمعه
1400/09/19
دلدل شاهوار Maiden پرورش اسب اشرفی 1000 56.0 -
هفته 6 - جمعه
1400/09/12
گونل مهرسا Maiden محسن حسنی علی عطایی 1000 54.0 10 / 11 1:18.644 -
هفته 6 - جمعه
1400/09/12
دیاکو کلاته Maiden احسان کلاته طاهر گوگ نژاد 1000 54.0 4 / 11 1:14.160 -
هفته 6 - پنج شنبه
1400/09/11
شاهکار شریفیان هندیکاپ کلاس ۵ علی شریفیان طاهر گوگ نژاد 1600 57.5 1 / 9 1:59.218 70
هفته 6 - پنج شنبه
1400/09/11
اغوزخان هندیکاپ کلاس ۵ اکبر دمیرچلی محمد خوجملی 1600 60.0 4 / 9 2:01.796 75
هفته 5 - جمعه
1400/09/05
اغوزخان هندیکاپ کلاس 4 اکبر دمیرچلی نیما اونق 1200 60.0 5 / 9 1:24.712 77
هفته 5 - جمعه
1400/09/05
هورس دیر هندیکاپ کلاس 4 زنده یاد محمد تقی سلیمانی طاهر گوگ نژاد 1200 54.0 6 / 9 1:24.962 65
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
سرو فام میر هندیکاپ کلاس6 امیرحسین شجاعی و کاظم شریفی 1600 54.0 59
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
هورس دیر هندیکاپ کلاس6 مهدی حسین پور طاهر گوگ نژاد 1600 60.0 4 / 11 2:00.279 67
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
شاهکار شریفیان هندیکاپ کلاس6 علی شریفیان نیما اونق 1600 56.5 1 / 11 1:57.649 60
هفته 4 - پنج شنبه
1400/08/27
دل دل شاد دشت بهشت Maiden محمدرضا محمدزاده محمد خوجملی 1000 56.0 6 / 10 1:13.689 -
هفته 4 - پنج شنبه
1400/08/27
دیاکو کلاته Maiden احسان کلاته طاهر گوگ نژاد 1000 54.0 3 / 10 1:12.848 -
هفته 3 - جمعه
1400/08/21
آرچمان گز Maiden امیر حسین خدابنده طاهر گوگ نژاد 1200 54.0 6 / 12 1:27.176 40
هفته 3 - پنج شنبه
1400/08/20
سولا روشن Maiden مرتضی دهقانی محمود آبادی طاهر گوگ نژاد 1000 54.0 7 / 9 1:05.990 -
هفته 2 - شنبه
1400/08/15
سرو فام میر Maiden امیرحسین شجاعی نورمحمد بهادر 1000 54.0 1 / 9 1:12.649 -
هفته 1 - چهارشنبه
1400/08/05
دیاکو کلاته Maiden احسان کلاته 1000 54.0 -
هفته 1 - چهارشنبه
1400/08/05
دل دل شاد دشت بهشت Maiden محمدرضا محمدزاده کیوان قلرعطا 1000 56.0 9 / 11 1:14.532 -