Close
مربی آی محمد هوشمند
تعداد مسابقات: 40
مقام اول: 9
مقام دوم: 6
مقام سوم: 5
مسابقه اسب کلاس مالک چابکسوار مسافت وزن مقام (فاصله طولی) دوپینگ زمان IOR فیلم
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
بلک وینر هندیکاپ کلاس6 خانم دکتر رزیتا امیری فر کمال صالح پور 1000 60.0 5 / 8 1:01.674 64
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
لاس وگاس هندیکاپ کلاس 4 بابک قلبی کمال صالح پور 1000 60.0 2 / 8 0:59.651 80
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
لاس وگاس هندیکاپ کلاس 4 بابک قلبی کمال دالی جه عطا 1200 57.5 4 / 6 1:11.960 80
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
لاس وگاس هندیکاپ کلاس ۵ بابک قلبی رامین قهرمانی 1200 59.5 1 / 8 1:09.606 71
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
لاس وگاس هندیکاپ کلاس 4 بابک قلبی نادر صالح پور 1000 55.0 2 / 6 1:00.170 70
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
لاس وگاس هندیکاپ کلاس 4 بابک قلبی نیما اونق 1000 53.5 2 / 7 0:59.734 68
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
سرخ دل هندیکاپ کلاس 4 محمد مهدی عسکری آرمین آق آتابای 1000 57.5 3 / 5 1:01.085 74
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
بویمو هندیکاپ کلاس6 سرکار خانم مینا دیده بان رامین قهرمانی 1000 56.0 4 / 7 1:01.035 56
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
بنفیت ریتد کاندیشن کلاس 1 حاج سید علیرضا بیگی 1600 58.0 115
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
مون راکت هندیکاپ کلاس6 ستایش شیدایی یاسر جرجانی 1450 60.0 1 / 10 1:34.943 67
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
بلک وینر Maiden خانم دکتر رزیتا امیری فر نیما اونق 1000 52.0 2 / 9 1:00.825 42
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
بلک لیدی Maiden سینا دوجی عبدالحلیم قبادی 1200 52.0 6 / 11 1:15.199 73
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
سوشا ریتد کاندیشن کلاس 1 ... احسان نوری کمال دالی جه عطا 1200 58.0 4 / 6 1:12.059 115
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
دازپرنس هندیکاپ کلاس 4 احمد کرفه و جبار پقه کمال دالی جه عطا 1450 56.5 5 / 9 1:33.651 79
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
بلک لیدی Maiden جلال باشقره (تولیدی مبل متین) نورمحمد بهادر 1000 52.0 6 / 9 1:02.858 75
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
سلینا Maiden اویس خجسته نورمحمد بهادر 1000 52.0 9 / 11 1:04.329 -
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
الماس بندر هندیکاپ کلاس 3 تویجان سقلی کمال دالی جه عطا 1200 57.0 5 / 9 1:11.226 93
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
کلونیا Maiden محمد باسط مختوم نژاد و محمد طاها شیرمحمد ... پیمان قلرعطا 1000 52.0 5 / 10 1:02.066 62
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
گلداورورا Maiden سید علی رضا بیگی 1000 52.0 -
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
الماس بندر هندیکاپ کلاس 3 تویجان سقلی کمال دالی جه عطا 1000 54.0 1 / 11 1:00.669 91
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
دازپرنس هندیکاپ کلاس ۵ غیاث و احمد کرفه کمال دالی جه عطا 1200 56.0 1 / 12 1:12.118 71
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
دازپرنس هندیکاپ کلاس ۵ غیاث و احمد کرفه آق اویلی بشگرد 1200 58.5 3 / 8 1:13.715 71
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
سوشا هندیکاپ کلاس 1 احسان نوری نادر صالح پور 1200 57.0 1 / 5 1:11.821 108
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
الماس بندر هندیکاپ کلاس 4 تویجان سقلی ستار مهرانی 1200 58.0 2 / 9 1:12.669 87
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
سوشا ریتد کاندیشن کلاس 1 احسان نوری 1000 56.0 108
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
کلونیا Maiden محمد باسط مختوم نژاد و نیما پشمک محمود عطا سیدی 1000 52.0 8 / 11 1:05.357 64
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
سلینا Maiden اویس خجسته کمال دالی جه عطا 1000 52.0 7 / 8 1:05.947 -
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
طوطی هندیکاپ کلاس 5 ماهان و مانی دوجی عبدالحلیم قبادی 1000 56.0 3 / 11 1:02.603 70
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
سوشا هندیکاپ کلاس 2 احسان نوری کمال دالی جه عطا 1000 57.5 1 / 8 0:59.667 101
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
الماس بندر هندیکاپ کلاس 4 یعقوب جرجانی و نورجان سقلی کمال دالی جه عطا 1000 54.0 1 / 8 1:01.059 81
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
طوطی Maiden ایلناز ازونی دوجی کمال دالی جه عطا 1000 52.0 1 / 12 1:02.779 -
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
بریتانیا Maiden احسان نوری کمال دالی جه عطا 1000 52.0 1 / 5 1:01.341 -