Close
مربی امان بردی گوگ
تعداد مسابقات: 207
مقام اول: 31
مقام دوم: 27
مقام سوم: 32
دفعات دوپینگ: 4
مسابقه اسب کلاس مالک چابکسوار مسافت وزن مقام (فاصله طولی) دوپینگ زمان IOR فیلم
هفته 21 - جمعه
1400/02/31
دلناز Maiden پرویز ایگدری یونس اورکلی 1000 54.0 2 / 9 1:03.125 -
هفته 21 - جمعه
1400/02/31
آدولف برنده محمد صادق و طاها کوچکی نورمحمد بهادر 1200 56.0 82
هفته 21 - جمعه
1400/02/31
ماه سروین هندیکاپ کلاس ۵ مرحوم مخدجان چپرلی آرمین آق آتابای 1200 54.0 1 / 11 1:12.466 67
هفته 21 - پنج شنبه
1400/02/30
جی پیک جان Maiden رضوان خان مقیمی سراج الدین اندروا 1000 54.0 8 / 9 1:06.226 -
هفته 21 - پنج شنبه
1400/02/30
دورگانو Maiden قربان قلی اینچه برونی نورمحمد بهادر 1000 54.0 2 / 9 1:02.426 -
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
آدولف هندیکاپ کلاس 4 امین افق عطا نادر صالح پور 1000 56.0 12 / 12 1:03.504 85
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
آناشید هندیکاپ کلاس 3 فریبرز صوفی راد 1000 58.5 100
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
ماه سروین هندیکاپ کلاس6 مرحوم مخدجان چپرلی آرمین آق آتابای 1000 59.0 1 / 8 1:01.218 62
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
اونانا Maiden ایمان سارلی سراج الدین اندروا 1000 58.0 3 / 8 1:03.562 -
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
دورگانو Maiden قربان قلی اینچه برونی نیما اونق 1000 54.0 4 / 8 1:02.649 -
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
اونانا Maiden ایمان و یحیی سارلی آرمین آق آتابای 1000 56.0 9 / 10 1:08.516 -
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
آنیل هندیکاپ کلاس6 عبدالسلیم کر مهدی چپرلی 1000 57.0 9 / 9 1:04.000 56
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
ماه سروین هندیکاپ کلاس6 مرحوم مخدجان چپرلی آرمین آق آتابای 1000 60.0 3 / 9 1:01.716 62
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
بن تانیش هندیکاپ کلاس 4 سینا و عارف گوگ کمال دالی جه عطا 1000 58.0 6 / 10 1:01.981 79
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
آدولف هندیکاپ کلاس 4 محمد صادق و طاها کوچکی رامین قهرمانی 1000 58.0 4 / 10 1:01.907 85
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
دورگانو Maiden قربان قلی اینچه برونی آرمین آق آتابای 1000 54.0 3 / 10 1:02.948 -
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
افسون هندیکاپ کلاس 4 رضا هاشمی آرمان زیرکی 1200 53.0 10 / 11 1:14.041 82
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
بن تانیش هندیکاپ کلاس 4 سینا و عارف گوگ مهدی چپرلی 1200 58.5 5 / 11 1:12.427 81
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
ماه سروین هندیکاپ کلاس6 مرحوم مخدجان چپرلی 1200 59.0 62
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
ماه سروین هندیکاپ کلاس6 مرحوم مخدجان چپرلی نادر صالح پور 1200 57.0 3 / 7 1:11.442 62
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
آنیل هندیکاپ کلاس6 بهرام مسافر 1200 54.0 56
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
آناشید هندیکاپ کلاس 3 محمد آق آق اویلی بشگرد 1200 54.5 3 / 10 1:10.011 100
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
ماه سروین هندیکاپ کلاس 6 محمد آق رامین قهرمانی 1000 58.0 6 / 11 1:01.802 64
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
آناشید هندیکاپ کلاس 2 مصطفی کوچکی و عبدالطیف ایلی پور رامین قهرمانی 1000 60.0 2 / 5 1:00.387 100
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
لاکسیدا هندیکاپ کلاس 4 محمد حسام صادق زاده 1000 55.0 74
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
آماندا 2 Maiden وهاب راوشی سراج الدین اندروا 1000 54.0 3 / 10 1:03.007 -
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
افسون هندیکاپ کلاس ۵ رضا هاشمی ابوطالب چاریزاده 1650 55.0 3 / 8 1:46.672 84
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
آناشید نویس استیکس مرحوم ملابابا و جلال بابایی اترک کمال دالی جه عطا 1450 56.0 2 / 6 1:34.733 100
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
افسون هندیکاپ کلاس ۵ رضا هاشمی سراج الدین اندروا 1550 56.0 3 / 9 1:39.187 82
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
آماندا 2 Maiden همراه مردخدا سراج الدین اندروا 1000 54.0 5 / 11 1:04.004 -
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
ماه سروین هندیکاپ کلاس6 مرحوم مخد جان چپرلی آرمین آق آتابای 1000 60.0 2 / 8 1:01.769 64
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
بن تانیش هندیکاپ کلاس 4 وکیل گوگ نیما اونق 1550 56.0 8 / 8 1:41.688 81
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
افسون Maiden رضا هاشمی سراج الدین اندروا 1450 54.0 2 / 8 1:36.465 78
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
جی پیک جان Maiden رضوان خان مقیمی بنیامین قلرعطا 1000 54.0 6 / 7 1:05.543 -
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
بن آیلی Maiden دکتر کامیار بزرگ نژاد بنیامین قلرعطا 1000 52.0 8 / 10 1:04.421 -
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
بن باراد هندیکاپ کلاس 4 دکتر کامیار بزرگ نژاد عرفان طعنه 1200 57.5 10 / 11 1:15.169 78
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
آناشید برنده اراز صوفی راد و حکیم حسن قاسمی کمال دالی جه عطا 1000 52.0 2 / 8 1:01.110 -
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
دلناز Maiden پرویز ایگدری 1000 52.0 -
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
بن آلپای هندیکاپ کلاس ۵ کلینیک ساختمانی یزدان پرست آرمین آق آتابای 1000 54.0 7 / 8 1:02.214 64
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
آنیل هندیکاپ کلاس6 بهرام مسافر سراج الدین اندروا 1000 51.5 1 / 11 1:02.293 50
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
بن آلپای هندیکاپ کلاس ۵ مسعود یزدان پرست آق اویلی بشگرد 1000 55.0 10 / 10 1:02.721 67
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
آناشید Maiden امان و امید بدراقی کمال دالی جه عطا 1000 52.0 1 / 6 1:01.177 -
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
تانیلان هندیکاپ کلاس ۵ کلینیک ساختمانی یزدان پرست و املاک فرودگ ... 1000 55.0 69
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
بن آیلی Maiden دکتر کامیار بزرگ نژاد آرمین آق آتابای 1000 52.0 5 / 6 1:04.939 -
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
آلرا Maiden مهندس مجید اشرفی آرمین آق آتابای 1200 52.0 3 / 10 1:26.426 68