Close
مربی سبحانقلی قربانی
تعداد مسابقات: 203
مقام اول: 29
مقام دوم: 29
مقام سوم: 21
مسابقه اسب کلاس مالک چابکسوار مسافت وزن مقام (فاصله طولی) دوپینگ زمان IOR فیلم
هفته 21 - جمعه
1400/02/31
سوشا هندیکاپ کلاس 2 گروه تولیدی آرم پایپ 1200 60.5 111
هفته 21 - پنج شنبه
1400/02/30
سلینا Maiden اویس خجسته 1000 54.0 -
هفته 21 - پنج شنبه
1400/02/30
افسون هندیکاپ کلاس 4 رضا هاشمی 1200 54.0 78
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
پرنسس هج هندیکاپ کلاس ۵ شرکت سرخدشت محمد خوجملی 1000 59.5 1 / 7 1:00.569 71
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
پرنسس هج هندیکاپ کلاس6 شرکت سرخدشت آرمین آق آتابای 1000 59.5 1 / 8 1:00.928 63
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
سوشا ریتد کاندیشن کلاس 1 ... احسان نوری کمال دالی جه عطا 1000 58.0 6 / 6 1:00.748 113
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
بلک لیدی هندیکاپ کلاس ۵ حاج رضا باشقره بنیامین جرجانی 1200 57.0 5 / 12 1:13.459 73
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
بریتانیا کاندیشن استیکس کلاس ... احسان نوری بنیامین جرجانی 1200 56.0 5 / 8 1:11.550 -
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
الماس بندر هندیکاپ کلاس 3 مرحوم تویجان سقلی عبدالحلیم قبادی 1200 55.5 10 / 10 1:11.953 90
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
بریتانیا برنده احسان نوری عبدالحلیم قبادی 1000 54.0 2 / 7 0:59.202 -
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
الماس بندر هندیکاپ کلاس 2 مرحوم تویجان سقلی 1000 60.0 90
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
تاواشکا هندیکاپ کلاس 4 داوود مشرقی عبدالحلیم قبادی 1000 58.0 5 / 6 1:00.586 80
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
تاواریش هندیکاپ کلاس 4 پرورش اسب مشرقی محمد خوجملی 1000 60.0 1 / 6 0:59.477 80
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
پرنسس هج هندیکاپ کلاس6 شرکت سرخدشت عبدالحلیم قبادی 1000 58.0 3 / 9 1:01.509 63
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
تاواشکا هندیکاپ کلاس 3 دکتر داود مشرقی عبدالحلیم قبادی 1000 53.0 5 / 6 1:01.060 80
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
سوشا هندیکاپ کلاس 1 احسان نوری کمال دالی جه عطا 1000 60.0 2 / 7 0:59.989 113
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
اودیسه نویس استیکس پرورش اسب مشرقی 1200 56.0 -
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
بریتانیا نویس استیکس احسان نوری کمال دالی جه عطا 1200 56.0 2 / 6 1:12.149 -
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
پرنسس هج هندیکاپ کلاس ۵ شرکت سرخدشت عبدالحلیم قبادی 1600 54.5 8 / 8 1:47.292 63
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
تاواریش هندیکاپ کلاس 4 پرورش اسب مشرقی عبدالحلیم قبادی 1000 54.5 1 / 7 0:59.525 70
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
بلک لیدی Maiden محمدتانیل باشقره و محمد عرفان نظری نژاد پیمان قلرعطا 1500 54.0 4 / 7 1:36.437 71
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
الماس بندر هندیکاپ کلاس 3 مرحوم تویجان سقلی آرمین آق آتابای 1000 60.0 5 / 6 1:01.760 93
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
طوطی هندیکاپ کلاس ۵ احمد گرگانی دوجی نادر صالح پور 1000 56.5 10 / 12 1:01.112 70
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
پرنسس هج هندیکاپ کلاس6 شرکت سرخدشت پیمان قلرعطا 1000 58.5 3 / 7 1:00.665 65
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
اودیسه برنده پرورش اسب مشرقی پیمان قلرعطا 1000 54.0 5 / 7 1:00.727 -
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
بریتانیا برنده احسان نوری نورمحمد بهادر 1000 54.0 4 / 7 1:00.313 -
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
بلک لیدی Maiden محمدتانیل باشقره و محمد عرفان نظری نژاد پیمان قلرعطا 1450 54.0 5 / 8 1:37.906 73
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
دازپرنس هندیکاپ کلاس ۵ احمد کرفه و جبار پقه 1550 61.0 79
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
بل فوکوس Maiden پرورش اسب مشرقی کمال دالی جه عطا 1000 52.0 5 / 6 1:03.421 -
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
هاکتان هندیکاپ کلاس 1 آلتین سای پارسایی آق اویلی بشگرد 1200 56.0 5 / 5 1:13.069 106
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
هاکتان ریتد کاندیشن کلاس 1 آلتین سای پارسایی پیمان قلرعطا 1000 56.0 5 / 7 1:00.808 108
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
هاکتان هندیکاپ کلاس 2 آلتین سای پارسایی محمد خوجملی 1000 61.0 108