Close
مربی حمید روشنی
تعداد مسابقات: 550
مقام اول: 93
مقام دوم: 88
مقام سوم: 77
مسابقه اسب کلاس مالک چابکسوار مسافت وزن مقام (فاصله طولی) دوپینگ زمان IOR فیلم
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
مون راکت هندیکاپ کلاس6 ستایش شیدایی ستار مهرانی 1200 60.5 4 / 11 1:11.611 69
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
بنفیت ریتد کاندیشن کلاس 1 حاج سید علیرضا بیگی کمال دالی جه عطا 1200 58.0 4 / 7 1:11.541 117
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
لجندری Maiden مهندس سید رسول میری 1000 52.0 -
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
ریو جنتیله Maiden مهندس سید رسول میری کمال دالی جه عطا 1000 54.0 2 / 8 1:03.787 -
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
مون راکت هندیکاپ کلاس ۵ ستایش شیدایی محمد خوجملی 1200 57.0 6 / 12 1:11.607 72
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
کاراسیدا Maiden یارا ریسینگ رامین قهرمانی 1200 52.0 8 / 10 1:13.895 60
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
مون راکت هندیکاپ کلاس ۵ ستایش شیدایی ستار مهرانی 1200 59.0 2 / 6 1:11.482 72
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
نمسیس Maiden سید رسول میری کمال دالی جه عطا 1200 52.0 4 / 11 1:12.160 65
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
لاله دل Maiden علیرضا و زهرا سلیمانی 1200 52.0 -
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
بای بای بوی Maiden مهندس نیما رحمتی نورمحمد بهادر 1200 54.0 3 / 11 1:11.980 60
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
ساکرامنتو هندیکاپ کلاس 4 مهندس حاج حلیم بردی اسماعیلی محمد خوجملی 1000 60.5 4 / 7 1:00.770 85
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
سزار هندیکاپ کلاس 4 آقای حسین دیزجی ابوطالب چاریزاده 1000 58.0 6 / 7 1:00.897 80
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
بنفیت کاندیشن استیکس کلاس ... سید علیرضا بیگی محمد خوجملی 1000 58.0 3 / 8 0:59.376 115
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
گلدن استیت کاندیشن استیکس کلاس ... رامین و ریحانه قوجق نژاد ابوطالب چاریزاده 1000 58.0 4 / 8 0:59.418 117
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
اف 14 هندیکاپ کلاس 3 ادریس پقه و جلال طاهری محمد خوجملی 1000 54.5 3 / 11 1:00.918 88
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
برایت هندیکاپ کلاس ۵ حاج قیوم و دایانا قرنجیک نورمحمد بهادر 1000 60.5 77
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
ون نیم هندیکاپ کلاس ۵ امیر سلیمی ابوطالب چاریزاده 1200 58.0 7 / 12 1:13.736 73
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
نمسیس هندیکاپ کلاس ۵ سید رسول میری نورمحمد بهادر 1200 54.5 4 / 12 1:13.343 66
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
ریو کومو هندیکاپ کلاس 4 حامد کامکار ابوطالب چاریزاده 1200 57.0 6 / 11 1:13.155 77
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
شین تیا ریتد کاندیشن الوونس ... حاج احمد تراچ ابوطالب چاریزاده 1200 58.0 2 / 10 1:13.361 69
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
سرخ دل ریتد کاندیشن الوونس ... محمد مهدی عسکری محمد خوجملی 1000 58.0 4 / 7 1:01.465 76
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
ریو کومو هندیکاپ کلاس 4 مرتضی زمین پرداز نورمحمد بهادر 1200 56.0 5 / 9 1:13.255 79
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
دلتو هندیکاپ کلاس6 جلال ارامش محمد خوجملی 1000 55.0 7 / 10 1:02.571 63
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
برایت هندیکاپ کلاس6 سلوا و حامد خالد زاده ستار مهرانی 1000 56.5 1 / 10 1:00.322 62
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
سزار ریتد کاندیشن کلاس 2 آقای حسین دیزجی ابوطالب چاریزاده 1000 52.0 5 / 7 1:00.270 80
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
بویمو Maiden سرکار خانم مینا دیده بان محمد خوجملی 1000 54.0 7 / 12 1:03.767 -
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
مون راکت هندیکاپ کلاس 4 ستایش شیدایی محمد خوجملی 1000 53.0 4 / 6 1:01.819 75
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
نمسیس Maiden سید رسول میری رامین قهرمانی 1000 52.0 5 / 8 1:01.816 66
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
اف 14 هندیکاپ کلاس 2 فیروز جرجانی و رضا نادری ابوطالب چاریزاده 1000 51.0 6 / 8 1:01.495 88
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
برایت هندیکاپ کلاس ۵ حامد خالد زاده و ایل مراد قرنجیک ابوطالب چاریزاده 1000 55.5 4 / 8 1:01.444 63
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
سرخ دل هندیکاپ کلاس ۵ محمد مهدی عسکری محمد خوجملی 1000 60.0 3 / 8 1:01.387 76
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
لاله دل Maiden علیرضا و زهرا سلیمانی رامین قهرمانی 1000 52.0 2 / 10 1:02.222 -
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
سرخ دل هندیکاپ کلاس 3 محمد مهدی عسکری رامین قهرمانی 1000 51.0 4 / 5 1:00.823 76
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
تاواتاپ هندیکاپ کلاس 3 رحیم طاهری 1000 55.5 85
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
ساکرامنتو هندیکاپ کلاس 3 مهندس حاج حلیم بردی اسماعیلی نادر صالح پور 1000 55.5 2 / 5 1:00.347 81
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
ون نیم هندیکاپ کلاس ۵ امیر سلیمی رامین قهرمانی 1000 58.0 4 / 10 1:01.343 73
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
لاله دل Maiden الناز جهان تیغ آق اویلی بشگرد 1000 52.0 -