Close
مربی عبدالقیوم اونق
تعداد مسابقات: 155
مقام اول: 13
مقام دوم: 14
مقام سوم: 14
مسابقه اسب کلاس مالک چابکسوار مسافت وزن مقام (فاصله طولی) دوپینگ زمان IOR فیلم
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
پرنس بوی هندیکاپ کلاس6 پویان احمدی فیض الله رجال 1000 56.0 7 / 8 1:02.133 52
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
گل آقا هندیکاپ کلاس 4 گل محمد مصدق 1000 57.0 84
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
شاه پری هندیکاپ کلاس ۵ نجمه زرجو امیر مختومی 1200 57.0 7 / 9 1:12.940 70
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
برای تو هندیکاپ کلاس ۵ حبیب صالحی و مسعود قرنجیک آق اویلی بشگرد 1200 55.5 7 / 12 1:13.857 66
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
دان ییلدز هندیکاپ کلاس 6 مرحوم قلیچ محمد زیرکی آرمان زیرکی 1000 60.0 8 / 11 1:02.178 68
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
ای هان هندیکاپ کلاس 4 گل محمد مصدق آق اویلی بشگرد 1000 57.0 6 / 11 1:01.511 79
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
پرنس بوی هندیکاپ کلاس6 پویان احمدی آق اویلی بشگرد 1000 56.5 7 / 9 1:02.313 56
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
شاه پری هندیکاپ کلاس 5 نجمه زرجو قربان محمد اودک 1000 56.5 4 / 11 1:01.512 70
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
شیدر هندیکاپ کلاس 5 آرمین زیرکی 1000 59.5 72
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
گل آقا نویس استیکس گل محمد مصدق 1200 58.0 -
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
مکزیکو نویس استیکس حاج حامد سوقی قربان محمد اودک 1500 56.0 7 / 8 1:43.310 70
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
مکزیکو Maiden حاج یونس سوقی 1500 56.0 70
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
گل آقا Maiden گل محمد مصدق آق اویلی بشگرد 1200 56.0 1 / 7 1:12.516 -
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
دان ییلدز هندیکاپ کلاس ۵ مرحوم قلیچ محمد زیرکی آرمان زیرکی 1650 55.5 2 / 8 1:45.783 68
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
شاه پری هندیکاپ کلاس ۵ نجمه زرجو قربان محمد اودک 1000 56.0 2 / 12 1:00.578 69
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
دان ییلدز هندیکاپ کلاس ۵ مرحوم قلیچ محمد زیرکی آرمان زیرکی 1000 57.0 9 / 12 1:01.108 71
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
شیدن Maiden تیمور زیرکی آرمان زیرکی 1000 54.0 10 / 10 1:04.546 -
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
برای تو Maiden مهدی صالحی و مسعود قرنجیک محمد امین توماج 1200 54.0 9 / 11 1:15.957 66
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
سلما ریتد کاندیشن کلاس 1 ... سارا و اورهان و سینا شیخ پور سراج الدین اندروا 1200 52.0 6 / 6 1:14.559 85
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
آروین Maiden آروین گلی نیا بهرام بینایی 1000 54.0 7 / 10 1:03.441 -
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
بولد رد هندیکاپ کلاس ۵ نادرموحد و فائز طاقاني بهرام بینایی 1200 54.0 5 / 6 1:11.710 62
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
سلما هندیکاپ کلاس 3 سارا و اورهان و سینا شیخ پور عبدالحلیم قبادی 1000 52.5 11 / 11 1:02.137 88
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
بولد رد هندیکاپ کلاس ۵ نادرموحد و فائز طاقاني امیر مختومی 1200 55.5 8 / 12 1:14.035 64
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
بولد رد هندیکاپ کلاس6 نادرموحد و فائز طاقاني بهرام بینایی 1000 57.5 3 / 10 1:01.257 64
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
یادگار جاناسی Maiden بهنام مسلمی اسحاق قاضلی کر 1000 52.0 10 / 11 1:05.717 -
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
بولد رد Maiden نادرموحد و فائز طاقاني بهرام بینایی 1000 54.0 2 / 8 1:01.395 51