Close
مربی امید ایری
تعداد مسابقات: 320
مقام اول: 45
مقام دوم: 49
مقام سوم: 40
مسابقه اسب کلاس مالک چابکسوار مسافت وزن مقام (فاصله طولی) دوپینگ زمان IOR فیلم
هفته 21 - جمعه
1400/02/31
دل وین هندیکاپ کلاس ۵ ابراهیم کاظمی 1200 53.0 64
هفته 21 - پنج شنبه
1400/02/30
عدنان خان هندیکاپ کلاس 4 حاج قربان چوپان پقه 1200 54.0 74
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
هج کروز ریتد کاندیشن کلاس 2 ... محمد سالاری امیر مختومی 1000 58.0 5 / 7 0:59.882 97
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
پری بوس هندیکاپ کلاس6 وحید صحنه نادر صالح پور 1000 59.0 1 / 9 1:01.445 60
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
باک آی هندیکاپ کلاس 4 مسعود دولتخواه نادر صالح پور 1000 58.0 2 / 10 1:01.143 85
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
امپراطور گری هندیکاپ کلاس 4 ایل آی و جانان گری 1000 60.0 92
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
یلداناز هندیکاپ کلاس ۵ عمران و کاکاجان میرزاعلی پیمان قلرعطا 1000 60.0 10 / 12 1:02.323 73
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
پینار هندیکاپ کلاس ۵ حاج رشید پقه نورمحمد بهادر 1200 56.0 8 / 9 1:13.426 68
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
جالیسکو هندیکاپ کلاس 2 محمد صفا سلاق و محمد شریف حسن قاسمی نورمحمد بهادر 1200 54.0 6 / 8 1:11.593 93
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
داز قره بولاغ هندیکاپ کلاس 4 محمد طاها و محمد حنیف نظری نورمحمد بهادر 1200 53.5 9 / 11 1:13.775 83
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
طوطی هندیکاپ کلاس6 محمدگرگانی دوجی و آدو آق نورمحمد بهادر 1200 59.5 1 / 7 1:11.000 67
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
پینار هندیکاپ کلاس6 حسام و نوید پقه 1200 60.0 68
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
یلداناز هندیکاپ کلاس 4 عمران و یاسین و آیهان میرزاعلی نورمحمد بهادر 1200 53.0 10 / 12 1:12.272 73
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
لیدی استرایکر ری استریکتد هندیکاپ ... ایلهان و آتلی نیازی 1200 60.0 60
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
هج کروز کاندیشن استیکس کلاس ... محمد سالاری نورمحمد بهادر 1200 58.0 8 / 9 1:10.249 100
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
راچل Maiden میثم منوچهری نورمحمد بهادر 1000 54.0 7 / 10 1:01.566 80
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
باک آی برنده مسعود دولتخواه پیمان قلرعطا 1200 56.0 4 / 10 1:11.085 85
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
شاهزاده یلقی برنده حاج بایرام قربان سلاق 1200 54.0 81
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
جالیسکو هندیکاپ کلاس 3 محمد صفا سلاق و محمد شریف حسن قاسمی نورمحمد بهادر 1200 54.0 1 / 10 1:09.365 83
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
پری بوس هندیکاپ کلاس 6 وحید صحنه نورمحمد بهادر 1000 53.0 1 / 11 1:00.840 53
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
پینار هندیکاپ کلاس 2 حسام و نوید پقه نورمحمد بهادر 1000 53.0 4 / 5 1:01.203 68
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
جالیسکو هندیکاپ کلاس 4 محمد صفا سلاق و محمد شریف حسن قاسمی نورمحمد بهادر 1000 60.0 4 / 11 1:01.333 85
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
لیدی استرایکر Maiden ایلهان و آتلی نیازی نورمحمد بهادر 1000 54.0 3 / 11 1:01.483 -
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
شاهزاده یلقی هندیکاپ کلاس 4 حاج بایرام قربان سلاق پیمان قلرعطا 1000 59.0 7 / 11 1:02.799 84
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
یلداناز هندیکاپ کلاس 5 حاج عبدالرحیم و آناقلیچ حاجی میرزاعلی پیمان قلرعطا 1000 58.0 3 / 11 1:01.465 73
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
شاهان بندر هندیکاپ کلاس6 سایا و صوفیا رضوانی جواد آچاک 1700 61.0 2 / 7 1:50.028 67
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
داز قره بولاغ نویس استیکس مرحومان حاج مشهدگلدی خان و حاج صفر نظری آق اویلی بشگرد 1500 56.0 5 / 8 1:39.686 85
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
پری بوس ریتد کاندیشن کلاس 7 وحید صحنه پیمان قلرعطا 1000 58.0 2 / 11 1:02.670 49
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
الی شیبا Maiden صادق موحدقوجق آق اویلی بشگرد 1500 56.0 2 / 7 1:35.988 -
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
رادوگا Maiden میکائیل قوینلی کر علیرضا شامیر 1500 56.0 6 / 7 1:36.748 71
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
جالیسکو هندیکاپ کلاس2 مشدی برهان علیرضا شامیر 1650 53.0 8 / 10 1:46.399 85
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
میس الدرادو Maiden میکاییل و مهدیسا ایری علیرضا شامیر 1200 54.0 7 / 7 1:15.311 -
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
داز قره بولاغ برنده مرحومان حاج مشهدگلدی خان و حاج صفر نظری آق اویلی بشگرد 1200 54.0 2 / 8 1:13.218 85
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
نمسیس هندیکاپ کلاس ۵ مرکز تولید وپرورش اسب علیزاده سراج الدین اندروا 1650 54.5 3 / 5 1:46.738 68
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
شاهان بندر هندیکاپ کلاس ۵ سایا و صوفیا رضوانی جواد آچاک 1650 58.5 6 / 8 1:47.356 70
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
داز قره بولاغ نویس استیکس مرحومان حاج مشهدگلدی خان و حاج صفر نظری بنیامین جرجانی 1450 56.0 4 / 6 1:36.191 85
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
شاهان بندر هندیکاپ کلاس ۵ سایا و صوفیا رضوانی جواد آچاک 1550 60.0 4 / 9 1:39.319 70
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
میس الدرادو Maiden میکاییل و مهدیسا ایری بنیامین جرجانی 1000 54.0 3 / 8 1:02.955 -
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
یلداناز هندیکاپ کلاس ۵ آینازو آیسن و عمران میرزاعلی نورمحمد بهادر 1000 54.0 1 / 12 1:00.270 65
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
پینار Maiden حامد پقه نورمحمد بهادر 1450 54.0 1 / 8 1:35.751 -
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
رادوگا Maiden میکائیل قوینلی کر نورمحمد بهادر 1450 56.0 71
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
نمسیس هندیکاپ کلاس6 مهندس سید رسول میری آق اویلی بشگرد 1450 57.0 2 / 10 1:34.991 65
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
امپراطور گری هندیکاپ کلاس 3 ایل آی و جانان گری نادر صالح پور 1450 53.0 7 / 10 1:34.795 95
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
پینار Maiden حامد پقه محمد امین توماج 1000 52.0 2 / 10 1:02.011 -
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
داز قره بولاغ برنده مرحومان حاج مشهدگلدی خان و حاج صفر نظری محمد امین توماج 1450 52.0 3 / 9 1:36.434 85
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
میس الدرادو Maiden میکاییل و مهدیسا ایری آرمین آق آتابای 1000 52.0 6 / 6 1:03.576 -
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
الی شیبا Maiden غفور چوری و بهزاد رستگار محمد امین توماج 1000 54.0 2 / 11 1:02.363 -
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
شاهان بندر هندیکاپ کلاس ۵ سایا و صوفیا رضوانی جواد آچاک 1450 58.0 3 / 11 1:34.378 70
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
امپراطور گری ریتد کاندیشن کلاس 2 مرحوم حاج یعقوب گری نادر صالح پور 1450 52.0 3 / 6 1:33.866 95
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
نمسیس هندیکاپ کلاس6 مهندس سید رسول میری محمد امین توماج 1200 59.5 5 / 11 1:13.041 67
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
لیدی استرایکر Maiden مهندس پولاد نیازی محمد امین توماج 1000 52.0 3 / 6 1:01.670 -
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
اونیکس هندیکاپ کلاس 3 مهندس سید رسول میری ستار مهرانی 1200 58.0 3 / 6 1:11.385 95
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
شاهان بندر هندیکاپ کلاس6 سایا و صوفیا رضوانی نورمحمد بهادر 1450 58.0 1 / 9 1:35.445 58
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
امپراطور گری نویس استیکس مرحوم حاج یعقوب گری آرمین آق آتابای 1200 58.0 4 / 6 1:13.065 95
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
شاهزاده یلقی Maiden حاج بایرام قربان سلاق نورمحمد بهادر 1000 52.0 1 / 9 1:02.421 72
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
یلداناز هندیکاپ کلاس6 آینازو آیسن و عمران میرزاعلی محمد امین توماج 1450 60.0 5 / 5 1:38.715 67
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
هج کروز ریتد کاندیشن کلاس 1 محمد سالاری نورمحمد بهادر 1200 52.0 5 / 7 1:11.542 90
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
نمسیس Maiden مهندس سید رسول میری نورمحمد بهادر 1200 52.0 2 / 10 1:12.044 63
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
آذاراکس هندیکاپ کلاس 4 محمد و مهدی حسن قاسمی 1450 56.5 79
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
هج کروز ریتد کاندیشن کلاس 2 مرحومان حاجی مخد نجار و عوض حاجی سالاری نورمحمد بهادر 1200 54.0 4 / 4 1:11.725 90
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
یلداناز Maiden آینازو آیسن و عمران میرزاعلی محمد امین توماج 1200 52.0 1 / 11 1:13.529 60
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
شاهان بندر Maiden سایا و صوفیا رضوانی نورمحمد بهادر 1200 54.0 3 / 11 1:13.855 52
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
جالیسکو هندیکاپ کلاس 3 محمد صفا سلاق و محمد شریف حسن قاسمی نورمحمد بهادر 1200 52.5 1 / 9 1:10.591 80
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
داز قره بولاغ برنده مرحومان حاج مشهدگلدی خان و حاج صفر نظری نورمحمد بهادر 1200 52.0 5 / 9 1:12.256 -
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
آذاراکس هندیکاپ کلاس ۵ مرحوم سخید حسن قاسمی نورمحمد بهادر 1200 59.0 2 / 8 1:12.894 72
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
امپراطور گری برنده مرحوم حاج یعقوب گری نورمحمد بهادر 1000 54.0 1 / 8 1:00.895 -
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
جالیسکو هندیکاپ کلاس 4 محمد صفا سلاق و محمد شریف حسن قاسمی نورمحمد بهادر 1200 56.0 1 / 11 1:12.172 75
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
رادوگا Maiden حاج عبدی پوری نورمحمد بهادر 1000 54.0 7 / 10 1:03.412 -
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
الی شیبا Maiden غفور چوری و بهزاد رستگار محمد امین توماج 1000 54.0 8 / 11 1:05.000 -
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
رادوگا Maiden شمس الدین و میلاد قوینلی کر محمد امین توماج 1000 54.0 11 / 11 1:04.753 -
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
امپراطور گری برنده مرحوم حاج یعقوب گری نادر صالح پور 1000 54.0 3 / 8 1:01.444 -
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
جالیسکو هندیکاپ کلاس4 محمد صفا سلاق و محمد شریف حسن قاسمی محمد امین توماج 1000 57.0 5 / 11 1:02.761 77