Close
مربی امان بردی گوگ
تعداد مسابقات: 201
مقام اول: 29
مقام دوم: 27
مقام سوم: 32
دفعات دوپینگ: 4
مسابقه اسب کلاس مالک چابکسوار مسافت وزن مقام (فاصله طولی) دوپینگ زمان IOR فیلم
هفته 24 - جمعه
1401/02/30
آرتین ریتد کاندیشن کلاس 1 آرتین گوگ و همراه مرد خدا 1200 52.0 103
هفته 23 - جمعه
1401/02/23
حاجی بهرام هندیکاپ کلاس 4 محمد امین مسافر بهرام بینایی 1200 55.5 2 / 12 1:13.298 77
هفته 23 - پنج شنبه
1401/02/22
آرتین هندیکاپ کلاس 2 آرتین گوگ آق اویلی بشگرد 1200 55.5 1 / 8 1:11.359 91
هفته 23 - پنج شنبه
1401/02/22
آی سونا هندیکاپ کلاس6 ارکین و سلدا آرخی 1200 54.5 57
هفته 22 - جمعه
1401/02/16
آل نورا ۲ هندیکاپ کلاس6 هادی آق الله بردی طوئی 1000 55.5 1 / 11 1:01.882 52
هفته 22 - پنج شنبه
1401/02/15
حاجی بهرام هندیکاپ کلاس 3 محمد امین مسافر موسی محمدی 1000 55.0 3 / 4 1:00.696 77
هفته 20 - پنج شنبه
1401/01/04
آرتین هندیکاپ کلاس 3 آرتین و داود گوگ آق اویلی بشگرد 1000 56.0 1 / 7 1:01.259 85
هفته 20 - پنج شنبه
1401/01/04
حاجی بهرام هندیکاپ کلاس 4 خدر مسافر آق اویلی بشگرد 1000 57.0 3 / 11 1:02.040 75
هفته 17 - جمعه
1400/12/13
یاغیش Maiden آرتین غلامیان بهرام بینایی 1000 54.0 8 / 9 1:05.345 -
هفته 17 - پنج شنبه
1400/12/12
حاجی بهرام هندیکاپ کلاس 4 خدر مسافر بنیامین جرجانی 1200 57.0 11 / 12 1:13.154 79
هفته 17 - پنج شنبه
1400/12/12
آرتین هندیکاپ کلاس 4 آرتین و داود گوگ آق اویلی بشگرد 1200 56.0 1 / 12 1:10.550 77
هفته 16 - پنج شنبه
1400/12/05
جاوا هندیکاپ کلاس6 سعید امجدی آق اویلی بشگرد 1000 56.0 11 / 11 1:03.373 56
هفته 15 - جمعه
1400/11/29
مارلیکا Maiden همرا مردخدا 1550 54.0 -
هفته 15 - جمعه
1400/11/29
یاغیش Maiden جعفر بابایی الله بردی طوئی 1550 54.0 4 / 9 1:44.512 -
هفته 14 - شنبه
1400/11/09
حاجی بهرام برنده خدر مسافر آق اویلی بشگرد 1200 56.0 1 / 9 1:13.608 -
هفته 14 - پنج شنبه
1400/11/07
سیاتل هندیکاپ کلاس6 محمدرضا مارامایی ورئوف قویدل 1200 55.5 54
هفته 13 - شنبه
1400/11/02
آرتین هندیکاپ کلاس 4 آرتین و داود گوگ و مردخدا 1200 58.5 77
هفته 13 - پنج شنبه
1400/10/30
آماندا 2 Maiden همرا مردخدا کیوان قلرعطا 1000 54.0 8 / 11 1:04.566 51
هفته 12 - پنج شنبه
1400/10/23
حاجی بهرام برنده خدر مسافر آق اویلی بشگرد 1000 56.0 2 / 6 1:01.255 -
هفته 11 - شنبه
1400/10/18
سیاتل کلاسیفاید کاندیشن اس ... محمدرضا مارامایی ورئوف قویدل آق اویلی بشگرد 1200 56.0 1 / 7 1:16.798 49
هفته 11 - شنبه
1400/10/18
آرتین هندیکاپ کلاس 4 آرتین و داود گوگ آق اویلی بشگرد 1000 56.0 5 / 10 1:01.854 77
هفته 10 - جمعه
1400/10/10
حاجی بهرام برنده خدر مسافر آق اویلی بشگرد 1200 56.0 5 / 8 1:15.610 -
هفته 10 - جمعه
1400/10/10
آماندا 2 هندیکاپ کلاس 6 همرا و حبیب مردخدا بهرام بینایی 1000 56.0 10 / 12 1:03.779 55
هفته 9 - پنج شنبه
1400/10/02
جاوا هندیکاپ کلاس ۵ سعید امجدی آق اویلی بشگرد 1000 56.5 9 / 10 1:03.437 72
هفته 9 - پنج شنبه
1400/10/02
سیاتل کلاسیفاید کاندیشن اس ... کلینیک ساختمانی آپادانا آق اویلی بشگرد 1000 56.0 2 / 7 1:03.826 48
هفته 8 - جمعه
1400/09/26
آرتین هندیکاپ کلاس 4 آرتین و داود گوگ آق اویلی بشگرد 1200 55.0 1 / 12 1:12.712 70
هفته 7 - پنج شنبه
1400/09/18
مارلیکا Maiden همرا مردخدا عبدالحلیم قبادی 1000 54.0 9 / 10 1:06.102 -
هفته 6 - جمعه
1400/09/12
یاغیش Maiden جعفر بابایی کیوان قلرعطا 1000 54.0 8 / 10 1:08.191 -
هفته 6 - پنج شنبه
1400/09/11
آرتین هندیکاپ کلاس6 آرتین و داود گوگ آق اویلی بشگرد 1000 57.5 1 / 11 1:01.962 55
هفته 5 - جمعه
1400/09/05
حاجی بهرام Maiden خدر مسافر آق اویلی بشگرد 1000 56.0 1 / 12 1:02.421 -
هفته 5 - پنج شنبه
1400/09/04
آرتین Maiden آرتین و داود گوگ رامین آق آتابای 1000 56.0 3 / 11 1:03.034 -
هفته 4 - پنج شنبه
1400/08/27
مارلیکا Maiden مجید و منصور مردخدا عبدالحلیم قبادی 1000 54.0 8 / 12 1:05.719 -
هفته 4 - پنج شنبه
1400/08/27
جاوا هندیکاپ کلاس ۵ سعید امجدی کمال صالح پور(عبدالقادر) 1000 58.0 9 / 10 1:06.225 72
هفته 3 - پنج شنبه
1400/08/20
ماه سروین هندیکاپ کلاس 4 فرهاد صادقلو و مرحوم مخد چپرلی نیما اونق 1200 58.5 4 / 10 1:12.714 81
هفته 2 - شنبه
1400/08/15
حاجی بهرام Maiden خدر مسافر یاسر جرجانی 1000 56.0 5 / 11 1:02.832 -
هفته 2 - شنبه
1400/08/15
ماه سروین هندیکاپ کلاس ۵ فرهاد صادقلو و مرحوم مخد چپرلی آرمین آق آتابای 1200 57.0 1 / 11 1:11.343 72
هفته 1 - پنج شنبه
1400/08/06
بی صدا هندیکاپ کلاس ۵ بهمن قوچی کدخدا عبدالحلیم قبادی 1000 58.5 11 / 12 1:04.207 71