Close
مربی احسان جرجانی(کاکاجان)
تعداد مسابقات: 132
مقام اول: 16
مقام دوم: 19
مقام سوم: 20
دفعات دوپینگ: 0
مسابقه اسب کلاس مالک چابکسوار مسافت وزن مقام (فاصله طولی) دوپینگ زمان IOR فیلم
هفته 24 - جمعه
1401/02/30
آل بیوتی ریتد کاندیشن کلاس 1 علیرضا سیدی و ساجده آق آتابای 1200 54.0 110
هفته 24 - جمعه
1401/02/30
مردان ریتد کاندیشن کلاس 1 آناهیتا کریمی 1200 52.0 105
هفته 23 - جمعه
1401/02/23
تاوا گون هندیکاپ کلاس6 زنده یاد نیما اونق آرمین آق آتابای 1200 55.5 2 / 9 1:14.851 50
هفته 22 - جمعه
1401/02/16
شیرون هندیکاپ کلاس6 یارا ریسینگ 1000 58.0 63
هفته 22 - جمعه
1401/02/16
هوراکان Maiden یارا ریسینگ بهرام بینایی 1000 54.0 2 / 11 1:02.299 -
هفته 22 - پنج شنبه
1401/02/15
ری شینوبی هندیکاپ کلاس6 سریک هورس اسحاق جرجانی 1000 52.0 10 / 11 1:04.223 47
هفته 21 - جمعه
1401/01/12
تاوا گون Maiden شهید اترک طیار سراج الدین اندروا 1000 56.0 3 / 10 1:02.468 -
هفته 20 - جمعه
1401/01/05
ریو رومان هندیکاپ کلاس 6 امیر مهدی هاشمی محمد خوجملی 1000 58.0 8 / 11 1:02.722 58
هفته 20 - جمعه
1401/01/05
شیرون هندیکاپ کلاس 6 یارا ریسینگ محمد خوجملی 1000 58.0 6 / 11 1:01.657 63
هفته 19 - جمعه
1400/12/27
رای خان هندیکاپ کلاس 2 رایبد هورس سراج الدین اندروا 1600 56.5 3 / 7 1:41.514 93
هفته 19 - جمعه
1400/12/27
آل بیوتی هندیکاپ کلاس 2 علیرضا سیدی سراج الدین اندروا 1600 60.0 4 / 5 1:42.557 110
هفته 19 - پنج شنبه
1400/12/26
شیرون Maiden یارا ریسینگ آرمین آق آتابای 1000 52.5 1 / 7 1:01.200 -
هفته 18 - جمعه
1400/12/20
هوراکان Maiden یارا ریسینگ 1000 52.0 -
هفته 18 - پنج شنبه
1400/12/19
رای خان هندیکاپ کلاس 3 رایبد هورس نورمحمد بهادر 1600 59.0 3 / 9 1:39.437 90
هفته 18 - پنج شنبه
1400/12/19
ریو رومان هندیکاپ کلاس 6 امیر مهدی هاشمی جواد آچاک 1200 58.0 7 / 9 1:15.099 58
هفته 18 - پنج شنبه
1400/12/19
مونو پادرا Maiden حاج حمید صابری جواد آچاک 1000 52.0 5 / 10 1:01.619 51
هفته 17 - پنج شنبه
1400/12/12
مونو پادرا Maiden حاج حمید صابری عبدالحلیم قبادی 1000 52.0 5 / 10 1:01.694 55
هفته 17 - پنج شنبه
1400/12/12
ریو رومان Maiden امیر مهدی هاشمی آرمین آق آتابای 1200 56.0 3 / 10 1:13.779 -
هفته 16 - جمعه
1400/12/06
مونو پادرا هندیکاپ کلاس6 حمیدرضا صابری راد محمد امین توماج 1000 55.0 5 / 10 1:01.684 55
هفته 16 - جمعه
1400/12/06
رای خان هندیکاپ کلاس 3 رایبد هورس سراج الدین اندروا 1000 60.0 7 / 12 0:59.796 90
هفته 16 - جمعه
1400/12/06
مردان هندیکاپ کلاس 1 آناهیتا کریمی 1200 53.0 105
هفته 16 - پنج شنبه
1400/12/05
کول کل لیدی Maiden سلوا و رادین ایگدری اسحاق جرجانی 1000 54.0 8 / 11 1:03.572 -
هفته 16 - پنج شنبه
1400/12/05
په نه لوپه Maiden یارا ریسینگ عبدالحلیم قبادی 1000 54.0 10 / 11 1:04.439 -
هفته 15 - جمعه
1400/11/29
ولوا Maiden حاج بهمن روشنی صادق ایمری 1550 54.0 6 / 9 1:45.188 -
هفته 15 - پنج شنبه
1400/11/28
هامون هندیکاپ کلاس 3 رامین و کیان روشنی سراج الدین اندروا 1000 57.5 7 / 10 1:01.342 85
هفته 14 - شنبه
1400/11/09
رای خان هندیکاپ کلاس 4 رایبد هورس سراج الدین اندروا 1600 59.0 1 / 5 1:43.301 82
هفته 14 - شنبه
1400/11/09
مردان هندیکاپ کلاس 2 آناهیتا کریمی آرمین آق آتابای 1200 57.0 1 / 8 1:11.909 92
هفته 14 - شنبه
1400/11/09
هامون هندیکاپ کلاس 2 رامین و کیان روشنی 1200 53.5 85
هفته 14 - پنج شنبه
1400/11/07
ولوا Maiden حاج بهمن روشنی اسحاق جرجانی 1000 54.0 6 / 10 1:04.588 -
هفته 13 - پنج شنبه
1400/10/30
رای خان هندیکاپ کلاس 3 رایبد هورس یونس اورکلی 1600 56.5 5 / 7 1:40.804 88
هفته 11 - جمعه
1400/10/17
کول کل لیدی Maiden سلوا و رادین ایگدری اسحاق جرجانی 1000 54.0 5 / 9 1:04.478 -
هفته 11 - جمعه
1400/10/17
په نه لوپه Maiden یارا ریسینگ یونس اورکلی 1000 54.0 7 / 9 1:05.981 -
هفته 10 - جمعه
1400/10/10
لیوزامن هندیکاپ کلاس ۵ طاها کمالی مهران صالحی فر 1200 59.0 10 / 10 1:18.033 74
هفته 9 - پنج شنبه
1400/10/02
رای خان هندیکاپ کلاس 3 رایبد هورس رامین قهرمانی 1200 60.0 8 / 9 1:15.198 92
هفته 8 - جمعه
1400/09/26
مردان نویس استیکس(جام سریک ... اسحاق جرجانی نادر صالح پور 1200 58.0 2 / 11 1:12.782 -
هفته 8 - جمعه
1400/09/26
لیوزامن هندیکاپ کلاس 4 طاها کمالی کمال صالح پور(عبدالقادر) 1200 56.5 7 / 12 1:13.341 77
هفته 7 - جمعه
1400/09/19
رای خان هندیکاپ کلاس 2 رایبد هورس آرمین آق آتابای 1200 57.5 5 / 6 1:13.885 95
هفته 7 - پنج شنبه
1400/09/18
گلد اسپید هندیکاپ کلاس 4 صلاح الدین و مرجان سارلی نادر صالح پور 1000 54.5 11 / 12 1:02.286 74
هفته 6 - جمعه
1400/09/12
لیوزامن هندیکاپ کلاس ۵ مسعود قانقرمه آرمین آق آتابای 1200 59.0 3 / 11 1:15.321 75
هفته 6 - پنج شنبه
1400/09/11
گلد اسپید هندیکاپ کلاس 3 صلاح الدین و مرجان سارلی اسحاق جرجانی 1000 53.0 10 / 12 1:03.712 76
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
مردان برنده سید رسول میری نورمحمد بهادر 1000 56.0 1 / 7 1:00.042 -
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
سوییت وینر هندیکاپ کلاس ۵ داوود شهرتی آرمین آق آتابای 1200 60.0 9 / 10 1:13.967 75
هفته 4 - پنج شنبه
1400/08/27
رایز اند شاین Maiden سید رسول میری 1000 54.0 -
هفته 2 - شنبه
1400/08/15
رای خان هندیکاپ کلاس 2 زنده یاد دکتر عبدالجلیل غیادی آرمین آق آتابای 1000 56.5 2 / 6 1:00.988 95
هفته 2 - شنبه
1400/08/15
لیوزامن هندیکاپ کلاس ۵ مسعود قانقرمه اسحاق جرجانی 1200 59.5 7 / 11 1:14.155 77
هفته 2 - جمعه
1400/08/14
سوییت وینر هندیکاپ کلاس 4 داوود شهرتی آرمین آق آتابای 1200 57.5 6 / 8 1:13.146 77
هفته 1 - چهارشنبه
1400/08/05
رایز اند شاین Maiden ناهید اعلاپور مهران صالحی فر 1000 54.0 6 / 6 1:07.317 -