Close
مربی بهزاد خوجملی
تعداد مسابقات: 100
مقام اول: 14
مقام دوم: 7
مقام سوم: 11
دفعات دوپینگ: 5
مسابقه اسب کلاس مالک چابکسوار مسافت وزن مقام (فاصله طولی) دوپینگ زمان IOR فیلم
هفته 23 - پنج شنبه
1401/02/22
وایت هانتر Maiden علی سعادتمند و محمدرضا شهبازی بنیامین جرجانی 1200 53.5 3 / 9 1:16.554 -
هفته 22 - جمعه
1401/02/16
سلوینیا هندیکاپ کلاس6 فریدون شیرمحمدلی 1000 57.0 65
هفته 22 - پنج شنبه
1401/02/15
وایت هانتر Maiden علی سعادتمند و محمدرضا شهبازی امین محمدی 1000 54.0 5 / 12 1:04.466 -
هفته 22 - پنج شنبه
1401/02/15
گلد تایم Maiden یوسف دوجی زاده صادق ایمری 1000 54.0 12 / 12 1:06.990 -
هفته 22 - پنج شنبه
1401/02/15
سانتیاگو هندیکاپ کلاس 7 احمد آتا عبدالحلیم قبادی 1000 51.0 12 / 12 1:05.522 35
هفته 21 - جمعه
1401/01/12
سلهان Maiden شهید محمد ولی بهلکه آق اویلی بشگرد 1000 56.0 1 / 10 1:00.940 -
هفته 18 - جمعه
1400/12/20
سلوینیا هندیکاپ کلاس ۵ فریدون شیرمحمدلی مهرداد خوجملی 1600 55.5 5 / 7 1:40.996 67
هفته 18 - پنج شنبه
1400/12/19
سانتیاگو هندیکاپ کلاس 7 سما و سلیم،ایلیاز قوجق نژاد امیر مختومی 1200 53.5 12 / 12 1:18.092 40
هفته 16 - پنج شنبه
1400/12/05
سانتیاگو Maiden سما و سلیم،ایلیاز قوجق نژاد بنیامین جرجانی 1000 54.0 10 / 11 1:04.984 -
هفته 15 - جمعه
1400/11/29
آرین مها کلاسیفاید کاندیشن اس ... غلامعلی نانچی صادق ایمری 1000 56.0 11 / 12 1:03.167 48
هفته 15 - پنج شنبه
1400/11/28
ردلاین هندیکاپ کلاس6 محمد امین آق آتابای مهرداد خوجملی 1600 60.0 10 / 11 1:49.793 65
هفته 14 - شنبه
1400/11/09
ردلاین هندیکاپ کلاس ۵ محمد امین آق آتابای رضا ایمری 1000 60.0 11 / 11 1:06.583 70
هفته 13 - پنج شنبه
1400/10/30
سه سوت Maiden احسان خوجملی و کاکاجان قوجق آرمین آق آتابای 1000 54.0 10 / 11 1:04.228 -
هفته 13 - پنج شنبه
1400/10/30
آرین مها Maiden غلامعلی نانچی جواد آچاک 1000 54.0 4 / 11 1:03.071 51
هفته 12 - پنج شنبه
1400/10/23
سه سوت Maiden احسان خوجملی و کاکاجان قوجق امیر مختومی 1200 54.0 2 / 11 1:15.716 -
هفته 11 - جمعه
1400/10/17
سلوینیا هندیکاپ کلاس ۵ فریدون شیرمحمدلی بنیامین جرجانی 1600 54.0 3 / 9 1:42.398 67
هفته 10 - جمعه
1400/10/10
ردلاین هندیکاپ کلاس ۵ محمد امین آق آتابای مهرداد خوجملی 1200 59.0 70
هفته 10 - پنج شنبه
1400/10/09
سلوینیا هندیکاپ کلاس ۵ فریدون شیرمحمدلی نورمحمد بهادر 1200 56.5 9 / 12 1:13.622 67
هفته 5 - جمعه
1400/09/05
منوکید هندیکاپ کلاس 2 ناصر بابایی(مبل ناصر) سراج الدین اندروا 1200 58.5 7 / 8 1:17.092 101
هفته 5 - جمعه
1400/09/05
آرین مها Maiden غلامعلی نانچی نیما اونق 1000 54.0 3 / 11 1:04.935 51
هفته 3 - جمعه
1400/08/21
دلناز 2 تا 6 امتیاز Maiden امین ایگدری بنیامین جرجانی 1000 54.0 10 / 11 1:11.135 58
هفته 2 - جمعه
1400/08/14
دلناز هندیکاپ کلاس6 امین ایگدری نیما اونق 1000 58.0 12 / 12 1:06.465 60
هفته 1 - چهارشنبه
1400/08/05
آرین مها Maiden غلامعلی نانچی جواد آچاک 1000 54.0 4 / 11 1:04.465 -