Close
مربی تویلی قربانی
تعداد مسابقات: 2430
مقام اول: 437
مقام دوم: 347
مقام سوم: 329
دفعات دوپینگ: 9
مسابقه اسب کلاس مالک چابکسوار مسافت وزن مقام (فاصله طولی) دوپینگ زمان IOR فیلم
هفته 22 - جمعه
1401/02/16
ریو جنتلمن هندیکاپ کلاس 4 اویس کساییان و حامد نیک مقام 1000 56.0 79
هفته 22 - جمعه
1401/02/16
سوپرا هندیکاپ کلاس ۵ آرتین آق آتابای صادق ایمری 1000 58.5 3 / 9 1:00.477 73
هفته 22 - پنج شنبه
1401/02/15
لاو فانتزی هندیکاپ کلاس6 فتح ا... کردی بهرام بینایی 1000 52.0 4 / 11 1:01.142 43
هفته 22 - پنج شنبه
1401/02/15
ماهرو هندیکاپ کلاس6 رسول قره سارلی بهرام بینایی 1000 58.5 11 / 11 1:03.049 66
هفته 21 - جمعه
1401/01/12
لاو فانتزی هندیکاپ کلاس 6 فتح ا... کردی عرفان طعنه 1700 52.0 43
هفته 21 - جمعه
1401/01/12
اینتو Maiden محمد آراد سیدنیازی وآرش قربانی آرمین آق آتابای 1000 56.0 4 / 10 1:02.810 -
هفته 21 - جمعه
1401/01/12
اوینا هندیکاپ کلاس 6 امیرحسین استرآبادی یونس اورکلی 2200 54.5 5 / 10 2:27.355 48
هفته 20 - پنج شنبه
1401/01/04
سوپرا هندیکاپ کلاس 4 آرتین آق آتابای آرمین آق آتابای 1000 56.0 8 / 11 1:02.647 73
هفته 20 - پنج شنبه
1401/01/04
ژرمن هندیکاپ کلاس 6 متین گزمحمدی و منان چرکزی آرمین آق آتابای 1000 58.0 8 / 12 1:02.975 57
هفته 19 - پنج شنبه
1400/12/26
اوینا هندیکاپ کلاس 6 امیرحسین استرآبادی بهرام بینایی 1600 52.0 4 / 7 1:45.409 50
هفته 19 - پنج شنبه
1400/12/26
لاو فانتزی Maiden فتح ا... کردی بهرام بینایی 1000 52.5 3 / 7 1:03.356 -
هفته 19 - پنج شنبه
1400/12/26
ماهرو Maiden رسول قره سارلی بهرام بینایی 1000 50.5 1 / 10 1:01.640 -
هفته 15 - پنج شنبه
1400/11/28
اوینا هندیکاپ کلاس6 امیرحسین استرآبادی بنیامین جرجانی 1600 53.0 8 / 11 1:45.086 52
هفته 14 - شنبه
1400/11/09
شکارچی صحرا Maiden صفر محمد کوچک نژاد نیما اونق 1200 56.0 8 / 8 1:18.042 -
هفته 14 - پنج شنبه
1400/11/07
کرال Maiden محمد کشاورز یونس اورکلی 1000 56.0 2 / 10 1:02.563 -
هفته 14 - پنج شنبه
1400/11/07
اوینا هندیکاپ کلاس6 امیرحسین استرآبادی یونس اورکلی 1200 56.5 8 / 9 1:15.178 56
هفته 14 - پنج شنبه
1400/11/07
میشل مک لارن هندیکاپ کلاس6 نعیم اعتمادی فر ستار مهرانی 1200 59.5 5 / 9 1:14.443 62
هفته 13 - شنبه
1400/11/02
هایدرنجیا هندیکاپ کلاس 4 محمد اعتمادی فر رامین قهرمانی 1200 57.5 5 / 10 1:14.755 79
هفته 13 - شنبه
1400/11/02
فوکوس دنسر برنده پرورش اسب مشرقی رامین قهرمانی 1000 56.0 1 / 6 1:01.829 -
هفته 13 - شنبه
1400/11/02
میشل مک لارن هندیکاپ کلاس6 نعیم اعتمادی فر رامین قهرمانی 1000 56.5 5 / 12 1:04.144 62
هفته 13 - پنج شنبه
1400/10/30
لاله قیز Maiden محمود برنجی کیوان قلرعطا 1000 54.0 3 / 11 1:03.128 -
هفته 13 - پنج شنبه
1400/10/30
شکارچی صحرا Maiden صفر محمد کوچک نژاد رامین قهرمانی 1000 56.0 7 / 11 1:03.821 -
هفته 12 - پنج شنبه
1400/10/23
اوینا هندیکاپ کلاس6 امیرحسین استرآبادی یونس اورکلی 1600 54.5 3 / 7 1:45.408 50
هفته 12 - پنج شنبه
1400/10/23
ریو جنتلمن هندیکاپ کلاس 4 اویس کساییان و حامد نیک مقام رامین قهرمانی 1200 59.5 8 / 9 1:14.719 79
هفته 10 - پنج شنبه
1400/10/09
لاله قیز میدن آزاد محمود برنجی محمد امین توماج 1200 54.0 4 / 12 1:15.972 -
هفته 9 - جمعه
1400/10/03
ماهرو Maiden رسول قره سارلی آرمین آق آتابای 1000 54.0 4 / 7 1:05.396 -
هفته 9 - پنج شنبه
1400/10/02
سرناز کت هندیکاپ کلاس 3 علی و امیرعباس علی محمدی 1200 53.0 82
هفته 8 - جمعه
1400/09/26
ریو جنتلمن برنده اویس کساییان و حامد نیک مقام نیما اونق 1000 56.0 3 / 6 1:01.215 83
هفته 8 - جمعه
1400/09/26
سرناز کت هندیکاپ کلاس 5 علی و امیرعباس علی محمدی آرمین آق آتابای 1000 57.5 1 / 12 1:01.192 74
هفته 8 - جمعه
1400/09/26
سوپرا نویس استیکس(جام سریک ... جمال الدین قائمی نیما اونق 1200 56.0 4 / 11 1:14.189 -
هفته 8 - جمعه
1400/09/26
ژانیتا Maiden خانم وجیهه عظیمی نیما اونق 1000 54.0 1 / 10 1:01.417 -
هفته 8 - پنج شنبه
1400/09/25
میشل مک لارن هندیکاپ کلاس 6 نعیم اعتمادی فر آرمین آق آتابای 1200 56.5 6 / 12 1:15.542 62
هفته 7 - جمعه
1400/09/19
دموکراتیک لاو Maiden سرکار خانم مهناز گل محمدی نیما اونق 1000 54.0 -
هفته 7 - پنج شنبه
1400/09/18
هایدرنجیا هندیکاپ کلاس 4 محمد اعتمادی فر نیما اونق 1000 55.0 5 / 12 1:01.269 79
هفته 7 - پنج شنبه
1400/09/18
روسینا Maiden نوری حاجی غراوی نیما اونق 1000 56.0 2 / 10 1:03.142 -
هفته 6 - جمعه
1400/09/12
ریگان هندیکاپ کلاس 1 جواد صلواتى کمال دالی جه عطا 1200 53.5 5 / 7 1:13.032 108
هفته 6 - جمعه
1400/09/12
هایدرنجیا هندیکاپ کلاس ۵ محمد اعتمادی فر کمال دالی جه عطا 1200 55.5 1 / 11 1:14.362 68
هفته 6 - جمعه
1400/09/12
سوپرا برنده جمال الدین قائمی آرمین آق آتابای 1000 56.0 2 / 6 1:02.656 -
هفته 6 - جمعه
1400/09/12
روسینا Maiden نوری حاجی غراوی کمال صالح پور(عبدالقادر) 1000 56.0 5 / 10 1:06.186 -
هفته 6 - پنج شنبه
1400/09/11
ریو جنتلمن هندیکاپ کلاس 3 اویس کساییان و حامد نیک مقام آرمین آق آتابای 1000 57.5 7 / 9 1:02.394 85
هفته 6 - پنج شنبه
1400/09/11
فوکوس دنسر Maiden پرورش اسب مشرقی آرمین آق آتابای 1000 56.0 1 / 5 1:03.622 -
هفته 5 - پنج شنبه
1400/09/04
سانا هندیکاپ کلاس 4 عارف آخوندی آرمین آق آتابای 1600 54.5 6 / 11 1:43.722 80
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
سوپرا برنده جمال الدین قائمی عبدالحلیم قبادی 1000 56.0 -
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
سرناز کت هندیکاپ کلاس ۵ علی و امیرعباس علی محمدی عبدالحلیم قبادی 1200 57.5 4 / 10 1:12.752 74
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
میشل مک لارن هندیکاپ کلاس6 نعیم اعتمادی فر 1200 57.5 62
هفته 4 - پنج شنبه
1400/08/27
ان کاستا د لاوو Maiden درسا و دنیز کردی عبدالحلیم قبادی 1200 56.0 4 / 7 1:14.614 56
هفته 4 - پنج شنبه
1400/08/27
سانا هندیکاپ کلاس 3 عارف آخوندی عبدالحلیم قبادی 1600 53.0 3 / 6 1:43.436 76
هفته 3 - جمعه
1400/08/21
سانا هندیکاپ کلاس ۵ عارف آخوندی آرمین آق آتابای 1600 60.0 2 / 9 1:45.335 76
هفته 3 - جمعه
1400/08/21
ریگان هندیکاپ کلاس 1 جواد صلواتى آرمین آق آتابای 1000 56.0 5 / 8 1:01.429 108
هفته 3 - جمعه
1400/08/21
روسینا Maiden گونای و امیرمحمد غراوی یونس اورکلی 1000 56.0 9 / 11 1:05.689 -
هفته 3 - پنج شنبه
1400/08/20
آرارات Maiden مهرداد شهابی صادق ایمری 1000 56.0 3 / 9 1:15.223 -
هفته 2 - شنبه
1400/08/15
سانا هندیکاپ کلاس ۵ عارف آخوندی عبدالحلیم قبادی 1200 60.0 5 / 11 1:12.998 78
هفته 2 - جمعه
1400/08/14
ریو جنتلمن برنده اویس کساییان و حامد نیک مقام عبدالحلیم قبادی 1000 56.0 3 / 5 1:00.424 -
هفته 1 - پنج شنبه
1400/08/06
گوانتانامو Maiden امین قرنجیک کمال دالی جه عطا 1000 56.0 4 / 5 1:04.957 -
هفته 1 - چهارشنبه
1400/08/05
ان کاستا د لاوو Maiden درسا و دنیز کردی عبدالحلیم قبادی 1000 56.0 6 / 9 1:02.878 56
هفته 1 - چهارشنبه
1400/08/05
خان ناز خان Maiden محمد معین جلال زاده عبدالحلیم قبادی 1000 56.0 2 / 11 1:12.475 -