Close
مربی خان محمد چپرلی
تعداد مسابقات: 422
مقام اول: 41
مقام دوم: 52
مقام سوم: 58
دفعات دوپینگ: 2
مسابقه اسب کلاس مالک چابکسوار مسافت وزن مقام (فاصله طولی) دوپینگ زمان IOR فیلم
هفته 24 - پنج شنبه
1401/02/29
ریتانادر Maiden ارشیدا نوری و مرسانا وجدانی 1000 54.0 -
هفته 23 - جمعه
1401/02/23
آلپای رمضانی هندیکاپ کلاس6 فرهاد رمضانی و دامون زاغی محمد خوجملی 1200 55.0 3 / 11 1:24.256 54
هفته 21 - جمعه
1401/01/12
یادگار جاهد هندیکاپ کلاس 1 مرحوم خدای بردی حاجی جاهد صادق ایمری 2200 51.0 2 / 10 2:36.486 92
هفته 21 - پنج شنبه
1401/01/11
آلپای رمضانی هندیکاپ کلاس6 فرهاد رمضانی و دامون زاغی موسی محمدی 1700 57.5 7 / 12 2:07.582 54
هفته 20 - جمعه
1401/01/05
یادگار جاهد هندیکاپ کلاس 3 مرحوم خدای بردی حاجی جاهد موسی محمدی 1200 53.5 2 / 11 1:19.725 86
هفته 19 - پنج شنبه
1400/12/26
آلپای رمضانی هندیکاپ کلاس6 فرهاد رمضانی و دامون زاغی موسی محمدی 1200 55.0 2 / 11 1:24.147 54
هفته 17 - پنج شنبه
1400/12/12
یادگار جاهد هندیکاپ کلاس 2 مرحوم خدای بردی حاجی جاهد رامین قهرمانی 1600 56.5 5 / 11 1:54.675 92
هفته 17 - پنج شنبه
1400/12/12
سایلان گز یزدانی Maiden نورا... یزدانی 1000 58.0 -
هفته 16 - پنج شنبه
1400/12/05
عروس ایگدر Maiden امید ایگدری و عیدجان سوقی فیض الله رجال 1000 54.0 7 / 11 1:03.106 -
هفته 15 - جمعه
1400/11/29
آلپای رمضانی هندیکاپ کلاس6 فرهاد رمضانی و دامون زاغی فیض الله رجال 1600 58.5 4 / 11 2:00.594 57
هفته 13 - شنبه
1400/11/02
صحرا گزل باسط Maiden غفور یزدانی فیض الله رجال 1200 54.0 5 / 10 1:29.267 -
هفته 13 - پنج شنبه
1400/10/30
یادگار جاهد هندیکاپ کلاس 1 مرحوم خدای بردی حاجی جاهد فیض الله رجال 1200 53.0 9 / 10 1:22.013 92
هفته 11 - جمعه
1400/10/17
عروس ایگدر Maiden امید ایگدری و عیدجان سوقی فیض الله رجال 1000 54.0 6 / 9 1:05.751 -
هفته 10 - جمعه
1400/10/10
صحرا گزل باسط مبتدی و نبرده غفور یزدانی فیض الله رجال 1000 54.0 2 / 12 1:12.818 -
هفته 10 - پنج شنبه
1400/10/09
آرشام یوسف هندیکاپ کلاس 6 پرورش اسب خاتون سمنگان فیض الله رجال 1200 55.0 5 / 11 1:26.013 50
هفته 9 - پنج شنبه
1400/10/02
یوهان خادم Maiden متین عبدی رامین قهرمانی 1200 54.0 7 / 8 1:31.909 -
هفته 8 - جمعه
1400/09/26
طاغن بای هندیکاپ کلاس 3 محمد شریف و طهورا قان یخمز فیض الله رجال 1600 61.5 8 / 9 1:59.364 98
هفته 7 - پنج شنبه
1400/09/18
طاغن بای هندیکاپ کلاس 2 محمد شریف و طهورا قان یخمز فیض الله رجال 1600 55.5 5 / 6 1:55.577 101
هفته 6 - جمعه
1400/09/12
یوهان خادم Maiden متین عبدی فیض الله رجال 1000 54.0 6 / 11 1:14.748 -
هفته 5 - جمعه
1400/09/05
آلپای رمضانی هندیکاپ کلاس 4 فرهاد رمضانی و دامون زاغی فیض الله رجال 1200 53.0 8 / 9 1:25.302 57
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
آلپای رمضانی هندیکاپ کلاس6 فرهاد رمضانی و دامون زاغی فیض الله رجال 1600 55.0 11 / 11 2:06.104 57
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
آرشام یوسف هندیکاپ کلاس6 پرورش اسب خاتون سمنگان کیوان قلرعطا 1600 53.0 7 / 11 2:02.621 50
هفته 4 - پنج شنبه
1400/08/27
صحرا گزل باسط Maiden غفور یزدانی فیض الله رجال 1000 54.0 9 / 10 1:16.286 -
هفته 3 - جمعه
1400/08/21
آرشام یوسف Maiden پرورش اسب خاتون سمنگان فیض الله رجال 1200 56.0 8 / 12 1:27.391 53
هفته 3 - پنج شنبه
1400/08/20
تایلان مهران Maiden مرحوم حاج محمد مهدی نجفی فیض الله رجال 1000 56.0 7 / 9 1:19.222 -
هفته 2 - شنبه
1400/08/15
آرش دخت Maiden ایمان و پیمان حاجی قوجقی 1000 54.0 -
هفته 1 - پنج شنبه
1400/08/06
طاغن بای هندیکاپ کلاس 2 محمد شریف و طهورا قان یخمز 1200 60.0 101
هفته 1 - پنج شنبه
1400/08/06
غنج اسن هندیکاپ کلاس 2 مرحوم حاج خدای بردی کسه فیض الله رجال 1200 53.0 86
هفته 1 - چهارشنبه
1400/08/05
دارگنیا گلی داغ Maiden بلال بردی زاده فیض الله رجال 1000 54.0 10 / 11 1:17.557 -