Close
مربی مربی یزد
تعداد مسابقات: 105
مقام اول: 13
مقام دوم: 16
مقام سوم: 13
دفعات دوپینگ: 3
مسابقه اسب کلاس مالک چابکسوار مسافت وزن مقام (فاصله طولی) دوپینگ زمان IOR فیلم
هفته 7 - جمعه
1401/02/30
ریو هندسه Maiden حسین سنجیده .اکیپ تکسوار حسین سنجیده 1400 56.0 5 / 5 -
هفته 7 - جمعه
1401/02/30
آنرایس Maiden آرمان رنجبر سمیر محمدی 1400 54.0 4 / 5 -
هفته 6 - جمعه
1401/02/23
بوژان علی یزدی هندیکاپ کلاس 1 یکسر ساناز صنوبری 1400 53.0 110
هفته 6 - جمعه
1401/02/23
باتان نقدی هندیکاپ کلاس 1 یکسر محمد باقر دغاغله یوسف سرگلزایی 1400 51.0 1 / 4 96
هفته 6 - جمعه
1401/02/23
باراد طوس هندیکاپ کلاس 4 یکسر محمد و حسین فریدی احمد محمدی 1400 55.0 1 / 8 1:38.300 72
هفته 6 - جمعه
1401/02/23
آی سودا سالار هندیکاپ کلاس 4 یکسر یزدان عالیخانی ابوالفضل دهقان 1400 58.0 3 / 8 82
هفته 6 - جمعه
1401/02/23
یاسمن آبافت هندیکاپ کلاس ۵ خالص محمد صادق رحیمی متین جرجانی 1400 51.0 6 / 6 54
هفته 6 - جمعه
1401/02/23
استین شاپور خواست هندیکاپ کلاس ۵ خالص میرزا کاظم میرحسینی یاسین دهقانی 1400 51.0 5 / 6 60
هفته 6 - جمعه
1401/02/23
پیربابا سردار هندیکاپ کلاس6 یکسر محمدجواد فقیهی احمد محمدی 1400 55.5 4 / 9 60
هفته 6 - جمعه
1401/02/23
باراد آسیاچی هندیکاپ کلاس6 یکسر امیرعلی و میثاق آسیاچی ابوالفضل دهقان 1400 53.0 2 / 9 55
هفته 6 - جمعه
1401/02/23
بوی توون 0 تا 6 امتیاز Maiden ... خانم عمادی کیا 1400 56.5 -
هفته 6 - جمعه
1401/02/23
بیوک علیزاده 0 تا 6 امتیاز Maiden ... علی محمد علیزاده 1400 56.5 -
هفته 6 - جمعه
1401/02/23
پدرو میردهقان 0 تا 6 امتیاز Maiden ... ابوالفضل دهستانی سمیر محمدی 1400 53.0 1 / 8 1:40.600 -
هفته 6 - جمعه
1401/02/23
پارکوعکام 0 تا 6 امتیاز Maiden ... جعفر عکام یوسف سرگلزایی 1400 53.0 5 / 8 -
هفته 6 - جمعه
1401/02/23
بی کینگ مبتدی یکسر زنده یاد جعفر دهقانی 1400 56.5 -
هفته 6 - جمعه
1401/02/23
پرنسس اتابک مبتدی یکسر محسن جعفری هادی عزیزی 1400 51.0 5 / 7 -
هفته 6 - جمعه
1401/02/23
پل دختر 0 تا 6 امتیاز Maiden ... محمدصدرا دهقانپور یوسف سرگلزایی 1400 51.0 6 / 9 -
هفته 5 - جمعه
1401/02/16
باتان نقدی هندیکاپ کلاس 1 یکسر محمد باقر دغاغله یوسف سرگلزایی 1800 51.0 3 / 5 78
هفته 5 - جمعه
1401/02/16
پل دختر 0 تا 6 امتیاز Maiden ... محمدصدرا دهقانپور یوسف سرگلزایی 1400 51.0 2 / 7 -
هفته 5 - جمعه
1401/02/16
پاداش شمس 0 تا 6 امتیاز Maiden ... علی شمس الدینی علی شمس الدینی 1400 53.0 7 / 7 -
هفته 5 - جمعه
1401/02/16
پارکوعکام مبتدی و نبرده یکسر جعفر عکام یوسف سرگلزایی 1400 56.0 4 / 6 -
هفته 5 - جمعه
1401/02/16
پریمو زلس مبتدی و نبرده یکسر آرمان رنجبر 1400 54.0 -
هفته 5 - جمعه
1401/02/16
باراد آسیاچی 0 تا 6 امتیاز Maiden ... امیرعلی آسیاچی یوسف سرگلزایی 1400 56.0 2 / 8 -
هفته 4 - جمعه
1401/02/09
پانیک ای هندیکاپ کلاس ۵ دوسر انوش احمدی 1400 53.0 64
هفته 4 - جمعه
1401/02/09
آی سودا سالار هندیکاپ کلاس 4 یکسر یزدان عالیخانی ابوالفضل دهقان 1400 52.5 1 / 7 1:37.340 72
هفته 4 - جمعه
1401/02/09
پریمون دشتی 0 تا 6 امتیاز Maiden ... یزدان عالیخانی هادی عزیزی 1400 51.0 7 / 7 49
هفته 4 - جمعه
1401/02/09
پارکوعکام 0 تا 6 امتیاز Maiden ... جعفر عکام یوسف سرگلزایی 1400 53.0 5 / 7 -
هفته 4 - جمعه
1401/02/09
پازن بیک مبتدی و نبرده یکسر هیلدا بیک هادی عزیزی 1400 53.0 2 / 8 -
هفته 4 - جمعه
1401/02/09
آشما گلاری مبتدی و نبرده یکسر محمود شهبازی علی قنبرزایی 1400 56.5 7 / 8 -
هفته 3 - یکشنبه
1401/02/04
یاسمن آبافت هندیکاپ کلاس ۵ خالص محمد صادق رحیمی محمد سپهوند 1650 51.0 5 / 5 56
هفته 3 - یکشنبه
1401/02/04
یوز پلنگ بامیان هندیکاپ کلاس ۵ خالص رحمت ا... سپهوند علی قنبرزایی 1650 53.0 3 / 5 59
هفته 3 - یکشنبه
1401/02/04
باتان نقدی هندیکاپ کلاس 4 یکسر محمد باقر دغاغله یوسف سرگلزایی 1650 58.0 4 / 6 78
هفته 3 - یکشنبه
1401/02/04
پیکاردو فاتحی هندیکاپ کلاس 4 یکسر علیرضا فاتحی محمد سپهوند 1650 55.0 5 / 6 72
هفته 3 - یکشنبه
1401/02/04
آقاخان مبتدی و نبرده دوسر مجتبی جعفری متین جرجانی 1400 56.5 -
هفته 3 - یکشنبه
1401/02/04
بنی کوچولو مبتدی و نبرده دوسر باشگاه سنگ آهن بافق ابوالفضل دهقان 1400 56.5 4 / 6 -
هفته 3 - یکشنبه
1401/02/04
باراد آسیاچی 2 تا 6 امتیاز Maiden ... مهدی آسیاچی جواد آچاک 1400 56.5 3 / 8 -
هفته 3 - یکشنبه
1401/02/04
پریمون دشتی 2 تا 6 امتیاز Maiden ... یزدان عالیخانی یوسف سرگلزایی 1400 51.0 7 / 8 52
هفته 3 - یکشنبه
1401/02/04
یانا سردار یزد 2 تا 6 امتیاز Maiden ... حدیث و هستی غلامی هادی عزیزی 1400 54.5 6 / 8 42
هفته 3 - یکشنبه
1401/02/04
پری سعیدی مبتدی و نبرده خالص ابوالفضل جعفری 1400 51.0 -
هفته 2 - جمعه
1401/01/26
آی سودا سالار هندیکاپ کلاس ۵ یکسر یزدان عالیخانی ابوالفضل دهقان 1400 54.5 5 / 6 72
هفته 2 - جمعه
1401/01/26
باتان نقدی هندیکاپ کلاس ۵ یکسر محمد باقر دغاغله یوسف سرگلزایی 1400 58.0 2 / 6 75
هفته 2 - جمعه
1401/01/26
پریمون دشتی هندیکاپ کلاس ۵ یکسر یزدان عالیخانی 1400 51.0 52
هفته 2 - جمعه
1401/01/26
الماس سرخ نصیری هندیکاپ کلاس ۵ یکسر یزدان عالیخانی سعید نوروزی 1400 56.5 6 / 6 72
هفته 2 - جمعه
1401/01/26
باراد آسیاچی Maiden مهدی آسیاچی علیرضا رضایی 1400 57.0 3 / 8 -
هفته 1 - جمعه
1401/01/19
آران پارسیا هندیکاپ کلاس 1 دوسر محمود شهبازی محمد سپهوند 1400 60.0 3 / 5 115
هفته 1 - جمعه
1401/01/19
پانامرا پرشین هندیکاپ کلاس ۵ یکسر امین ابوالحسنی زاده جواد آچاک 1400 56.5 6 / 8 71
هفته 1 - جمعه
1401/01/19
پیکاردو فاتحی هندیکاپ کلاس ۵ یکسر علیرضا فاتحی امید سرگلزایی 1400 56.0 2 / 8 66
هفته 1 - جمعه
1401/01/19
آی سودا سالار هندیکاپ کلاس ۵ یکسر یزدان عالیخانی ابوالفضل دهقان 1400 57.0 3 / 8 72
هفته 1 - جمعه
1401/01/19
باراد آسیاچی Maiden مهدی آسیاچی ابوالفضل دهقان 1400 58.0 4 / 6 -
هفته 1 - جمعه
1401/01/19
پدرو میردهقان Maiden ابوالفضل دهستانی سمیر محمدی 1400 51.5 2 / 6 -
هفته 1 - جمعه
1401/01/19
آذرپاد ویس Maiden امیر شاه حسینی 1400 58.0 46