Open main menu
مشارکت مردمی
جدول مسابقات
جدول ثبتنام
پخش زنده
اخبار
ریتینگ
چهار نعل
سابقه و عملکرد
چابکسوار
جستجو
ورود
|
ثبت نام
سایت اسبدوانی
سامانه اطلاعاتی و مشارکت مردمی اسبدوانی، پیش بینی مسابقات سوارکاری، ثبت نام و هندیکاپری مسابقات ملی، کنترل کمیته انضباطی و پخش زنده مسابقات سوارکاری ایران و خارج به همراه تحلیل و آرشیو اطلاعات مسابقات.
دسترسی سریع
صفحه اصلی
مشارکت مردمی
جدول مسابقات
پخش زنده
تماس با ما
شبکههای اجتماعی
تلگرام
اینستاگرام
یوتیوب
عضویت در خبرنامه
جهت دریافت آخرین اخبار، عضویت خود را ثبت نمایید.
سیاست حفظ حریم خصوصی
شرایط استفاده از خدمات
سایدن
-
6 ساله
نریان
دوخون
سیلمی
سامردولدرومز
مادیان
دوما
مالک
محمد معراج ساعی
تولیدکننده
--
ریتینگ ۱۲۰۰ متر
117
ریتینگ مسافت
117
ریتینگ ۱۰۰۰ متر
117
بهترین ریتینگ
117
تعداد استارت
22
مقام اول
6
مقام دوم
4
مقام سوم
4
مادر فاقد DNA
عملکرد
تولیدات
تغییرات ریتینگ
چهار نعل
میدان مسابقه
کلاس
مالک
مربی
چابکسوار
مسافت
وزن
مقام/فاصله
دوپینگ
زمان
IOR
فیلم
هفته 10 گنبدکاووس ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ جمعه - دور (6)
هندیکاپ کلاس 1
محمد معراج ساعی
بهرام پقه
امین محمدی
1600
53
1 / 0
1:40.057
96
هفته 9 گنبدکاووس ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ جمعه - دور (4)
هندیکاپ کلاس 2
یاسین و سهیل حرک عطا
بهرام پقه
سراج الدین اندروا
1200
58.8
1 / 0
1:11.132
99
هفته 7 گنبدکاووس ۱۴۰۱/۱۰/۲ جمعه - دور (4)
هندیکاپ کلاس 1
یاسین و سهیل حرک عطا
بهرام پقه
عرفان افق عطا
1200
53
8 / 7.625
1:11.980
99
هفته 5 تهران ۱۴۰۱/۶/۱۱ جمعه - دور (4)
هندیکاپ کلاس 2
یاسین و سهیل حرک عطا
عبدالرحمن حرک عطا
یونس اورکلی
1000
55
3 / 4.25
1:01.020
99
هفته 10 بندرترکمن ۱۴۰۱/۵/۷ جمعه - دور (5)
هندیکاپ کلاس 2
یوسف قزل
عبدالرحمن حرک عطا
صادق ایمری
1000
55.3
2 / 1.5
PHENYLBUTAZONE(PHENYLBUTAZONE), FLUNIXINE(FLUNIXINE)
0:59.110
99
هفته 8 بندرترکمن ۱۴۰۱/۴/۲۴ جمعه - دور (6)
هندیکاپ کلاس 2
یوسف قزل
عبدالرحمن حرک عطا
یونس اورکلی
1600
56
6 / 10.75
1:41.110
102
هفته 4 بندرترکمن ۱۴۰۱/۳/۲۷ جمعه - دور (4)
هندیکاپ کلاس 2
یوسف قزل
عبدالرحمن حرک عطا
الله بردی طوئی
1000
54.5
7 / 5.75
1:00.489
109
هفته 24 گنبدکاووس ۱۴۰۱/۲/۳۰ جمعه - دور (6)
ریتد کاندیشن کلاس 1
مرحوم حسین محمد حرک عطا
عبدالرحمن حرک عطا
الله بردی طوئی
1200
52.3
8 / 11
1:13.271
111
هفته 13 گنبدکاووس ۱۴۰۰/۱۱/۲ شنبه - دور (4)
هندیکاپ کلاس 1
محمد یاسین و یاسمین حرک عطا
عبدالرحمن حرک عطا
آق اویلی بشگرد
1000
57
3 / 9.25
1:01.640
111
هفته 4 گنبدکاووس ۱۴۰۰/۸/۲۸ جمعه - دور (4)
هندیکاپ کلاس 1
محمد یاسین و یاسمین حرک عطا
عبدالرحمن حرک عطا
سراج الدین اندروا
1000
60
4 / 5.25
1:00.533
113
هفته 7 آق قلا ۱۴۰۰/۸/۹ یکشنبه - دور (5)
هندیکاپ کلاس 1
محمد یاسین و یاسمین حرک عطا
عبدالرحمن حرک عطا
1200
0
113
هفته 6 آق قلا ۱۴۰۰/۷/۳۰ جمعه - دور (4)
هندیکاپ کلاس 1
محمد یاسین و یاسمین حرک عطا
عبدالرحمن حرک عطا
یاسر جرجانی
1000
60
4 / 6
1:03.721
113
هفته 4 بندرترکمن ۱۴۰۰/۳/۳۰ یکشنبه - دور (7)
هندیکاپ کلاس ۲
یوسف قزل
عبدالرحمن حرک عطا
آرمین آق آتابای
1000
62
1 / 0
0:59.761
110
هفته 3 بندرترکمن ۱۴۰۰/۳/۲۱ جمعه - دور (5)
هندیکاپ کلاس 1
یوسف قزل
عبدالرحمن حرک عطا
کمال دالی جه عطا
1000
56.6
6 / 5.25
1:00.761
112
هفته 21 گنبدکاووس ۱۴۰۰/۲/۳۱ جمعه - دور (5)
هندیکاپ کلاس 2
کمال غراوی
عبدالرحمن حرک عطا
سراج الدین اندروا
1200
58
3 / 2.75
1:10.956
114
هفته 19 گنبدکاووس ۱۴۰۰/۱/۱۵ یکشنبه - دور (5)
ریتد کاندیشن کلاس 1 (شریف کاپ)
محمد معراج ساعی
عبدالرحمن حرک عطا
آرمین آق آتابای
1000
55.5
3 / 1.1
0:58.991
113
هفته 18 گنبدکاووس ۱۴۰۰/۱/۹ دوشنبه - دور (3)
هندیکاپ کلاس 2
محمد معراج ساعی
عبدالرحمن حرک عطا
کمال دالی جه عطا
1200
54.2
1 / 0
1:10.525
105
هفته 17 گنبدکاووس ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ پنجشنبه - دور (5)
هندیکاپ کلاس 3
محمد معراج ساعی
عبدالرحمن حرک عطا
سراج الدین اندروا
1200
57.5
2 / 2.75
1:09.756
102
هفته 11 گنبدکاووس ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ جمعه - دور (4)
هندیکاپ کلاس 3
محمد معراج ساعی
عبدالرحمن حرک عطا
مهران عطا
1450
56.5
8 / 16.5
1:34.813
102
هفته 10 گنبدکاووس ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ جمعه - دور (5)
ریتد کاندیشن کلاس 2
محمد معراج ساعی
عبدالرحمن حرک عطا
1450
52
102
<
1
2
>