Open main menu
مشارکت مردمی
جدول مسابقات
جدول ثبتنام
پخش زنده
اخبار
ریتینگ
چهار نعل
سابقه و عملکرد
چابکسوار
جستجو
ورود
|
ثبت نام
سایت اسبدوانی
سامانه اطلاعاتی و مشارکت مردمی اسبدوانی، پیش بینی مسابقات سوارکاری، ثبت نام و هندیکاپری مسابقات ملی، کنترل کمیته انضباطی و پخش زنده مسابقات سوارکاری ایران و خارج به همراه تحلیل و آرشیو اطلاعات مسابقات.
دسترسی سریع
صفحه اصلی
مشارکت مردمی
جدول مسابقات
پخش زنده
تماس با ما
شبکههای اجتماعی
تلگرام
اینستاگرام
یوتیوب
عضویت در خبرنامه
جهت دریافت آخرین اخبار، عضویت خود را ثبت نمایید.
سیاست حفظ حریم خصوصی
شرایط استفاده از خدمات
ماندانا
-
4 ساله
مادیان
دوخون
سیلمی
اینتنس فوکوس
مادیان
شنیا
مالک
عبدالعظیم گوگ
تولیدکننده
--
ریتینگ ۱۲۰۰ متر
78
ریتینگ مسافت
78
ریتینگ ۱۰۰۰ متر
78
بهترین ریتینگ
78
تعداد استارت
15
مقام اول
2
مقام دوم
3
مقام سوم
1
این اسب تأییدیه معاونت فنی فدراسیون جهت شرکت در مسابقات اسبدوانی را ندارد / منتظر جواب DNA مادرِ مادر / در لیست انتظار / فعلاً با اخذ تعهد مجاز
عملکرد
تولیدات
تغییرات ریتینگ
چهار نعل
میدان مسابقه
کلاس
مالک
مربی
چابکسوار
مسافت
وزن
مقام/فاصله
دوپینگ
زمان
IOR
فیلم
هفته 2 گنبدکاووس ۱۴۰۳/۱/۳۰ پنجشنبه - دور (5)
کلاس4(80-71)
،سینا و عارف گوگ
عبدالرحمن حرک عطا
1200
58
/ 0
0:00.000
78
هفته 18 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ جمعه - دور (3)
کلاس5(70-56)
،سینا و عارف گوگ
عبدالرحمن حرک عطا
محمد خوجملی
1000
57
1 / 0
1:00.173
70
هفته 17 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۲/۳ پنجشنبه - دور (7)
کلاس4(85-71)
،سینا و عارف گوگ
عبدالرحمن حرک عطا
مسعود چنگیزی پور
1600
54
6 / 8.5
1:41.701
75
هفته 16 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ جمعه - دور (6)
کلاس5(75-61)
،سینا و عارف گوگ
عبدالرحمن حرک عطا
محمد خوجملی
1000
59
4 / 1.5
1:00.583
75
هفته 15 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ پنجشنبه - دور (4)
کلاس4(85-71)
،سینا و عارف گوگ
عبدالرحمن حرک عطا
عرفان افق عطا
1200
54.5
6 / 5.5
1:11.378
78
هفته 13 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۱/۵ پنجشنبه - دور (4)
کلاس3(90-76)
،سینا و عارف گوگ
عبدالرحمن حرک عطا
امین محمدی
1000
53.8
7 / 7.5
1:01.069
78
هفته 12 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ پنجشنبه - دور (3)
کلاس4(85-71)
،سینا و عارف گوگ
عبدالرحمن حرک عطا
محمد خوجملی
1000
56.2
3 / 1.75
1:00.448
71
هفته 11 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ پنجشنبه - دور (3)
کلاس5(75-61)
،سینا و عارف گوگ
عبدالرحمن حرک عطا
محمد خوجملی
1200
57.2
4 / 2.5
1:12.522
71
هفته 8 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۰/۱ جمعه - دور (2)
کلاس5(75-61)
،سینا و عارف گوگ
عبدالرحمن حرک عطا
یونس اورکلی
1200
55.8
2 / 2.75
1:13.996
66
هفته 2 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۸/۱۹ جمعه - دور (7)
میدن آزاد
،سینا و عارف گوگ
عبدالرحمن حرک عطا
بنیامین جرجانی
1200
54
1 / 0
1:13.347
60
هفته 1 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۸/۱۲ جمعه - دور (2)
هندیکاپ کلاس 6
،سینا و عارف گوگ
عبدالرحمن حرک عطا
رامین قهرمانی
1000
57
4 / 1.75
1:01.142
56
هفته 3 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۲/۲۲ جمعه - دور (7)
هندیکاپ کلاس 6
گلشاد،سینا و عارف گوگ
رجب قلیچ گوگ نژاد
مومن بهادر
1700
51.3
9 / 14.25
1:52.848
63
هفته 2 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۲/۱۵ جمعه - دور (2)
8 تا 14 امتیاز
گلشاد،سینا و عارف گوگ
رجب قلیچ گوگ نژاد
1000
54
63
هفته 17 گنبدکاووس ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ پنجشنبه - دور (5)
نویس استیکس
کریم گوگ
رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان)
رامین قهرمانی
1000
54
6 / 15.25
1:02.691
هفته 10 گنبدکاووس ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ پنجشنبه - دور (5)
8 تا 14 امتیاز
سینا و عارف گوگ
رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان)
امین محمدی
1000
54
هفته 4 گنبدکاووس ۱۴۰۱/۹/۱۰ پنجشنبه - دور (5)
8تا14امتیاز
سینا و عارف گوگ
رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان)
رامین قهرمانی
1000
55.2
6 / 6.5
1:04.066
هفته 3 گنبدکاووس ۱۴۰۱/۹/۴ جمعه - دور (2)
2 تا 6 امتیاز
سینا و عارف گوگ
رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان)
رامین قهرمانی
1000
56
2 / 0.75
1:02.109
هفته 24 گنبدکاووس ۱۴۰۱/۲/۳۰ جمعه - دور (4)
Maiden
عظیم گوگ
رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان)
رامین قهرمانی
1000
55.5
2 / 6
1:03.334