Open main menu
مشارکت مردمی
جدول مسابقات
جدول ثبتنام
پخش زنده
اخبار
ریتینگ
چهار نعل
سابقه و عملکرد
جستجو
ورود
|
ثبت نام
سایت اسبدوانی
سامانه اطلاعاتی و مشارکت مردمی اسبدوانی، پیش بینی مسابقات سوارکاری، ثبت نام و هندیکاپری مسابقات ملی، کنترل کمیته انضباطی و پخش زنده مسابقات سوارکاری ایران و خارج به همراه تحلیل و آرشیو اطلاعات مسابقات.
دسترسی سریع
صفحه اصلی
مشارکت مردمی
جدول مسابقات
پخش زنده
تماس با ما
شبکههای اجتماعی
تلگرام
اینستاگرام
یوتیوب
عضویت در خبرنامه
جهت دریافت آخرین اخبار، عضویت خود را ثبت نمایید.
سیاست حفظ حریم خصوصی
شرایط استفاده از خدمات
فلوکی
-
4 ساله
نریان
دوخون
سیلمی
سامردولدرومز
مادیان
میترا
مالک
کریم گوک
تولیدکننده
--
ریتینگ ۱۲۰۰ متر
65
ریتینگ مسافت
65
ریتینگ ۱۰۰۰ متر
65
بهترین ریتینگ
67
تعداد استارت
19
مقام اول
2
مقام دوم
3
مقام سوم
0
عملکرد
تولیدات
تغییرات ریتینگ
چهار نعل
میدان مسابقه
کلاس
مالک
مربی
چابکسوار
مسافت
وزن
مقام/فاصله
دوپینگ
زمان
IOR
فیلم
هفته 18 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ شنبه - دور (6)
کلاس6(65-51)
فردین و محمدیاسین حرک عطا
عبدالرحمن حرک عطا
مسعود چنگیزی پور
1700
54
1 / 0
1:47.600
55
هفته 17 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۲/۴ جمعه - دور (3)
کلاس6(55-46)
فردین و محمدیاسین حرک عطا
عبدالرحمن حرک عطا
1000
59
55
هفته 16 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ چهارشنبه - دور (3)
ری استریکتد کلاس6(60-46)
فردین و محمدیاسین حرک عطا
عبدالرحمن حرک عطا
مسعود چنگیزی پور
1200
58.5
7 / 11.75
1:13.397
58
هفته 15 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ جمعه - دور (5)
کلاس5(70-56)
معراج ساعی
عبدالرحمن حرک عطا
1200
57
58
هفته 14 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ جمعه - دور (3)
کلاس5(70-56)
فردین حرک عطا
عبدالرحمن حرک عطا
مسعود چنگیزی پور
1000
57
5 / 4.75
1:02.123
58
هفته 13 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۱/۵ پنجشنبه - دور (5)
کلاس6(55-46)
فردین حرک عطا
عبدالرحمن حرک عطا
مسعود چنگیزی پور
1000
59.2
2 / 0.75
1:01.363
50
هفته 11 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ جمعه - دور (2)
کلاس6(55-41)
کریم گوگ
عبدالرحمن حرک عطا
مسعود چنگیزی پور
1200
59
9 / 14
1:13.622
55
هفته 10 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ شنبه - دور (5)
کلاس5(70-56)
کریم گوگ
عبدالرحمن حرک عطا
حسام عطایی
1000
54
6 / 10.625
1:03.483
60
هفته 4 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۹/۲ پنجشنبه - دور (7)
هندیکاپ کلاس 5
کریم گوگ
عبدالرحمن حرک عطا
رامین قهرمانی
1600
56
8 / 21.5
1:48.075
64
هفته 2 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۸/۱۸ پنجشنبه - دور (5)
هندیکاپ کلاس ۵
کوشان بسیم(کاکاجان)
عبدالرحمن حرک عطا
صادق ایمری
1200
57.6
9 / 12.125
1:16.704
67
هفته 3 آق قلا ۱۴۰۲/۶/۲ پنجشنبه - دور (6)
هندیکاپ کلاس 5
گلشاد گوگ
رجب قلیچ گوگ نژاد
فیض الله رجال
1600
56.7
4 / 10.5
1:42.786
67
هفته 9 بندرترکمن ۱۴۰۲/۴/۳۰ جمعه - دور (6)
هندیکاپ کلاس ۵
گلشاد گوگ
رجب قلیچ گوگ نژاد
طاهر گوگ نژاد
1550
55
2 / 2.75
1:37.738
62
هفته 5 بندرترکمن ۱۴۰۲/۴/۲ جمعه - دور (5)
هندیکاپ کلاس ۵
کریم گوگ
رجب قلیچ گوگ نژاد
رضا ایمری
1000
55.2
4 / 4.125
1:00.456
65
هفته 2 بندرترکمن ۱۴۰۲/۳/۱۲ جمعه - دور (5)
هندیکاپ کلاس ۵
کریم گوگ
رجب قلیچ گوگ نژاد
فیض الله رجال
1000
55.8
7 / 7.25
1:01.506
66
هفته 19 گنبدکاووس ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ جمعه - دور (3)
8 تا 14 امتیاز
کریم گوگ
رجب قلیچ گوگ نژاد
رامین قهرمانی
1600
58
4 / 8.25
1:43.755
66
هفته 17 گنبدکاووس ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ جمعه - دور (2)
هندیکاپ کلاس 6
کریم گوگ
رجب قلیچ گوگ نژاد
رامین قهرمانی
1200
57
2 / 3
1:13.140
62
هفته 16 گنبدکاووس ۱۴۰۱/۱۲/۴ پنجشنبه - دور (2)
نبرده
کریم گوگ
رجب قلیچ گوگ نژاد
رامین قهرمانی
1000
56.2
1 / 0
1:03.731
هفته 3 گنبدکاووس ۱۴۰۱/۹/۳ پنجشنبه - دور (2)
مبتدی و نبرده
گلشاد گوگ و عادل تراچ
رجب قلیچ گوگ نژاد
رامین قهرمانی
1000
56
4 / 3.5
1:04.609
هفته 4 آق قلا ۱۴۰۱/۷/۸ جمعه - دور (2)
Maiden
الیاس و گلشاد گوگ
مهرداد بدوی زاده
سراج الدین اندروا
1000
56.5
4 / 2.75
1:03.070
هفته 1 آق قلا ۱۴۰۱/۶/۱۸ جمعه - دور (2)
Maiden
مرحوم ارازدوردی گوگ
مهرداد بدوی زاده
رامین قهرمانی
1000
56.5
5 / 11.5
1:04.160
<
1
2
>