Open main menu
مشارکت مردمی
جدول مسابقات
جدول ثبتنام
پخش زنده
اخبار
ریتینگ
چهار نعل
سابقه و عملکرد
جستجو
ورود
|
ثبت نام
سایت اسبدوانی
سامانه اطلاعاتی و مشارکت مردمی اسبدوانی، پیش بینی مسابقات سوارکاری، ثبت نام و هندیکاپری مسابقات ملی، کنترل کمیته انضباطی و پخش زنده مسابقات سوارکاری ایران و خارج به همراه تحلیل و آرشیو اطلاعات مسابقات.
دسترسی سریع
صفحه اصلی
مشارکت مردمی
جدول مسابقات
پخش زنده
تماس با ما
شبکههای اجتماعی
تلگرام
اینستاگرام
یوتیوب
عضویت در خبرنامه
جهت دریافت آخرین اخبار، عضویت خود را ثبت نمایید.
سیاست حفظ حریم خصوصی
شرایط استفاده از خدمات
هالند
-
5 ساله
نریان
دوخون
سیلمی
کول کول من
مادیان
سرور 6
مالک
رحیم روشنی
تولیدکننده
--
ریتینگ ۱۲۰۰ متر
48
ریتینگ مسافت
48
ریتینگ ۱۰۰۰ متر
48
بهترین ریتینگ
48
تعداد استارت
18
مقام اول
0
مقام دوم
3
مقام سوم
0
این اسب تاییدیه معاونت فنی فدراسیون جهت شرکت در مسابقات اسبدوانی را ندارد. / منتظر جواب DNA / در لیست انتظار فعلاً با اخذ تعهد مجاز
عملکرد
تولیدات
تغییرات ریتینگ
چهار نعل
میدان مسابقه
کلاس
مالک
مربی
چابکسوار
مسافت
وزن
مقام/فاصله
دوپینگ
زمان
IOR
فیلم
هفته 18 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ شنبه - دور (3)
کلاس7(50-35)
ایوب قوجقی
امانقلی خوجملی
بنیامین جرجانی
1000
54
7 / 9.375
1:01.846
48
هفته 17 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۲/۲ چهارشنبه - دور (4)
کلاس7(45-35)
طاها.یاشا قوجقی.احسان آقچلی
امانقلی خوجملی
بنیامین جرجانی
1200
57.5
2 / 2
1:14.643
44
هفته 14 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ پنجشنبه - دور (7)
کلاس7(45-35)
رسول خوجملی.مرحوم حسین قوجقی
امانقلی خوجملی
بنیامین جرجانی
1600
53.3
2 / 0.875
1:44.897
35
هفته 13 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۱/۵ پنجشنبه - دور (5)
کلاس6(55-46)
محمود سارلی(کوچک نظرخانی)
امانقلی خوجملی
ماهان گری
1000
49.5
6 / 8.25
1:02.657
35
هفته 3 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۸/۲۶ جمعه - دور (6)
هندیکاپ کلاس 7
حاج بهمن روشنی
رحیم روشنی
رضا فهیمی
1200
52.5
6 / 13.375
1:15.241
35
هفته 1 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۸/۱۱ پنجشنبه - دور (3)
هندیکاپ کلاس 7
حاج بهمن روشنی
رحیم روشنی
قربان قلیچ مقدم
1000
54.4
6 / 13
1:03.481
35
هفته 11 آق قلا ۱۴۰۲/۸/۵ جمعه - دور (3)
هندیکاپ کلاس 6
نفیسه حرک عطا
رحیم روشنی
متین جرجانی
1600
53.5
5 / 11.5
1:48.067
35
هفته 10 آق قلا ۱۴۰۲/۷/۲۷ پنجشنبه - دور (6)
ری استریکتد کلاس 7
نفیسه حرک عطا
رحیم روشنی
بنیامین جرجانی
1200
53.2
4 / 7
1:17.055
36
هفته 8 آق قلا ۱۴۰۲/۷/۱۶ یکشنبه - دور (5)
هندیکاپ کلاس 7
رحیم روشنی
رحیم روشنی
بنیامین جرجانی
1200
53.7
4 / 5.625
1:18.900
36
هفته 6 آق قلا ۱۴۰۲/۶/۳۰ پنجشنبه - دور (5)
هندیکاپ کلاس 6
رحیم روشنی
رحیم روشنی
قربان قلیچ مقدم
1600
54
5 / 16.5
1:50.020
38
هفته 3 آق قلا ۱۴۰۲/۶/۳ جمعه - دور (7)
هندیکاپ کلاس 7
کیان و دیان روشنی
رحیم روشنی
کاظم آرمیده
1200
53
8 / 15.5
1:18.377
42
هفته 9 بندرترکمن ۱۴۰۲/۴/۳۰ جمعه - دور (3)
2 تا 6 امتیاز
کیان و دیان روشنی
رحیم روشنی
اسحاق جرجانی
1550
57
5 / 6.75
1:40.811
42
هفته 6 بندرترکمن ۱۴۰۲/۴/۹ جمعه - دور (6)
هندیکاپ کلاس 7
کیان و دیان روشنی
رحیم روشنی
کیوان قلرعطا
1550
55.3
2 / 10
1:40.709
40
هفته 2 بندرترکمن ۱۴۰۲/۳/۱۲ جمعه - دور (2)
2 تا 6 امتیاز
کیان و دیان روشنی
عبدالرسول روشنی
1000
58
40
هفته 1 بندرترکمن ۱۴۰۲/۳/۵ جمعه - دور (4)
مبتدی و نبرده
کیان و دیان روشنی
عبدالرسول روشنی
1000
58
40
هفته 4 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۲/۲۸ پنجشنبه - دور (2)
نبرده
کیان و دیان روشنی
عبدالرسول روشنی
نوید کوچک نژاد
1000
56.5
8 / 12.75
1:03.401
40
هفته 1 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۲/۷ پنجشنبه - دور (3)
هندیکاپ کلاس 7
کیان و دیان روشنی
فرشاد خطیب
ابوطالب چاریزاده
1000
57
6 / 14.5
1:02.687
43
هفته 19 گنبدکاووس ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ پنجشنبه - دور (5)
هندیکاپ کلاس 7
کیان و دیان روشنی
تقان قلیچ فداکار
پیمان قلرعطا
1700
55.8
4 / 3.75
1:53.437
43
هفته 18 گنبدکاووس ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ پنجشنبه - دور (2)
مبتدی و نبرده
کیان و دیان روشنی
تقان قلیچ فداکار
عبدالحنان چپرلی
1000
58.7
10 / 16
1:05.187
45
هفته 15 گنبدکاووس ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ جمعه - دور (2)
هندیکاپ کلاس 7
ریحانه.سارینا و مرسانا فداکار
تقان قلیچ فداکار
1000
58
45
<
1
2
>