Close

قوانین وزن دهی:

- وزن های جدول تقریبی بوده و بر اساس ثبت نامی های جدید و تغییر ریتینگ متغییر می باشد.

- وزن های بالای ۵۸ که به رنگ قرمز نشان داده می شوند داوطلب در گروه پایین با وزن بالا می باشند. که با حفظ شرایط وزنی حداکثر ۶۲ کیلو می توانند شرکت کنند.

-مربیان در صورتی که فقط در یک گروه خاص اسب را ثبت نام می نمایند به مسول ثبت نام اطلاع دهند.

قوانین الویت ورود به لیست:

۱- تعداد استارت کمتر در فصل

۲- اسبی که بیشتر در انتظار مسابقه بوده

۳- ریتینگ بالاتر در کورس های هندیکاپ

۴- قرعه

۵- اضافه شدن از بالا تا وزن ۶۲ کیلوگرم که به رنگ قرمز مشخص شده است

۶- اضافه شدن داوطلب از بازه پایین که به رنگ آبی مشخص شده است

وزن اسب هایی که به رنگ آبی می باشد، به صورت داوطلب در گروه ثبت نام شده است. با آخرین الویت می توانند وارد لیست شوند.

ثبت نامی های نژاد ترکمن ۳+ ساله مبتدی/نبرده مسافت 1000 در آق قلا

# اسب سن-جنسیت عملکرد ریتینگ وزن مالک مربی شرکت در فصل آخرین کورس مجوز کورس
1 کارن پدرام ن-3 0 -0 -0 /0 56.0 پدرام اجتمایی غفور سیدی 0 -
2 ماه پیشانی میقان م-3 0 -0 -0 /0 54.0 محمدسعید عباسی امان یلقی 0 -
3 اولکام قورپلجه م-3 0 -0 -0 /0 54.0 محمد دردی آق محمد دردی آق 0 -
4 گیل ماه م-3 0 -0 -0 /0 54.0 بهزاد و رادمهر دلخواسته زاهد کمی 0 -
5 سان آی ن-3 0 -0 -0 /0 56.0 مجید محمدی احمد علیزاده 0 -
6 تاخته رستم خانی م-3 0 -0 -0 /2 54.0 آنا نفس انفاس و محمد نورفرزین آتانفس انفاس 0 352 دارد
7 چیتا گز ن-4 0 -0 -0 /1 56.0 محمد فتاح و حاجی نوری یزدانی امید یزدانی 0 204 دارد
8 زلزله آرشیدا م-3 0 -0 -0 /1 54.0 وحید عطایی میلاد پایدار 1 36 دارد
9 آیراتین گز ن-5 0 -0 -0 /2 56.0 حاج نوری یزدانی یوسف دهش 1 36 دارد
10 آیناز ابراهیمیان م-3 0 -0 -0 /1 54.0 علی سالاری بهنام تاجی زاده 1 36 دارد
11 خاطره صوفیان م-4 0 -0 -0 /3 54.0 سنجر سیاهپوش آنا قلیچی 1 36 دارد
12 شهبد آریاسب یزدان ن-3 0 -0 -0 /1 56.0 محمدرضا عباسی محمدرضا عباسی 1 36 دارد

ثبت نامی های نژاد ترکمن ۲ ساله مبتدی/نبرده مسافت 1000 در گنبد کاووس

# اسب سن-جنسیت عملکرد ریتینگ وزن مالک مربی شرکت در فصل آخرین کورس مجوز کورس
1 آدبیک ن-2 0 -0 -0 /0 56.0 سعید طوقی رجب قلیچ گوگ نژاد 0 - دارد
2 سردار دوزالوم ن-2 0 -0 -0 /0 56.0 عبدالرحمان بهبودی پور علی رجال 0 -
3 دارگنیا گلی داغ م-2 0 -0 -0 /0 54.0 بلال بردی زاده خان محمد چپرلی 0 -
4 دیاکو کلاته م-2 0 -0 -0 /0 54.0 احسان کلاته عبدالکریم گوگ نژاد 0 -
5 ناز قوش قلیچ خانی م-2 0 -0 -0 /0 54.0 پرورش اسب ترکمن صحرا رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 0 -
6 دل دل شاد دشت بهشت ن-2 0 -0 -0 /1 56.0 محمدرضا محمدزاده عبدالکریم گوگ نژاد 0 121 دارد
7 صولت خان سام ن-2 0 -0 -0 /1 56.0 نوشین موسوی (پرورش اسب میثمی) آنا قلیچی 0 108 دارد
8 تهمینه مهربان م-2 0 -0 -0 /1 54.0 شهرام مهربان بدون مربی 0 108 دارد
9 جانا وحدانی م-2 0 -0 -0 /1 54.0 آرش وحدانی مراد تاجی زاده 0 108 دارد
10 محک سعادت م-2 0 -0 -0 /1 54.0 حاج پیخی سعادت آتانفس انفاس 0 108 دارد
11 خان ناز خان ن-2 0 -0 -0 /2 56.0 محمد معین جلال زاده تویلی قربانی 0 108 دارد
12 الیف م-2 0 -0 -0 /1 54.0 ابراهیمیان یعقوب چپرلی 0 16 دارد
13 اورهان بیک ن-2 0 -0 -0 /1 56.0 مهرشاد شادمهر عبدالباسط مخدومی 0 16 دارد
14 گل اوسر باسط م-2 0 -0 -0 /1 54.0 جعفر خالقی امید یزدانی 0 16 دارد

ثبت نامی های نژاد ترکمن ۳+ ساله ریتینگ بند 86 تا 100 کلاس 2 مسافت 1200 در گنبد کاووس

آونس 3 ساله: 0.5 کیلوگرم
# اسب سن-جنسیت عملکرد ریتینگ وزن مالک مربی شرکت در فصل آخرین کورس مجوز کورس
1 جانی بیگ سیاه پوش ن-3 1 -1 -2 /7 95 57.0 سنجر سیاهپوش آنا قلیچی 0 227 دارد
2 طاغن بای ن-3 5 -2 -0 /8 101 60.0 محمد شریف و طهورا قان یخمز خان محمد چپرلی 0 157 دارد
3 یلکین امید ن-4 4 -3 -4 /14 100 60.0 رامین صلاحی و پرورش اسب امید مراد تاجی زاده 0 44 دارد
4 یل قیز صوفیان م-3 0 -4 -1 /9 92 53.5 باشگاه همای آنا قلیچی 0 2 دارد
5 غنج اسن ن-7 5 -4 -5 /28 86 53.0 مرحوم حاج خدای بردی کسه خان محمد چپرلی 0 2 دارد
6 یل یالی ن-3 2 -3 -1 /11 86 53.0 مجموعه تولید پرورش اسب ترکمن صحرا رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 0 2 دارد
7 گل تاتار علیا م-4 2 -1 -3 /7 88 53.0 حاج حسن و عیسی جرجانی حمید فرود 0 2 دارد
8 بانوی اودک م-4 1 -2 -1 /11 77 53.0 محمد صادق و حاج رضوان اودک احمد خوجملی(امیر) 0 2 دارد