Close
چابکسوار کمال دالی جه عطا
تعداد مسابقات: 2461
مقام اول: 526
مقام دوم: 416
مقام سوم: 378
مسابقه اسب کلاس مالک مربی مسافت وزن مقام (فاصله طولی) زمان IOR فیلم
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
هج کروز هندیکاپ کلاس2 عباس عباس اف مهربان ایری 1000 53.5 4 / 6 1:00.580 97
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
شین تیا هندیکاپ کلاس 3 حاج احمد تراچ جمشید روشنی 1000 58.5 1 / 5 0:59.268 92
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
سوییت وینر Maiden داوود شهرتی احسان جرجانی(کاکاجان) 1000 56.0 3 / 11 1:02.900 -
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
عشایر سیاهپوش Maiden سنجر سیاهپوش آنا قلیچی 1000 56.0 6 / 12 1:15.263 -
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
دل وین هندیکاپ کلاس6 ابراهیم کاظمی عبدالرحمان قربانی 1000 60.0 3 / 8 1:01.495 64
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
قیر آت Maiden منصور آق جمشید روشنی 1000 60.0 3 / 8 1:02.202 55
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
گینس Maiden حاج گلدی اخون تراج عثمان پساوند 1000 54.0 1 / 10 1:02.015 -
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
شانی هندیکاپ کلاس6 کیانا عسگری امیر جعفرپور 1000 60.5 2 / 8 1:01.058 65
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
سوشا ریتد کاندیشن کلاس 1 ... احسان نوری سبحانقلی قربانی 1000 58.0 6 / 6 1:00.748 113
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
اونیکس ریتد کاندیشن کلاس 2 ... رسول میری بهرام خانقلی زاده قزل 1000 56.0 1 / 7 0:59.439 95
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
بست گلد Maiden مرحوم حاج کریم کلته عبدالسلام کلته 1000 54.0 8 / 12 1:02.746 -
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
چاماچو هندیکاپ کلاس 4 میثم گودرزی و کاوه عسگری امیر جعفرپور 1000 53.0 4 / 8 1:00.536 69
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
بن تانیش هندیکاپ کلاس 4 سینا و عارف گوگ امان بردی گوگ 1000 58.0 6 / 10 1:01.981 79
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
فول استرایک هندیکاپ کلاس ۵ عثمان گری مخی مختوم نژاد 1000 56.0 9 / 12 1:02.323 61
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
سرناز کت Maiden علی و امیرعباس علی محمدی احسان جرجانی(کاکاجان) 1000 54.0 1 / 10 1:00.663 -
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
اینسِپْشِن هندیکاپ کلاس ۵ شهرام شیخ عثمان پساوند 1200 55.5 3 / 9 1:12.591 67
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
کلمبیا هندیکاپ کلاس ۵ رامین عراز نژاد و داود بهرامی نورقلیچ قربانی 1200 60.0 6 / 12 1:13.563 75
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
ژکو کاندیشن استیکس کلاس ... مزرعه پرورش اسب حسین آبادی ستار مهرانی 1200 58.0 6 / 8 1:11.618 -
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
سایدن هندیکاپ کلاس 2 محمد معراج ساعی عبدالرحمن حرک عطا 1200 54.0 1 / 8 1:10.525 105
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
ماهور جهان Maiden مجید قاسمی عبدالکریم گوگ نژاد 1000 54.0 5 / 9 1:14.936 -
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
شین تیا هندیکاپ کلاس 4 حاج احمد تراچ جمشید روشنی 1200 59.5 2 / 11 1:11.138 83
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
لاس وگاس هندیکاپ کلاس 4 بابک قلبی آی محمد هوشمند 1200 57.5 4 / 6 1:11.960 80
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
بولت پایلت هندیکاپ کلاس6 شمس الدین آق آتابای عبدالعزیز مهرانی 1200 61.5 1 / 9 1:12.616 63
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
قیر آت Maiden منصور آق جمشید روشنی 1200 56.0 2 / 12 1:12.948 -
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
گینس Maiden حاج گلدی اخون تراج عثمان پساوند 1000 54.0 -
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
بایداق کهری هندیکاپ کلاس 2 ابوالفضل و ماهان غلام زاده احسان آق 1200 59.5 1 / 8 1:19.891 107
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
بولت پایلت هندیکاپ کلاس6 حاج یعقوب آق و عبدالخالق قاضلی کر عبدالعزیز مهرانی 1200 59.0 2 / 7 1:11.303 62
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
شین تیا هندیکاپ کلاس 4 حاج احمد تراچ جمشید روشنی 1200 53.0 1 / 12 1:10.770 74
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
ریگان کاندیشن استیکس کلاس ... جواد صلواتى و هادی تفاحی عبدالوهاب قربانی 1200 58.0 6 / 9 1:10.123 111
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
شلر Maiden حاج احمد تراج رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1000 54.0 2 / 10 1:00.382 -
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
دیو هندیکاپ کلاس6 علی فیض عسگری جمشید روشنی 1700 58.0 5 / 7 1:50.499 61
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
هج تایم هندیکاپ کلاس 3 امین نصیری عبدالستار توفیقی نژاد 1000 58.0 3 / 6 1:00.546 91
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
سوشا هندیکاپ کلاس 1 احسان نوری سبحانقلی قربانی 1000 60.0 2 / 7 0:59.989 113
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
بریتانیا نویس استیکس احسان نوری سبحانقلی قربانی 1200 56.0 2 / 6 1:12.149 -
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
شانی هندیکاپ کلاس ۵ کیانا عسگری امیر جعفرپور 1600 53.0 1 / 8 1:42.806 59
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
سزار هندیکاپ کلاس 4 آقای حسین دیزجی جمشید روشنی 1000 57.0 7 / 7 1:01.450 75
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
سلین ناز ریتد کاندیشن کلاس 7 مرحوم‌‌دردی محمد ‌کوچک‌نژاد نورمحمد کوچک نژاد 1000 56.0 5 / 11 1:03.430 45
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
جانی بیگ سیاه پوش هندیکاپ کلاس4 سنجر سیاهپوش آنا قلیچی 1650 60.0 1 / 6 2:00.388 92
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
لندن Maiden میکائیل انجم روز سلیم خوجملی 1500 56.0 5 / 7 1:36.598 -
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
حکیم هندیکاپ کلاس2 باشگاه پرورش اسب چوگان عثمان پساوند 1650 53.0 74
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
اس اچ بوسفال Maiden امیر عباس و شمیم طیبا جمشید مختومی 1200 56.0 4 / 7 1:12.708 -
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
هلدی گزل برنده کاکاجان و نوراحمد قره ای رجب محمد ارمشی 1200 54.0 -
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
دیو هندیکاپ کلاس6 علی فیض عسگری جمشید روشنی 1650 59.5 5 / 9 1:47.303 64
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
شانی هندیکاپ کلاس6 کیانا عسگری امیر جعفرپور 1650 55.5 2 / 5 1:45.366 59
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
سان استار هندیکاپ کلاس 2 محمد امین جرجانی جمشید مختومی 1650 54.5 1 / 5 1:57.093 97
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
شین تیا هندیکاپ کلاس ۵ حاج احمد تراچ فرهاد جرجانی 1650 58.0 1 / 8 1:45.259 73
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
سهیل خان Maiden حسن و حسین آق نظرمحمد گوگ نژاد 1000 56.0 1 / 12 1:11.608 -
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
آناشید نویس استیکس مرحوم ملابابا و جلال بابایی اترک امان بردی گوگ 1450 56.0 2 / 6 1:34.733 100
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
شین تیا هندیکاپ کلاس ۵ حاج احمد تراچ فرهاد جرجانی 1550 56.0 1 / 9 1:38.762 66
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
دورگانو Maiden شهید قربان تقان اینچه برونی عبدالسلام کلته 1000 54.0 10 / 11 1:05.067 -
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
جانی بیگ سیاه پوش هندیکاپ کلاس ۵ سنجر سیاهپوش آنا قلیچی 1600 55.0 1 / 8 1:56.753 82
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
آل بیوتی هندیکاپ کلاس 3 مجید و ایمان غراوی و دانیال مختوم رجب محمد ارمشی 1000 57.0 3 / 6 1:00.729 83
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
لاکسیدا هندیکاپ کلاس 4 محمد حسام صادق زاده مهران علایی قوجق 1000 59.0 4 / 5 1:01.484 77
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
شین تیا هندیکاپ کلاس ۵ حاج احمد تراچ رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1000 56.0 8 / 12 1:01.069 69
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
بای بای بوی هندیکاپ کلاس6 دکتر سعید طوقی فرهاد جرجانی 1000 58.0 1 / 7 0:59.648 60
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
مارکوس هندیکاپ کلاس ۵ عبدالباسط سلاق مخی مختوم نژاد 1550 57.0 1 / 9 1:37.576 71
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
جولگا هندیکاپ کلاس 3 غزاله سعدی و میلان اویزاده مهران یلقی 1450 53.0 2 / 10 1:33.425 83
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
بلک برد Maiden جلیل و قربان محمد تراج مصطفی عطایی 1000 54.0 3 / 10 1:02.503 55
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
لالا هج Maiden شرکت سرخدشت محمداسلم محمدی 1000 52.0 1 / 9 1:00.554 -
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
دلنوا هندیکاپ کلاس 6 محمد شریف قان یخمز و معید اسکندرلی جمشید مختومی 1450 58.5 3 / 6 1:35.292 65
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
لیدی مامبو هندیکاپ کلاس 4 مرحوم حاجی یگن ایلخانی کر مهران یلقی 1450 56.5 4 / 6 1:34.735 84
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
دورا برنده حاج سخی سالاری توماج نازمحمد قره داشلی 1450 54.0 7 / 9 1:37.829 95
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
بل فوکوس Maiden پرورش اسب مشرقی سبحانقلی قربانی 1000 52.0 5 / 6 1:03.421 -
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
جاناز Maiden پرهام قادری یعقوب کم 1000 52.0 7 / 11 1:03.589 65
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
سرناز کت Maiden علی و امیرعباس علی محمدی احسان جرجانی(کاکاجان) 1000 52.0 4 / 5 1:00.916 -
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
فول استرایک Maiden عثمان گری مخی مختوم نژاد 1000 54.0 1 / 6 1:01.471 -
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
افسون Maiden اسحاق اسماعیلی نورقلیچ قربانی 1200 52.0 4 / 11 1:15.029 -
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
بست می سلکشن هندیکاپ کلاس 3 مرحوم حاج کریم کلته عبدالسلام کلته 1200 50.5 2 / 6 1:10.782 84
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
لندن Maiden سودا و سها افراخته سعدی سعدشیخی 1000 54.0 2 / 7 1:02.339 -
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
کینگ ولد Maiden حاج عبدالستار چوری عید قلی قربانی 1000 54.0 1 / 7 1:01.104 -
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
جولگا هندیکاپ کلاس 3 سعید سعیدی یعقوب نفس پور 1450 55.5 3 / 6 1:34.736 83
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
چاماچو هندیکاپ کلاس6 میثم گودرزی امیر جعفرپور 1200 58.0 2 / 11 1:11.381 68
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
سایدن نویس استیکس محمد معراج ساعی عبدالرحمن حرک عطا 1200 56.0 1 / 6 1:12.205 95
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
فرگل هندیکاپ کلاس6 معید و مومن یزدان یار غفور خوجملی 1450 58.0 3 / 5 1:37.120 63
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
بست می سلکشن هندیکاپ کلاس 4 مرحوم حاج کریم کلته عبدالسلام کلته 1200 58.0 3 / 12 1:12.215 84
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
بنفیت ریتد کاندیشن کلاس 1 حاج سید علیرضا بیگی حمید روشنی 1200 58.0 4 / 7 1:11.541 117
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
ریو جنتیله Maiden مهندس سید رسول میری حمید روشنی 1000 54.0 2 / 8 1:03.787 -
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
آذین دزپارت Maiden دکتر باقری شهرکرد یعقوب نفس پور 1000 52.0 4 / 9 1:12.839 66
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
سوشا ریتد کاندیشن کلاس 1 ... احسان نوری آی محمد هوشمند 1200 58.0 4 / 6 1:12.059 115
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
لیدی مامبو هندیکاپ کلاس ۵ فرهاد حمیدی جمشید روشنی 1200 57.5 1 / 12 1:10.924 77
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
باک آی Maiden دکتر داود مشرقی یونس گوگجلی 1000 54.0 2 / 10 1:01.702 -
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
بای بای بوی Maiden مهندس نیما رحمتی نوری قورچایی 1200 54.0 3 / 10 1:12.098 60
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
یل قیز صوفیان Maiden باشگاه همای آنا قلیچی 1000 52.0 2 / 9 1:09.559 -
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
دازپرنس هندیکاپ کلاس 4 احمد کرفه و جبار پقه آی محمد هوشمند 1450 56.5 5 / 9 1:33.651 79
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
هلدی گزل Maiden همراه و سهیل و شایان سیدی امیر عطاگزلی 1000 52.0 1 / 9 1:01.300 -
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
ریگان ریتد کاندیشن کلاس 2 جواد صلواتی و علی صولتی نورقلیچ قربانی 1200 58.0 1 / 4 1:11.506 110
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
الماس بندر هندیکاپ کلاس 3 تویجان سقلی آی محمد هوشمند 1200 57.0 5 / 9 1:11.226 93
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
سزار هندیکاپ کلاس 4 آقای حسین دیزجی نوری قورچایی 1200 54.5 4 / 8 1:11.291 78
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
مونو کاترین Maiden ایلیا و امیرحسین صابری احسان جرجانی(کاکاجان) 1000 52.0 1 / 8 1:00.535 -
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
سروین تاش Maiden مجید دستمرد عبدالرحمان مختومی 1000 54.0 4 / 12 1:01.984 52
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
بایداق کهری هندیکاپ کلاس 2 مصطفی شاهدوست و علیرضا غلام زاده رضا کریمی 1600 59.0 2 / 7 1:55.255 107
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
لیدی مامبو هندیکاپ کلاس ۵ مرحوم حاج یگن ایلخانی کر جمشید روشنی 1200 57.5 1 / 6 1:11.153 73
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
باک آی Maiden دکتر داود مشرقی یونس گوگجلی 1000 54.0 2 / 8 1:02.218 -
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
نمسیس Maiden سید رسول میری حمید روشنی 1200 52.0 4 / 11 1:12.160 65
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
جیکاپ Maiden دادبه آقا سردار آنا قلیچی 1000 54.0 9 / 11 1:16.016 -
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
تاواجیگ هندیکاپ کلاس 4 مسعود مجمع امیر جعفرپور 1000 56.0 2 / 7 1:00.268 80
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
بای بای چلنج کاندیشن استیکس کلاس ... آرمین سلاق عید قلی قربانی 1000 56.0 5 / 8 0:59.632 116
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
جاناز Maiden حاج میثم قادری عظیم بردی کم 1000 52.0 5 / 9 1:03.272 -
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
چاماچو Maiden فرهاد قائمی و کاوه عسگری امیر جعفرپور 1000 52.0 1 / 6 1:00.507 -
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
الماس بندر هندیکاپ کلاس 3 تویجان سقلی آی محمد هوشمند 1000 54.0 1 / 11 1:00.669 91
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
دازپرنس هندیکاپ کلاس ۵ غیاث و احمد کرفه آی محمد هوشمند 1200 56.0 1 / 12 1:12.118 71
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
بیلیا هندیکاپ کلاس4 ایمان حاجی قوجق و علی رضوانی رضا کریمی 1200 54.0 1 / 8 1:21.584 81
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
ساوانا Maiden عدنان کر عبدالمجید کم 1000 52.0 -
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
بن آمور Maiden دکتر کامیار بزرگ نژاد بهرام خانقلی زاده قزل 1000 52.0 5 / 11 1:00.889 -
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
باسکار هندیکاپ کلاس6 محمد سدیس و صابر ایری رحیم کم 1200 56.5 6 / 11 1:14.406 65
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
آناشید برنده اراز صوفی راد و حکیم حسن قاسمی امان بردی گوگ 1000 52.0 2 / 8 1:01.110 -
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
تاواجیگ Maiden مسعود مجمع امیر جعفرپور 1000 52.0 1 / 12 1:00.499 60
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
سلینا Maiden اویس خجسته آی محمد هوشمند 1000 52.0 7 / 8 1:05.947 -
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
کارار ایندی هندیکاپ کلاس 2 عارف و عادل هلاکو وکیل هلاکو 1200 50.0 5 / 11 1:24.893 92
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
هج فانی Maiden پرورش اسب مشرقی ستار مهرانی 1000 54.0 1 / 5 1:02.027 -
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
تاواتاپ هندیکاپ کلاس 4 رحیم طاهری جمشید روشنی 1000 56.0 5 / 6 1:02.092 85
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
اینسِپْشِن هندیکاپ کلاس 5 شهرام شیخ عزیز کرد 1000 56.5 5 / 11 1:03.013 71
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
هلدی گزل Maiden اسلام و لطیف قره ئی امیر عطاگزلی 1000 52.0 2 / 7 1:01.999 -
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
آریستو لیدی Maiden دایانا قرنجیک بهرام خانقلی زاده قزل 1000 52.0 1 / 8 1:01.329 69
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
سوشا هندیکاپ کلاس 2 احسان نوری آی محمد هوشمند 1000 57.5 1 / 8 0:59.667 101
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
تاواشکا هندیکاپ کلاس ۵ دکتر داود مشرقی یونس گوگجلی 1000 55.0 1 / 8 1:01.199 66
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
فسترکو هندیکاپ کلاس6 صابر و عرفان دردایی مهران یلقی 1000 58.0 7 / 11 1:04.341 59
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
باک آی Maiden دکتر داود مشرقی یونس گوگجلی 1000 54.0 5 / 11 1:04.390 -
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
لیدی مامبو Maiden مهسا و مهلا ایل خانی کر جمشید روشنی 1000 52.0 1 / 10 1:01.573 -
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
ببر بیرجند هندیکاپ کلاس ۵ حجت قلی زاده بهابادی رضا کریمی 1200 57.5 8 / 9 1:28.599 74
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
توی استوری هندیکاپ کلاس 3 حامد کامکار ایل محمد غراوی 1000 54.5 1 / 5 1:00.097 79
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
الماس بندر هندیکاپ کلاس 4 یعقوب جرجانی و نورجان سقلی آی محمد هوشمند 1000 54.0 1 / 8 1:01.059 81
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
آناشید Maiden امان و امید بدراقی امان بردی گوگ 1000 52.0 1 / 6 1:01.177 -
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
طوطی Maiden ایلناز ازونی دوجی آی محمد هوشمند 1000 52.0 1 / 12 1:02.779 -
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
اغوزخان Maiden آرمان دانشی و امیرحسین زاهدپور رضا کریمی 1000 54.0 1 / 8 1:10.266 -
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
تاواتاپ Maiden رحیم طاهری جمشید روشنی 1000 52.0 1 / 6 1:00.591 -
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
بریتانیا Maiden احسان نوری آی محمد هوشمند 1000 52.0 1 / 5 1:01.341 -
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
ببر بیرجند Maiden سیدمحمدکوچکی رضا کریمی 1200 54.0 2 / 10 1:26.208 56