Close
چابکسوار کمال دالی جه عطا
تعداد مسابقات: 2635
مقام اول: 556
مقام دوم: 445
مقام سوم: 407
مسابقه اسب کلاس مالک مربی مسافت وزن مقام (فاصله طولی) زمان IOR فیلم
هفته 19 - جمعه
1400/12/27
کی دو هندیکاپ کلاس ۵ مبین حنفی و صباو راضیه نظری بهرام حاجی زاده 1600 59.0 4 / 9 1:43.936 75
هفته 19 - جمعه
1400/12/27
جاناول هندیکاپ کلاس6 منصور آق حسن اخمو رشید روشنی 1600 58.0 4 / 7 1:43.637 56
هفته 19 - جمعه
1400/12/27
جلوه کویر Maiden احسان احمدی مهران علایی قوجق 1600 54.0 5 / 10 1:47.054 49
هفته 19 - جمعه
1400/12/27
چاماچو هندیکاپ کلاس ۵ میثم گودرزی و کاوه عسگری امیر جعفرپور 1000 57.0 4 / 10 1:00.718 75
هفته 18 - جمعه
1400/12/20
توی استوری ریتد کاندیشن کلاس 1 سپهر کامکار رشید روشنی 1200 53.0 3 / 9 1:10.262 104
هفته 18 - جمعه
1400/12/20
کی دو هندیکاپ کلاس ۵ مبین حنفی و علیرضا چرکزی بهرام حاجی زاده 1200 58.0 1 / 12 1:12.080 67
هفته 18 - پنج شنبه
1400/12/19
ال پرادو هندیکاپ کلاس 3 حسین جهاندیده رشید روشنی 1600 58.0 4 / 9 1:39.491 88
هفته 18 - پنج شنبه
1400/12/19
ریو آلپا هندیکاپ کلاس 6 یوسف دوست محمدی ایل محمد غراوی 1200 58.5 59
هفته 18 - پنج شنبه
1400/12/19
آی سونا هندیکاپ کلاس 6 ارکین و سلدا آرخی رشید روشنی 1200 57.5 5 / 10 1:13.468 57
هفته 18 - پنج شنبه
1400/12/19
سانتامونیکا Maiden محسن نیلی عبدالحکیم بای پور 1000 50.0 9 / 10 1:02.174 -
هفته 18 - پنج شنبه
1400/12/19
پروش Maiden ابراهیم محمدزاده گل محمد حاجی زاده 1000 56.0 8 / 10 1:04.132 35
هفته 17 - جمعه
1400/12/13
کی دو هندیکاپ کلاس6 مبین حنفی و آرش خواجه نوری بهرام حاجی زاده 1600 60.0 1 / 9 1:41.452 60
هفته 17 - جمعه
1400/12/13
جاناول هندیکاپ کلاس6 منصور آق رشید روشنی 1200 53.0 2 / 8 1:11.478 46
هفته 17 - پنج شنبه
1400/12/12
جانی بیگ سیاه پوش هندیکاپ کلاس 2 سنجر سیاهپوش آنا قلیچی 1600 54.0 4 / 11 1:52.928 87
هفته 16 - جمعه
1400/12/06
فرعون هندیکاپ کلاس6 حمیدرضا رحیمی رشید روشنی 1000 60.0 7 / 10 1:02.207 65
هفته 16 - جمعه
1400/12/06
ال پرادو هندیکاپ کلاس 3 حسین جهاندیده رشید روشنی 1000 59.0 5 / 12 0:59.646 88
هفته 16 - جمعه
1400/12/06
هج رو هندیکاپ کلاس 1 گروه تولیدی آرم پایپ کمال قربانی 1200 53.0 3 / 7 1:10.575 112
هفته 16 - جمعه
1400/12/06
سربناز Maiden آرتین غلامیان نورمحمد اونق 1200 54.0 3 / 10 1:14.627 -
هفته 16 - جمعه
1400/12/06
آرش حسنی Maiden مجید ناصری بهنام تاجی زاده 1200 56.0 2 / 12 1:25.231 47
هفته 16 - پنج شنبه
1400/12/05
توی استوری هندیکاپ کلاس 2 سپهر کامکار رشید روشنی 1200 58.5 2 / 9 1:10.502 102
هفته 16 - پنج شنبه
1400/12/05
کامیلا Maiden الینا و سلما کردی نورمحمد اونق 1000 54.0 1 / 11 1:01.252 -
هفته 15 - جمعه
1400/11/29
توی استوری هندیکاپ کلاس 1 سپهر کامکار رشید روشنی 1200 53.0 6 / 8 1:12.087 102
هفته 15 - جمعه
1400/11/29
ساپرس گلد Maiden امین پیرزاد رشید روشنی 1000 54.0 1 / 10 1:00.408 -
هفته 15 - پنج شنبه
1400/11/28
ماه سروین هندیکاپ کلاس 4 فرهاد صادقلو و مخد جان چپرلی صالح بردی گوگ 1600 56.0 6 / 9 1:42.603 76
هفته 15 - پنج شنبه
1400/11/28
آماش هندیکاپ کلاس 3 جلال غراوی صالح بردی گوگ 1000 55.0 10 / 10 1:01.719 80
هفته 15 - پنج شنبه
1400/11/28
مارشال هندیکاپ کلاس ۵ مرصاد و سلوا گلشاهی ناصر حاجی زاده 1200 60.0 6 / 9 1:12.815 75
هفته 14 - شنبه
1400/11/09
جاناول هندیکاپ کلاس6 منصور آق رشید روشنی 1600 58.0 3 / 5 1:45.453 48
هفته 14 - شنبه
1400/11/09
فرناندو هندیکاپ کلاس 4 ملیسا و مرسانا ایگدری ناصر حاجی زاده 1600 60.0 2 / 5 1:43.779 84
هفته 14 - شنبه
1400/11/09
تسلا برنده حاج کریم محمد آلق جلال الدین ایری (امید) 1200 54.0 4 / 9 1:14.065 -
هفته 14 - شنبه
1400/11/09
پائولتا هندیکاپ کلاس ۵ شادروان حاج عیسی جرجانی امانقلی خوجملی 1000 59.0 2 / 11 1:02.238 68
هفته 14 - پنج شنبه
1400/11/07
المینای Maiden آرتین راز صالح بردی گوگ 1000 54.0 3 / 10 1:02.752 -
هفته 14 - پنج شنبه
1400/11/07
توی استوری هندیکاپ کلاس 2 سپهر کامکار رشید روشنی 1000 53.0 1 / 8 0:59.008 93
هفته 14 - پنج شنبه
1400/11/07
فرعون Maiden بهنام و صادق مارامایی رشید روشنی 1200 56.0 2 / 8 1:12.955 -
هفته 14 - پنج شنبه
1400/11/07
آی سونا هندیکاپ کلاس6 ارکین و سلدا آرخی رشید روشنی 1200 56.0 3 / 9 1:14.071 55
هفته 14 - پنج شنبه
1400/11/07
هلنا شورچه Maiden باشگاه همای آنا قلیچی 1000 54.0 10 / 12 1:17.897 -
هفته 13 - پنج شنبه
1400/10/30
ال پرادو هندیکاپ کلاس 3 حسین جهاندیده رشید روشنی 1600 55.5 2 / 7 1:39.523 86
هفته 13 - پنج شنبه
1400/10/30
مولتی ریس هندیکاپ کلاس ۵ ارش شیدایی حمید روشنی 1000 56.5 6 / 7 1:02.169 63
هفته 13 - پنج شنبه
1400/10/30
سویلین Maiden مرحومان حاج رحیم و امید میرابی عبدالرحیم چپرلی 1000 54.0 11 / 11 1:04.391 -
هفته 13 - پنج شنبه
1400/10/30
وستینگ رز Maiden ایلتای و ایلمان و سلیم صفری ایل محمد غراوی 1000 54.0 3 / 11 1:02.356 55
هفته 13 - پنج شنبه
1400/10/30
یل قیز صوفیان هندیکاپ کلاس 1 باشگاه همای آنا قلیچی 1200 53.0 4 / 10 1:21.437 103
هفته 12 - جمعه
1400/10/24
بریو بوی هندیکاپ کلاس ۵ رضا توسلی صالح بردی گوگ 1600 57.5 2 / 7 1:44.182 65
هفته 12 - جمعه
1400/10/24
صولت خان سام برنده نپرورش اسب میثمی ونوشین موسوی آنا قلیچی 1000 56.0 5 / 9 1:12.290 -
هفته 12 - جمعه
1400/10/24
اوکی لاکی Maiden اوکتای یگان محمدی امانقلی خوجملی 1000 56.0 5 / 5 1:05.460 -
هفته 12 - جمعه
1400/10/24
مولتی ریس هندیکاپ کلاس6 ارش شیدایی حمید روشنی 1200 55.0 1 / 9 1:14.061 55
هفته 12 - جمعه
1400/10/24
جانی بیگ سیاه پوش هندیکاپ کلاس 3 سنجر سیاهپوش آنا قلیچی 1200 60.0 3 / 7 1:23.032 86
هفته 12 - پنج شنبه
1400/10/23
ال پرادو هندیکاپ کلاس 4 حسین جهاندیده رشید روشنی 1200 60.0 1 / 9 1:13.850 80
هفته 12 - پنج شنبه
1400/10/23
یل گون برنده حاج احمد جرجانی جلال الدین ایری (امید) 1000 54.0 -
هفته 12 - پنج شنبه
1400/10/23
مری کوئین Maiden مرحوم حاج قوشه نظری ناصر حاجی زاده 1000 54.0 3 / 7 1:02.531 -
هفته 12 - پنج شنبه
1400/10/23
ساتین Maiden قربان گلدی سلیمی نورمحمد بشگرد 1200 54.0 4 / 11 1:16.254 -
هفته 10 - جمعه
1400/10/10
آوات هندیکاپ کلاس 4 نازنین عامریان رسول خرمالی 1600 54.0 7 / 8 1:43.455 72
هفته 10 - جمعه
1400/10/10
آماش برنده جلال غراوی صالح بردی گوگ 1200 56.0 1 / 8 1:13.401 -
هفته 10 - جمعه
1400/10/10
پائولتا هندیکاپ کلاس ۵ شادروان حاج عیسی جرجانی امانقلی خوجملی 1200 57.0 3 / 10 1:13.828 66
هفته 10 - جمعه
1400/10/10
جانان سنجر مبتدی و نبرده حاج یوسف رضا آنا قلیچی 1000 54.0 4 / 12 1:13.060 -
هفته 10 - پنج شنبه
1400/10/09
دیبابا میدن آزاد امید و خلیل قره باشی ناصر حاجی زاده 1200 54.0 5 / 12 1:15.977 -
هفته 10 - پنج شنبه
1400/10/09
پیکوهاس هندیکاپ کلاس ۵ سامیار شایق ناصر خانپور 1200 57.5 4 / 12 1:13.252 69
هفته 10 - پنج شنبه
1400/10/09
چیتا گز هندیکاپ کلاس 6 حاجی نوری یزدانی اسحاق یزدانی 1200 57.0 1 / 11 1:22.930 54
هفته 9 - جمعه
1400/10/03
بنفیت ریتد کاندیشن کلاس 1 سید علیرضا بیگی حمید روشنی 1600 58.0 2 / 8 1:41.383 115
هفته 9 - جمعه
1400/10/03
مولتی ریس Maiden ارش شیدایی حمید روشنی 1000 56.0 2 / 12 1:02.092 55
هفته 9 - جمعه
1400/10/03
مری کوئین Maiden مرحوم حاج قوشه نظری ناصر حاجی زاده 1000 54.0 4 / 6 1:04.380 -
هفته 9 - جمعه
1400/10/03
یل قیز صوفیان هندیکاپ کلاس 2 باشگاه همای آنا قلیچی 1600 53.0 2 / 5 1:53.435 98
هفته 9 - پنج شنبه
1400/10/02
ترانه ناز کلاسیفاید کاندیشن اس ... امید.یحیی و نجم الدین سلاق رشید روشنی 1000 56.0 3 / 7 1:04.298 41
هفته 8 - جمعه
1400/09/26
فرناندو هندیکاپ کلاس 5 ملیسا و مرسانا ایگدری ناصر حاجی زاده 1000 60.0 2 / 12 1:01.737 75
هفته 8 - جمعه
1400/09/26
متیوس Maiden نازمحمد و محمدیاسین زاودی امان قلیچ کر 1200 56.0 5 / 9 1:16.009 -
هفته 8 - جمعه
1400/09/26
آرسنال هندیکاپ کلاس 4 حاجی گلدی آخوند تراج احمد ایری 1200 55.0 11 / 12 1:16.611 70
هفته 8 - جمعه
1400/09/26
جانی بیگ سیاه پوش هندیکاپ کلاس 3 سنجر سیاهپوش آنا قلیچی 1600 60.0 4 / 9 1:54.733 95
هفته 8 - پنج شنبه
1400/09/25
باک آی هندیکاپ کلاس 2 اورهان دولتخواه رشید روشنی 1600 53.0 10 / 10 1:44.160 78
هفته 8 - پنج شنبه
1400/09/25
مولتی ریس هندیکاپ کلاس 6 ارش شیدایی حمید روشنی 1000 57.5 3 / 11 1:03.138 55
هفته 8 - پنج شنبه
1400/09/25
ترانه ناز Maiden آنه حاجی سلاق رشید روشنی 1000 54.0 3 / 10 1:04.170 41
هفته 7 - جمعه
1400/09/19
ولوت هندیکاپ کلاس 1 ابراهیم قلیچی و نورمحمد بهادر نورمحمد بهادر 1200 57.0 5 / 8 1:12.846 115
هفته 7 - پنج شنبه
1400/09/18
فرناندو هندیکاپ کلاس 4 ملیسا و رومیسا ایگدری ناصر حاجی زاده 1000 55.0 3 / 10 1:01.451 75
هفته 7 - پنج شنبه
1400/09/18
بلاچو Maiden رضا صفایی مصطفی کریمی 1000 54.0 2 / 6 1:01.873 -
هفته 7 - پنج شنبه
1400/09/18
یل گون Maiden حاج احمد جرجانی جلال الدین ایری (امید) 1000 54.0 1 / 10 1:01.930 -
هفته 7 - پنج شنبه
1400/09/18
یل قیز صوفیان هندیکاپ کلاس 2 باشگاه همای آنا قلیچی 1600 53.0 3 / 6 1:53.231 96
هفته 6 - جمعه
1400/09/12
شانی هندیکاپ کلاس6 کیانا عسگری امیر جعفرپور 1600 59.5 4 / 7 1:44.968 67
هفته 6 - جمعه
1400/09/12
ریگان هندیکاپ کلاس 1 جواد صلواتى تویلی قربانی 1200 53.5 5 / 7 1:13.032 108
هفته 6 - جمعه
1400/09/12
هایدرنجیا هندیکاپ کلاس ۵ محمد اعتمادی فر تویلی قربانی 1200 55.5 1 / 11 1:14.362 68
هفته 6 - جمعه
1400/09/12
بیوتی اسپرینگ برنده عبدلله طاهری صالح بردی گوگ 1000 54.0 6 / 6 1:04.170 -
هفته 6 - جمعه
1400/09/12
سرنوشت Maiden محمد کم نورمحمد بشگرد 1000 54.0 4 / 10 1:05.778 -
هفته 6 - پنج شنبه
1400/09/11
ال پرادو هندیکاپ کلاس 3 جواد و عباس قدیری رشید روشنی 1000 56.0 5 / 9 1:02.040 82
هفته 6 - پنج شنبه
1400/09/11
ری شینوبی Maiden سید رسول میری ابوطالب چاریزاده 1000 54.0 3 / 5 1:05.297 -
هفته 6 - پنج شنبه
1400/09/11
سلین ناز هندیکاپ کلاس6 خلیل کوچک نورمحمد کوچک نژاد 1000 59.5 7 / 11 1:04.091 63
هفته 5 - جمعه
1400/09/05
شانی هندیکاپ کلاس ۵ کیانا عسگری امیر جعفرپور 1600 56.5 2 / 8 1:43.799 67
هفته 5 - جمعه
1400/09/05
تاوانورا هندیکاپ کلاس 2 جلال الدین میرابی اسماعیل بدویزاده 1200 60.0 4 / 8 1:13.773 104
هفته 5 - جمعه
1400/09/05
دازجوی Maiden حاج مشهدگلدی خان نظری عظیم مهرانی 1000 56.0 8 / 12 1:04.357 -
هفته 5 - جمعه
1400/09/05
لاگرتا Maiden یونس گوگ زاده و آرمان روحی بهمن حاجی زاده 1000 54.0 1 / 11 1:04.086 -
هفته 5 - پنج شنبه
1400/09/04
ال پرادو هندیکاپ کلاس 4 حسین جهاندیده رشید روشنی 1600 60.0 3 / 5 1:43.648 82
هفته 5 - پنج شنبه
1400/09/04
باک آی هندیکاپ کلاس 4 مسعود دولتخواه رشید روشنی 1600 56.5 5 / 11 1:43.383 80
هفته 5 - پنج شنبه
1400/09/04
ترانه ناز Maiden امید و مرحوم مخد سلاق رشید روشنی 1000 54.0 6 / 11 1:04.560 -
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
تاوانورا هندیکاپ کلاس 1 جلال الدین میرابی اسماعیل بدویزاده 1000 55.5 5 / 9 1:00.541 104
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
فرناندو هندیکاپ کلاس ۵ ملیسا و مرسانا ایگدری ناصر حاجی زاده 1200 60.0 3 / 10 1:12.733 75
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
بریو بوی هندیکاپ کلاس6 رضا توسلی صالح بردی گوگ 1200 58.0 1 / 11 1:13.853 59
هفته 4 - پنج شنبه
1400/08/27
آرسنال هندیکاپ کلاس ۵ حاجی گلدی آخوند تراج عثمان پساوند 1000 60.0 4 / 10 1:02.814 72
هفته 3 - جمعه
1400/08/21
تونیکس هندیکاپ کلاس 1 محسن نیلی کورش بابازاده 1000 57.0 8 / 8 1:02.668 110
هفته 3 - جمعه
1400/08/21
طوفان نیاز آباد Maiden حاج گلدی آخوند تراچ عبدالعزیز اونق(عبدالعظیم) 1000 56.0 8 / 11 1:05.614 -
هفته 3 - پنج شنبه
1400/08/20
باک آی هندیکاپ کلاس 4 مسعود دولتخواه رشید روشنی 1200 60.0 2 / 10 1:12.508 80
هفته 3 - پنج شنبه
1400/08/20
آلتن سای 2 تا 6 امتیاز Maiden حاج مختارمحمد امانی آنه محمد خوجملی 1000 54.0 4 / 10 1:04.092 56
هفته 2 - شنبه
1400/08/15
آرسنال هندیکاپ کلاس ۵ حاجی گلدی آخوند تراج عثمان پساوند 1200 59.0 3 / 11 1:12.592 72
هفته 2 - شنبه
1400/08/15
عشایر سیاهپوش Maiden سنجر سیاهپوش آنا قلیچی 1000 56.0 2 / 9 1:12.731 -
هفته 2 - جمعه
1400/08/14
ال پرادو هندیکاپ کلاس 4 حسین جهاندیده رشید روشنی 1200 60.0 5 / 8 1:13.099 82
هفته 2 - جمعه
1400/08/14
آرتا هندیکاپ کلاس6 آنه محمد کسلخه احسان جرجانی 1000 56.5 2 / 12 1:02.497 53
هفته 2 - جمعه
1400/08/14
حیدرخان هندیکاپ کلاس 2 حمیدرضا،محمدحنیف،یاسین پقه عبدالعزیز مهرانی 1000 57.5 5 / 7 1:02.146 95
هفته 2 - جمعه
1400/08/14
باک آی هندیکاپ کلاس 4 مسعود دولتخواه رشید روشنی 1000 59.0 5 / 11 1:01.853 83
هفته 2 - جمعه
1400/08/14
بایداق کهری هندیکاپ کلاس 1 علیرضا غلام زاده رضا کریمی 1200 57.5 7 / 7 1:21.757 105
هفته 1 - پنج شنبه
1400/08/06
بست گلد Maiden مرحوم حاج کریم کلته عبدالسلام کلته 1000 54.0 3 / 9 1:02.935 -
هفته 1 - پنج شنبه
1400/08/06
باک آی هندیکاپ کلاس 3 مسعود دولتخواه رشید روشنی 1000 55.5 7 / 10 1:01.892 86
هفته 1 - پنج شنبه
1400/08/06
گوانتانامو Maiden امین قرنجیک تویلی قربانی 1000 56.0 4 / 5 1:04.957 -
هفته 1 - پنج شنبه
1400/08/06
یل قیز صوفیان هندیکاپ کلاس 2 باشگاه همای آنا قلیچی 1200 53.5 2 / 7 1:20.934 92
هفته 1 - چهارشنبه
1400/08/05
فرناندو Maiden ملیسا و رومیسا ایگدری ناصر حاجی زاده 1000 56.0 1 / 9 1:01.567 -
هفته 1 - چهارشنبه
1400/08/05
ال پرادو هندیکاپ کلاس 4 حسین جهاندیده رشید روشنی 1000 55.0 1 / 10 1:01.036 70
هفته 1 - چهارشنبه
1400/08/05
لیدی جی Maiden طاهر ایگدری دردی محمد شکیب(کاکا) 1000 54.0 4 / 6 1:03.954 -
هفته 1 - چهارشنبه
1400/08/05
صولت خان سام Maiden نوشین موسوی (پرورش اسب میثمی) آنا قلیچی 1000 56.0 1 / 11 1:11.366 -