Close
چابکسوار امیر مختومی
تعداد مسابقات: 545
مقام اول: 59
مقام دوم: 60
مقام سوم: 52
مسابقه اسب کلاس مالک مربی مسافت وزن مقام (فاصله طولی) زمان IOR فیلم
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
رزا گلد Maiden رضا احقاقی و اسماعیل مهرانی حاجی مراد یلقی 1000 54.0 4 / 10 1:03.152 -
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
شایراد هندیکاپ کلاس6 فرهان مشرقی بهمن قربانی 1000 57.0 3 / 8 1:01.295 54
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
هج کروز ریتد کاندیشن کلاس 2 ... محمد سالاری امید ایری 1000 58.0 5 / 7 0:59.882 97
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
فشفشه Maiden حامد و محمد سینا موحد اراز زارعی کسلخه 1000 56.0 1 / 12 1:00.079 -
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
گل دلشاد هندیکاپ کلاس 4 سعادت و نادر بهادری احسان آق 1200 56.0 6 / 12 1:21.796 79
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
آرتا هندیکاپ کلاس6 بهرام عدالتی قربان دردی تیرغم 1000 55.5 2 / 9 1:01.586 49
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
سلما هندیکاپ کلاس 4 سینا ، سارا و اورهان شیخ پور بهمن اونق 1000 56.5 9 / 10 1:03.286 76
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
رونیا هندیکاپ کلاس ۵ ماریا عطا مرادی قربان دردی تیرغم 1000 59.0 2 / 12 1:00.950 71
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
کوچولوی گمیشان Maiden مرحوم حاج امان صیادچی یوسف کلته 1000 54.0 1 / 10 1:01.670 -
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
سار سارا Maiden ثنانور و گونش درخشان محمد یلمه 1000 54.0 3 / 10 1:01.325 -
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
شاه پری هندیکاپ کلاس ۵ نجمه زرجو عبدالقیوم اونق 1200 57.0 7 / 9 1:12.940 70
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
کوچولوی گمیشان Maiden مرحوم حاج امان صیادچی یوسف کلته 1000 54.0 4 / 12 1:03.446 -
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
بلک ولف هندیکاپ کلاس 4 اجه ناز کمی اراز قربان اونق 1200 60.0 11 / 11 1:14.690 80
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
سروین تاش هندیکاپ کلاس6 عبدا... کر عثمان پساوند 1200 56.0 6 / 9 1:14.187 52
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
سوین Maiden محمدرِِِِِیوف توماج و امیرحسین ابراهیم ن ... نظرمحمد گوگ نژاد 1200 54.0 7 / 12 1:15.033 48
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
آی ثنا هندیکاپ کلاس 2 مرحوم خوجه قلیچ حاجی کلته نورمحمد بشگرد 1000 55.0 5 / 5 1:01.638 90
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
یومای لووا هندیکاپ کلاس 4 امان محمد زاودی رسول صداقت 1000 53.0 7 / 11 1:01.789 75
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
آل نوش Maiden محمد رضوان سلاق و اقبال شهبازی عبدالناصر رجال 1000 54.0 6 / 11 1:03.347 56
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
ماکام هندیکاپ کلاس 4 عایشه و معید کر و صبا صادقلو بهمن اونق 1000 53.0 6 / 11 1:02.773 66
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
ترانه ناز Maiden امید و داریوش و کاکاجان سلاق احسان آق 1000 54.0 8 / 10 1:03.926 -
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
پرگاه Maiden امید زارعی و محمد صفا وامیر حسین کردی اراز زارعی کسلخه 1000 54.0 2 / 8 1:02.416 71
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
سفیرلرستان هندیکاپ کلاس ۵ دوران قره جه رسول خرمالی 1600 60.0 7 / 8 1:46.106 70
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
تایم بولت Maiden یعقوب یلقی و بلال اونق قربان دردی تیرغم 1000 56.0 10 / 12 1:05.356 -
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
جونیور ریتد کاندیشن کلاس 7 حاج بهروز و محمد مصطفی سیدی امیر عطاگزلی 1000 60.0 10 / 11 1:04.215 50
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
نازقورام هندیکاپ کلاس2 طاهر ایری رسول صداقت 1650 53.0 2 / 10 1:44.304 90
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
آرش حسنی Maiden مجید ناصری مجید خوجملی 1000 56.0 3 / 9 1:14.784 -
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
فریسا هندیکاپ کلاس ۵ عثمان گری مخی مختوم نژاد 1550 54.0 7 / 9 1:40.259 62
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
وایلد اسپریت Maiden باشگاه پرورش اسب چوگان و حمید تهرانچی عثمان پساوند 1000 56.0 1 / 8 1:02.566 -
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
یومای لووا هندیکاپ کلاس ۵ امان محمد زاودی رسول صداقت 1000 60.0 6 / 12 1:00.809 77
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
کهربا اعتمادی هندیکاپ کلاس6 باشگاه پرورش اسب چوگان امیر مختومی 1000 58.5 6 / 8 1:02.623 61
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
نازقورام هندیکاپ کلاس 4 دایانا و دیار پویان فر رسول صداقت 1550 58.5 1 / 8 1:37.540 86
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
مارشال برنده مهندس یوسف گلشاهی عثمان پساوند 1000 56.0 7 / 7 1:01.476 -
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
یادگار جاهد برنده امین نظرجاهد علی گوگ نژاد 1200 56.0 3 / 8 1:21.805 80
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
حکیم هندیکاپ کلاس ۵ باشگاه پرورش اسب چوگان عثمان پساوند 1550 58.0 2 / 9 1:37.842 73
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
سان استار ریتد کاندیشن کلاس 1 محمد امین جرجانی جمشید مختومی 1600 52.0 3 / 6 1:53.291 93
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
حکیم هندیکاپ کلاس ۵ باشگاه پرورش اسب چوگان عثمان پساوند 1450 57.5 2 / 11 1:33.998 69
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
اس اچ بوسفال Maiden شمیم طیبا و نینا حاجی قربانی جمشید مختومی 1000 54.0 3 / 5 0:59.743 -
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
زیور بندر Maiden ابوبکر سقلی عبدالرحیم تاشلیانی کر 1000 52.0 6 / 7 1:04.494 -
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
نازقورام هندیکاپ کلاس 3 ایلهان و فرحان ایری و بنیامین کر رسول صداقت 1450 56.0 1 / 6 1:34.507 84
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
مارشال Maiden مهندس یوسف گلشاهی عثمان پساوند 1000 54.0 1 / 8 1:03.777 -
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
اینسِپْشِن هندیکاپ کلاس6 شهرام و بهرام شیخ و لطیف ایری عثمان پساوند 1450 58.0 7 / 12 1:37.665 68
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
آلپار هندیکاپ کلاس 4 فاتح و فرزاد خداوردیان محمد بزمونه 1450 57.5 7 / 9 1:34.288 81
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
سایلان هج Maiden ایلحان و ایلیا مهرانی اسماعیل مهرانی 1000 52.0 11 / 11 1:06.744 -
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
ادن رد Maiden هورس ایران کورش بابازاده 1000 52.0 4 / 8 1:01.526 -
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
حکیم Maiden باشگاه پرورش اسب چوگان عثمان پساوند 1000 54.0 1 / 12 1:00.719 -
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
آل بندر هندیکاپ کلاس ۵ شادروان عبدالجبارکمی عبدالمجید کم 1600 57.0 4 / 11 1:42.647 73
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
مایام نور برنده ماهان و طاها و صفا و محمد ارمیا چیره نور ... اسماعیل بدویزاده 1200 52.0 3 / 9 1:11.952 -
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
دنیا گزل Maiden محمد صدیق قره نژاد امیر مختومی 1000 52.0 9 / 10 1:04.446 65
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
اینسِپْشِن ریتد کاندیشن الوونس ... شهرام شیخ و عبدجان خواجه اله قلی توماچ 1200 54.0 2 / 10 1:11.501 68
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
آلبارس هندیکاپ کلاس 5 محمد یاوری یعقوب چپرلی 1200 58.0 5 / 9 1:23.562 70
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
آلپار هندیکاپ کلاس 3 فاتح و فرزاد خداوردیان محمد بزمونه 1000 54.0 9 / 11 1:01.864 87
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
هایدرنجیا Maiden محمد اعتمادی فر زاهد کمی 1000 52.0 5 / 12 1:02.996 -
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
سایلان هج Maiden اسماعیل مهرانی عبدالمجید مهرانی 1000 52.0 7 / 9 1:04.859 -
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
یومای لووا هندیکاپ کلاس ۵ امان محمد زاودی امان قلیچ کر 1200 58.0 7 / 12 1:13.423 79
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
لیدی زیپ Maiden اسماعیل نانچی نورمحمد اونق 1000 52.0 5 / 10 1:02.561 -
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
بولد رد هندیکاپ کلاس ۵ نادرموحد و فائز طاقاني عبدالقیوم اونق 1200 55.5 8 / 12 1:14.035 64
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
نازقورام هندیکاپ کلاس 4 دنیا پورقاز و ایلمای ایری رسول صداقت 1200 58.0 2 / 11 1:12.240 83
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
سیلوا گلد ریتد کاندیشن الوونس ... کامبیز سلیمانیان امیر مختومی 1200 58.0 8 / 10 1:14.226 56
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
سانا Maiden عادل و آرمین آخوندی اسماعیل کوچکی 1000 52.0 6 / 10 1:03.322 -
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
سیلوا گلد Maiden کامبیز سلیمانیان امیر مختومی 1000 54.0 3 / 11 1:03.552 56
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
یومای لووا هندیکاپ کلاس4 امان محمد زاودی امان قلیچ کر 1000 56.0 3 / 11 1:02.498 79
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
حیدرخان Maiden حمیدرضا و محمدحنیف پقه عبدالجبار مهرانی 1000 54.0 2 / 6 1:02.762 -
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
کهربا اعتمادی هندیکاپ کلاس 6 باشگاه پرورش اسب چوگان ارازگلدی اونق 1000 55.0 7 / 9 1:05.387 63