Close
چابکسوار رامین قهرمانی
تعداد مسابقات: 875
مقام اول: 116
مقام دوم: 103
مقام سوم: 108
مسابقه اسب کلاس مالک مربی مسافت وزن مقام (فاصله طولی) زمان IOR فیلم
هفته 5 - جمعه
1400/09/05
لالیگا هندیکاپ کلاس6 مهران ایری ارازگلدی اونق 1600 53.5 49
هفته 5 - جمعه
1400/09/05
آرکاداش Maiden وحید و کاکاجان مهمی زاده نازمحمد مهمی زاده 1000 54.0 5 / 11 1:06.694 41
هفته 5 - جمعه
1400/09/05
گیلدا وحدانی هندیکاپ کلاس 4 الهام عربشاهی یوسف دهش 1200 57.0 1 / 9 1:21.978 75
هفته 5 - پنج شنبه
1400/09/04
گالاند هندیکاپ کلاس 4 مرحوم حاج قره کردی یوسف قلی قربانی 1600 55.5 1 / 11 1:42.655 78
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
رد آسکا هندیکاپ کلاس6 مرحوم خداقلی حاجی نارآغیز عبدالرحیم چپرلی 1200 58.0 5 / 6 1:15.053 54
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
لندی پلاس برنده کاکاجان باستان و حلیم آتابای اسماعیل خوجملی 1000 56.0 2 / 7 1:02.174 -
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
آل بیوتی هندیکاپ کلاس 1 احسان غراوی و رسول عطایی کاکش عطایی 1000 53.0 9 / 9 1:02.106 99
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
شانی هندیکاپ کلاس ۵ کیانا عسگری امیر جعفرپور 1200 55.0 8 / 10 1:13.929 69
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
رزا گلد هندیکاپ کلاس6 محمد رسول جرجانی اسماعیل مهرانی 1200 55.5 5 / 11 1:14.319 58
هفته 4 - پنج شنبه
1400/08/27
پالونیا Maiden فرهاد جرجانی نوریقدی خوجملی 1200 56.0 5 / 7 1:14.635 -
هفته 4 - پنج شنبه
1400/08/27
رد بوی Maiden کاشی و سرامیک چرکزی آنه محمد خوجملی 1000 56.0 9 / 12 1:07.479 -
هفته 4 - پنج شنبه
1400/08/27
یاور هندیکاپ کلاس ۵ حامد امینی اسکندر خوجملی 1000 55.5 6 / 10 1:03.211 63
هفته 4 - پنج شنبه
1400/08/27
پنسیلوانیا Maiden قلجان جرجانی نوریقدی خوجملی 1000 56.0 3 / 6 1:02.318 -
هفته 3 - جمعه
1400/08/21
ادن لای هندیکاپ کلاس ۵ علی بیرانوند و نریمان پازوکی رسول خرمالی 1600 54.0 8 / 9 1:48.312 58
هفته 3 - جمعه
1400/08/21
بنفیت هندیکاپ کلاس 1 حاج سید علیرضا بیگی حمید روشنی 1000 57.0 1 / 8 1:00.574 110
هفته 3 - جمعه
1400/08/21
سویلین Maiden مرحومان حاج رحیم و امید میرابی زاهد کمی 1000 54.0 2 / 11 1:03.637 -
هفته 3 - جمعه
1400/08/21
نیو سامر Maiden عرفان و صابر دردایی عبدالصمد توماج(تراج) 1000 56.0 4 / 11 1:03.705 -
هفته 3 - جمعه
1400/08/21
گیلدا وحدانی Maiden الهام عربشاهی یوسف دهش 1200 54.0 1 / 12 1:23.459 75
هفته 3 - پنج شنبه
1400/08/20
آپاچی هندیکاپ کلاس 3 طاها و گل آرا ایگدری مهدی نوایی 1200 57.5 8 / 10 1:14.381 91
هفته 3 - پنج شنبه
1400/08/20
گالاند هندیکاپ کلاس 4 مرحوم حاج قره کردی یوسف قلی قربانی 1200 59.0 3 / 10 1:12.574 78
هفته 3 - پنج شنبه
1400/08/20
پنسیلوانیا Maiden سلیمان جرجانی نوریقدی خوجملی 1000 56.0 4 / 9 1:04.468 -
هفته 3 - پنج شنبه
1400/08/20
دیبابا Maiden امید قره باشی(خانه حسابداری) اسلام قربانی(شهرام) 1000 54.0 4 / 7 1:04.361 -
هفته 3 - پنج شنبه
1400/08/20
آتاناز 2 تا 6 امتیاز Maiden فرهاد آقامحمدی رسول ایمری 1000 54.0 9 / 10 1:05.645 40
هفته 2 - شنبه
1400/08/15
توربو هندیکاپ کلاس 2 ارشاد شهرویی و شریف شیروانی احسان جرجانی 1000 56.5 3 / 6 1:01.049 95
هفته 2 - شنبه
1400/08/15
کژال شیروان Maiden امین علیزاده یوسف دهش 1000 54.0 8 / 11 1:05.676 -
هفته 2 - شنبه
1400/08/15
هایده Maiden میکاِئیل و اسماانجم روز سلیم خوجملی 1000 54.0 11 / 12 1:03.829 -
هفته 2 - شنبه
1400/08/15
سوآت آراد Maiden احسان بنی هاشم یوسف دهش 1000 56.0 6 / 9 1:19.090 -
هفته 1 - پنج شنبه
1400/08/06
بن تانیش هندیکاپ کلاس 3 گلشاد گوگ رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1000 53.0 4 / 10 1:01.651 85
هفته 1 - پنج شنبه
1400/08/06
هایده Maiden میکاِئیل انجم روز وعطایی سلیم خوجملی 1000 54.0 2 / 5 1:04.886 -
هفته 1 - پنج شنبه
1400/08/06
یل یالی هندیکاپ کلاس 2 مجموعه تولید پرورش اسب ترکمن صحرا رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1200 53.0 4 / 7 1:22.024 86
هفته 1 - چهارشنبه
1400/08/05
ماسانیا هندیکاپ کلاس 4 سارینا خراسانی نورمحمد کوچک نژاد 1000 56.0 7 / 10 1:02.930 76
هفته 1 - چهارشنبه
1400/08/05
آلکس مورگان Maiden حاج قایدی صفایی و حافظ خوجه رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1000 54.0 3 / 6 1:02.736 -
هفته 1 - چهارشنبه
1400/08/05
ناز قوش قلیچ خانی Maiden پرورش اسب ترکمن صحرا رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1000 54.0 7 / 11 1:14.477 -