Close
چابکسوار بنیامین جرجانی
تعداد مسابقات: 1686
مقام اول: 294
مقام دوم: 245
مقام سوم: 222
مسابقه اسب کلاس مالک مربی مسافت وزن مقام (فاصله طولی) زمان IOR فیلم
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
شادلین Maiden عظیم شیرمحمدلی اراز زارعی کسلخه 1000 54.0 6 / 10 1:05.928 -
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
بای بای چلنج ریتد کاندیشن کلاس 2 ... حاج محمد سلاق امانقلی خوجملی 1000 60.0 3 / 7 0:59.805 114
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
فوکوس هور Maiden امیر خان هداوند فرهاد کریمی 1000 56.0 4 / 12 1:02.229 -
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
فست Maiden محمد زاهد رحیمی عبیدالله سخاوت 1000 56.0 7 / 12 1:02.305 -
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
یادگار جاهد هندیکاپ کلاس 4 مرحوم خدای بردی حاجی جاهد رجب قلیچ گوگ نژاد 1200 57.0 1 / 12 1:20.063 88
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
دل وین هندیکاپ کلاس ۵ ابراهیم کاظمی عبدالرحمان قربانی 1000 56.5 4 / 12 1:01.133 66
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
ویمبلدون Maiden عزیز مسافر طاغن سیدی 1000 54.0 7 / 10 1:03.459 -
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
جینی Maiden ایمان اسکندری عبدالجبار مهرانی 1000 54.0 2 / 10 1:01.052 -
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
گل تاتار علیا Maiden حاج حسن جرجانی حمید فرود 1200 54.0 2 / 11 1:23.328 -
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
وین تون هندیکاپ کلاس ۵ عبدالقادر گلی زاده احمد قلی قربانی 1200 57.0 9 / 9 1:13.666 70
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
بلک لیدی هندیکاپ کلاس ۵ حاج رضا باشقره سبحانقلی قربانی 1200 57.0 5 / 12 1:13.459 73
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
بریتانیا کاندیشن استیکس کلاس ... احسان نوری سبحانقلی قربانی 1200 56.0 5 / 8 1:11.550 -
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
آق یل Maiden حکیم خوجه امانگلدی توماچ 1000 54.0 5 / 12 1:03.618 -
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
سه ویور Maiden حاج قره جه یلمه محمد یلمه 1000 54.0 -
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
باسکار هندیکاپ کلاس6 عبدالغفور ایری میثاق خوجه پور 1200 57.0 7 / 7 1:12.201 62
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
بتو2 هندیکاپ کلاس 4 مرحوم حاج احمد آقازاده امیری ناصر حاجی زاده 1200 55.5 11 / 12 1:12.283 75
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
ترانه حکیم ری استریکتد هندیکاپ ... حکیم ارازلی ومرحوم عبدالکریم ارازلی میثاق خوجه پور 1200 60.0 5 / 9 1:13.316 58
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
بای بای چلنج کاندیشن استیکس کلاس ... حاج محمد سلاق امانقلی خوجملی 1200 56.0 3 / 9 1:09.339 114
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
آدولف Maiden محمد صادق و طاها کوچکی نور محمد اوکش 1000 56.0 1 / 10 1:00.361 -
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
گونای امید Maiden امید اشرفی عبدالکریم گوگ نژاد 1000 54.0 6 / 11 1:11.085 -
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
آی ثنا برنده مرحوم خوجه قلیچ حاجی کلته نورمحمد بشگرد 1200 54.0 6 / 10 1:12.025 86
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
بلک ویند هندیکاپ کلاس 3 کاوه اختراعی یاسر جرجانی 1200 60.0 9 / 10 1:11.387 99
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
سزار هندیکاپ کلاس ۵ حسین دیزجی جمشید روشنی 1200 59.5 6 / 8 1:10.638 71
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
سارگن برنده حمیدرضا کاووسی یاسر جرجانی 1000 54.0 6 / 7 1:00.369 -
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
پاتیرا Maiden حاجی محمد سلطانی فرهاد جرجانی 1000 56.0 4 / 8 1:02.318 -
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
سزار هندیکاپ کلاس 4 آقای حسین دیزجی جمشید روشنی 1000 55.5 3 / 6 1:00.275 71
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
فرتاش Maiden ناصر نوروزی ناصر حاجی زاده 1000 54.0 5 / 11 1:02.701 52
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
ناز کومانچی Maiden آنه محمدحاجی اونق و تیمور پقه آنه محمد خوجملی 1000 54.0 2 / 10 1:02.986 -
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
بتو2 هندیکاپ کلاس 5 مرحوم حاج احمد آقازاده امیری ناصر حاجی زاده 1000 58.5 2 / 11 1:00.973 70
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
بلک ویند هندیکاپ کلاس 1 کاوه اختراعی جمشید جرجانی 1000 53.0 6 / 7 1:01.054 102
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
اغوزخان هندیکاپ کلاس ۵ امیر حسین زاهد پور و آرمین کریمی احسان آق 1650 60.0 2 / 5 2:02.476 86
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
سلطان ۳ نویس استیکس یاسین و سمیه آخوندی اسماعیل خوجملی 1500 56.0 4 / 8 1:39.391 -
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
اسپرانتو Maiden داوود بدراقی و عبدالمجید قره سارلی ابراهیم خوجملی 1000 54.0 4 / 12 1:03.191 -
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
پیکوهاس هندیکاپ کلاس 4 امیرسلیمی آشجان قزل 1000 56.5 4 / 7 1:01.076 78
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
سالار خان ریتد کاندیشن کلاس 7 یونس آق آتابای محمد یلمه 1000 60.0 9 / 11 1:03.724 49
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
گل دلشاد هندیکاپ کلاس4 سعادت و نادر بهادری احسان آق 1650 59.0 3 / 6 2:02.938 78
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
لندی هندیکاپ کلاس2 محمد امین جرجانی و مرتضی خانی جمشید جرجانی 1650 60.0 4 / 10 1:44.560 100
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
گل دلشاد Maiden نادر بهادری احسان آق 1200 54.0 1 / 12 1:22.987 -
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
عشایر سیاهپوش Maiden سنجر سیاهپوش آنا قلیچی 1000 56.0 6 / 9 1:15.535 -
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
فایرفیلد هندیکاپ کلاس6 کاوه اختراعی جمشید جرجانی 1650 59.0 63
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
داز قره بولاغ نویس استیکس مرحومان حاج مشهدگلدی خان و حاج صفر نظری امید ایری 1450 56.0 4 / 6 1:36.191 85
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
سراب سو هندیکاپ کلاس ۵ طالب ایری جمشید مختومی 1550 60.0 5 / 9 1:39.322 70
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
اسپانیا Maiden حاج علی دهقانزاده بافقی و حاج رضا حاجی ب ... جمشید جرجانی 1000 56.0 6 / 11 1:03.453 58
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
میس الدرادو Maiden میکاییل و مهدیسا ایری امید ایری 1000 54.0 3 / 8 1:02.955 -
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
بچه سیناخ هندیکاپ کلاس ۵ رحیم بردی یزدانی ابراهیم قلرعطا 1600 56.0 6 / 8 2:02.395 67
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
پیکوهاس هندیکاپ کلاس 4 امیرسلیمی آشجان قزل 1000 56.5 1 / 5 1:00.686 72
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
جانانیوم هندیکاپ کلاس ۵ آیسا جرجانی نوریقدی خوجملی 1000 54.5 5 / 12 1:00.739 66
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
آرتا هندیکاپ کلاس6 محمد امین یامپی امان یلقی 1000 54.0 4 / 8 1:02.255 48
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
گلین سروین هندیکاپ کلاس ۵ ددش احمر عبدالخالق چپرلی 1200 58.0 11 / 12 1:29.410 70
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
بیوتی کالکشن هندیکاپ کلاس 4 حاج نورجان کلته آشجان قزل 1550 56.5 6 / 8 1:38.468 78
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
الیسون فلیکس Maiden دانیال و محمد یاسین و معصومه آتابای میثاق خوجه پور 1000 54.0 6 / 9 1:03.548 -
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
سهند آراد برنده نیایش بهراد و محمد بهادری امید یزدانی 1200 56.0 4 / 8 1:22.083 81
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
ماکام Maiden عایشه و معید کر و صبا صادقلو بهمن اونق 1450 54.0 7 / 8 1:39.270 -
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
آدرینا2 هندیکاپ کلاس ۵ نگار و علی عزیزی عبدالرحمان مختومی 1450 60.0 3 / 6 1:34.678 78
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
ناز کومانچی Maiden آنه محمدحاجی اونق و تیمور پقه آنه محمد خوجملی 1000 54.0 5 / 7 1:04.456 -
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
آزاد مهر Maiden مهدی قربانیان مولام نفس قلرعطا 1200 56.0 1 / 10 1:24.460 -
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
دیو هندیکاپ کلاس ۵ علی فیض عسگری رسول خرمالی 1550 55.0 5 / 9 1:38.626 67
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
آلپار هندیکاپ کلاس 3 فاتح و فرزاد خداوردیان محمد بزمونه 1450 53.0 4 / 10 1:33.755 79
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
ژانت Maiden محمد نوری مصطفی عطایی 1000 52.0 54
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
گدر سن سجادی هندیکاپ کلاس 4 زینب و فاطمه قلی زاده جمشید جرجانی 1600 58.0 10 / 11 2:05.677 83
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
آدرینا2 هندیکاپ کلاس 4 نگار و علی عزیزی عبدالرحمان مختومی 1450 53.5 3 / 6 1:33.250 78
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
سارگن Maiden مرحوم تیمسار کاووس کاووسی امید جرجانی 1000 52.0 1 / 6 1:00.946 -
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
بچه سیناخ هندیکاپ کلاس6 رحیم بردی یزدانی ابراهیم قلرعطا 1600 54.0 1 / 12 1:57.630 57
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
یاد هیهات هندیکاپ کلاس ۵ مرد حاجی قره داشلی نازمحمد قره داشلی 1450 59.5 9 / 11 1:35.858 73
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
کوهزاد Maiden امیر امیدی عمر مهرانی 1450 54.0 2 / 7 1:36.634 50
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
کالکشن Maiden مرحوم حاج بایجان و شاگلدی آخوند و حسن با ... عظیم بردی کم 1200 54.0 2 / 11 1:14.789 -
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
آذر سمند حیات سبز Maiden باشگاه سوارکاری حیات سبز حمید فرود 1000 54.0 6 / 12 1:13.169 -
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
لومومبو هندیکاپ کلاس6 بهرام و بهروز قرنجیک احمد قلی قربانی 1450 58.0 10 / 12 1:39.003 64
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
لندی ریتد کاندیشن کلاس 1 ... محمدامین و نورمحمد جرجانی جمشید جرجانی 1200 54.0 5 / 6 1:13.014 101
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
لاکسیدا هندیکاپ کلاس ۵ محمد حسام صادق زاده مهران علایی قوجق 1200 59.5 9 / 12 1:12.237 81
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
هرتیک Maiden دکتر رسول توکلی امیر عطاگزلی 1000 54.0 8 / 10 1:03.181 76
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
کوروت Maiden سید محمد تقوی تاشجان توفیقی نژاد 1200 54.0 10 / 10 1:17.981 51
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
جنتلمن هندیکاپ کلاس 4 یوسف موحد رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1450 56.0 6 / 9 1:33.724 78
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
کوموهو Maiden مرحوم عیدی طاطاری آنه محمد خوجملی 1000 54.0 4 / 9 1:02.453 -
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
دابای بوی Maiden ایلحان و آتلی نیازی امید ایگدری 1200 54.0 2 / 11 1:13.607 -
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
نیل آی عاشوری Maiden صفر علی عاشوری بهنام تاجی زاده 1000 52.0 4 / 11 1:12.559 -
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
لاکسیدا هندیکاپ کلاس 4 محمد حسام صادق زاده امید جرجانی 1200 55.0 5 / 8 1:11.366 83
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
شارا بوی Maiden عبدالناصر کوچکی یوسف قلی قربانی 1000 54.0 -
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
اسپا Maiden یعقوب جباری عبدالصمد خوجملی 1000 54.0 9 / 12 1:02.579 -
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
آدر هندیکاپ کلاس ۵ عسل و ابوطالب شیرازی بهمن حاجی زاده 1600 53.5 7 / 11 1:43.608 66
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
رای جان Maiden رایبد هورس احسان جرجانی(کاکاجان) 1200 52.0 6 / 11 1:13.812 60
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
آی ثنا برنده مرحوم خوجه قلیچ حاجی کلته نورمحمد بشگرد 1200 52.0 6 / 9 1:12.272 -
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
شاهکار شریفیان Maiden علی شریفیان بهنام تاجی زاده 1000 54.0 7 / 11 1:11.464 -
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
آدر هندیکاپ کلاس ۵ عسل و ابوطالب شیرازی بهمن حاجی زاده 1200 58.5 5 / 8 1:14.297 71
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
لندی هندیکاپ کلاس 1 محمدامین و نورمحمد جرجانی جمشید جرجانی 1200 53.5 3 / 5 1:12.545 101
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
دورا برنده حاجی سخی سالاری نازمحمد قره داشلی 1000 54.0 3 / 8 1:02.686 -
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
آدرینا2 هندیکاپ کلاس ۵ نگار و علی عزیزی عید قلی قربانی 1000 57.0 1 / 5 1:01.087 74
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
رست لس Maiden دکتر سهیل ربیعی رجب قلی ایگدری 1000 54.0 3 / 10 1:02.121 48
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
جنتلمن هندیکاپ کلاس 4 یوسف موحد رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1200 56.0 7 / 11 1:13.699 75
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
دیو ریتد کاندیشن الوونس ... علی فیض عسگری رسول خرمالی 1200 58.0 1 / 10 1:13.263 56
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
آلبارس هندیکاپ کلاس 4 محمد یاوری یعقوب چپرلی 1200 53.0 3 / 6 1:23.566 70
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
بولت پایلت هندیکاپ کلاس 5 تایماز کر احمد قلی قربانی 1000 58.0 10 / 11 1:03.522 70
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
گلی جان Maiden برسام عسگری ابراهیم قلرعطا 1000 52.0 7 / 7 1:05.260 -
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
بلک ویند هندیکاپ کلاس 2 کاوه اختراعی جمشید جرجانی 1000 57.5 7 / 8 1:01.533 105
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
مای گل هندیکاپ کلاس6 مرتضی بافقی حیدری امید جرجانی 1000 51.5 11 / 11 1:06.424 50
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
یاد قهرمان Maiden مونا و مرضیه حسن قاسمی احمد قلی قربانی 1000 52.0 10 / 11 1:06.419 -
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
باتیس Maiden محمد نریمانی مراد بدوی زاده 1000 54.0 6 / 10 1:03.882 -
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
رای خان هندیکاپ کلاس 3 رایبد هورس احسان جرجانی(کاکاجان) 1000 58.0 3 / 5 1:00.806 86
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
دنی لاو هندیکاپ کلاس ۵ سرکار خانم محبوبه میرانی مقدم جمشید جرجانی 1000 52.5 8 / 10 1:01.973 62
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
عالم جان Maiden حاج گلدی آخوند پرویز عبدالمنان پرویز 1000 52.0 4 / 6 1:04.151 -
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
امپراطور جنوب Maiden محمدامین و نورمحمد جرجانی جمشید جرجانی 1000 54.0 5 / 12 1:04.491 -
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
گیلدا وحدانی Maiden ماهورانجفي احسان جرجانی(کاکاجان) 1000 52.0 4 / 8 1:11.543 -
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
دیو هندیکاپ کلاس 6 علی فیض عسگری رسول خرمالی 1000 54.5 3 / 9 1:04.078 58
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
سرناز کت Maiden علی و امیرعباس علی محمدی احسان جرجانی(کاکاجان) 1000 52.0 3 / 5 1:02.038 -
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
آسانا Maiden محمد زیبایی یعقوب چپرلی 1000 52.0 5 / 6 1:05.565 -
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
سپیدار سیاه پوش Maiden سنجر سیاه پوش آنا قلیچی 1200 52.0 8 / 10 1:28.005 55