Close
چابکسوار موسی محمدی
تعداد مسابقات: 121
مقام اول: 12
مقام دوم: 7
مقام سوم: 12
مسابقه اسب کلاس مالک مربی مسافت وزن مقام (فاصله طولی) زمان IOR فیلم
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
بای بای سان Maiden مجید زیرکی احمد خوجملی(امیر) 1000 56.0 10 / 12 1:03.073 67
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
فوکوس بی Maiden فریدون رحیم زاده و رضا اونق همراه نعمتی 1000 56.0 6 / 10 1:01.711 -
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
فایرفیلد هندیکاپ کلاس6 کاوه اختراعی یاسر جرجانی 1200 59.5 63
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
سالار خان ری استریکتد هندیکاپ ... یونس آق آتابای محمد یلمه 1200 55.0 6 / 9 1:13.344 44
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
کیاوش یزد Maiden ابوالفضل زارع دهنوی یوسف قلی قربانی 1000 56.0 5 / 11 1:10.141 -
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
تلی بالام Maiden حاج علیرضا نعمتی امیر عطاگزلی 1000 54.0 4 / 10 1:03.356 -
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
تورال هندیکاپ کلاس6 علیرضا پقه نور محمد اوکش 1000 60.0 8 / 8 1:04.295 60
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
برانی Maiden دکتر دانیال براری احمد قلی قربانی 1000 54.0 11 / 11 1:05.549 -
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
سپیدار سیاه پوش هندیکاپ کلاس6 سنجر سیاه پوش آنا قلیچی 1600 53.5 5 / 12 1:59.403 60
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
جنتل بوی هندیکاپ کلاس6 ایران توسعه سید احمد موسوی 1200 58.0 6 / 11 1:13.124 60
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
شاهان خان Maiden هورس ایران عبدالحکیم بای پور 1000 54.0 11 / 12 1:19.908 -
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
دستینی هندیکاپ کلاس6 ایران توسعه سید احمد موسوی 1200 59.0 5 / 11 1:11.955 66
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
جاوا Maiden سعید امجدی وحید قره قوزی 1000 52.0 8 / 9 1:07.791 -
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
وزل شاه Maiden کارن دهقانپور زین الدین جمشیدی 1000 52.0 5 / 11 1:11.798 -
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
هج شن هندیکاپ کلاس 4 شرکت سرخدشت مسعود پورمانیان 1200 55.5 9 / 12 1:14.470 75
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
مستردن ریتد کاندیشن کلاس 1 علیرضا تارک عبدالوهاب قربانی 1200 54.0 3 / 7 1:11.361 110
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
هامون هندیکاپ کلاس 3 مرحوم جعفر مهدوی عبدالباسط مخدومی 1200 57.5 9 / 9 1:12.731 90
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
فیوری هندیکاپ کلاس 4 هورس ایران کورش بابازاده 1200 54.5 8 / 8 1:13.057 78
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
آتلار هندیکاپ کلاس 2 شادروان حاج مسعود بابازاده کورش بابازاده 1600 58.0 6 / 7 1:55.769 105
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
مارکوس هندیکاپ کلاس ۵ عبدالباسط سلاق مخی مختوم نژاد 1600 57.5 5 / 11 1:42.808 74
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
لاس وگاس هندیکاپ کلاس 4 بابک قلبی کورش بابازاده 1000 53.5 7 / 7 1:00.996 71
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
ونوشه Maiden بهداد گلدوست نورمحمد کوچک نژاد 1000 52.0 3 / 6 1:02.137 -
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
هامون هندیکاپ کلاس 3 مرحوم جعفر مهدوی عبدالباسط مخدومی 1000 55.5 2 / 11 1:00.684 90
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
دل وین هندیکاپ کلاس ۵ مهندس ابراهیم کاظمی عبدالرحمان قربانی 1200 56.5 7 / 8 1:15.213 71
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
لاس وگاس هندیکاپ کلاس ۵ بابک قلبی کورش بابازاده 1000 57.5 3 / 5 1:01.932 71
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
فیوری هندیکاپ کلاس ۵ هورس ایران کورش بابازاده 1200 56.5 1 / 12 1:12.520 66
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
ادن رد Maiden هورس ایران کورش بابازاده 1000 52.0 6 / 7 1:03.349 -
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
سلنا پهلوان هندیکاپ کلاس 4 غلام پهلوان یوسف گوگ نژاد 1200 50.0 5 / 6 1:24.350 68
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
هامون هندیکاپ کلاس 4 مرحوم جعفر مهدوی عبدالباسط مخدومی 1200 54.0 1 / 9 1:12.526 75
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
مای گل کلاسیفاید کاندیشن اس ... ماریا و مانیسا حیدری امید جرجانی 1000 56.0 8 / 10 1:05.390 47
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
میس جورجیا Maiden محمد اسماعیلی جبرئیل قولرعطا 1000 52.0 10 / 11 1:06.041 -
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
فیوری Maiden هورس ایران کورش بابازاده 1000 54.0 3 / 10 1:02.316 -