Close
چابکسوار عبدالحلیم قبادی
تعداد مسابقات: 641
مقام اول: 83
مقام دوم: 79
مقام سوم: 86
مسابقه اسب کلاس مالک مربی مسافت وزن مقام (فاصله طولی) زمان IOR فیلم
هفته 23 - جمعه
1401/02/23
آماش هندیکاپ کلاس 4 جلال غراوی صالح بردی گوگ 1200 57.0 10 / 12 1:14.225 80
هفته 23 - جمعه
1401/02/23
فان فانی هندیکاپ کلاس ۵ تولید و پرورش اسب مشرقی کمال قربانی 1200 53.0 5 / 9 1:13.574 67
هفته 23 - جمعه
1401/02/23
هاسنا هندیکاپ کلاس ۵ سرکار خانم ریحانه حافظی سبحانقلی قربانی 1200 54.5 4 / 9 1:14.655 66
هفته 23 - جمعه
1401/02/23
آلتن سای هندیکاپ کلاس6 حاج مختار محمدامانی آنه محمد خوجملی 1200 55.5 6 / 10 1:14.004 63
هفته 23 - جمعه
1401/02/23
محک سعادت هندیکاپ کلاس6 حاج پیخی سعادت عبدالرحمن پرویز 1200 56.0 11 / 11 1:29.590 60
هفته 23 - پنج شنبه
1401/02/22
دازجوی Maiden حاج مشهدگلدی خان نظری ناصر حاجی زاده 1200 56.0 1 / 10 1:14.819 -
هفته 23 - پنج شنبه
1401/02/22
کوبا Maiden نیما مفیدی نوریقدی یلقی 1200 58.0 9 / 9 1:26.270 -
هفته 23 - پنج شنبه
1401/02/22
شکوه ناز هندیکاپ کلاس 7 مبین عطاگزلی بهرام پقه 1200 55.0 2 / 10 1:15.472 43
هفته 23 - پنج شنبه
1401/02/22
گاگا جی هندیکاپ کلاس6 قیوم حاجی و محمدصفا جباری رشید چرکه عطا(عطایی) 1200 54.0 7 / 8 1:17.456 56
هفته 23 - پنج شنبه
1401/02/22
خان ناز خان هندیکاپ کلاس ۵ محمدمعین جلال زاده آنه محمد امین پور 1200 57.5 1 / 12 1:22.054 73
هفته 22 - جمعه
1401/02/16
دیناریچی هندیکاپ کلاس6 جلیل و قادیر قره جه مهدی نوایی 1000 57.5 4 / 9 1:00.520 66
هفته 22 - جمعه
1401/02/16
گل زیبای امید هندیکاپ کلاس6 مصطفی پقه، محمدیاسر آق ارکاکلی بهنام تاجی زاده 1000 58.5 8 / 11 1:02.852 58
هفته 22 - جمعه
1401/02/16
تیبل فوکوس Maiden شرکت سرخدشت کمال قربانی 1000 52.0 1 / 10 1:01.210 -
هفته 22 - جمعه
1401/02/16
تارلان هندیکاپ کلاس ۵ اسماعیل کوچک نژاد اسماعیل کوچکی 1000 55.0 5 / 9 1:01.122 66
هفته 22 - جمعه
1401/02/16
آس کملر Maiden مرحوم حاج کاکا کم اسماعیل کوچکی 1000 52.0 9 / 11 1:06.677 35
هفته 22 - جمعه
1401/02/16
آفتاب سیاهپوش Maiden سنجر سیاهپوش آنا قلیچی 1200 53.5 10 / 10 1:31.666 -
هفته 22 - پنج شنبه
1401/02/15
دنیلو Maiden عدنان وجدانی و جبرائیل صحنه آنه محمد امین پور 1000 56.0 3 / 6 1:03.060 -
هفته 22 - پنج شنبه
1401/02/15
جان کینگ هندیکاپ کلاس6 آرش و امین وطن دوست عبدالرحمان قربانی 1000 58.0 7 / 11 1:01.676 55
هفته 22 - پنج شنبه
1401/02/15
هاسنا هندیکاپ کلاس6 سرکار خانم ریحانه حافظی سبحانقلی قربانی 1000 55.5 2 / 11 1:00.105 60
هفته 22 - پنج شنبه
1401/02/15
جان پرنس هندیکاپ کلاس 3 حاج عبدالرحمن.کاکاجان میرزاعلی رجب قلی ایگدری 1000 56.0 79
هفته 22 - پنج شنبه
1401/02/15
سانتیاگو هندیکاپ کلاس 7 احمد آتا بهزاد خوجملی 1000 51.0 12 / 12 1:05.522 35
هفته 22 - پنج شنبه
1401/02/15
آی نام بصیر 2 تا 6 امتیاز Maiden اکبر دمیرچلی عبدالکریم گوگ نژاد 1200 51.5 5 / 12 1:25.455 55
هفته 21 - جمعه
1401/01/12
توربو هندیکاپ کلاس 3 ارشاد شهرویی و کارن شیروانی رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1700 59.0 86
هفته 21 - جمعه
1401/01/12
فوکوس ول هندیکاپ کلاس 6 شرکت سرخدشت کمال قربانی 1700 53.5 2 / 11 1:47.879 49
هفته 21 - جمعه
1401/01/12
آذاراکس ریتد کاندیشن کلاس 1 حانیه یزدیان عبدالقیوم اونق 2200 51.0 10 / 10 2:28.976 88
هفته 21 - جمعه
1401/01/12
فوکوس لاو ریتد کاندیشن کلاس 1 امیرخان هداوند فرهاد کریمی 2200 51.0 6 / 8 2:21.499 93
هفته 21 - جمعه
1401/01/12
صحراگل هندیکاپ کلاس 1 یونس امین راد و کاکا بای کسلخه یونس امین راد 2200 52.0 4 / 10 2:37.340 103
هفته 21 - پنج شنبه
1401/01/11
ناز قوش قلیچ خانی هندیکاپ کلاس6 پرورش اسب ترکمن صحرا رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1700 55.5 7 / 12 2:09.287 63
هفته 21 - پنج شنبه
1401/01/11
آلکس مورگان هندیکاپ کلاس ۵ مجید و جلال چرکزی رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1700 59.0 5 / 10 1:48.122 78
هفته 21 - پنج شنبه
1401/01/11
هاسنا Maiden سرکار خانم ریحانه حافظی سبحانقلی قربانی 1000 54.0 1 / 11 1:01.649 -
هفته 21 - پنج شنبه
1401/01/11
بانو یلمه Maiden ایوب مهرانی و ایوب وجدانی بهمن حاجی زاده 1000 54.0 6 / 7 1:04.562 35
هفته 20 - جمعه
1401/01/05
توربو هندیکاپ کلاس 3 ارشاد شهرویی و کارن شیروانی رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1000 58.5 3 / 5 1:00.031 86
هفته 20 - جمعه
1401/01/05
لاله قیز هندیکاپ کلاس 6 محمود برنجی رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1000 57.0 6 / 11 1:02.357 60
هفته 20 - جمعه
1401/01/05
پالونیا هندیکاپ کلاس 6 فرهاد جرجانی امانقلی خوجملی 1000 58.0 2 / 11 1:00.607 63
هفته 20 - جمعه
1401/01/05
ساتین Maiden عزیز سلیمی و اسحاق ایری عبدالرشید مختومی 1000 50.5 11 / 11 1:06.868 50
هفته 20 - جمعه
1401/01/05
ناز قوش قلیچ خانی Maiden پرورش اسب ترکمن صحرا رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1000 50.5 1 / 12 1:12.576 -
هفته 20 - جمعه
1401/01/05
یل یالی هندیکاپ کلاس 3 مجموعه تولید پرورش اسب ترکمن صحرا رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1200 56.5 4 / 11 1:20.934 92
هفته 20 - پنج شنبه
1401/01/04
ری راگا Maiden زهرا نوری و حسین یعقوبی رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1000 52.5 8 / 8 1:05.051 -
هفته 20 - پنج شنبه
1401/01/04
شرین بولت هندیکاپ کلاس 3 قربان گلدی ، عطا و تاج محمد حاجی ایشان اسلام قربانی(شهرام) 1000 59.0 4 / 7 1:01.981 95
هفته 20 - پنج شنبه
1401/01/04
سانا هندیکاپ کلاس 4 آرمین آخوندی اسلام قربانی(شهرام) 1000 54.5 5 / 11 1:02.170 74
هفته 20 - پنج شنبه
1401/01/04
آلتن سای هندیکاپ کلاس 6 محمد فرحان عمادی آنه محمد خوجملی 1000 57.0 1 / 12 1:02.186 55
هفته 20 - پنج شنبه
1401/01/04
ایل ماه Maiden علیرضا پقه حمید رزم گاه 1000 54.0 8 / 11 1:04.684 -
هفته 17 - جمعه
1400/12/13
بریو بوی هندیکاپ کلاس ۵ رضا توسلی صالح بردی گوگ 1600 56.5 6 / 11 1:43.364 65
هفته 17 - جمعه
1400/12/13
پیکوهاس هندیکاپ کلاس 4 سامیار شایق ناصر خانپور 1000 57.5 10 / 10 1:01.321 79
هفته 17 - جمعه
1400/12/13
تورنادو امیرچلی Maiden اکبر دمیرچلی عبدالعزیز گوگ نژاد 1000 50.0 2 / 11 1:11.518 -
هفته 17 - پنج شنبه
1400/12/12
صحراگل هندیکاپ کلاس 2 یونس امین راد و کاکا بای کسلخه یونس امین راد 1600 53.0 1 / 11 1:51.671 86
هفته 17 - پنج شنبه
1400/12/12
آل بندر هندیکاپ کلاس 2 شادروان عبدالجبارکمی عبدالمجید کم 1000 55.0 3 / 11 0:59.661 95
هفته 17 - پنج شنبه
1400/12/12
مونو پادرا Maiden حاج حمید صابری احسان جرجانی(کاکاجان) 1000 52.0 5 / 10 1:01.694 55
هفته 17 - پنج شنبه
1400/12/12
جنتلمن هندیکاپ کلاس 4 آسنا وهارون کریمی مصطفی کریمی 1200 60.0 4 / 12 1:11.570 85
هفته 17 - پنج شنبه
1400/12/12
جلوه کویر Maiden سید ابوالفضل موسوی مهران علایی قوجق 1200 54.0 6 / 10 1:14.572 -
هفته 16 - جمعه
1400/12/06
لوتوس برنده عبدالرئوف قوچی ابراهیم بدویزاده 1550 56.0 1 / 8 1:37.747 58
هفته 16 - جمعه
1400/12/06
لاس وگاس هندیکاپ کلاس 3 بابک قلبی آی محمد هوشمند 1000 56.5 2 / 12 0:59.088 83
هفته 16 - جمعه
1400/12/06
آل بیوتی هندیکاپ کلاس 1 حاج نظرمحمد آق آتابای بهرام پقه 1200 53.0 5 / 7 1:10.726 105
هفته 16 - جمعه
1400/12/06
بریو بوی هندیکاپ کلاس ۵ رضا توسلی صالح بردی گوگ 1200 56.5 7 / 10 1:13.967 65
هفته 16 - جمعه
1400/12/06
لاچین گز Maiden میکاعیل یزدانی امید یزدانی 1200 54.0 8 / 12 1:27.314 -
هفته 16 - پنج شنبه
1400/12/05
جلوه کویر Maiden سید ابوالفضل موسوی مهران علایی قوجق 1000 54.0 8 / 11 1:03.156 -
هفته 16 - پنج شنبه
1400/12/05
په نه لوپه Maiden یارا ریسینگ احسان جرجانی(کاکاجان) 1000 54.0 10 / 11 1:04.439 -
هفته 16 - پنج شنبه
1400/12/05
کاریزما Maiden ایلای سیدقلی بهمن حاجی زاده 1000 56.0 -
هفته 16 - پنج شنبه
1400/12/05
صحراگل هندیکاپ کلاس ۵ یونس امین راد و کاکا بای کسلخه یونس امین راد 1200 59.0 1 / 11 1:20.650 77
هفته 15 - جمعه
1400/11/29
جلوه کویر Maiden سید ابوالفضل موسوی مهران علایی قوجق 1550 54.0 2 / 9 1:41.101 -
هفته 15 - جمعه
1400/11/29
هج فانی هندیکاپ کلاس 1 مرحوم حاج ا... بردی و اق اویلی ستار مهرانی 1200 53.0 7 / 8 1:12.119 92
هفته 15 - جمعه
1400/11/29
پروش Maiden ابراهیم محمدزاده گل محمد حاجی زاده 1000 54.0 5 / 10 1:02.384 39
هفته 15 - جمعه
1400/11/29
دلشاد طلایی کلاسیفاید کاندیشن اس ... مرحوم خداوردی آق تقان قلیچ فداکار 1000 56.0 2 / 12 1:01.819 49
هفته 15 - جمعه
1400/11/29
یل تای هندیکاپ کلاس6 هادی مبتکر احسان آق 1600 58.0 8 / 11 2:01.803 60
هفته 15 - پنج شنبه
1400/11/28
آلکس مورگان برنده عبدالحی صفایی و احمد سارلی رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1200 54.0 1 / 8 1:12.300 -
هفته 15 - پنج شنبه
1400/11/28
خان ناز خان برنده عاصف و محمد قبادی احسان آق 1200 56.0 2 / 9 1:21.192 -
هفته 12 - جمعه
1400/10/24
کالکشن هندیکاپ کلاس ۵ پیام طهماسبی یعقوب کم 1600 58.0 5 / 7 1:45.345 66
هفته 12 - جمعه
1400/10/24
هج فانی هندیکاپ کلاس 1 مرحوم حاج آق اویلی مهرانی ستار مهرانی 1000 53.0 5 / 9 1:01.266 104
هفته 12 - جمعه
1400/10/24
خان ناز خان برنده محمد معین جلال زاده احسان آق 1000 56.0 3 / 9 1:11.003 -
هفته 12 - جمعه
1400/10/24
بانوی اودک هندیکاپ کلاس 3 علی و محمد صادق اودک عبدالرحمن پرویز 1200 57.0 2 / 7 1:22.568 84
هفته 12 - پنج شنبه
1400/10/23
ری شینوبی Maiden سردار آزمون ابوطالب چاریزاده 1000 54.0 7 / 7 1:04.549 -
هفته 12 - پنج شنبه
1400/10/23
اسپید بوی Maiden مرحوم شاپور افق عطا احسان جرجانی 1200 56.0 5 / 11 1:16.266 -
هفته 11 - شنبه
1400/10/18
ریو لیزا هندیکاپ کلاس6 ایوب هاشم زاده یعقوب کم 1200 54.0 3 / 12 1:14.096 57
هفته 11 - شنبه
1400/10/18
سلما هندیکاپ کلاس 4 کامران و علیرضا حبیبیان بهمن اونق 1000 53.0 10 / 10 1:04.023 73
هفته 11 - شنبه
1400/10/18
نیو سامر Maiden امین توماج و محمد گلی(تراج) عبدالصمد توماج(تراج) 1000 56.0 2 / 10 1:03.076 48
هفته 11 - شنبه
1400/10/18
شکوه ناز Maiden حاج کریم عطاگزلی عبدالرحمن حرک عطا 1000 54.0 3 / 10 1:02.441 -
هفته 11 - جمعه
1400/10/17
یوز جینا هندیکاپ کلاس ۵ محمدرضا نصیری زارچ محمدرضا نصیری زارچ 1600 55.5 8 / 9 1:44.055 70
هفته 11 - جمعه
1400/10/17
ناز آفرین Maiden مرحوم ساری یلمه محمد یلمه 1000 54.0 1 / 9 1:02.608 -
هفته 11 - جمعه
1400/10/17
آل بیوتی هندیکاپ کلاس 2 ایمان غراوی و حوریا عطایی کاکش عطایی 1000 58.0 2 / 10 1:00.096 99
هفته 11 - جمعه
1400/10/17
مری کوئین Maiden مرحوم حاج قوشه نظری ناصر حاجی زاده 1000 54.0 2 / 9 1:03.244 -
هفته 11 - جمعه
1400/10/17
جانان کو Maiden آراد دردایی عبدالصمد توماج(تراج) 1000 54.0 5 / 12 1:04.546 39
هفته 9 - جمعه
1400/10/03
آس کملر Maiden جمشید و میکاییل کمی ارازگلدی اونق 1000 54.0 11 / 12 1:07.489 -
هفته 9 - پنج شنبه
1400/10/02
دورا هندیکاپ کلاس 3 باشگاه پرورش اسب آتلان نازمحمد قره داشلی 1200 60.0 10 / 11 1:16.436 87
هفته 9 - پنج شنبه
1400/10/02
چاماچو هندیکاپ کلاس 3 کاوه عسگری و میثم گودرزی امیر جعفرپور 1200 53.0 6 / 9 1:14.826 79
هفته 9 - پنج شنبه
1400/10/02
کالکشن هندیکاپ کلاس ۵ ساری صوفی و عبدالعزیز قانقرمه یعقوب کم 1000 57.0 4 / 10 1:02.027 69
هفته 9 - پنج شنبه
1400/10/02
یاور هندیکاپ کلاس ۵ حامد امینی اسماعیل مهرانی 1000 57.0 1 / 11 1:01.852 61
هفته 9 - پنج شنبه
1400/10/02
خان ناز خان Maiden محمد معین جلال زاده احسان آق 1200 56.0 1 / 8 1:25.885 -
هفته 8 - جمعه
1400/09/26
پاریس گلد هندیکاپ کلاس 5 زنده یاد سجاد حسینی آی محمد هوشمند 1000 53.0 10 / 12 1:03.020 65
هفته 8 - جمعه
1400/09/26
آوات هندیکاپ کلاس 4 نازنین عامریان رسول خرمالی 1200 55.0 3 / 12 1:12.764 70
هفته 8 - جمعه
1400/09/26
شکوه ناز Maiden حاج کریم عطاگزلی عبدالرحمن حرک عطا 1000 54.0 4 / 10 1:03.095 -
هفته 8 - پنج شنبه
1400/09/25
ادن لای هندیکاپ کلاس 2 لیلا محمدیان و مهزاد سرتاج رسول خرمالی 1600 53.0 9 / 10 1:44.051 70
هفته 8 - پنج شنبه
1400/09/25
بریو بوی هندیکاپ کلاس 6 رضا توسلی صالح بردی گوگ 1200 60.0 3 / 12 1:15.339 65
هفته 7 - جمعه
1400/09/19
امپراطور گری هندیکاپ کلاس 1 یوسف،نعمان و احمد گری جلال الدین ایری (امید) 1200 53.0 8 / 8 1:13.531 87
هفته 7 - جمعه
1400/09/19
بولد دنسر Maiden آسنا مهدیخانی رسول خرمالی 1000 54.0 6 / 10 1:03.528 -
هفته 7 - جمعه
1400/09/19
لوسیفر شاهان Maiden سید مسعود صمدی عبدالطیف اندروا 1000 54.0 7 / 7 1:07.974 -
هفته 7 - جمعه
1400/09/19
سیاتل Maiden فرهاد مارامایی آتا نفس انفاس 1000 54.0 6 / 12 1:03.490 49
هفته 7 - پنج شنبه
1400/09/18
بریو بوی هندیکاپ کلاس ۵ رضا توسلی صالح بردی گوگ 1600 57.5 2 / 7 1:43.419 65
هفته 7 - پنج شنبه
1400/09/18
بن تانیش هندیکاپ کلاس 4 گلشاد گوگ رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1000 57.0 8 / 12 1:01.507 83
هفته 7 - پنج شنبه
1400/09/18
مارلیکا Maiden همرا مردخدا امان بردی گوگ 1000 54.0 9 / 10 1:06.102 -
هفته 6 - جمعه
1400/09/12
فوکوس ول هندیکاپ کلاس6 شرکت سرخدشت کمال قربانی 1600 53.0 6 / 7 1:48.596 50
هفته 6 - جمعه
1400/09/12
مستردن هندیکاپ کلاس 1 امین قرنجیک عبدالوهاب قربانی 1200 53.0 4 / 7 1:12.852 102
هفته 6 - جمعه
1400/09/12
آوات هندیکاپ کلاس ۵ نازنین عامریان عبدالباسط مخدومی 1200 59.5 9 / 11 1:16.422 72
هفته 6 - جمعه
1400/09/12
لندی پلاس برنده کاکاجان باستان و حلیم آتابای اسماعیل خوجملی 1000 56.0 3 / 6 1:03.013 -
هفته 6 - جمعه
1400/09/12
ترووس Maiden علی خوش اندام مصطفی کریمی 1000 54.0 7 / 10 1:06.264 -
هفته 6 - جمعه
1400/09/12
خان ناز خان Maiden محمد معین جلال زاده احسان آق 1000 56.0 2 / 11 1:11.752 -
هفته 6 - پنج شنبه
1400/09/11
دینامیت هندیکاپ کلاس 3 مسعود مجمع امیر جعفرپور 1000 55.0 2 / 9 1:01.398 80
هفته 6 - پنج شنبه
1400/09/11
بست اسپید Maiden ا... بردی طویی عبدالسلام کلته 1000 54.0 3 / 9 1:03.821 -
هفته 6 - پنج شنبه
1400/09/11
آلتون جان Maiden حاج طواق مراد آق عبدالرحمان قربانی 1000 54.0 5 / 5 1:06.964 -
هفته 6 - پنج شنبه
1400/09/11
من راکت هندیکاپ کلاس6 احسان حسن قاسمی عبدالحکیم حسن قاسمی(شاپور) 1000 58.0 5 / 11 1:03.452 56
هفته 6 - پنج شنبه
1400/09/11
آی رز یلمه هندیکاپ کلاس ۵ سینا یلمه و جلال توماج محمد گوگ نژاد(نظرمحمد) 1600 53.0 6 / 9 2:03.869 55
هفته 5 - جمعه
1400/09/05
پراگ هندیکاپ کلاس6 حاجی قیوم و یاسین و اسماعیل قلیچی اسماعیل خوجملی 1600 53.0 3 / 8 1:45.221 40
هفته 5 - جمعه
1400/09/05
لادا فوکوس هندیکاپ کلاس ۵ شرکت سرخدشت کمال قربانی 1600 53.5 1 / 8 1:42.927 63
هفته 5 - جمعه
1400/09/05
جولگا هندیکاپ کلاس 2 سعید سعیدی رسول خرمالی 1200 53.5 1 / 8 1:12.297 95
هفته 5 - جمعه
1400/09/05
سامانتا Maiden عبدا... احمر و رضا سلاقی صالح بردی گوگ 1000 54.0 7 / 12 1:03.939 -
هفته 5 - جمعه
1400/09/05
بانو یلمه Maiden ایوب مهرانی حاجی مراد یلقی 1000 54.0 10 / 11 1:07.775 -
هفته 5 - جمعه
1400/09/05
بال خان ارمشی هندیکاپ کلاس 4 مهدی ومحمدصفا ومتین ارمشی نورمحمد ارمشی 1200 57.5 4 / 9 1:24.702 72
هفته 5 - پنج شنبه
1400/09/04
فوکوس سرخ هندیکاپ کلاس 4 شرکت سرخدشت سبحانقلی قربانی 1600 56.0 4 / 5 1:43.847 74
هفته 5 - پنج شنبه
1400/09/04
آوات هندیکاپ کلاس 4 نازنین عامریان عبدالباسط مخدومی 1600 53.5 2 / 11 1:42.779 72
هفته 5 - پنج شنبه
1400/09/04
گاگا جی Maiden محمدصفا و عبدالقیوم جباری دردی محمد شکیب(کاکا) 1000 54.0 1 / 9 1:03.709 -
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
سوپرا برنده جمال الدین قائمی تویلی قربانی 1000 56.0 -
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
لتس گو هندیکاپ کلاس 1 ماهان باستان ابراهیم بدویزاده 1000 53.0 6 / 9 1:00.556 94
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
سرناز کت هندیکاپ کلاس ۵ علی و امیرعباس علی محمدی تویلی قربانی 1200 57.5 4 / 10 1:12.752 74
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
الی نویز هندیکاپ کلاس6 حاج اراز خان کسلخه عبدالخلیل مهرانی 1200 56.5 6 / 11 1:14.861 60
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
هدیه سیاه پوش هندیکاپ کلاس6 مهسا جلالی آنا قلیچی 1600 53.0 8 / 11 2:02.844 50
هفته 4 - پنج شنبه
1400/08/27
ان کاستا د لاوو Maiden درسا و دنیز کردی تویلی قربانی 1200 56.0 4 / 7 1:14.614 56
هفته 4 - پنج شنبه
1400/08/27
مارلیکا Maiden مجید و منصور مردخدا امان بردی گوگ 1000 54.0 8 / 12 1:05.719 -
هفته 4 - پنج شنبه
1400/08/27
جان دی وان هندیکاپ کلاس ۵ بنیامین و ارچه پورقاز یونس پورقاز 1000 58.5 3 / 10 1:02.678 69
هفته 4 - پنج شنبه
1400/08/27
سانا هندیکاپ کلاس 3 عارف آخوندی تویلی قربانی 1600 53.0 3 / 6 1:43.436 76
هفته 2 - شنبه
1400/08/15
دیبابا Maiden نازقلیچ و خلیل محمد قره باشی اسلام قربانی(شهرام) 1000 54.0 4 / 12 1:02.449 -
هفته 2 - شنبه
1400/08/15
سانا هندیکاپ کلاس ۵ عارف آخوندی تویلی قربانی 1200 60.0 5 / 11 1:12.998 78
هفته 2 - جمعه
1400/08/14
ریو جنتلمن برنده اویس کساییان و حامد نیک مقام تویلی قربانی 1000 56.0 3 / 5 1:00.424 -
هفته 2 - جمعه
1400/08/14
سلینا هندیکاپ کلاس6 مرحوم عثمان خجسته بهمن حاجی زاده 1000 58.5 8 / 12 1:03.849 61
هفته 2 - جمعه
1400/08/14
جولگا هندیکاپ کلاس 4 ارکال شیروزاده رسول خرمالی 1000 59.5 3 / 11 1:01.430 88
هفته 1 - پنج شنبه
1400/08/06
بی صدا هندیکاپ کلاس ۵ بهمن قوچی کدخدا امان بردی گوگ 1000 58.5 11 / 12 1:04.207 71
هفته 1 - پنج شنبه
1400/08/06
پرنس آلپ هندیکاپ کلاس 3 انیس بزمونه محمد بزمونه 1000 55.0 5 / 10 1:01.711 85
هفته 1 - چهارشنبه
1400/08/05
ان کاستا د لاوو Maiden درسا و دنیز کردی تویلی قربانی 1000 56.0 6 / 9 1:02.878 56
هفته 1 - چهارشنبه
1400/08/05
مارشال هندیکاپ کلاس 4 صادق نیرومند توماچ ناصر حاجی زاده 1000 59.0 2 / 10 1:01.817 78
هفته 1 - چهارشنبه
1400/08/05
خان ناز خان Maiden محمد معین جلال زاده تویلی قربانی 1000 56.0 2 / 11 1:12.475 -