Close
چابکسوار عبدالحلیم قبادی
تعداد مسابقات: 462
مقام اول: 55
مقام دوم: 54
مقام سوم: 65
مسابقه اسب کلاس مالک مربی مسافت وزن مقام (فاصله طولی) زمان IOR فیلم
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
بن تانیش هندیکاپ کلاس 4 سینا و عارف گوگ رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1000 54.0 2 / 12 1:01.071 77
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
ریگان هندیکاپ کلاس2 جواد صلواتى عبدالوهاب قربانی 1000 61.0 3 / 6 1:00.063 112
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
وستینگ رز Maiden حاجی جبی صفری ینقاق حمید قلرعطا 1000 54.0 -
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
پاتیرا Maiden حاجی محمد سلطانی عبدالوهاب قربانی 1000 56.0 5 / 11 1:03.679 -
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
نیروانا مهر Maiden ونداد مهرپرور عبدالکریم گوگ نژاد 1000 58.0 9 / 12 1:16.429 -
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
باسکار هندیکاپ کلاس6 عبدالغفور ایری میثاق خوجه پور 1000 57.5 6 / 8 1:02.685 59
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
بل فوکوس Maiden پرورش اسب مشرقی یونس گوگجلی 1000 54.0 2 / 10 1:00.883 -
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
داز قره بولاغ هندیکاپ کلاس ۵ حاج مشهد گلدی خان نظری آنه محمد خوجملی 1000 58.5 9 / 11 1:02.938 79
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
شایراد هندیکاپ کلاس ۵ فرهان مشرقی بهمن قربانی 1000 53.0 6 / 7 1:01.529 54
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
میشل مک لارن Maiden نعیم اعتمادی فر نورمحمد بشگرد 1000 60.0 4 / 8 1:03.731 -
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
اینیبل Maiden لیلا محمدیان و آی سن خوجملی رسول خرمالی 1000 54.0 6 / 8 1:02.775 -
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
غنج اسن هندیکاپ کلاس 2 سردار جاهد خان محمد چپرلی 1200 53.0 4 / 8 1:20.998 90
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
بروکلین هندیکاپ کلاس 4 یونس جوهری منصور بای پور 1200 53.0 7 / 12 1:11.932 70
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
یل یالی Maiden مجموعه تولید پرورش اسب ترکمن صحرا رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1000 56.0 1 / 11 1:08.871 -
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
تک ستاره برنده زنده یاد حسین نوروزی خان محمد چپرلی 1200 54.0 8 / 10 1:12.514 -
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
الماس بندر هندیکاپ کلاس 3 مرحوم تویجان سقلی سبحانقلی قربانی 1200 55.5 10 / 10 1:11.953 90
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
دینامیت هندیکاپ کلاس ۵ مسعود مجمع امیر جعفرپور 1200 60.0 2 / 8 1:09.786 72
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
بریتانیا برنده احسان نوری سبحانقلی قربانی 1000 54.0 2 / 7 0:59.202 -
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
آلبارس هندیکاپ کلاس ۵ محمد یاوری یوسف خوجملی 1200 55.5 1 / 9 1:21.049 65
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
دل وین هندیکاپ کلاس 6 ابراهیم کاظمی عبدالرحمان قربانی 1000 59.0 3 / 11 1:01.585 66
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
جولگا هندیکاپ کلاس 4 غزاله سعدی و میلان اویزاده جمشید روشنی 1000 57.0 3 / 11 1:00.612 83
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
تاواشکا هندیکاپ کلاس 4 داوود مشرقی سبحانقلی قربانی 1000 58.0 5 / 6 1:00.586 80
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
پاتیرا Maiden حاجی محمد سلطانی فرهاد جرجانی 1000 56.0 5 / 9 1:03.400 -
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
سالار خان Maiden یونس آق آتابای محمد یلمه 1000 56.0 9 / 11 1:03.648 47
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
پرنسس هج هندیکاپ کلاس6 شرکت سرخدشت سبحانقلی قربانی 1000 58.0 3 / 9 1:01.509 63
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
کلمبیا هندیکاپ کلاس 4 عزیز عراز نژاد نورقلیچ قربانی 1000 56.5 2 / 11 1:01.583 75
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
الی نویز Maiden حاج ارازخان کسلخه آی محمد امین پور 1000 54.0 1 / 10 1:02.720 -
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
آلپای Maiden مرحوم حاجی نازمراد فلاحی نورقلیچ قربانی 1000 56.0 7 / 8 1:05.475 -
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
جانی بیگ سیاه پوش کاندیشن استیکس باشگا ... سنجر سیاهپوش آنا قلیچی 1200 58.0 5 / 9 1:21.115 95
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
فرگل هندیکاپ کلاس6 حاجی بالجان یزدانیار مخی مختوم نژاد 1700 55.0 3 / 7 1:50.202 59
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
تاواشکا هندیکاپ کلاس 3 دکتر داود مشرقی سبحانقلی قربانی 1000 53.0 5 / 6 1:01.060 80
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
مارکوس هندیکاپ کلاس 1 عبدالباسط سلاق مخی مختوم نژاد 1000 53.0 7 / 7 1:01.150 78
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
گلدن مرهی Maiden نوید اوغانی خلیل اونق 1000 56.0 5 / 8 1:02.684 -
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
پرنسس هج هندیکاپ کلاس ۵ شرکت سرخدشت سبحانقلی قربانی 1600 54.5 8 / 8 1:47.292 63
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
آلتن سای Maiden حاج مختارمحمد امانی آنه محمد خوجملی 1000 54.0 2 / 12 1:02.746 -
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
تاواریش هندیکاپ کلاس 4 پرورش اسب مشرقی سبحانقلی قربانی 1000 54.5 1 / 7 0:59.525 70
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
ملانیا ریتد کاندیشن کلاس 7 حمزه کرمانی جلال ایری 1000 58.0 11 / 11 1:04.393 48
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
پرواز مهرانی هندیکاپ کلاس4 عرازبردی مهرانی نوریقدی یلقی 1650 53.0 5 / 6 2:08.278 75
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
مارکوس هندیکاپ کلاس2 عبدالباسط سلاق مخی مختوم نژاد 1650 53.0 3 / 10 1:44.434 78
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
زیبا صنم یزدانی Maiden شایان شرکت و پرورش اسب امید مراد تاجی زاده 1200 54.0 10 / 12 1:28.656 -
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
مارال بهداد Maiden هانا بهداد عبدالناصر رجال 1000 54.0 7 / 9 1:15.845 -
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
یوسین بولت هندیکاپ کلاس6 بهمن امانی و جلیل مصطفی و رجب محمد جرک مهران علایی قوجق 1650 59.5 8 / 9 1:48.283 64
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
بایداق کهری هندیکاپ کلاس 2 مصطفی شاهدوست و علیرضا غلام زاده احسان آق 1650 59.5 4 / 5 1:58.293 107
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
شکوفا هندیکاپ کلاس ۵ بردی شکور خوجم لی و محمود سارلی احمد خوجملی(امیر) 1650 56.0 4 / 8 1:46.675 69
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
الماس گلی داغ Maiden جعفر سبحان زاده احمد خوجملی(امیر) 1000 54.0 6 / 12 1:14.998 -
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
شکوفا هندیکاپ کلاس ۵ آصف و بصیر و اویس خوجم لی احمد خوجملی(امیر) 1550 55.0 2 / 9 1:38.821 64
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
کوروت Maiden اصغر قائد امینی رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1200 56.0 4 / 7 1:13.168 47
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
تلی بالام Maiden تلی نعمتی رجب محمد ارمشی 1000 54.0 7 / 11 1:04.234 -
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
تور قوش هندیکاپ کلاس ۵ بهنام فاضلیان رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1600 54.5 7 / 8 2:03.473 68
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
جان دی وان هندیکاپ کلاس 3 بنیامین و نورا... پورقاز سبحان پقه 1450 53.0 5 / 10 1:33.926 79
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
بام دشت ناز هندیکاپ کلاس 4 سید مهدی حق گوو بهروز مرجانی 1600 53.0 5 / 11 1:56.803 73
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
هج دیت هندیکاپ کلاس 4 ایلیا چرکزی عبدالستار توفیقی نژاد 1450 51.0 2 / 6 1:33.208 69
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
دبل برنده مرحوم حاجی قربان کسلخه آی محمد امین پور 1450 52.0 6 / 9 1:37.536 -
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
یادگار جاهد هندیکاپ کلاس6 امین نظرجاهد علی گوگ نژاد 1600 57.0 3 / 12 1:58.899 80
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
سردار سخاوی ریتد کاندیشن کلاس 1 محمدپارسا ایری و نعمان چرکزی جلال ایری 1600 52.0 82
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
دل وین هندیکاپ کلاس ۵ مهندس ابراهیم کاظمی عبدالرحمان قربانی 1450 55.5 7 / 11 1:35.605 69
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
شایراد هندیکاپ کلاس6 مهران مشرقی بهمن قربانی 1200 56.0 4 / 11 1:12.925 56
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
بلک برد Maiden زینب و مائده محمد گلی مصطفی عطایی 1000 54.0 4 / 6 1:01.714 -
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
پراگ Maiden حاجی قیوم و یاسین و اسماعیل قلیچی عبدالرحمان اورگلی 1450 54.0 3 / 7 1:36.891 -
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
بلک لیدی Maiden سینا دوجی آی محمد هوشمند 1200 52.0 6 / 11 1:15.199 73
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
جانامون هندیکاپ کلاس 3 مهدی مشرقی ، معین مشرقی نورقلیچ قربانی 1200 55.0 5 / 6 1:12.638 93
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
سانتیاگو Maiden مرحومان حالت حاجی و موخی قوجق نژاد بهمن قربانی 1000 52.0 5 / 7 1:03.715 -
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
سومر Maiden غفار امدادی و یوسف توماج آی محمد امین پور 1000 52.0 8 / 10 1:03.940 -
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
کوهزاد هندیکاپ کلاس6 امیر امیدی عمر مهرانی 1450 55.5 7 / 9 1:37.953 53
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
رویال سروین هندیکاپ کلاس 3 آرتین آق آتابای بهرام حاجی زاده 1450 52.5 4 / 6 1:35.608 73
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
شایراد هندیکاپ کلاس6 مهران مشرقی عید قلی قربانی 1200 55.5 10 / 11 1:12.536 59
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
بیگلرخان Maiden صفی الله ذالقدر نظرمحمد گوگ نژاد 1000 54.0 6 / 11 1:13.950 -
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
تکنو هندیکاپ کلاس 4 منصور و عثمان نظری امید ایگدری 1450 55.0 3 / 8 1:37.806 77
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
آدرینا2 هندیکاپ کلاس 4 نگار و علی عزیزی عید قلی قربانی 1200 56.0 7 / 12 1:13.408 80
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
ریگان ریتد کاندیشن کلاس 1 حاج مجيد و جواد صلواتى عید قلی قربانی 1200 54.0 1 / 7 1:11.083 110
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
ایران دوکا Maiden عبدالبصیر و سعید توسلی حاجی مراد یلقی 1000 54.0 6 / 9 1:13.283 59
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
دلنوا هندیکاپ کلاس6 محمد شریف قان یخمز و معید اسکندرلی جمشید مختومی 1450 57.5 4 / 12 1:36.279 67
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
هاکتان ریتد کاندیشن کلاس 1 ... مهدیار صداقت امید ایگدری 1200 54.0 3 / 6 1:11.919 103
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
تاواتال هندیکاپ کلاس ۵ مهدی مشرقی ، معین مشرقی نورقلیچ قربانی 1200 56.0 2 / 12 1:11.084 74
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
جانی بیگ سیاه پوش Maiden سنجر سیاهپوش آنا قلیچی 1000 54.0 4 / 9 1:09.893 -
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
تکنو هندیکاپ کلاس 4 منصور و عثمان نظری امید ایگدری 1450 53.5 3 / 9 1:33.597 77
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
برای تو Maiden آنه مخی و عطا صالحی یعقوب کم 1000 54.0 8 / 9 1:03.447 69
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
سیان Maiden دانیال طاهری عید قلی قربانی 1000 52.0 4 / 11 1:02.531 -
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
مستردن ریتد کاندیشن کلاس 2 علیرضا تارک عبدالوهاب قربانی 1200 58.0 3 / 4 1:11.700 110
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
تور قوش Maiden بهنام فاضلیان رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1000 52.0 1 / 11 1:11.199 -
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
آل بیوتی هندیکاپ کلاس 3 ماهان و مجید عطایی و صمد و ایمان غراوی امیر عطاگزلی 1200 55.0 4 / 9 1:10.987 85
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
ماسانیا هندیکاپ کلاس 4 سارینا خراسانی نورمحمد کوچک نژاد 1200 52.5 7 / 8 1:12.051 78
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
یاسر خان Maiden اسلام و صالح قره جه. یاسر و امیررضا قزل ستار مهرانی 1000 54.0 7 / 8 1:02.853 -
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
فست Maiden فاروق و مالک و شایان گل چشمه عبدالخالق چپرلی 1000 54.0 2 / 10 1:02.042 -
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
پراگ Maiden حاجی قیوم و یاسین و اسماعیل قلیچی عبدالرحمان اورگلی 1000 54.0 6 / 12 1:02.007 -
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
سردار سخاوی هندیکاپ کلاس 2 امانقلی سخاوی مهران یلقی 1600 50.0 82
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
یوسین بولت هندیکاپ کلاس ۵ حاجی مشهدقلی جرک احسان آق 1600 57.0 6 / 11 1:43.046 73
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
تلما Maiden حاج امین ارازنژاد و عبدالحی صیامی رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1200 52.0 1 / 11 1:11.072 -
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
دورا برنده مهندس یوسف و بهروز سالاری توماج نازمحمد قره داشلی 1200 54.0 4 / 9 1:12.023 -
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
اس ای فرمول هندیکاپ کلاس 4 محمدصفاوعبدالقیوم جباری بهزاد خوجملی 1000 51.0 1 / 7 1:00.039 66
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
پری بوس Maiden عبدجان شیرمحمدلی یعقوب کارساز 1000 52.0 3 / 10 1:01.707 49
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
انیبل Maiden حاجی جماقلی کردی اسماعیل خوجملی 1000 52.0 9 / 9 1:04.993 -
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
ترانه حکیم ریتد کاندیشن الوونس ... حکیم ارازلی ومرحوم عبدالکریم ارازلی میثاق خوجه پور 1200 54.0 7 / 10 1:13.625 63
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
سلما هندیکاپ کلاس 3 سارا و اورهان و سینا شیخ پور عبدالقیوم اونق 1000 52.5 11 / 11 1:02.137 88
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
دابای بوی Maiden ایلحان و آتلی نیازی امید ایگدری 1000 54.0 2 / 12 1:02.028 -
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
الی نویز Maiden مرحوم امان گلدی و سخید کسلخه آی محمد امین پور 1000 52.0 6 / 9 1:03.683 -
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
جان دی وان هندیکاپ کلاس ۵ سهیل توماچ سبحان پقه 1200 59.0 3 / 12 1:12.734 77
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
تکنو هندیکاپ کلاس 4 منصور و حاج آشورقلی(کاکاجان) نظری مراد بدوی زاده 1200 54.5 7 / 9 1:13.705 80
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
لندی ریتد کاندیشن کلاس 1 محمدامین و نورمحمد جرجانی جمشید جرجانی 1000 56.0 2 / 7 1:00.531 101
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
لیوزامن Maiden مسعود قانقرمه مخی مختوم نژاد 1000 52.0 7 / 11 1:04.125 -
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
شانی هندیکاپ کلاس6 کیانا عسگری امیر جعفرپور 1000 56.0 4 / 10 1:01.375 65
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
طاغن بای برنده محمد شریف و طهورا قان یخمز خان محمد چپرلی 1000 54.0 3 / 7 1:09.560 -
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
پری بوس کلاسیفاید کاندیشن اس ... وحید و محی الدین صحنه بدون مربی 1000 56.0 4 / 10 1:03.175 51
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
ونوم Maiden حاج عبدا... توماج و حاج جلیل پویا الیاس زارعی کسلخه 1000 54.0 8 / 11 1:04.154 -
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
ژکو Maiden مزرعه پرورش اسب حسین آبادی ستار مهرانی 1000 54.0 1 / 11 0:59.631 -
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
شرین بولت برنده قربانگلدی ایشان و بهروز ایری یوسف قلی قربانی 1000 52.0 5 / 8 1:02.990 -
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
دل وین Maiden مهندس ابراهیم کاظمی عبدالرحمان قربانی 1000 52.0 1 / 11 1:02.859 63
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
اسمارتی لاو Maiden علیرضا و زهرا سلیمانی اسماعیل کوچکی 1000 54.0 4 / 12 1:01.983 -
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
تایم بولت Maiden بلال اونقو بهزاد یلقی دوردی حاجی عطایی 1000 54.0 8 / 8 1:07.471 -
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
سکوت گز هندیکاپ کلاس 2 مسعوددآبداری و پرورش اسب امید مراد تاجی زاده 1200 54.5 7 / 11 1:25.836 97
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
گرانیتون Maiden هارون خرمالی یوسف خوجملی 1000 52.0 5 / 5 1:07.961 -
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
طوطی هندیکاپ کلاس 5 ماهان و مانی دوجی آی محمد هوشمند 1000 56.0 3 / 11 1:02.603 70
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
ویهان بابا هندیکاپ کلاس4 حاج فرشید و صفا وطن خواه جمشید مختومی 1000 59.0 7 / 11 1:03.410 81
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
چاماچو Maiden میثم گودرزی و کاوه عسگری امیر جعفرپور 1000 52.0 4 / 10 1:02.357 -
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
جانامون هندیکاپ کلاس 3 مهدی مشرقی ، معین مشرقی عید قلی قربانی 1000 60.5 5 / 5 1:02.668 95
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
کادنزا هندیکاپ کلاس 4 آتیلا و گوهر خیری عید قلی قربانی 1000 58.0 3 / 8 1:01.370 85
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
کادنزا هندیکاپ کلاس ۵ کورش خیری و قلیچ کوچک عید قلی قربانی 1000 56.0 1 / 10 1:01.616 71