Close
چابکسوار امین محمدی
تعداد مسابقات: 1121
مقام اول: 178
مقام دوم: 165
مقام سوم: 143
مسابقه اسب کلاس مالک مربی مسافت وزن مقام (فاصله طولی) زمان IOR فیلم
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
سلین ناز هندیکاپ کلاس6 عبدالحليم آق آتاباي و مرحوم دوردى محمد ک ... نورمحمد کوچک نژاد 1000 53.0 7 / 9 1:02.838 46
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
لالا هج هندیکاپ کلاس 4 شرکت سرخدشت قربان رنجبری 1000 53.0 5 / 8 1:00.778 67
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
سی سان Maiden بهمن شمشیری عثمان پساوند 1000 54.0 8 / 10 1:03.980 -
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
فوکوس زر Maiden شرکت سرخدشت قربان رنجبری 1000 56.0 5 / 10 1:01.690 -
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
هج اکسل Maiden شرکت سرخدشت قربان رنجبری 1000 56.0 3 / 8 1:01.538 -
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
آی سلطان هندیکاپ کلاس ۵ محمد وثوقی راد رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1200 58.5 12 / 12 1:16.280 76
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
موستانگ کاندیشن استیکس کلاس ... پرورش اسب یوکابد سلیم خوجملی 1200 58.0 8 / 8 1:15.532 -
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
شمیم نایس هندیکاپ کلاس 2 علیرضا شعبانی نور محمد اوکش 1200 53.0 8 / 8 1:14.075 76
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
آیکان هندیکاپ کلاس 4 مختوم مرادچله مصطفی کریمی 1200 53.5 8 / 11 1:12.865 79
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
پیکوهاس هندیکاپ کلاس 4 امیرسلیمی آشجان قزل 1200 53.5 6 / 6 1:13.574 76
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
ماه سوار Maiden آرین رهبری زین الدین جمشیدی 1200 54.0 1 / 12 1:12.071 -
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
سکوت گز هندیکاپ کلاس 2 مسعود و میثم آبداری مراد تاجی زاده 1200 53.0 8 / 8 1:23.750 93
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
شایلیک کاندیشن استیکس کلاس ... آرین رهبری زین الدین جمشیدی 1200 56.0 9 / 9 1:10.283 94
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
کی بد راز Maiden کربلایی محمد قلی ناصری احمد علیزاده 1000 56.0 10 / 11 1:15.645 -
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
ارورا برنده حاج نورجان کوچک عبدالناصر رجال 1200 54.0 9 / 10 1:12.603 -
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
کی دو هندیکاپ کلاس 3 میبن حنفی و حافظ نیک رفتار بهرام حاجی زاده 1200 53.0 8 / 10 1:10.572 77
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
لالا هج هندیکاپ کلاس ۵ شرکت سرخدشت قربان رنجبری 1200 56.5 4 / 8 1:10.305 69
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
ماسانیا هندیکاپ کلاس 4 سارینا خراسانی نورمحمد کوچک نژاد 1000 57.5 6 / 6 1:00.869 79
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
امرجنسی Maiden حسین ابراهیمیان یعقوب چپرلی 1000 54.0 8 / 8 1:05.938 -
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
هلن روشن هندیکاپ کلاس6 علی خوش اندام عبدالعزیز مهرانی 1700 59.5 7 / 7 1:52.454 68
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
پروش Maiden ابراهیم محمدزاده اسکندر خوجملی 1000 54.0 8 / 8 1:05.223 -
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
جاناول هندیکاپ کلاس ۵ محمد امین جمشیدی کمال جمشیدی 1600 54.5 5 / 8 1:44.323 59
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
ترانه ناز Maiden حاج آنه و امید سلاق احسان آق 1000 54.0 8 / 12 1:04.698 -
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
آلپار هندیکاپ کلاس2 فاتح و فرزاد خداوردیان محمد بزمونه 1650 53.0 5 / 10 1:44.761 77
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
وزل شاه Maiden کارن دهقانپور زین الدین جمشیدی 1200 54.0 6 / 12 1:25.634 55
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
زنیتال Maiden ایران توسعه سید احمد موسوی 1200 56.0 5 / 7 1:13.073 -
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
ارورا برنده مرحوم جلال بابایی محمداسلم محمدی 1200 54.0 6 / 8 1:14.351 -
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
ماسانیا هندیکاپ کلاس ۵ سارینا خراسانی نورمحمد کوچک نژاد 1650 60.0 1 / 5 1:45.278 79
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
دستینی هندیکاپ کلاس6 ایران توسعه سید احمد موسوی 1650 60.0 1 / 5 1:45.325 64
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
سلین ناز Maiden مرحوم‌‌دردی محمد ‌کوچک‌نژاد نورمحمد کوچک نژاد 1000 54.0 2 / 11 1:02.276 40
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
هج اکسل Maiden شرکت سرخدشت محمداسلم محمدی 1200 56.0 2 / 7 1:12.310 -
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
فوکوس زر Maiden شرکت سرخدشت محمداسلم محمدی 1000 56.0 2 / 8 1:02.921 -
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
هج شن هندیکاپ کلاس 4 شرکت سرخدشت مسعود پورمانیان 1000 58.0 5 / 5 1:01.571 71
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
مایا گزل هندیکاپ کلاس ۵ مرحوم امانقلی خدری خوجه مجید خوجملی 1000 55.5 12 / 12 1:02.840 68
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
درقوش دزقی هندیکاپ کلاس ۵ حسین دزقی حکیم بردی اندروا 1200 56.5 7 / 12 1:24.531 63
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
ماسانیا هندیکاپ کلاس ۵ سارینا خراسانی نورمحمد کوچک نژاد 1450 59.0 2 / 6 1:34.399 76
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
فور رانر Maiden ایران توسعه سید احمد موسوی 1000 54.0 3 / 7 1:03.658 -
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
وزل شاه Maiden کارن دهقانپور زین الدین جمشیدی 1200 54.0 3 / 10 1:26.174 55
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
گالان Maiden ایران توسعه سید احمد موسوی 1000 52.0 5 / 9 1:01.315 60
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
یل قیز صوفیان هندیکاپ کلاس 4 باشگاه همای آنا قلیچی 1600 50.0 6 / 11 1:57.056 85
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
درقوش دزقی هندیکاپ کلاس6 حسین دزقی حکیم بردی اندروا 1600 57.0 4 / 12 1:58.948 63
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
دستینی هندیکاپ کلاس6 ایران توسعه سید احمد موسوی 1200 60.0 2 / 11 1:12.530 64
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
شایلیک هندیکاپ کلاس 3 آرین رهبری زین الدین جمشیدی 1200 53.0 1 / 6 1:10.494 89
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
فوکوس سرخ Maiden شرکت سرخدشت محمداسلم محمدی 1000 54.0 2 / 7 1:01.680 -
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
ماسانیا هندیکاپ کلاس ۵ سارینا خراسانی نورمحمد کوچک نژاد 1200 56.5 3 / 12 1:11.089 75
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
ونوشه Maiden بهداد گلدوست نورمحمد کوچک نژاد 1200 52.0 6 / 10 1:13.595 -
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
ایل تای نظر Maiden حال محمد زیبایی عبدالمجید مهرانی 1000 54.0 7 / 9 1:12.853 -
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
ارورا Maiden مرحوم عبدی ملا بابایی محمداسلم محمدی 1000 52.0 1 / 11 1:01.507 -
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
شایلیک هندیکاپ کلاس 4 آرین رهبری زین الدین جمشیدی 1200 53.0 1 / 8 1:10.328 79
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
دستینی Maiden ایران توسعه سید احمد موسوی 1200 54.0 2 / 11 1:11.279 56
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
فور رانر Maiden ایران توسعه سید احمد موسوی 1000 52.0 -
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
گالان Maiden ایران توسعه سید احمد موسوی 1000 52.0 6 / 10 1:02.848 -
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
شایلیک ریتد کاندیشن الوونس ... آرین رهبری زین الدین جمشیدی 1000 58.0 2 / 7 1:00.903 79
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
جنتل بوی هندیکاپ کلاس6 ایران توسعه سید احمد موسوی 1000 58.5 9 / 10 1:03.305 66
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
قزم گزل کلاته برنده محمود کلاته عبدالکریم گوگ نژاد 1000 52.0 1 / 7 1:08.875 -
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
ارتورول Maiden عزیز آتابای اراز قربان اونق 1000 54.0 5 / 11 1:03.414 -
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
زانکو Maiden ایران توسعه سید احمد موسوی 1000 54.0 8 / 11 1:04.174 -
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
داز قره بولاغ برنده حاج مشهد گلدی خان نظری عظیم مهرانی 1000 52.0 -
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
ماه سوار Maiden آرین رهبری زین الدین جمشیدی 1000 52.0 5 / 11 1:04.352 -
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
گالان Maiden ایران توسعه سید احمد موسوی 1000 52.0 5 / 12 1:02.252 -
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
زنیتال Maiden ایران توسعه سید احمد موسوی 1000 54.0 3 / 5 1:03.160 -
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
شایلیک هندیکاپ کلاس 4 آرین رهبری زین الدین جمشیدی 1000 53.0 2 / 6 1:01.071 79
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
دستینی هندیکاپ کلاس ۵ ایران توسعه سید احمد موسوی 1000 52.5 6 / 10 1:01.459 58
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
دنزیباری Maiden پوریانوذری و احسان بهنام فر زین الدین جمشیدی 1000 54.0 4 / 6 1:04.228 -