Close
چابکسوار محمد امین توماج
تعداد مسابقات: 316
مقام اول: 30
مقام دوم: 26
مقام سوم: 36
مسابقه اسب کلاس مالک مربی مسافت وزن مقام (فاصله طولی) زمان IOR فیلم
هفته 20 - جمعه
1401/01/05
جانان کو هندیکاپ کلاس 7 عرفان وآراد دردایی مهران یلقی 1600 56.0 8 / 10 1:48.119 45
هفته 20 - جمعه
1401/01/05
ریو لیزا هندیکاپ کلاس 6 ایوب هاشم زاده یعقوب کم 1000 59.0 64
هفته 20 - جمعه
1401/01/05
سوپر ماریو هندیکاپ کلاس 6 عرفان و آراد دردایی مهران یلقی 1000 59.0 10 / 11 1:02.271 65
هفته 20 - جمعه
1401/01/05
انیبل Maiden مرحوم حاج قره کردی آنه گلدی اونق 1000 56.0 7 / 11 1:03.735 35
هفته 20 - پنج شنبه
1401/01/04
کاراجا Maiden مرحوم حاج قره کردی رحیم کم 1000 50.5 4 / 8 1:03.774 -
هفته 20 - پنج شنبه
1401/01/04
هایدرنجیا هندیکاپ کلاس 4 محمد اعتمادی فر عطاجان اعتمادی فر 1000 56.5 7 / 11 1:02.549 78
هفته 20 - پنج شنبه
1401/01/04
کوچولوی گمیشان هندیکاپ کلاس 6 حافظ قوشه و حسنا قوشلی یوسف کلته 1000 55.0 3 / 12 1:02.416 51
هفته 20 - پنج شنبه
1401/01/04
اسپید بوی Maiden مالک مرحوم کاکا عطاگزلی رشید چرکه عطا(عطایی) 1000 56.0 5 / 11 1:03.496 49
هفته 20 - پنج شنبه
1401/01/04
جواهر Maiden رامین خوجم لی آنه محمد خوجملی 1000 54.0 11 / 12 1:08.782 -
هفته 20 - پنج شنبه
1401/01/04
نیو سامر هندیکاپ کلاس 6 آراد دردایی و امین توماج مهران یلقی 1000 56.0 3 / 9 1:01.700 52
هفته 18 - جمعه
1400/12/20
یل گون هندیکاپ کلاس ۵ حاج احمد جرجانی بهرام خانقلی زاده قزل 1200 57.5 7 / 12 1:13.405 70
هفته 18 - جمعه
1400/12/20
پیتاز برنده حامد و محمدسینا موحد یونس کسلخه 1000 54.0 8 / 9 1:02.684 64
هفته 18 - پنج شنبه
1400/12/19
میشل مک لارن هندیکاپ کلاس 6 نعیم اعتمادی فر عطاجان اعتمادی فر 1200 57.0 1 / 9 1:13.661 60
هفته 18 - پنج شنبه
1400/12/19
هج نایس هندیکاپ کلاس 7 علی مهدیان غفور خوجملی 1200 56.5 4 / 12 1:14.511 42
هفته 17 - جمعه
1400/12/13
باسکار هندیکاپ کلاس ۵ عبدالغفور ایری رحیم کم 1600 55.0 4 / 11 1:43.233 66
هفته 17 - جمعه
1400/12/13
قلیچ بابا هندیکاپ کلاس6 مرحوم حاج قلیچ حاجی تراج ملا احمد تراج 1600 53.0 6 / 9 1:43.275 45
هفته 17 - جمعه
1400/12/13
سیتی ناز Maiden محمدصفا کردی ساری اونق 1000 54.0 7 / 9 1:04.836 -
هفته 17 - پنج شنبه
1400/12/12
رد آسکا Maiden مرحوم خداقلی حاجی نارآغیز مهدی نوایی 1000 56.0 8 / 10 1:02.601 52
هفته 17 - پنج شنبه
1400/12/12
آی نوا هندیکاپ کلاس 4 ارسلان ایری اراز قربان اونق 1200 57.0 5 / 12 1:11.689 83
هفته 17 - پنج شنبه
1400/12/12
لیدی کوئین Maiden ایوب و نیلای امیری امان قلیچ کر 1200 54.0 9 / 10 1:16.442 -
هفته 16 - جمعه
1400/12/06
مونو پادرا هندیکاپ کلاس6 حمیدرضا صابری راد احسان جرجانی(کاکاجان) 1000 55.0 5 / 10 1:01.684 55
هفته 16 - جمعه
1400/12/06
پرنس آلپ هندیکاپ کلاس 1 انیس بزمونه محمد بزمونه 1200 53.0 6 / 7 1:11.061 95
هفته 16 - جمعه
1400/12/06
آی ثنا هندیکاپ کلاس ۵ آق اویلی انوشه اراز قربان اونق 1200 58.5 2 / 10 1:12.855 73
هفته 16 - جمعه
1400/12/06
دلانا Maiden مجید دوجی نژاد مهدی نوایی 1200 54.0 -
هفته 16 - پنج شنبه
1400/12/05
میشل مک لارن هندیکاپ کلاس6 نعیم اعتمادی فر عطاجان اعتمادی فر 1000 56.5 2 / 11 1:00.816 57
هفته 16 - پنج شنبه
1400/12/05
طوفان نیاز آباد Maiden حاج گلدی آخوند تراچ آنه گلدی اونق 1000 56.0 10 / 11 1:04.573 -
هفته 16 - پنج شنبه
1400/12/05
کاراجا Maiden مرحوم حاج قره کردی رحیم کم 1000 54.0 6 / 11 1:02.807 -
هفته 15 - جمعه
1400/11/29
انیبل کلاسیفاید کاندیشن اس ... مرحوم حاج قره کردی آنه گلدی اونق 1000 56.0 10 / 12 1:03.073 35
هفته 15 - پنج شنبه
1400/11/28
میشل مک لارن هندیکاپ کلاس6 نعیم اعتمادی فر عطاجان اعتمادی فر 1600 56.0 9 / 11 1:45.917 61
هفته 15 - پنج شنبه
1400/11/28
آی ثنا هندیکاپ کلاس 4 آق اویلی انوشه اراز قربان اونق 1600 54.5 2 / 9 1:40.043 73
هفته 15 - پنج شنبه
1400/11/28
ونوم هندیکاپ کلاس 3 عماد و آیلار پاکدل اراز زارعی کسلخه 1000 56.5 4 / 10 1:00.805 83
هفته 14 - شنبه
1400/11/09
پرنس آلپ هندیکاپ کلاس 2 انیس بزمونه محمد بزمونه 1200 56.0 2 / 8 1:12.677 90
هفته 14 - شنبه
1400/11/09
لیدی سانگ برنده حاج قره جه یلمه محمد یلمه 1200 54.0 8 / 9 1:16.124 -
هفته 14 - شنبه
1400/11/09
شلاله هندیکاپ کلاس ۵ همراه قرنجیک عبدالعزیز اونق(عبدالعظیم) 1000 59.0 4 / 11 1:02.889 72
هفته 14 - پنج شنبه
1400/11/07
ترانه حکیم هندیکاپ کلاس6 کاشی سرامیک سلاق و حکیم ارازلی امیر مختومی 1200 55.0 7 / 9 1:14.765 53
هفته 13 - شنبه
1400/11/02
ایمان خان Maiden ایمان تراج و ایلتای بلاج مصطفی کریمی 1550 56.0 4 / 7 1:45.822 -
هفته 13 - شنبه
1400/11/02
جاناول Maiden رسول عطایی رشید چرکه عطا(عطایی) 1200 56.0 6 / 8 1:15.456 54
هفته 13 - شنبه
1400/11/02
آل بیوتی هندیکاپ کلاس 1 مهدنا عطایی و ایمان غراوی کاکش عطایی 1000 53.0 7 / 8 1:02.288 105
هفته 13 - پنج شنبه
1400/10/30
ریبل جان Maiden موسی کر موسی کر 1000 54.0 5 / 11 1:03.296 -
هفته 13 - پنج شنبه
1400/10/30
پرفکت آرال Maiden آرال تاتار یوسف رجب نژاد 1000 56.0 -
هفته 13 - پنج شنبه
1400/10/30
ریبل خان Maiden فرشاد کر عبدالعزیز اونق(عبدالعظیم) 1000 56.0 1 / 11 1:02.206 52
هفته 12 - جمعه
1400/10/24
آی ثنا هندیکاپ کلاس ۵ آق اویلی انوشه اراز قربان اونق 1600 57.0 1 / 7 1:43.541 68
هفته 12 - جمعه
1400/10/24
آلپار هندیکاپ کلاس 3 معید ایری محمد بزمونه 1600 58.0 1 / 10 1:42.551 90
هفته 10 - جمعه
1400/10/10
آذاراکس هندیکاپ کلاس 4 ناصر آسایش عبدالقیوم اونق 1600 59.0 4 / 8 1:42.639 82
هفته 10 - جمعه
1400/10/10
آی ثنا هندیکاپ کلاس ۵ آق اویلی انوشه نورمحمد بشگرد 1200 58.0 4 / 10 1:14.143 72
هفته 10 - جمعه
1400/10/10
ریبل خان هندیکاپ کلاس 6 فرشاد کر عبدالعزیز اونق(عبدالعظیم) 1000 57.5 4 / 12 1:02.199 54
هفته 10 - جمعه
1400/10/10
تایگر فخری مبتدی و نبرده پهلوان رضا توماج محمد گوگ نژاد(نظرمحمد) 1000 56.0 8 / 12 1:14.406 -
هفته 10 - پنج شنبه
1400/10/09
سالار گمیشان مبتدی و نبرده فرشید و امان صاتلیق نژاد یوسف رجب نژاد 1000 56.0 1 / 11 1:03.045 -
هفته 10 - پنج شنبه
1400/10/09
لاله قیز میدن آزاد محمود برنجی تویلی قربانی 1200 54.0 4 / 12 1:15.972 -
هفته 10 - پنج شنبه
1400/10/09
جاناول هندیکاپ کلاس ۵ رسول عطایی رشید چرکه عطا(عطایی) 1200 53.0 8 / 12 1:13.616 54
هفته 10 - پنج شنبه
1400/10/09
دانیار عظیمی هندیکاپ کلاس 6 علی عظیمی آتا نفس انفاس 1200 56.5 9 / 11 1:28.253 53
هفته 9 - جمعه
1400/10/03
کاردینال Maiden میثم و احمد اونق امین قرنجیک 1000 56.0 6 / 7 1:05.781 -
هفته 9 - جمعه
1400/10/03
ساتین Maiden قربان گلدی سلیمی نورمحمد بشگرد 1000 54.0 4 / 12 1:04.660 -
هفته 9 - پنج شنبه
1400/10/02
سلطان ۳ هندیکاپ کلاس 3 مادجان سقلی امین قرنجیک 1200 56.0 9 / 11 1:16.429 79
هفته 8 - جمعه
1400/09/26
شلاله هندیکاپ کلاس 4 همراه قرنجیک لطیف تمری 1200 54.0 8 / 12 1:14.791 72
هفته 8 - پنج شنبه
1400/09/25
ریبل خان هندیکاپ کلاس 6 فرشاد کر عبدالعزیز اونق(عبدالعظیم) 1200 56.0 11 / 12 1:18.773 57
هفته 5 - جمعه
1400/09/05
ریو لیزا هندیکاپ کلاس6 امین هاشم زاده یعقوب کم 1600 53.0 4 / 8 1:45.455 45
هفته 5 - جمعه
1400/09/05
سالار گمیشان Maiden طاهرایری(نوشین)امام بردی(قورم) یوسف رجب نژاد 1000 56.0 6 / 12 1:03.538 -
هفته 5 - جمعه
1400/09/05
یاد سریما Maiden مرحومان رجب محمد امام پوری بهروز ایری 1000 54.0 9 / 11 1:07.279 -
هفته 5 - پنج شنبه
1400/09/04
آی نوا هندیکاپ کلاس 4 ارسلان ایری اراز قربان اونق 1600 57.0 3 / 11 1:42.817 85
هفته 5 - پنج شنبه
1400/09/04
آی سونا Maiden عیدجان آرخی احمد ایری 1000 54.0 5 / 11 1:04.196 -
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
ریما برنده جلال کر یوسف کلته 1000 54.0 -
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
ریبل خان هندیکاپ کلاس6 فرشاد کر عبدالعزیز اونق(عبدالعظیم) 1200 58.5 8 / 11 1:16.263 60
هفته 4 - پنج شنبه
1400/08/27
همای جان Maiden مرحوم حاج ارازگلدی بایلری رشید چرکه عطا(عطایی) 1000 54.0 5 / 12 1:05.362 -
هفته 4 - پنج شنبه
1400/08/27
تایگر فخری Maiden اسماعیل فخری محمد گوگ نژاد(نظرمحمد) 1000 56.0 7 / 10 1:15.057 -
هفته 4 - پنج شنبه
1400/08/27
هاکتان هندیکاپ کلاس 3 آلتین سای پارسایی اراز قربان اونق 1600 59.0 6 / 6 1:43.701 89
هفته 3 - جمعه
1400/08/21
باسکار هندیکاپ کلاس ۵ عبدالغفور ایری میثاق خوجه پور 1600 57.5 1 / 9 1:45.184 69
هفته 3 - جمعه
1400/08/21
لاو د رز Maiden ایلیا ونورا اخوان فرشچی حکیم بردی اندروا 1000 54.0 10 / 11 1:07.336 -
هفته 3 - جمعه
1400/08/21
شلاله 2 تا 6 امتیاز Maiden همراه قرنجیک لطیف تمری 1000 54.0 1 / 11 1:02.499 -
هفته 3 - جمعه
1400/08/21
جاستینای Maiden رضا کلته و محمد رضوان توماج یوسف گوگ نژاد 1200 54.0 11 / 12 1:31.503 -
هفته 3 - پنج شنبه
1400/08/20
ای هان هندیکاپ کلاس 4 همراه قرنجیک لطیف تمری 1200 60.0 7 / 10 1:12.943 80
هفته 3 - پنج شنبه
1400/08/20
شهاب خان Maiden شهاب زاوودی بهمن اونق 1000 56.0 -
هفته 2 - شنبه
1400/08/15
وین دنسر Maiden رجب و احسان سلاق اراز قربان اونق 1000 54.0 6 / 11 1:03.323 -
هفته 2 - شنبه
1400/08/15
استیو سیتی Maiden احمد بالاخان قارمحمد گری 1000 56.0 5 / 12 1:02.589 -
هفته 2 - شنبه
1400/08/15
کاپیتان استیو هندیکاپ کلاس ۵ سدیس قاضلی کر اراز قربان اونق 1200 59.0 10 / 11 1:15.173 72
هفته 2 - جمعه
1400/08/14
دینامیت هندیکاپ کلاس 4 مسعود مجمع امیر جعفرپور 1200 59.0 4 / 8 1:12.954 80
هفته 2 - جمعه
1400/08/14
امیننت هندیکاپ کلاس 2 آنجان کردی اراز قربان اونق 1000 56.5 7 / 7 1:02.407 93
هفته 1 - پنج شنبه
1400/08/06
امیننت هندیکاپ کلاس 3 آنجان کردی اراز قربان اونق 1000 60.0 8 / 10 1:02.151 95
هفته 1 - چهارشنبه
1400/08/05
مونو کاترین هندیکاپ کلاس 4 امیرحسین و ایلیا صابری آشجان قزل 1000 58.0 10 / 10 1:03.912 80
هفته 1 - چهارشنبه
1400/08/05
شلاله Maiden همراه قرنجیک عبدالرحیم تاشلیانی کر 1000 54.0 2 / 11 1:03.272 -