Close
چابکسوار سراج الدین اندروا
تعداد مسابقات: 330
مقام اول: 45
مقام دوم: 39
مقام سوم: 47
مسابقه اسب کلاس مالک مربی مسافت وزن مقام (فاصله طولی) زمان IOR فیلم
هفته 5 - جمعه
1400/09/05
منوکید هندیکاپ کلاس 2 ناصر بابایی(مبل ناصر) بهزاد خوجملی 1200 58.5 7 / 8 1:17.092 101
هفته 5 - جمعه
1400/09/05
وین دنسر Maiden حاج غفور مشرقی و رجب سلاق اراز قربان اونق 1000 54.0 3 / 12 1:02.859 -
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
لاست بیوتی هندیکاپ کلاس6 احسان پایدار عبدالرحمن حرک عطا 1200 58.5 6 / 6 1:15.480 55
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
سایدن هندیکاپ کلاس 1 محمد یاسین و یاسمین حرک عطا عبدالرحمن حرک عطا 1000 60.0 4 / 9 1:00.533 113
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
سار سارا هندیکاپ کلاس ۵ ثنانور و گونش درخشان محمد یلمه 1200 59.0 7 / 10 1:13.919 77
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
سلین ناز هندیکاپ کلاس6 خلیل کوچک نورمحمد کوچک نژاد 1200 56.0 2 / 11 1:13.992 59
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
درقوش دزقی هندیکاپ کلاس6 محمد جواد دزقی حکیم بردی اندروا 1600 57.0 2 / 11 1:58.856 59
هفته 4 - پنج شنبه
1400/08/27
ناز آفرین Maiden مرحوم ساری یلمه محمد یلمه 1000 54.0 3 / 12 1:03.339 -
هفته 4 - پنج شنبه
1400/08/27
چلسی هندیکاپ کلاس ۵ مرحوم داوود بدراقی عبدالرحمان مختومی 1000 59.5 1 / 10 1:01.647 71
هفته 3 - جمعه
1400/08/21
تکنو هندیکاپ کلاس ۵ حاج تاج محمد نظری مراد بدوی زاده 1600 57.0 3 / 9 1:45.366 68
هفته 3 - جمعه
1400/08/21
بلاتو هندیکاپ کلاس 1 نیلای توغدری و الناز موحد رسول خرمالی 1000 60.0 6 / 8 1:01.651 116
هفته 3 - جمعه
1400/08/21
آرش حسنی Maiden مجید ناصری بهنام تاجی زاده 1200 56.0 4 / 12 1:26.610 49
هفته 3 - پنج شنبه
1400/08/20
جالیسکو هندیکاپ کلاس 3 محمد صفا سلاق و محمد شریف حسن قاسمی عبدالرحمان مختومی 1200 59.0 10 / 10 1:14.997 90
هفته 3 - پنج شنبه
1400/08/20
سوما شهپر Maiden تولید و پرورش اسب شهپری فرهاد جرجانی 1000 54.0 5 / 9 1:05.421 -
هفته 3 - پنج شنبه
1400/08/20
سلین ناز 2 تا 6 امتیاز Maiden ناصر کوچکنژاد و حلیم آق آتابای نورمحمد کوچک نژاد 1000 54.0 1 / 10 1:02.888 49
هفته 3 - پنج شنبه
1400/08/20
الیف Maiden ابراهیمیان یونس امین راد 1000 54.0 4 / 9 1:15.740 -
هفته 2 - شنبه
1400/08/15
آل نورا ۲ Maiden دایان آق و عرفان آق آتابای مراد بدوی زاده 1000 54.0 9 / 12 1:03.030 -
هفته 2 - شنبه
1400/08/15
آیناز ابراهیمیان Maiden علی سالاری بهنام تاجی زاده 1000 54.0 3 / 9 1:13.310 -
هفته 2 - جمعه
1400/08/14
گلدن مرهی برنده حاج علی مصلح علی اونق 1000 56.0 4 / 5 1:01.866 82
هفته 2 - جمعه
1400/08/14
سار سارا هندیکاپ کلاس 4 ثنانور و گونش درخشان محمد یلمه 1200 57.0 7 / 8 1:13.768 80
هفته 2 - جمعه
1400/08/14
یاور هندیکاپ کلاس6 حامد امینی اسکندر خوجملی 1000 59.0 3 / 12 1:02.633 58
هفته 2 - جمعه
1400/08/14
فاین آرت هندیکاپ کلاس 4 رسول قره سارلی و ستار شکاری و کامیاب باس ... عبدالغفور باستان 1000 55.5 11 / 11 1:02.696 80
هفته 1 - پنج شنبه
1400/08/06
ولن هج هندیکاپ کلاس ۵ طاهر عطا سیدی عبدالرحمان مختومی 1000 55.5 3 / 12 1:02.930 65
هفته 1 - پنج شنبه
1400/08/06
جالیسکو هندیکاپ کلاس 3 محمد صفا سلاق و محمد شریف حسن قاسمی عبدالرحمان مختومی 1000 59.0 9 / 10 1:03.942 93
هفته 1 - پنج شنبه
1400/08/06
جانی بیگ سیاه پوش هندیکاپ کلاس 2 سنجر سیاهپوش آنا قلیچی 1200 57.0 6 / 7 1:22.593 95
هفته 1 - چهارشنبه
1400/08/05
ساکرامنتو هندیکاپ کلاس 4 حاج حلیم بردی اسماعیلی نوذر صحنه 1000 60.0 5 / 10 1:02.419 80
هفته 1 - چهارشنبه
1400/08/05
بانو یلمه Maiden ایوب مهرانی حاجی مراد یلقی 1000 54.0 9 / 11 1:06.949 -
هفته 1 - چهارشنبه
1400/08/05
آناتیس Maiden مایا مختومی خسرو برزین 1000 54.0 2 / 6 1:02.507 -