Close
چابکسوار نیما اونق
تعداد مسابقات: 314
مقام اول: 22
مقام دوم: 33
مقام سوم: 37
مسابقه اسب کلاس مالک مربی مسافت وزن مقام (فاصله طولی) زمان IOR فیلم
هفته 16 - جمعه
1400/12/06
کریس هندیکاپ کلاس ۵ مهران و جلیل پقه رسول خرمالی 1200 59.0 70
هفته 16 - جمعه
1400/12/06
سامانتا Maiden عبدا... احمر تاشجان توفیقی نژاد 1200 54.0 2 / 10 1:14.553 -
هفته 16 - جمعه
1400/12/06
شهبد آریاسب یزدان Maiden محمدرضا عباسی محمدرضا عباسی 1200 56.0 4 / 12 1:25.463 -
هفته 16 - پنج شنبه
1400/12/05
کویین لایتینگ هندیکاپ کلاس6 حمیدرضا عابدی و نیما طرقی حکیم بردی اندروا 1000 56.0 10 / 11 1:02.291 56
هفته 16 - پنج شنبه
1400/12/05
ج-۶۹ Maiden قلیچ قزل اراز قربان اونق 1000 56.0 7 / 11 1:02.878 -
هفته 16 - پنج شنبه
1400/12/05
جانان کو Maiden آراد دردایی و امین توماج مهران یلقی 1000 54.0 9 / 11 1:04.281 45
هفته 16 - پنج شنبه
1400/12/05
آلتون جان Maiden حاج طواق مراد آق عبدالرحمان قربانی 1000 54.0 11 / 11 1:05.067 -
هفته 16 - پنج شنبه
1400/12/05
ایلناز کیا Maiden خانم حسینی و امیررضا سعادتمند قارمحمد گری 1000 54.0 2 / 10 1:03.226 -
هفته 15 - جمعه
1400/11/29
لیدی رویال Maiden کاکاجان و هادی رجب زاده عید قلی قربانی 1550 54.0 3 / 8 1:40.333 -
هفته 15 - جمعه
1400/11/29
بونزای Maiden شهاب طلابی و شریف باستان جلال ایری 1550 56.0 -
هفته 15 - جمعه
1400/11/29
تینک پینک Maiden ایلیا و نورا اخوان فرشچی محمود نجوایی 1000 54.0 6 / 10 1:02.877 -
هفته 15 - جمعه
1400/11/29
فول استرایک کلاسیفاید کاندیشن اس ... مجید ایری مهربان ایری 1000 58.0 6 / 12 1:02.887 45
هفته 15 - جمعه
1400/11/29
دالاس کرمی هندیکاپ کلاس6 عباس کرمی عبدالله یلقی 1600 58.0 1 / 11 1:58.628 56
هفته 15 - پنج شنبه
1400/11/28
اینیبل هندیکاپ کلاس6 لیلا محمدیان و آی سن خوجملی رسول خرمالی 1600 54.5 4 / 11 1:42.539 58
هفته 15 - پنج شنبه
1400/11/28
آوات هندیکاپ کلاس 4 هانا محمدی رسول خرمالی 1600 54.0 1 / 9 1:39.521 68
هفته 15 - پنج شنبه
1400/11/28
ام آی اس هندیکاپ کلاس ۵ حسین و یونس ابراهیمی رسول خرمالی 1200 57.0 2 / 9 1:11.605 73
هفته 14 - شنبه
1400/11/09
جالیسکو هندیکاپ کلاس 2 مرحوم تاجقلی حاجی اونق حاج امان تیرغم 1200 53.0 5 / 8 1:13.729 84
هفته 14 - شنبه
1400/11/09
شکارچی صحرا Maiden صفر محمد کوچک نژاد تویلی قربانی 1200 56.0 8 / 8 1:18.042 -
هفته 14 - شنبه
1400/11/09
ناز آفرین برنده مرحوم ساری یلمه محمد یلمه 1200 54.0 2 / 9 1:13.699 -
هفته 14 - شنبه
1400/11/09
دورگانو هندیکاپ کلاس ۵ گونش و مارال اینچه برونی صالح بردی گوگ 1000 54.0 3 / 11 1:02.363 62
هفته 14 - پنج شنبه
1400/11/07
جانان کو Maiden آراد دردایی مهران یلقی 1000 54.0 2 / 6 1:03.930 39
هفته 14 - پنج شنبه
1400/11/07
هوران Maiden مصطفی و ایلیا مرادی فرد الیاس زارعی کسلخه 1000 54.0 10 / 10 1:08.631 -
هفته 14 - پنج شنبه
1400/11/07
فسترکو هندیکاپ کلاس6 آراد دردایی مهران یلقی 1200 55.0 9 / 9 1:17.512 49
هفته 14 - پنج شنبه
1400/11/07
امیرسردارقلی پور Maiden امیر قلی پور مهدی گوگ نژاد 1000 56.0 3 / 12 1:12.548 -
هفته 13 - شنبه
1400/11/02
ام آی اس Maiden اتو گالری ایران-ژاپن رسول خرمالی 1200 54.0 1 / 8 1:13.040 63
هفته 13 - شنبه
1400/11/02
فیکا هندیکاپ کلاس 4 حامد موحد یونس کسلخه 1200 58.0 8 / 10 1:15.554 80
هفته 13 - شنبه
1400/11/02
اینیبل هندیکاپ کلاس6 لیلا محمدیان و آی سن خوجملی رسول خرمالی 1000 54.5 9 / 12 1:05.560 58
هفته 13 - شنبه
1400/11/02
آی خان یزدانی Maiden حسین باغچقی یعقوب رحیمی 1200 56.0 7 / 10 1:30.110 -
هفته 13 - پنج شنبه
1400/10/30
شکوه ناز Maiden حاج کریم عطاگزلی عبدالرحمن حرک عطا 1000 54.0 9 / 11 1:04.209 -
هفته 13 - پنج شنبه
1400/10/30
سوما شهپر Maiden تولید و پرورش اسب شهپری فرهاد جرجانی 1000 54.0 7 / 7 1:04.521 -
هفته 13 - پنج شنبه
1400/10/30
یل یالی هندیکاپ کلاس 1 مجموعه تولید پرورش اسب ترکمن صحرا عبدالکریم گوگ نژاد 1200 53.0 5 / 10 1:21.618 92
هفته 11 - شنبه
1400/10/18
آوات هندیکاپ کلاس 4 نازنین عامریان رسول خرمالی 1000 53.5 4 / 10 1:01.781 72
هفته 11 - شنبه
1400/10/18
بولد دنسر Maiden فرهاد شاه حسینی رسول خرمالی 1000 54.0 1 / 10 1:03.000 -
هفته 11 - جمعه
1400/10/17
پاریس گلد هندیکاپ کلاس ۵ زنده یاد سجاد حسینی آی محمد هوشمند 1600 53.0 9 / 9 1:44.058 65
هفته 11 - جمعه
1400/10/17
مجیک لیدی Maiden ایوب هاشم زاده یعقوب کم 1000 54.0 6 / 9 1:03.645 -
هفته 11 - جمعه
1400/10/17
آلیش Maiden عرفان نیازی معین آورند 1000 56.0 3 / 9 1:03.857 -
هفته 11 - جمعه
1400/10/17
گیل ماه Maiden بهزاد و رادمهر دلخواسته غیاث غفوری 1000 54.0 7 / 11 1:15.222 -
هفته 10 - جمعه
1400/10/10
سانا هندیکاپ کلاس 4 محمد طاها آخوندی یوسف قلی قربانی 1600 55.0 8 / 8 1:43.607 78
هفته 10 - جمعه
1400/10/10
پیتاز برنده حامد و محمدسینا موحد یونس کسلخه 1200 54.0 6 / 8 1:15.959 -
هفته 10 - جمعه
1400/10/10
جان دی وان هندیکاپ کلاس ۵ بنیامین و ارچه پورقاز یونس پورقاز 1200 56.5 2 / 10 1:13.600 65
هفته 10 - جمعه
1400/10/10
پارساخان هندیکاپ کلاس 6 توحید پقه الیاس زارعی کسلخه 1000 60.0 6 / 12 1:02.618 59
هفته 10 - جمعه
1400/10/10
تهمینه مهربان مبتدی و نبرده شهرام مهربان عبدالرحیم آرامیده 1000 54.0 3 / 12 1:12.916 -
هفته 10 - پنج شنبه
1400/10/09
لیدی رویال مبتدی و نبرده کاکاجان رجب زاده نوذر صحنه 1000 54.0 10 / 11 1:05.756 -
هفته 10 - پنج شنبه
1400/10/09
مادران میدن آزاد سهیل توماج امان محمد تقی زاده 1200 54.0 9 / 12 1:17.251 -
هفته 10 - پنج شنبه
1400/10/09
فوکوس بی هندیکاپ کلاس ۵ عبدالوهاب رجب زاده نوذر صحنه 1200 60.0 12 / 12 1:14.613 70
هفته 10 - پنج شنبه
1400/10/09
پری چهر مختومقلی هندیکاپ کلاس 6 آلپای گری ضیاء سخاوت 1200 53.0 3 / 11 1:24.695 50
هفته 9 - جمعه
1400/10/03
اینیبل هندیکاپ کلاس6 لیلا محمدیان و آی سن خوجملی رسول خرمالی 1600 54.5 3 / 7 1:46.430 53
هفته 9 - جمعه
1400/10/03
ام آی اس Maiden حسین ابراهیمی و قاسم صادقی رسول خرمالی 1000 54.0 5 / 12 1:02.341 65
هفته 9 - جمعه
1400/10/03
لیدی کوئین Maiden مرحوم حاجی عاشر و حکیم امیری امان قلیچ کر 1000 54.0 2 / 7 1:05.081 -
هفته 9 - جمعه
1400/10/03
ج-۶۹ Maiden عبدالمنان پنق و عزیز میرزاعلی اراز قربان اونق 1000 56.0 3 / 12 1:03.688 -
هفته 9 - پنج شنبه
1400/10/02
رگنار هندیکاپ کلاس 3 محمد امین و محمدرضا اونق قربان دردی تیرغم 1200 56.0 6 / 11 1:14.929 79
هفته 9 - پنج شنبه
1400/10/02
دینامیت هندیکاپ کلاس 3 مسعود مجمع امیر جعفرپور 1200 57.0 7 / 9 1:15.046 86
هفته 9 - پنج شنبه
1400/10/02
ردلاین هندیکاپ کلاس ۵ محمد امین آق آتابای خلیل خوجملی 1000 59.0 8 / 10 1:03.110 73
هفته 9 - پنج شنبه
1400/10/02
داز قره بولاغ هندیکاپ کلاس ۵ رشید موحد قوجق احمد خوجملی(امیر) 1000 58.5 7 / 11 1:02.522 68
هفته 9 - پنج شنبه
1400/10/02
اورهان بیک Maiden مهرشاد شادمهر عبدالباسط مخدومی 1200 56.0 3 / 8 1:27.695 -
هفته 8 - جمعه
1400/09/26
ریو جنتلمن برنده اویس کساییان و حامد نیک مقام تویلی قربانی 1000 56.0 3 / 6 1:01.215 83
هفته 8 - جمعه
1400/09/26
سوپرا نویس استیکس(جام سریک ... جمال الدین قائمی تویلی قربانی 1200 56.0 4 / 11 1:14.189 -
هفته 8 - جمعه
1400/09/26
ژانیتا Maiden خانم وجیهه عظیمی تویلی قربانی 1000 54.0 1 / 10 1:01.417 -
هفته 8 - پنج شنبه
1400/09/25
ویمبلدون هندیکاپ کلاس 6 حاج منصور آق غفور سیدی 1200 57.0 10 / 12 1:16.854 63
هفته 8 - پنج شنبه
1400/09/25
ام آی اس هندیکاپ کلاس 6 حسین ابراهیمی و قاسم صادقی رسول خرمالی 1000 53.0 2 / 11 1:02.556 50
هفته 8 - پنج شنبه
1400/09/25
نازلی گلین Maiden مجموعه پرورش اسب ترکمن صحرا همراه اوکش 1000 54.0 7 / 10 1:15.741 -
هفته 7 - جمعه
1400/09/19
آپاچی هندیکاپ کلاس 1 گل آرا ایگدری و اویس علایی مهدی نوایی 1200 53.0 7 / 8 1:13.073 98
هفته 7 - جمعه
1400/09/19
دموکراتیک لاو Maiden سرکار خانم مهناز گل محمدی تویلی قربانی 1000 54.0 -
هفته 7 - جمعه
1400/09/19
کرال Maiden محمد کشاورز متین آموت 1000 56.0 4 / 7 1:04.311 -
هفته 7 - جمعه
1400/09/19
اینیبل Maiden لیلا محمدیان و آی سن خوجملی رسول خرمالی 1000 54.0 4 / 12 1:02.995 53
هفته 7 - جمعه
1400/09/19
تورنادو امیرچلی Maiden اکبر دمیرچلی عبدالعزیز گوگ نژاد 1000 54.0 8 / 12 1:14.140 -
هفته 7 - پنج شنبه
1400/09/18
هایدرنجیا هندیکاپ کلاس 4 محمد اعتمادی فر تویلی قربانی 1000 55.0 5 / 12 1:01.269 79
هفته 7 - پنج شنبه
1400/09/18
روسینا Maiden نوری حاجی غراوی تویلی قربانی 1000 56.0 2 / 10 1:03.142 -
هفته 6 - پنج شنبه
1400/09/11
لاله قیز Maiden منصور و بنیامین برنجی عبدالله یلقی 1000 54.0 4 / 9 1:04.390 -
هفته 6 - پنج شنبه
1400/09/11
اونانا هندیکاپ کلاس6 ایمان سارلی احمد سارلی 1000 53.0 10 / 11 1:06.857 46
هفته 5 - جمعه
1400/09/05
بست گلد هندیکاپ کلاس ۵ مرحوم حاج کریم کلته عبدالسلام کلته 1600 53.0 6 / 8 1:46.528 60
هفته 5 - جمعه
1400/09/05
آرین مها Maiden غلامعلی نانچی بهزاد خوجملی 1000 54.0 3 / 11 1:04.935 51
هفته 5 - جمعه
1400/09/05
اغوزخان هندیکاپ کلاس 4 اکبر دمیرچلی عبدالکریم گوگ نژاد 1200 60.0 5 / 9 1:24.712 77
هفته 5 - پنج شنبه
1400/09/04
آلپار هندیکاپ کلاس 4 معید ایری محمد بزمونه 1600 57.5 8 / 11 1:44.485 80
هفته 5 - پنج شنبه
1400/09/04
گل سایرا Maiden گوهر خیری و دلسا کربلایی مراد عبدالعزیز مهرانی 1000 54.0 3 / 9 1:04.228 -
هفته 5 - پنج شنبه
1400/09/04
اولکام قورپلجه Maiden محمد دردی آق محمد دردی آق 1000 54.0 7 / 8 1:17.897 -
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
حیدرخان هندیکاپ کلاس 1 حمیدرضا،محمدحنیف،یاسین پقه عبدالعزیز مهرانی 1000 53.0 7 / 9 1:01.242 93
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
برزیل هندیکاپ کلاس ۵ جعفر عابدینی عبدالعزیز مهرانی 1200 55.5 10 / 10 1:14.732 66
هفته 4 - جمعه
1400/08/28
شاهکار شریفیان هندیکاپ کلاس6 علی شریفیان عبدالکریم گوگ نژاد 1600 56.5 1 / 11 1:57.649 60
هفته 4 - پنج شنبه
1400/08/27
سباستین Maiden جعفر عابدینی عبدالعزیز مهرانی 1200 56.0 3 / 7 1:14.251 63
هفته 4 - پنج شنبه
1400/08/27
المینای Maiden حاج خوجه قلی پقه صالح بردی گوگ 1000 54.0 4 / 12 1:04.488 -
هفته 4 - پنج شنبه
1400/08/27
نایکوئیست هندیکاپ کلاس ۵ آرزو منظوری ستار مهرانی 1000 57.5 8 / 10 1:04.257 71
هفته 4 - پنج شنبه
1400/08/27
توو آنا Maiden امان محمد قره سارلی حاجی مراد یلقی 1000 54.0 2 / 6 1:02.131 -
هفته 3 - جمعه
1400/08/21
مادیان گنج Maiden مرحوم حاج نازبردی حسن قاسمی عبدالباسط مخدومی 1000 54.0 6 / 11 1:04.925 -
هفته 3 - جمعه
1400/08/21
بولد دنسر Maiden محمد طاها مهدیخانی رسول خرمالی 1000 54.0 6 / 11 1:04.284 -
هفته 3 - جمعه
1400/08/21
یاور 2 تا 6 امتیاز Maiden حامد امینی اسکندر خوجملی 1000 56.0 2 / 11 1:02.766 58
هفته 3 - جمعه
1400/08/21
هدیه سیاه پوش Maiden محمدصفا ویسنا قلیچی آنا قلیچی 1200 54.0 5 / 12 1:27.118 -
هفته 3 - پنج شنبه
1400/08/20
بریتانیا ۲ هندیکاپ کلاس 3 قلیچ طاغن عرازگلدی زاده حاج نورنیاز زینت ... مراد بدوی زاده 1200 59.0 6 / 10 1:13.732 90
هفته 3 - پنج شنبه
1400/08/20
ماه سروین هندیکاپ کلاس 4 فرهاد صادقلو و مرحوم مخد چپرلی امان بردی گوگ 1200 58.5 4 / 10 1:12.714 81
هفته 3 - پنج شنبه
1400/08/20
گاد آف وار Maiden یونس ابوالمعصومی عبدالعزیز مهرانی 1000 56.0 1 / 7 1:03.398 -
هفته 3 - پنج شنبه
1400/08/20
آنایار 2 تا 6 امتیاز Maiden مرحوم محمدرضا منظوری ستار مهرانی 1000 54.0 5 / 10 1:04.127 48
هفته 2 - شنبه
1400/08/15
مونو کاترین هندیکاپ کلاس ۵ امیرحسین و ایلیا صابری آشجان قزل 1000 58.0 6 / 7 1:01.355 70
هفته 2 - شنبه
1400/08/15
گاد آف وار Maiden جمال ابوالمعصومی عبدالعزیز مهرانی 1000 56.0 2 / 11 1:01.802 -
هفته 2 - شنبه
1400/08/15
لاله قیز Maiden منصور و بنیامین برنجی عبدالله یلقی 1000 54.0 3 / 12 1:02.226 -
هفته 2 - شنبه
1400/08/15
سام سنتکس Maiden جابر زنگانه عبدالعزیز گوگ نژاد 1000 56.0 -
هفته 2 - جمعه
1400/08/14
ژوپیتر هندیکاپ کلاس 4 مطیعا ریگی از باشگاه مارال بیرجند عبدالعزیز مهرانی 1200 56.5 8 / 8 1:15.153 75
هفته 2 - جمعه
1400/08/14
دلناز هندیکاپ کلاس6 امین ایگدری بهزاد خوجملی 1000 58.0 12 / 12 1:06.465 60
هفته 2 - جمعه
1400/08/14
مای سان هندیکاپ کلاس 4 محمدرئوف رجب زاده و فرهاد و مهرداد هادی ... عبدالعزیز مهرانی 1000 55.5 1 / 11 1:00.532 76
هفته 2 - جمعه
1400/08/14
یل قیز صوفیان هندیکاپ کلاس 1 باشگاه همای آنا قلیچی 1200 53.0 3 / 7 1:19.295 95
هفته 1 - پنج شنبه
1400/08/06
ام آی اس Maiden حسین ابراهیمی و قاسم صادقی رسول خرمالی 1000 54.0 2 / 9 1:02.818 -
هفته 1 - پنج شنبه
1400/08/06
تکنو هندیکاپ کلاس ۵ حاج تاج محمد نظری مراد بدوی زاده 1000 58.0 5 / 12 1:03.025 70
هفته 1 - پنج شنبه
1400/08/06
سوکراتیس هندیکاپ کلاس 3 جلال طاهری و پیمان گوگلانی نوذر صحنه 1000 56.5 6 / 10 1:01.749 88
هفته 1 - چهارشنبه
1400/08/05
سلوینیا Maiden فریدون شیرمحمدلی مجید خوجملی 1000 54.0 3 / 9 1:02.483 63
هفته 1 - چهارشنبه
1400/08/05
ژوپیتر هندیکاپ کلاس 4 مطیعا ریگی از باشگاه مارال بیرجند عبدالعزیز مهرانی 1000 57.5 9 / 10 1:03.864 75
هفته 1 - چهارشنبه
1400/08/05
آنایار Maiden مرحوم محمدرضا منظوری ستار مهرانی 1000 54.0 3 / 11 1:04.395 48
هفته 1 - چهارشنبه
1400/08/05
اچ آر کی Maiden پریسا شامبیاتی و بنیامین کاوسی عبدالعزیز مهرانی 1000 54.0 1 / 6 1:02.494 -