Close
چابکسوار یونس اورکلی
تعداد مسابقات: 140
مقام اول: 15
مقام دوم: 21
مقام سوم: 16
مسابقه اسب کلاس مالک مربی مسافت وزن مقام (فاصله طولی) زمان IOR فیلم
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
آپاچی هندیکاپ کلاس 4 طاها و گل آرا ایگدری امان یلقی 1000 56.0 3 / 12 1:01.078 81
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
مستردن هندیکاپ کلاس2 علیرضا تارک عبدالوهاب قربانی 1000 60.0 6 / 6 1:01.052 110
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
رزا گلد Maiden رضا احقاقی حاجی مراد یلقی 1000 54.0 3 / 6 1:02.497 -
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
گرانیتون Maiden عادل و ایمان خرمالی بهمن قربانی 1000 54.0 2 / 11 1:02.298 -
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
آی ناز شیروان Maiden سیدمجتبی نبوی یوسف دهش 1000 54.0 10 / 12 1:16.818 -
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
پراگ هندیکاپ کلاس6 حاجی قیوم و یاسین و اسماعیل قلیچی عبدالرحمان اورگلی 1000 53.0 8 / 8 1:02.770 46
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
لاله دل Maiden التفات سلیمانی عبدالوهاب قربانی 1000 58.0 7 / 10 1:01.618 59
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
سانا هندیکاپ کلاس ۵ عارف آخوندی بهمن قربانی 1000 60.0 7 / 11 1:02.435 82
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
پرسپولیس Maiden میثم گودرزی و کاوه عسگری امیر جعفرپور 1000 58.0 1 / 8 1:01.475 -
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
دنیز دوستی Maiden بهار دوستی بهنام تاجی زاده 1200 58.5 9 / 9 1:32.443 68
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
برای تو صداقت Maiden سخی جبار صداقت و عبدجان یکدست قربان دردی تیرغم 1000 54.0 2 / 10 1:02.772 -
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
لاله دل هندیکاپ کلاس6 التفات سلیمانی عبدالوهاب قربانی 1000 57.5 59
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
ریگان ریتد کاندیشن کلاس 2 ... جواد صلواتى عبدالوهاب قربانی 1000 60.0 2 / 7 0:59.582 110
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
بل فوکوس Maiden پرورش اسب مشرقی یونس گوگجلی 1000 54.0 2 / 12 1:01.850 -
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
کوموهو Maiden رامین طاطاری غفور خوجملی 1000 56.0 4 / 12 1:01.209 72
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
بانوی اودک هندیکاپ کلاس 4 محمد صادق و حاج رضوان اودک تقان قلیچ فداکار 1200 57.5 5 / 12 1:21.781 82
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
تاواجیگ هندیکاپ کلاس 4 مسعود مجمع امیر جعفرپور 1000 61.0 1 / 8 0:59.581 86
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
کلمبیا هندیکاپ کلاس ۵ مرحومان حاج عبدالله عرازنژاد و یوسف سید ... نورقلیچ قربانی 1000 57.0 6 / 12 1:01.854 73
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
وستینگ رز Maiden حاجی جبی صفری ینقاق بهمن قربانی 1000 54.0 4 / 10 1:03.097 -
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
نیروانا مهر Maiden ونداد مهرپرور رجب قلیچ گوگ نژاد 1200 54.0 8 / 11 1:26.645 -
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
رست لس Maiden سهیل ربیعی رجب قلی ایگدری 1000 56.0 2 / 8 1:00.942 58
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
هایدرنجیا هندیکاپ کلاس ۵ محمد اعتمادی فر عطاجان اعتمادی فر 1200 55.0 2 / 9 1:12.275 66
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
اودیسه کاندیشن استیکس کلاس ... پرورش اسب مشرقی یونس گوگجلی 1200 56.0 3 / 8 1:11.198 94
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
اینیبل Maiden لیلا محمدیان و آی سن خوجملی رسول خرمالی 1000 54.0 3 / 12 1:03.307 -
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
آرچمان گز Maiden امیر حسین خدابنده امید یزدانی 1000 54.0 4 / 9 1:14.483 -
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
دینامیت هندیکاپ کلاس 4 مسعود مجمع امیر جعفرپور 1200 55.0 1 / 6 1:11.028 75
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
یوسین بولت هندیکاپ کلاس6 ایوب کر و شیرمحمد جرک مهران علایی قوجق 1200 59.5 4 / 9 1:13.393 59
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
سلین ناز Maiden مرحوم‌‌دردی محمد ‌کوچک‌نژاد نورمحمد کوچک نژاد 1200 54.0 4 / 12 1:13.181 45
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
دل تیا Maiden سعید مرادی غفور خوجملی 1000 54.0 3 / 6 1:04.091 -
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
ساریه هندیکاپ کلاس 2 رسول هلاکو وکیل هلاکو 1200 53.0 6 / 8 1:21.855 110
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
هانده هندیکاپ کلاس 4 فرامرز قزل عثمان پساوند 1200 56.0 12 / 12 1:15.376 80
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
پراگ ری استریکتد هندیکاپ ... حاجی قیوم و یاسین و اسماعیل قلیچی عبدالرحمان اورگلی 1200 57.0 4 / 9 1:12.741 48
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
مستردن کاندیشن استیکس کلاس ... علیرضا تارک عبدالوهاب قربانی 1200 58.0 5 / 9 1:09.984 110
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
آذبلک Maiden سینا و سلیم میرزاعلی قربان دردی تیرغم 1000 54.0 5 / 10 1:01.241 -
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
اردلان امید Maiden سجاد خانزاده مراد تاجی زاده 1000 56.0 2 / 11 1:09.214 -
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
هلدی گزل برنده کرفه قره یی و جلیل منصوری امیر عطاگزلی 1200 54.0 2 / 10 1:10.776 -
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
آل بیوتی هندیکاپ کلاس 3 رشید عطایی و ایمان غراوی رجب محمد ارمشی 1200 57.5 7 / 10 1:10.353 90
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
شانی هندیکاپ کلاس ۵ کیانا عسگری امیر جعفرپور 1200 54.5 3 / 8 1:09.865 65
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
اغوزخان هندیکاپ کلاس ۵ اکبر دمیرچلی رجب قلیچ گوگ نژاد 1200 59.5 7 / 9 1:22.285 86
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
آرتا هندیکاپ کلاس 6 بهرام عدالتی عبدالناصر رجال 1000 55.0 11 / 11 1:02.841 54
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
آل بیوتی هندیکاپ کلاس 4 رشید عطایی و ایمان غراوی رجب محمد ارمشی 1000 59.0 1 / 11 1:00.283 83
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
دینامیت هندیکاپ کلاس 4 مسعود مجمع امیر جعفرپور 1000 57.0 4 / 6 1:00.315 74
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
گاد اسپید Maiden یونس و یاسین و یاشار ابولمعصومی احسان آق 1000 56.0 2 / 9 1:02.106 -
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
هایدرنجیا Maiden محمد اعتمادی فر عطاجان اعتمادی فر 1000 54.0 1 / 11 1:01.116 -
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
شانی هندیکاپ کلاس6 کیانا عسگری امیر جعفرپور 1000 56.0 2 / 9 1:01.117 59
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
مکزیکو هندیکاپ کلاس 4 میلاد توکلی اراز قربان اونق 1000 53.0 3 / 11 1:02.035 67
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
تایفون ۲ Maiden آنا پقه نور محمد اوکش 1000 56.0 7 / 10 1:03.725 65
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
کینگ آس هندیکاپ کلاس 5 حبیب طاهر خانی منصور بای پور 1000 57.5 8 / 11 1:02.347 68
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
فاین آرت Maiden رسول قره سارلی و ستار شکاری احمد خوجملی(امیر) 1000 54.0 1 / 8 1:02.125 -
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
ساریه کاندیشن استیکس باشگا ... رسول هلاکو وکیل هلاکو 1200 56.0 7 / 9 1:22.608 114
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
سوگلی هندیکاپ کلاس6 سامراد گودرزی و کاوه عسگری امیر جعفرپور 1700 54.0 6 / 7 1:50.938 57
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
کینگ ولد نویس استیکس حاج عبدالستار چوری بهمن قربانی 1200 58.0 5 / 6 1:13.708 -
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
فوکوس بی Maiden تایلان رجب زاده نورقلیچ قربانی 1000 56.0 3 / 8 1:02.349 -
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
شایراد هندیکاپ کلاس ۵ مهران مشرقی بهمن قربانی 1600 53.0 4 / 8 1:44.320 54
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
سانتیاگو Maiden مرحومان حالت حاجی و موخی قوجق نژاد بهمن قربانی 1000 54.0 3 / 12 1:02.765 -
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
دینامیت هندیکاپ کلاس 4 مسعود مجمع امیر جعفرپور 1000 56.5 3 / 7 0:59.993 74
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
پراگ ریتد کاندیشن کلاس 7 حاجی قیوم و یاسین و اسماعیل قلیچی عبدالرحمان اورگلی 1000 60.0 7 / 11 1:03.659 50
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
باشلیق هندیکاپ کلاس4 حامد وجدانی فرهاد اورگلی 1650 59.5 6 / 6 3:03.416 75
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
سانا Maiden عارف آخوندی بهمن قربانی 1500 54.0 1 / 7 1:34.842 78
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
ایران دوکا Maiden عبدالبصیر و سعید توسلی حاجی مراد یلقی 1200 56.0 4 / 12 1:25.500 56
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
جینی Maiden ایمان اسکندری عبدالجبار مهرانی 1200 54.0 2 / 7 1:12.530 -
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
حمله برنده رسول قره سارلی مهران یلقی 1200 56.0 4 / 8 1:13.450 -
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
شایراد هندیکاپ کلاس6 مهران مشرقی بهمن قربانی 1650 55.0 3 / 5 1:45.384 54
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
آل نوش هندیکاپ کلاس ۵ محمد رضوان سلاق و اقبال شهبازی اراز زارعی کسلخه 1650 53.0 8 / 8 1:50.590 61
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
هدیه سیاه پوش Maiden یلدیز قلیچی آنا قلیچی 1000 54.0 4 / 12 1:13.890 -
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
دینامیت Maiden مسعود مجمع امیر جعفرپور 1200 56.0 1 / 7 1:11.838 -
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
موستانگ Maiden سید محمد تقوی تاشجان توفیقی نژاد 1000 56.0 7 / 8 1:05.336 -
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
تایفون ۲ Maiden آنا پقه عبدالخلیل مهرانی 1000 56.0 4 / 11 1:03.976 65
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
اغوزخان هندیکاپ کلاس ۵ امیر حسین زاهد پور و آرمین کریمی احسان آق 1600 58.0 3 / 8 1:57.771 88
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
دلبرم هندیکاپ کلاس ۵ تایما نجفی و ایلیا نادرزاده عیدمحمد غراوی 1000 53.5 7 / 12 1:00.840 64
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
جانی بیگ سیاه پوش هندیکاپ کلاس ۵ سنجر سیاهپوش آنا قلیچی 1200 55.5 2 / 12 1:21.813 75
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
مستردن ریتد کاندیشن کلاس 1 علیرضا تارک عبدالوهاب قربانی 1600 56.0 1 / 7 1:39.511 110
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
سوگلی Maiden میثم گودرزی و کاوه عسگری سعید جعفرپور 1450 54.0 3 / 8 1:36.389 57
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
یل یالی برنده فرزاد تاج محمدی عمر مهرانی 1200 56.0 8 / 8 1:26.029 -
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
ژیوان صفا Maiden مسلم صفایی خوجه حاجی گوگ نژاد 1200 56.0 5 / 10 1:27.205 -
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
بولد رد هندیکاپ کلاس6 نادرموحد و فائز طاقاني بهمن قربانی 1450 55.5 6 / 10 1:35.415 58
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
دینامیت Maiden مسعود مجمع امیر جعفرپور 1000 54.0 3 / 9 1:00.864 -
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
ساریه هندیکاپ کلاس 4 رسول هلاکو سعدی سعدشیخی 1600 56.0 2 / 11 1:53.990 100
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
ترانه حکیم هندیکاپ کلاس ۵ حکیم ارازلی ومرحوم عبدالکریم ارازلی میثاق خوجه پور 1450 51.5 8 / 11 1:35.663 61
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
هنگامه هندیکاپ کلاس6 محمد صفا و یاسین جرجانی رجب محمد ارمشی 1200 52.0 10 / 11 1:16.778 52
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
شاهکار شریفیان Maiden علی شریفیان بهنام تاجی زاده 1000 54.0 5 / 9 1:12.271 -
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
حمله Maiden امان محمد قرسارلی مهران یلقی 1000 54.0 1 / 7 1:02.225 -
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
بولد رد هندیکاپ کلاس6 نادرموحد و فائز طاقاني عید قلی قربانی 1200 56.0 8 / 11 1:12.338 60
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
سیان Maiden دانیال طاهری عید قلی قربانی 1000 52.0 2 / 9 1:02.635 -
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
نارلی جبار Maiden احمد سردیوند چگینی رضا کریمی 1000 52.0 8 / 11 1:15.017 -
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
کینگ آس هندیکاپ کلاس 4 حبیب طاهر خانی عبدالخالق چپرلی 1450 53.5 5 / 8 1:38.126 70
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
لیوزا هندیکاپ کلاس6 عثمان و سوفیا مرادچله عید قلی قربانی 1450 59.0 4 / 5 1:38.340 65
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
تلما هندیکاپ کلاس 4 حاج امین ارازنژاد و عبدالحی صیامی رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1200 51.0 4 / 12 1:12.729 70
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
دراماتیک لاو Maiden ایلیا و نورا اخوان فرشچی حکیم بردی اندروا 1000 52.0 8 / 8 1:07.472 -
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
فیمل لیدر Maiden هادی گوگ عید قلی قربانی 1200 52.0 7 / 11 1:14.689 67
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
سولماز چگینی Maiden احد چگینی علی گوگ نژاد 1000 52.0 11 / 11 1:20.272 -
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
آدرینا2 هندیکاپ کلاس 4 نگار و علی عزیزی عید قلی قربانی 1200 54.5 6 / 8 1:11.454 82
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
آلپای Maiden مرحوم حاجی نازمراد فلاحی نورقلیچ قربانی 1000 54.0 6 / 10 1:03.305 -
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
بیلیا هندیکاپ کلاس 2 ایمان حاجی قوجق و علی رضوانی رضا کریمی 1600 50.0 3 / 7 1:55.315 89
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
لاو هج Maiden دلدار فضلعلی و سردار آزمون حاجی محمد نوایی 1000 52.0 4 / 10 1:02.272 -
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
ساریه نویس استیکس رسول هلاکو وکیل هلاکو 1000 52.0 2 / 7 1:10.038 -
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
نواهج هندیکاپ کلاس ۵ عبدالله طاهری نورقلیچ قربانی 1200 56.5 5 / 12 1:13.470 70
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
کینگ ولد Maiden حاج عبدالستار چوری عید قلی قربانی 1000 54.0 4 / 7 1:01.186 -
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
مکزیکو Maiden حاج یونس سوقی نورقلیچ قربانی 1000 54.0 4 / 10 1:02.748 -
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
فرانسه برنده آرمان قربانی عید قلی قربانی 1000 54.0 1 / 8 1:00.237 -
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
یوریک Maiden یاسر غراوی و محمود پقه ایل محمد غراوی 1000 54.0 5 / 8 1:04.726 -
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
هج هج Maiden دردی هنرمند عبدالصمد خوجملی 1000 54.0 5 / 7 1:04.670 -
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
رای جان Maiden رایبد هورس احسان جرجانی(کاکاجان) 1000 52.0 4 / 8 1:01.692 60
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
سلنا پهلوان هندیکاپ کلاس6 غلام پهلوان یوسف گوگ نژاد 1200 54.0 1 / 8 1:25.551 60
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
افسون Maiden اسحاق اسماعیلی نورقلیچ قربانی 1000 52.0 2 / 11 1:02.508 -
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
فری لند Maiden گلدی صفایی ابراهیم بدویزاده 1000 52.0 6 / 6 1:08.928 -
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
ساریه Maiden رسول هلاکو وکیل هلاکو 1000 52.0 2 / 8 1:10.772 -
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
ماه سروین هندیکاپ کلاس ۵ یعقوب و جلیل چپرلی ابراهیم بدویزاده 1000 55.5 10 / 10 1:03.974 74
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
اسکای دنسر Maiden یوسف کر ابراهیم بدویزاده 1000 54.0 5 / 5 1:03.906 -