Close
چابکسوار ابوطالب چاریزاده
تعداد مسابقات: 1514
مقام اول: 204
مقام دوم: 196
مقام سوم: 237
مسابقه اسب کلاس مالک مربی مسافت وزن مقام (فاصله طولی) زمان IOR فیلم
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
سلین ناز Maiden ناصر و یاسر کوچک نژاد نورمحمد کوچک نژاد 1000 58.0 5 / 8 1:02.731 44
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
بولت پایلت هندیکاپ کلاس 6 حاج جبار و عبدالغفور چوگان عبدالعزیز مهرانی 1000 60.0 5 / 11 1:01.747 64
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
رونیا هندیکاپ کلاس 5 ماریا عطا مرادی عزت امانپور 1000 58.0 10 / 11 1:02.411 73
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
کی دو هندیکاپ کلاس6 میبن حنفی و طاهر اقازاده بهرام حاجی زاده 1700 62.0 1 / 7 1:49.205 69
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
آرتا ریتد کاندیشن کلاس 7 بهرام عدالتی عبدالناصر رجال 1000 60.0 1 / 11 1:02.601 46
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
تلما هندیکاپ کلاس ۵ حاج امین عرازنژاد و عبدالحی صیامی رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1650 54.5 4 / 5 1:47.580 68
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
افسون هندیکاپ کلاس ۵ رضا هاشمی امان بردی گوگ 1650 55.0 3 / 8 1:46.672 84
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
تور قوش هندیکاپ کلاس ۵ بهنام فاضلیان رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1200 58.0 9 / 12 1:26.324 70
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
شلر Maiden حاج احمد تراج رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1000 54.0 2 / 7 1:01.365 -
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
یوسین بولت هندیکاپ کلاس ۵ بهمن امانی و جلیل مصطفا و رجب محمد جرک احسان آق 1550 54.5 4 / 9 1:38.535 66
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
جنتلمن هندیکاپ کلاس 3 یوسف موحد رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1450 58.0 3 / 10 1:33.751 89
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
پوریا مختومقلی هندیکاپ کلاس 4 پرهام و پانته آ یمین رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1600 56.5 7 / 11 1:57.243 80
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
ژانت هندیکاپ کلاس6 محمد نوری نوری قورچایی 1450 56.5 9 / 9 1:39.496 59
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
کادنزا هندیکاپ کلاس 3 گل محمد حاجی زاده گل محمد حاجی زاده 1450 58.0 6 / 6 1:39.996 84
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
جنتلمن هندیکاپ کلاس 4 یوسف موحد رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1450 57.5 1 / 8 1:36.856 78
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
رد آسکا Maiden مرحوم خداقلی حاجی نارآغز نظرمحمد گوگ نژاد 1000 52.0 6 / 8 1:05.472 -
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
کلمبیا Maiden رامین و آرمین و ایمان عراز نژاد نورقلیچ قربانی 1000 54.0 7 / 9 1:03.092 -
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
جونیور Maiden محمدعلی سیدی عبدالصمد خوجملی 1200 54.0 59
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
سهیل خان Maiden حمید آق نظرمحمد گوگ نژاد 1000 54.0 5 / 11 1:11.174 -
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
سزار هندیکاپ کلاس 4 آقای حسین دیزجی حمید روشنی 1000 58.0 6 / 7 1:00.897 80
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
گلدن استیت کاندیشن استیکس کلاس ... رامین و ریحانه قوجق نژاد حمید روشنی 1000 58.0 4 / 8 0:59.418 117
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
جنتلمن ریتد کاندیشن الوونس ... یوسف موحد رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1200 58.0 1 / 10 1:11.079 73
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
بولت پایلت هندیکاپ کلاس ۵ یاشار قربانی احمد قلی قربانی 1200 54.0 9 / 12 1:14.049 67
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
ون نیم هندیکاپ کلاس ۵ امیر سلیمی حمید روشنی 1200 58.0 7 / 12 1:13.736 73
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
ریو کومو هندیکاپ کلاس 4 حامد کامکار حمید روشنی 1200 57.0 6 / 11 1:13.155 77
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
شین تیا ریتد کاندیشن الوونس ... حاج احمد تراچ حمید روشنی 1200 58.0 2 / 10 1:13.361 69
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
سزار ریتد کاندیشن کلاس 2 آقای حسین دیزجی حمید روشنی 1000 52.0 5 / 7 1:00.270 80
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
بلک ولف هندیکاپ کلاس6 اجه ناز کمی عبدالمجید کم 1200 57.5 4 / 11 1:13.325 63
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
یاشار3 ریتد کاندیشن الوونس ... مصطفی یاران و ناصر ریحانی رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1200 58.0 6 / 9 1:26.340 68
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
آرتان بلورین هندیکاپ کلاس6 حاج مرتضی پارسا آتانفس انفاس 1200 58.0 8 / 8 1:30.880 64
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
اف 14 هندیکاپ کلاس 2 فیروز جرجانی و رضا نادری حمید روشنی 1000 51.0 6 / 8 1:01.495 88
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
برایت هندیکاپ کلاس ۵ حامد خالد زاده و ایل مراد قرنجیک حمید روشنی 1000 55.5 4 / 8 1:01.444 63