Close
چابکسوار قربان محمد اودک
تعداد مسابقات: 1880
مقام اول: 265
مقام دوم: 269
مقام سوم: 261
مسابقه اسب کلاس مالک مربی مسافت وزن مقام (فاصله طولی) زمان IOR فیلم
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
امیرخان2 هندیکاپ کلاس2 اسما و اسلام قره جه ستار مهرانی 1000 55.0 5 / 6 1:00.745 100
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
نیو سامر Maiden عرفان و صابر دردایی قیوم عطایی 1000 56.0 8 / 11 1:04.086 -
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
مای سان هندیکاپ کلاس ۵ محمدرئوف رجب زاده و فرهاد و مهرداد هادی ... قیوم عطایی 1000 60.0 5 / 11 1:02.038 -
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
تلما هندیکاپ کلاس ۵ حاج امین عراز نژاد و عبدالحی صیامی رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1000 60.0 7 / 7 1:01.771 72
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
تلما هندیکاپ کلاس6 مشد کوبش و عبدالحی صیامی رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1000 59.0 1 / 9 1:00.911 65
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
شاه پری هندیکاپ کلاس 5 نجمه زرجو عبدالقیوم اونق 1000 56.5 4 / 11 1:01.512 70
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
ال کاپوی بندر Maiden محمد عظیم ایشانقلی کم میکائیل توماچ 1000 56.0 6 / 8 1:05.406 -
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
یاد دیگجه کاندیشن استیکس باشگا ... پهلوان عظیم تراج رجب قلیچ گوگ نژاد 1200 58.0 2 / 9 1:19.612 -
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
سیتی دنسر هندیکاپ کلاس 1 غفار پنق و شاهگلدی کوسلی ارازگلدی اونق 1000 59.5 4 / 7 1:00.221 112
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
مکزیکو نویس استیکس حاج حامد سوقی عبدالقیوم اونق 1500 56.0 7 / 8 1:43.310 70
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
وست کول ریتد کاندیشن کلاس 7 حاج پرویز و بهمن گرگانی قیوم عطایی 1000 60.0 6 / 11 1:03.656 49
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
یادگار جاهد هندیکاپ کلاس4 امین نظرجاهد رجب قلیچ گوگ نژاد 1650 58.0 2 / 6 2:00.944 88
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
بلک ولف هندیکاپ کلاس2 اجه ناز کمی عبدالمجید کم 1650 53.0 6 / 10 1:44.890 83
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
نیل آی عاشوری Maiden اقامتگاه ترکمن یورت بهنام تاجی زاده 1200 54.0 2 / 12 1:24.421 61
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
فرحناز برنده آرتین غلامیان نورمحمد اونق 1200 54.0 1 / 8 1:12.923 -
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
وست کول هندیکاپ کلاس ۵ حاج پرویز و بهمن گرگانی قیوم عطایی 1550 53.0 8 / 9 1:41.163 56
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
لالیگا Maiden باشگاه سوارکاری حاج منوچهر ایری آرش ایری 1000 56.0 4 / 11 1:02.974 54
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
هج ایسا Maiden مایا مختومی خسرو برزین 1000 56.0 6 / 8 1:04.518 -
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
شاه پری هندیکاپ کلاس ۵ نجمه زرجو عبدالقیوم اونق 1000 56.0 2 / 12 1:00.578 69
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
امیرخان2 ریتد کاندیشن کلاس 1 اسما و اسلام قره جه ستار مهرانی 1600 54.0 2 / 7 1:40.210 86
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
تارلان هندیکاپ کلاس 4 رحیم تمنی اسماعیل کوچکی 1550 54.0 4 / 8 1:37.880 73
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
فرحناز Maiden آرتین غلامیان نورمحمد اونق 1450 54.0 1 / 8 1:35.494 -
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
راکت من هندیکاپ کلاس ۵ شاپور حسن قاسمی الیاس زارعی کسلخه 1450 57.0 4 / 6 1:35.138 68
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
ارتورول برنده ‌حنان‌ بی‌باک و فرزاد پورقاز عزت امانپور 1200 56.0 6 / 9 1:14.425 85
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
سردار سیاه Maiden حاج محمد علی کردی و یاسر ملاح خلیل اونق 1000 56.0 1 / 7 1:01.348 -
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
گلناز Maiden صفر بردی کلته و محمود نیازی میکائیل توماچ 1000 52.0 9 / 10 1:04.139 50
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
شب آرا Maiden فاطیما قاسمی فر رسول ایمری 1000 52.0 9 / 9 1:10.498 -
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
شکور هندیکاپ کلاس 6 عبدالرضا و سارینا ایری زاهد کمی 1450 56.5 5 / 6 1:37.465 73
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
سفیرلرستان هندیکاپ کلاس 4 اقبال شهبازی ئ دایان آق رسول خرمالی 1450 53.5 5 / 6 1:35.881 74
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
عدنان خان برنده حاجی قربان چوپان پقه سبحان پقه 1450 54.0 5 / 9 1:37.154 81
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
وین تون هندیکاپ کلاس ۵ عبدالقادر گلی زاده احمد قلی قربانی 1450 57.0 10 / 11 1:36.011 72
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
آل نوش Maiden رضا سلاق و محمدرضا صحنه الیاس زارعی کسلخه 1450 52.0 5 / 7 1:38.752 44
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
الوخان Maiden عید جان ملکود بهمن ایگدری 1000 54.0 7 / 10 1:03.715 -
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
پرنس بوی هندیکاپ کلاس6 محمد احمدی و عبدالخالق رهنی قربان محمد اودک 1200 56.0 11 / 11 1:13.571 60
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
تیامو Maiden شهید خدمت عبدالعظیم نیسانی زاهد کمی 1000 52.0 6 / 9 1:03.753 -
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
ماه سروین هندیکاپ کلاس6 مرحوم مخد جان چپرلی ابراهیم بدویزاده 1450 59.0 11 / 12 1:39.718 70
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
سیتی دنسر ریتد کاندیشن کلاس 1 ... احمد و یوسف ایمری ارازگلدی اونق 1200 58.0 1 / 6 1:11.254 112
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
فرحناز Maiden جعفر بابائی نورمحمد اونق 1000 52.0 3 / 10 1:02.235 -
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
لیدی زیپ Maiden مرحوم غلامحسین نانچی نورمحمد اونق 1000 52.0 4 / 6 1:02.487 -
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
سیتی دنسر هندیکاپ کلاس 1 سینا کوسلی و محمدرضا و ماهان کم اراز قربان اونق 1200 60.0 4 / 5 1:12.752 114
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
ماسانیا هندیکاپ کلاس ۵ سارینا خراسانی نورمحمد کوچک نژاد 1200 55.0 2 / 12 1:12.890 67
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
وست کول ریتد کاندیشن الوونس ... حاج پرویز و مهندس بهمن گرگانی قیوم عطایی 1200 58.0 7 / 10 1:14.058 59
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
الوکینگ ریتد کاندیشن الوونس ... علی خوش اندام وحید علایی قوجق 1000 56.0 7 / 7 1:03.653 60
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
جولگا هندیکاپ کلاس 4 سعید سعیدی آنه محمد خوجملی 1200 57.0 3 / 9 1:12.986 85
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
مرسانا (تل بیوتی) Maiden عزیز میرزاعلی و قلیچ قزل میکائیل توماچ 1000 52.0 2 / 11 1:02.321 -
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
ماسانیا هندیکاپ کلاس6 سارینا خراسانی نورمحمد کوچک نژاد 1000 57.0 2 / 10 1:01.096 67
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
سلین ناز کلاسیفاید کاندیشن اس ... مرحوم‌‌دردی محمد ‌کوچک‌نژاد نورمحمد کوچک نژاد 1000 56.0 6 / 10 1:04.111 43
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
جی جی هندیکاپ کلاس6 جمیل جعفربای رسول ایمری 1200 57.5 8 / 11 1:15.136 63
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
گزل شاد ریتد کاندیشن الوونس ... مازیار شاکری رحمان یزدانی 1200 56.0 4 / 9 1:25.441 68
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
وست کول Maiden حاج پرویز و مهندس بهمن گرگانی قیوم عطایی 1000 54.0 4 / 11 1:03.676 61
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
ماسانیا Maiden سارینا خراسانی نورمحمد کوچک نژاد 1000 52.0 3 / 12 1:01.954 -
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
سوانا Maiden سارینا خراسانی نورمحمد کوچک نژاد 1000 52.0 7 / 8 1:03.695 55
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
یل شاد هندیکاپ کلاس6 مهندس میر حیدری احمد خوجملی(امیر) 1200 57.5 6 / 8 1:28.491 63
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
دیو هندیکاپ کلاس6 علی فیض عسگری رسول خرمالی 1000 57.5 6 / 11 1:03.325 58
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
کوکو Maiden حاج سهراب صباغی نوری قورچایی 1000 54.0 1 / 11 1:02.506 -
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
شکور Maiden جلیل نیاز پور زاهد کمی 1000 54.0 3 / 6 1:03.880 -
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
سلین ناز Maiden مرحوم‌‌دردی محمد ‌کوچک‌نژاد نورمحمد کوچک نژاد 1000 52.0 8 / 12 1:05.538 -
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
آیرون کو هندیکاپ کلاس ۵ پیروز یلمه ناصر خانپور 1000 56.5 5 / 10 1:02.616 72