Close
چابکسوار نادر صالح پور
تعداد مسابقات: 1633
مقام اول: 234
مقام دوم: 230
مقام سوم: 211
مسابقه اسب کلاس مالک مربی مسافت وزن مقام (فاصله طولی) زمان IOR فیلم
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
آدولف هندیکاپ کلاس 4 امین افق عطا امان بردی گوگ 1000 56.0 12 / 12 1:03.504 85
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
هانیل سردار هندیکاپ کلاس 3 حسام و ایمان و ایلیا چرکزی جلال قلرعطا 1000 57.5 3 / 5 0:59.498 98
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
آیکان هندیکاپ کلاس ۵ مختوم مرادچله مصطفی کریمی 1000 58.5 4 / 11 1:01.687 75
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
اسمارتی لاو هندیکاپ کلاس ۵ علیرضا و زهرا سلیمانی و علی کیانی جلال قلرعطا 1000 58.5 5 / 7 1:01.278 65
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
سیمبا Maiden عابد و عامر مرادچله مصطفی کریمی 1000 56.0 2 / 8 1:01.412 72
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
آیدا Maiden عارف نیازی عبدالستار توفیقی نژاد 1000 54.0 8 / 10 1:08.065 -
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
اورانیوم ریتد کاندیشن کلاس 1 ... هادی تاجیک عباس هداوند فرهاد کریمی 1000 54.0 1 / 6 0:58.807 115
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
هج تایم ریتد کاندیشن کلاس 2 ... امین نصیری عبدالستار توفیقی نژاد 1000 56.0 91
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
ژوپیتر Maiden ایلیا چرکزی عبدالستار توفیقی نژاد 1000 56.0 1 / 12 1:01.653 -
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
پری بوس هندیکاپ کلاس6 وحید صحنه امید ایری 1000 59.0 1 / 9 1:01.445 60
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
لاو هج هندیکاپ کلاس 4 دلدار فضلعلی عبدالستار توفیقی نژاد 1000 58.0 8 / 8 1:01.469 80
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
باک آی هندیکاپ کلاس 4 مسعود دولتخواه امید ایری 1000 58.0 2 / 10 1:01.143 85
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
نیو کمپ هندیکاپ کلاس ۵ باشگاه سوارکاری زرین عبدالله یلقی 1000 56.5 12 / 12 1:03.130 62
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
تایفون ۲ Maiden آنا پقه نور محمد اوکش 1000 56.0 5 / 10 1:03.308 63
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
اسمارتی لاو Maiden علیرضا و زهرا سلیمانی و علی کیانی عبدالستار توفیقی نژاد 1000 56.0 1 / 8 1:00.932 65
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
سیمبا هندیکاپ کلاس ۵ عابد و عامر مرادچله مصطفی کریمی 1200 60.0 9 / 12 1:14.637 75
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
فوکوس لاو کاندیشن استیکس کلاس ... امیرخان هداوند فرهاد کریمی 1200 58.0 4 / 8 1:11.535 -
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
هانیل سردار هندیکاپ کلاس 4 حسام و ایلیا چرکزی عبدالستار توفیقی نژاد 1200 56.5 1 / 11 1:11.109 89
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
مای سان Maiden محمدرئوف رجب زاده و فرهاد و مهرداد هادی ... قیوم عطایی 1000 56.0 1 / 6 1:03.038 -
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
ماه سروین هندیکاپ کلاس6 مرحوم مخدجان چپرلی امان بردی گوگ 1200 57.0 3 / 7 1:11.442 62
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
مجستیک کاندیشن استیکس کلاس ... حامد چاوش عبدالستار توفیقی نژاد 1200 58.0 7 / 9 1:10.136 109
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
خان جوی Maiden آصف و حسنا خوجم لی احمد خوجملی(امیر) 1000 56.0 8 / 10 1:01.707 73
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
هانیل سردار برنده حسام و ایلیا چرکزی عبدالستار توفیقی نژاد 1200 54.0 3 / 10 1:10.878 -
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
فوکوس لاو برنده امیرخان هداوند فرهاد کریمی 1000 56.0 3 / 7 1:00.061 -
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
پاپیتال Maiden سامیار سلیم خانیان عبدالستار توفیقی نژاد 1000 54.0 1 / 8 1:01.472 -
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
جی جی هندیکاپ کلاس 6 حاج کمک جعفربای عبدالعزیز مهرانی 1000 55.0 4 / 11 1:01.661 54
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
ویهان بابا هندیکاپ کلاس 2 یخشی مراد آهی(ام دی اف آهی) قیوم عطایی 1000 57.5 3 / 5 1:00.629 79
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
سلما هندیکاپ کلاس 4 خان محمد حبیبیان عبدالعزیز مهرانی 1000 58.0 10 / 11 1:02.200 85
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
لاس وگاس هندیکاپ کلاس 4 بابک قلبی آی محمد هوشمند 1000 55.0 2 / 6 1:00.170 70
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
پرشین استار Maiden محمد و اسام رضوی عبدالستار توفیقی نژاد 1000 54.0 7 / 9 1:04.383 -
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
هج شن هندیکاپ کلاس6 سرکار خانم ملیحه فعال اسماعیل کوچکی 1000 59.5 8 / 9 1:03.196 62
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
آیکان هندیکاپ کلاس 4 مختوم مرادچله مصطفی کریمی 1000 60.0 4 / 11 1:02.493 82
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
اینسِپْشِن هندیکاپ کلاس 5 رسول تراج عثمان پساوند 1000 55.5 5 / 11 1:01.543 68
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
کارمن هندیکاپ کلاس 3 آناهیتا کریمی عبدالستار توفیقی نژاد 1000 53.5 6 / 6 1:01.103 82
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
سامین هندیکاپ کلاس 1 محمد امین جرجانی جمشید مختومی 1000 55.5 1 / 7 0:59.933 104
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
بلاتو نویس استیکس مزرعه پرورش اسب حسین آباد ستار مهرانی 1200 58.0 4 / 6 1:13.500 -
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
فوکوس لاو Maiden امیرخان هداوند مصطفی کریمی 1000 56.0 1 / 8 1:01.975 -
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
یاشار3 هندیکاپ کلاس ۵ مصطفی یاران و ناصر ریحانی امید یزدانی 1650 58.5 3 / 5 2:02.630 65
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
آیکان نویس استیکس مسعود وایمان مرادچله مصطفی کریمی 1500 58.0 6 / 8 1:42.440 85
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
سلطان ۳ Maiden جمال آخوندی اسماعیل خوجملی 1500 56.0 3 / 7 1:36.163 -
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
دورا برنده باشگاه پرورش اسب آتلان عبدالجبار مهرانی 1200 56.0 5 / 8 1:13.505 95
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
هج شن هندیکاپ کلاس ۵ سرکار خانم ملیحه فعال اسماعیل کوچکی 1650 56.0 5 / 5 1:48.444 67
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
جی جی هندیکاپ کلاس6 حاج کمک حاجی جعفربای عبدالجبار مهرانی 1650 56.5 4 / 9 1:47.081 58
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
فرانکل پارادایس Maiden حسن میر حسینی حسن میر حسینی 1000 56.0 10 / 11 1:06.198 40
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
اورانیوم هندیکاپ کلاس 3 هادی تاجیک عباس هداوند فرهاد کریمی 1000 59.0 1 / 6 0:59.050 100
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
طوطی هندیکاپ کلاس ۵ احمد گرگانی دوجی سبحانقلی قربانی 1000 56.5 10 / 12 1:01.112 70
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
پراگ Maiden حاجی قیوم و یاسین و اسماعیل قلیچی عبدالرحمان اورگلی 1450 56.0 4 / 8 1:36.689 54
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
هج فانی برنده یاسین و سردار مهرانی ستار مهرانی 1000 56.0 3 / 7 1:00.252 -
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
سراب سو هندیکاپ کلاس6 طالب ایری جمشید مختومی 1550 58.5 1 / 4 1:38.568 62
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
هج دیت هندیکاپ کلاس ۵ ایلیا چرکزی عبدالستار توفیقی نژاد 1450 58.5 1 / 6 1:33.960 71
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
آیکان برنده مسعود وایمان مرادچله مصطفی کریمی 1200 56.0 5 / 9 1:14.253 -
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
اینیبل Maiden لیلا محمدیان و آی سن خوجملی رسول خرمالی 1000 54.0 4 / 7 1:03.943 -
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
دابای بوی هندیکاپ کلاس ۵ ایلحان و آتلی نیازی امید ایگدری 1550 54.0 7 / 9 1:40.005 65
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
تاواتری هندیکاپ کلاس6 محمدحسین و مایده هداوند و محمدصابر و آتن ... فرهاد کریمی 1450 53.5 9 / 10 1:36.727 54
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
امپراطور گری هندیکاپ کلاس 3 ایل آی و جانان گری امید ایری 1450 53.0 7 / 10 1:34.795 95
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
ژالین ناز Maiden علی خوش اندام ابراهیم بدویزاده 1000 52.0 5 / 10 1:03.015 60
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
سراب سو هندیکاپ کلاس 6 طالب ایری جمشید مختومی 1450 58.0 2 / 6 1:35.093 60
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
آیکان برنده حاج عبدالقیوم مرادچله مصطفی کریمی 1450 54.0 8 / 9 1:38.036 -
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
امپراطور گری ریتد کاندیشن کلاس 2 مرحوم حاج یعقوب گری امید ایری 1450 52.0 3 / 6 1:33.866 95
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
لاله دل هندیکاپ کلاس6 علیرضا و زهرا سلیمانی جمشید روشنی 1200 58.0 7 / 11 1:13.703 64
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
بلاتو Maiden مزرعه پرورش اسب حسین آباد عبدالجبار مهرانی 1000 54.0 1 / 5 0:59.456 -
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
سراب سو Maiden طالب ایری جمشید مختومی 1450 54.0 1 / 7 1:36.410 60
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
آنی آنجل Maiden آناهیتا کریمی جلال قلرعطا 1000 52.0 6 / 7 1:04.440 -
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
ناز قوش گز Maiden محمد و نعمان یزدانی امید یزدانی 1000 52.0 1 / 12 1:10.601 -
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
بلیندا هندیکاپ کلاس6 حاج نورمحمد سیدی قوجق اسماعیل خوجملی 1450 51.0 6 / 9 1:37.705 48
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
اورانیوم نویس استیکس هادی تاجیک عباس هداوند فرهاد کریمی 1200 56.0 2 / 6 1:12.339 -
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
لاو هج هندیکاپ کلاس 4 دلدار فضلعلی حاجی محمد نوایی 1200 53.5 2 / 12 1:12.204 75
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
هج تایم ریتد کاندیشن کلاس 1 امین نصیری حاجی محمد نوایی 1200 52.0 7 / 7 1:12.183 91
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
ژوپیتر Maiden ایلیا چرکزی حاجی محمد نوایی 1000 54.0 4 / 8 1:04.254 -
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
سولیک هندیکاپ کلاس6 ایلیا چرکزی حاجی محمد نوایی 1450 58.0 12 / 12 1:40.141 68
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
سزار هندیکاپ کلاس ۵ آقای حسین دیزجی نوری قورچایی 1200 59.5 4 / 12 1:11.249 77
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
لاو هج Maiden دلدار فضلعلی حاجی محمد نوایی 1200 52.0 1 / 10 1:11.157 -
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
آلان هندیکاپ کلاس 4 صلاح الدین و مرجان سارلی حاجی محمد نوایی 1450 57.5 8 / 9 1:35.756 81
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
پرداد Maiden مرحومان نوری نوبخش و یونس شیروانی عبدالجبار مهرانی 1000 54.0 5 / 9 1:02.492 -
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
تلی بالام Maiden تلی نعمتی امیر عطاگزلی 1000 52.0 10 / 11 1:04.690 -
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
هج تایم ریتد کاندیشن کلاس 2 امین نصیری حاجی محمد نوایی 1200 54.0 2 / 4 1:11.614 84
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
یونی کورن هندیکاپ کلاس 3 سینا و کامران بک جانی و سردار آزمون حاجی محمد نوایی 1200 53.5 6 / 9 1:11.415 86
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
کارمن هندیکاپ کلاس 4 آناهیتا کریمی حاجی محمد نوایی 1200 52.5 2 / 8 1:10.855 74
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
هج گان Maiden حاج امیر خان هداوند فرهاد کریمی 1000 54.0 5 / 8 1:01.777 -
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
آی نوا Maiden حاج فیروز ایری خلیل اونق 1000 52.0 1 / 10 1:01.350 -
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
لومای Maiden فرهاد صادقلو و محمدصدیق کر جمشید مختومی 1000 52.0 10 / 12 1:03.040 46
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
لیوزا هندیکاپ کلاس ۵ مرحوم رحمان حاجی انصاف عید قلی قربانی 1600 52.5 11 / 11 1:47.133 68
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
تاواتال هندیکاپ کلاس ۵ مهدی مشرقی ، معین مشرقی عید قلی قربانی 1200 58.0 3 / 6 1:11.483 74
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
تاواتری Maiden عباس هداوند و هادی تاجیک فرهاد کریمی 1200 54.0 5 / 11 1:13.523 56
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
اورانیوم برنده هادی تاجیک عباس هداوند فرهاد کریمی 1200 54.0 2 / 9 1:11.758 -
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
هج تایم هندیکاپ کلاس 4 سردار آزمون و امین نصیری حاجی محمد نوایی 1000 60.0 3 / 7 1:00.370 84
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
مجستیک کاندیشن استیکس کلاس ... حامد چاوش عبدالرحمان مختومی 1000 58.0 2 / 8 0:59.346 103
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
سوگلی Maiden میثم گودرزی و کاوه عسگری امیر جعفرپور 1000 52.0 8 / 10 1:02.773 -
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
آیکان Maiden مسعود و ایمان مرادچله فرهاد کریمی 1000 54.0 1 / 9 1:01.767 -
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
تارلان ریتد کاندیشن الوونس ... رحیم بردی تمن و محمدامین کوچکی اسماعیل کوچکی 1200 54.0 4 / 10 1:11.837 57
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
لاو هج Maiden دلدار فضلعلی و سردار آزمون حاجی محمد نوایی 1000 52.0 2 / 6 1:00.897 -
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
قیصر Maiden معین و آرمین جیواد حاجی محمد نوایی 1000 54.0 9 / 12 1:03.964 56
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
یونی کورن هندیکاپ کلاس ۵ سارا توماج نیا حاجی محمد نوایی 1200 58.5 2 / 12 1:12.172 80
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
سولیک هندیکاپ کلاس ۵ سردار و سولماز آزمون حاجی محمد نوایی 1200 56.0 6 / 8 1:14.728 70
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
سوشا هندیکاپ کلاس 1 احسان نوری آی محمد هوشمند 1200 57.0 1 / 5 1:11.821 108
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
یوگی برنده سردار آزمون حاجی محمد نوایی 1000 54.0 6 / 8 1:04.149 -
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
تاواشکا هندیکاپ کلاس ۵ دکتر داود مشرقی یونس گوگجلی 1000 57.0 2 / 5 1:01.135 74
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
کارمن Maiden آناهیتا کریمی حاجی محمد نوایی 1000 54.0 1 / 10 1:01.299 -
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
تاواتری هندیکاپ کلاس ۵ عباس هداوند و هادی تاجیک فرهاد کریمی 1200 52.5 6 / 12 1:13.517 58
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
شامپیون گزل ریتد کاندیشن الوونس ... ماسان گوگ بهزاد خوجملی 1200 58.0 9 / 10 1:14.491 68
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
نازقورام هندیکاپ کلاس 4 زنده یاد ناز دوردی نوشین رسول صداقت 1200 57.0 6 / 9 1:13.271 85
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
دوبلین ریتد کاندیشن کلاس 1 عبدالرئوف پورقاز زاهد کمی 1000 56.0 7 / 7 1:02.683 110
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
ایل گون Maiden حاج احمد جرجانی عبدالجبار مهرانی 1000 52.0 -
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
تاواتری هندیکاپ کلاس6 عباس هداوند و هادی تاجیک فرهاد کریمی 1000 55.5 6 / 10 1:01.932 60
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
اغوزخان برنده آرمان دانشی و پیمان آمان زاده رضا کریمی 1000 54.0 6 / 7 1:10.038 -
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
لومای کلاسیفاید کاندیشن اس ... فرهاد صادقلو و محمدصدیق کر جمشید مختومی 1000 56.0 5 / 10 1:03.963 49
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
هج تایم ریتد کاندیشن کلاس 2 سردار آزمون و امین نصیری مجید صالح پور 1000 52.0 3 / 7 0:59.754 77
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
حیدرخان Maiden حمیدرضا و محمدحنیف پقه عبدالجبار مهرانی 1000 54.0 1 / 11 1:02.099 -
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
یلداناز هندیکاپ کلاس6 کمال الدین میرزاعلی و حامد اونق غفور خوجملی 1200 55.0 7 / 11 1:14.626 62
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
امپراطور گری برنده مرحوم حاج یعقوب گری امید ایری 1000 54.0 3 / 8 1:01.444 -
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
دلنوا Maiden محمد شریف قان یخمز و معید اسکندرلی جمشید مختومی 1000 52.0 2 / 11 1:03.429 64
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
فیوری Maiden هورس ایران کورش بابازاده 1000 54.0 2 / 12 1:01.839 -
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
اورانیوم Maiden هادی تاجیک عباس هداوند فرهاد کریمی 1000 54.0 1 / 8 1:02.167 -
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
اونیکس هندیکاپ کلاس 4 سردار آزمون مجید صالح پور 1000 55.5 1 / 6 1:00.384 80
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
یونی کورن هندیکاپ کلاس4 دلسا ایری مجید صالح پور 1000 54.0 1 / 11 1:02.302 75
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
چشم آبی هندیکاپ کلاس 2 ایلیا و رادوین ارازلی مجید صالح پور 1000 56.5 4 / 8 1:01.061 103
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
هج تایم هندیکاپ کلاس ۵ سردار آزمون و امین نصیری مجید صالح پور 1000 61.5 2 / 8 1:01.314 75
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
ژانت هندیکاپ کلاس6 امید میرایی نوری قورچایی 1000 56.0 59
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
ساکرامنتو هندیکاپ کلاس 3 مهندس حاج حلیم بردی اسماعیلی حمید روشنی 1000 55.5 2 / 5 1:00.347 81
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
هج تایم هندیکاپ کلاس ۵ سردار آزمون و امین نصیری مجید صالح پور 1000 56.5 1 / 10 1:00.395 66
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
خان جوی Maiden اسماعیل مهرانی عبدالمجید مهرانی 1000 54.0 5 / 6 1:05.430 -
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
لاو هج Maiden دلدار فضلعلی و سردار آزمون مجید صالح پور 1000 52.0 -
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
بلاتو Maiden مزرعه پرورش اسب حسین آباد ستار مهرانی 1000 54.0 2 / 5 1:01.511 -