Close
چابکسوار آق اویلی بشگرد
تعداد مسابقات: 2096
مقام اول: 321
مقام دوم: 272
مقام سوم: 306
مسابقه اسب کلاس مالک مربی مسافت وزن مقام (فاصله طولی) زمان IOR فیلم
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
ساکانا Maiden پرورش اسب حاج منوچهر ایری آرش ایری 1000 56.0 5 / 10 1:03.551 -
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
ام تی سلکشن Maiden مرحوم ارازمحمد چوپانی یوسف قلی قربانی 1000 56.0 12 / 12 1:06.245 -
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
امیننت Maiden السا و عیسی کردی موسی کر 1000 56.0 5 / 12 1:01.592 75
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
برنجی هندیکاپ کلاس 4 طاهر امیری زاهد کمی 1000 60.0 5 / 10 1:01.950 83
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
اینسِپْشِن هندیکاپ کلاس ۵ شهرام شیخ عثمان پساوند 1000 57.0 5 / 12 1:01.595 67
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
ریو کومو هندیکاپ کلاس ۵ سپهر و کسرا کامکار آشجان قزل 1200 60.0 5 / 9 1:12.848 72
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
برای تو هندیکاپ کلاس ۵ حبیب صالحی و مسعود قرنجیک عبدالقیوم اونق 1200 55.5 7 / 12 1:13.857 66
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
بن آمور کاندیشن استیکس کلاس ... کامیار بزرگ نژاد بهرام خانقلی زاده قزل 1200 56.0 2 / 8 1:11.034 -
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
هاکتان هندیکاپ کلاس 2 ارازمحمد و مهدیار صداقت نورمحمد اونق 1200 57.5 4 / 8 1:11.255 100
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
ریو کومو هندیکاپ کلاس 4 سپهر و کسرا کامکار آشجان قزل 1200 55.5 6 / 12 1:11.793 75
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
لالیگا ری استریکتد هندیکاپ ... باشگاه سوارکاری حاج منوچهر ایری آرش ایری 1200 59.0 3 / 9 1:12.542 52
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
بن ریو جانیرو کاندیشن استیکس کلاس ... کامیار بزرگ نژاد بهرام خانقلی زاده قزل 1200 58.0 1 / 9 1:08.992 122
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
آناشید هندیکاپ کلاس 3 محمد آق امان بردی گوگ 1200 54.5 3 / 10 1:10.011 100
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
سرخ دل هندیکاپ کلاس ۵ محمد مهدی عسکری جمشید روشنی 1200 58.5 5 / 8 1:10.335 73
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
بن آمور برنده کامیار بزرگ نژاد بهرام خانقلی زاده قزل 1000 54.0 5 / 7 1:00.316 -
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
هج ایسا Maiden مایا مختومی خسرو برزین 1000 56.0 2 / 8 1:02.051 -
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
ای هان هندیکاپ کلاس 4 گل محمد مصدق عبدالقیوم اونق 1000 57.0 6 / 11 1:01.511 79
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
فوکوس هور Maiden شرکت سرخدشت همراه نعمتی 1000 56.0 4 / 9 1:03.130 -
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
پرنس بوی هندیکاپ کلاس6 پویان احمدی عبدالقیوم اونق 1000 56.5 7 / 9 1:02.313 56
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
برنجی هندیکاپ کلاس 5 طاهر امیری زاهد کمی 1000 56.5 1 / 11 1:00.603 70
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
اونیکس هندیکاپ کلاس 3 هدایت علیزاده بهرام خانقلی زاده قزل 1000 60.0 2 / 6 1:00.324 95
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
تاوانورا هندیکاپ کلاس 1 جلال الدین میرابی اسماعیل بدویزاده 1000 57.5 5 / 7 1:00.337 108
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
هج فانی نویس استیکس مرحوم حاج آق اویلی مهرانی ستار مهرانی 1200 58.0 1 / 6 1:11.904 -
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
داز قره بولاغ نویس استیکس مرحومان حاج مشهدگلدی خان و حاج صفر نظری امید ایری 1500 56.0 5 / 8 1:39.686 85
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
ماکام ریتد کاندیشن کلاس 7 عایشه و معید کر و صبا صادقلو بهمن اونق 1000 60.0 3 / 11 1:02.938 66
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
الی شیبا Maiden صادق موحدقوجق امید ایری 1500 56.0 2 / 7 1:35.988 -
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
گل آقا Maiden گل محمد مصدق عبدالقیوم اونق 1200 56.0 1 / 7 1:12.516 -
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
داز قره بولاغ برنده مرحومان حاج مشهدگلدی خان و حاج صفر نظری امید ایری 1200 54.0 2 / 8 1:13.218 85
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
هانده هندیکاپ کلاس 3 رسول تراج عثمان پساوند 1000 59.0 6 / 6 1:01.886 91
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
خان طیب هندیکاپ کلاس6 محمد طیب یلمه جلال ایری 1000 58.0 7 / 8 1:04.135 56
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
بن ریو جانیرو ریتد کاندیشن کلاس 1 دکتر کامیار بزرگ نژاد بهرام خانقلی زاده قزل 1600 62.0 4 / 7 1:40.475 122
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
بن آمور برنده دکتر کامیار بزرگ نژاد بهرام خانقلی زاده قزل 1000 54.0 2 / 7 1:00.178 -
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
ویمبلدون Maiden ثنا و محمد نجیب مسافر طاغن سیدی 1000 54.0 5 / 9 1:03.128 -
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
شکور Maiden عبدالرضا و سارینا ایری زاهد کمی 1450 56.0 8 / 8 1:41.138 71
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
هج نورا برنده فرزاد و محمد رسول میرابی ابراهیم بدویزاده 1200 56.0 1 / 9 1:12.624 -
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
سوژه هندیکاپ کلاس ۵ دکتر بهزاد شیرمحمدلی سبحان پقه 1550 55.5 9 / 9 1:40.565 72
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
نمسیس هندیکاپ کلاس6 مهندس سید رسول میری امید ایری 1450 57.0 2 / 10 1:34.991 65
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
بن باراد هندیکاپ کلاس 3 دکتر کامیار بزرگ نژاد بهرام خانقلی زاده قزل 1450 53.0 9 / 10 1:35.298 79
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
لالیگا Maiden باشگاه سوارکاری حاج منوچهر ایری آرش ایری 1000 54.0 4 / 10 1:02.508 54
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
گل آقا Maiden گل محمد مصدق اراز قربان اونق 1000 54.0 2 / 6 1:01.355 -
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
تاوانورا ریتد کاندیشن کلاس 2 جلال الدین میرابی اسماعیل بدویزاده 1450 58.0 1 / 6 1:33.185 108
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
بن آمور Maiden دکتر کامیار بزرگ نژاد بهرام خانقلی زاده قزل 1000 52.0 2 / 5 0:59.573 -
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
لالیگا Maiden باشگاه سوارکاری حاج منوچهر ایری آرش ایری 1000 54.0 5 / 6 1:01.901 -
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
عدنان خان Maiden حاجی قربان چوپان پقه سبحان پقه 1200 54.0 3 / 11 1:14.798 81
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
پرگاه Maiden اراز زارعی کسلخه اراز زارعی کسلخه 1000 52.0 5 / 10 1:02.924 69
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
آسنسیو هندیکاپ کلاس6 ریحانه السادات حافظی ابراهیم بدویزاده 1450 54.0 4 / 9 1:37.288 50
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
ارتورول نویس استیکس امید پرونده و منان کر عبدالرحیم تاشلیانی کر 1200 56.0 6 / 6 1:13.590 85
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
تاواتاپ هندیکاپ کلاس 4 رحیم طاهری جمشید روشنی 1200 56.5 10 / 12 1:14.677 81
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
هج هج Maiden دردی هنرمند مجید خوجملی 1000 54.0 5 / 11 1:02.781 -
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
هایدرنجیا Maiden محمد اعتمادی فر زاهد کمی 1200 52.0 4 / 11 1:13.905 -
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
میس چارمینگ Maiden امید جهانیان امید جهانیان 1200 52.0 10 / 11 1:15.247 66
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
بن ریو جانیرو کاندیشن استیکس کلاس ... دکتر کامیار بزرگ نژاد بهرام خانقلی زاده قزل 1000 58.0 1 / 8 0:59.247 122
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
شوالیه هندیکاپ کلاس 3 پرورش اسب چوگان عبدالرحمان کلته 1000 61.0 10 / 11 1:02.064 101
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
حکیم Maiden باشگاه پرورش اسب چوگان عبدالرحمان کلته 1000 54.0 4 / 12 1:02.938 -
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
دازپرنس هندیکاپ کلاس ۵ غیاث و احمد کرفه آی محمد هوشمند 1200 58.5 3 / 8 1:13.715 71
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
هاکتان هندیکاپ کلاس 1 آلتین سای پارسایی سبحانقلی قربانی 1200 56.0 5 / 5 1:13.069 106
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
دلبر آقبند نویس استیکس آرمین نوری زاده و سلیمان قاری رجال یونس رجال 1000 54.0 4 / 7 1:10.905 -
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
بن آمور Maiden دکتر کامیار بزرگ نژاد بهرام خانقلی زاده قزل 1000 52.0 2 / 7 1:00.317 -
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
ارتورول Maiden حنان بی باک و منان کر اراز قربان اونق 1000 54.0 1 / 10 1:01.956 -
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
شوالیه ریتد کاندیشن کلاس 1 پرورش اسب چوگان عبدالرحمان کلته 1000 56.0 3 / 7 1:00.542 101
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
داغ مایه هندیکاپ کلاس4 اسحاق و اسماعیل رنجبر اویس رنجبر 1000 58.0 10 / 11 1:04.301 79
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
تاوانورا هندیکاپ کلاس 2 جلال الدین میرابی اسماعیل بدویزاده 1000 60.5 3 / 8 1:00.880 107
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
آیکال هندیکاپ کلاس6 حاج کریم ایگدری بهرام خانقلی زاده قزل 1000 58.0 3 / 11 1:02.828 63
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
ریو بوی Maiden عدنان و مبین وجدانی و ایوب مهرانی رضا کریمی 1000 54.0 8 / 11 1:05.692 -
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
سرجان هندیکاپ کلاس 4 حاج قادیر میرابی بهرام خانقلی زاده قزل 1000 59.5 6 / 8 1:02.613 92
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
بن آلپای هندیکاپ کلاس ۵ مسعود یزدان پرست امان بردی گوگ 1000 55.0 10 / 10 1:02.721 67
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
شمیم نایس هندیکاپ کلاس ۵ علیرضا شعبانی جمشید مختومی 1000 55.0 7 / 10 1:03.126 73
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
لاله دل Maiden الناز جهان تیغ حمید روشنی 1000 52.0 -