Close
چابکسوار فیض الله رجال
تعداد مسابقات: 1451
مقام اول: 177
مقام دوم: 195
مقام سوم: 184
مسابقه اسب کلاس مالک مربی مسافت وزن مقام (فاصله طولی) زمان IOR فیلم
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
پرنس بوی هندیکاپ کلاس6 پویان احمدی عبدالقیوم اونق 1000 56.0 7 / 8 1:02.133 52
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
کویین لایتینگ Maiden حاج عباس عابدی عبیدالله سخاوت 1000 54.0 8 / 12 1:02.459 85
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
سامردی Maiden حاج عبدالرحمن یلمه جلال ایری 1000 56.0 9 / 12 1:05.345 -
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
گل بهار ماهری Maiden حاج عزیز ماهری عبدالرحمن پرویز 1000 54.0 6 / 9 1:15.443 -
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
آپاچی هندیکاپ کلاس 4 طاها و طهورا ایگدری ارازبای مرجانی 1200 57.5 3 / 12 1:11.563 83
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
خان گل Maiden تویلی حاجی گلستانی قرنجیک عبیدالله سخاوت 1000 56.0 9 / 10 1:01.726 77
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
دلنوا هندیکاپ کلاس 6 محمد شریف قان یخمز و معید اسکندرلی عبیدالله سخاوت 1000 58.5 7 / 11 1:01.896 65
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
رست لس هندیکاپ کلاس6 سهیل ربیعی رجب قلی ایگدری 1000 58.5 4 / 9 1:01.604 60
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
اسپرانتو Maiden مرحوم محمد رضا قره سارلی ابراهیم خوجملی 1000 54.0 6 / 10 1:03.470 -
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
آذر سمند حیات سبز کاندیشن استیکس باشگا ... باشگاه سوارکاری حیات سبز حمید فرود 1200 58.0 9 / 9 1:26.458 -
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
آلبارس هندیکاپ کلاس ۵ محمد یاوری یوسف خوجملی 1650 59.0 4 / 5 2:02.701 66
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
دلنوا هندیکاپ کلاس6 محمد شریف قان یخمز و معید اسکندرلی عبیدالله سخاوت 1650 58.0 2 / 9 1:46.433 65
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
دلبر آقبند هندیکاپ کلاس ۵ آرمین نوری زاده و سلیمان قاری رجال یونس رجال 1600 59.0 8 / 8 2:07.576 90
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
دلبر آقبند برنده آرمین نوری زاده و سلیمان قاری رجال یونس رجال 1200 56.0 5 / 8 1:22.588 90
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
خان بولگ هندیکاپ کلاس 4 سرکارخانم مختاری و وفادار عبدالرحمن پرویز 1600 60.5 9 / 11 2:03.792 88
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
جان بابا ریتد کاندیشن کلاس 2 حکیم و عبدی کلته عبیدالله سخاوت 1450 56.0 5 / 6 1:36.344 102
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
دلمار Maiden طاها و طاهر روحی حمید فرود 1000 52.0 6 / 6 1:04.750 40
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
دلبر آقبند Maiden آرمین نوری زاده و سلیمان قاری رجال یونس رجال 1000 54.0 1 / 9 1:09.508 -
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
سهند آراد نویس استیکس تقی و محمد بهادری امید یزدانی 1000 56.0 5 / 7 1:11.688 -
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
آلتن سای Maiden محمد فرحان عمادی صالح بردی گوگ 1000 52.0 5 / 11 1:03.937 -
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
دلمار کلاسیفاید کاندیشن اس ... ماهره و مارال فرود حمید فرود 1000 56.0 9 / 10 1:06.655 45
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
دلمار Maiden امید فرود حمید فرود 1000 52.0 6 / 11 1:04.840 -
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
خان بولگ هندیکاپ کلاس 2 باشگاه سوارکاری آراسپ عبدالرحمن پرویز 1200 50.0 10 / 11 1:30.734 88
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
روبن هندیکاپ کلاس6 ارازقلیچ کسلکه فیض الله رجال 1000 55.0 10 / 11 1:04.935 53
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
طاغن بای Maiden محمد شریف و طهورا قان یخمز خان محمد چپرلی 1000 54.0 3 / 8 1:11.116 -
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
دازپرنس هندیکاپ کلاس ۵ حاج تاج محمد پقه و حاج پرویز جرجانی فیض الله رجال 1000 57.0 3 / 10 1:02.576 73
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
آذین دزپارت Maiden دکتر باقری شهرکرد خان محمد چپرلی 1200 52.0 4 / 10 1:27.068 -