Close
چابکسوار آرمین آق آتابای
تعداد مسابقات: 1386
مقام اول: 160
مقام دوم: 194
مقام سوم: 200
مسابقه اسب کلاس مالک مربی مسافت وزن مقام (فاصله طولی) زمان IOR فیلم
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
کادنزا هندیکاپ کلاس 4 آلپای گری گل محمد حاجی زاده 1000 60.0 6 / 12 1:01.513 85
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
جانان کو Maiden صابر و عرفان دردایی قیوم عطایی 1000 54.0 6 / 6 1:06.489 -
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
گادواندر Maiden یونس ابولمعصومی و سهیل شکاری احسان آق 1000 56.0 11 / 11 1:05.581 -
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
شاهکار شریفیان Maiden علی شریفیان عبدالکریم گوگ نژاد 1000 56.0 2 / 12 1:11.712 -
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
ماه سروین هندیکاپ کلاس6 مرحوم مخدجان چپرلی امان بردی گوگ 1000 59.0 1 / 8 1:01.218 62
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
گاد اسپید Maiden یونس و یاسین و یاشار ابولمعصومی احسان آق 1000 56.0 3 / 10 1:01.103 -
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
کلمبیا هندیکاپ کلاس ۵ مرحوم حاج عبدالله عرازنژاد بهرام حاجی زاده 1000 56.5 2 / 11 1:01.525 71
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
سانچی هندیکاپ کلاس ۵ رضا شیرازی و حاج صفر جرجانی احسان جرجانی(کاکاجان) 1000 56.0 3 / 7 1:01.187 60
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
اونانا Maiden ایمان و یحیی سارلی امان بردی گوگ 1000 56.0 9 / 10 1:08.516 -
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
پرنسس هج هندیکاپ کلاس6 شرکت سرخدشت سبحانقلی قربانی 1000 59.5 1 / 8 1:00.928 63
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
سایدن ریتد کاندیشن کلاس 1 ... محمد معراج ساعی عبدالرحمن حرک عطا 1000 54.0 3 / 6 0:58.991 113
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
تاواریش ریتد کاندیشن کلاس 2 ... پرورش اسب مشرقی یونس گوگجلی 1000 60.0 4 / 7 0:59.821 101
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
سباستین Maiden جعفر عابدینی امانقلی خوجملی 1000 56.0 7 / 12 1:02.640 -
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
گزل شاد هندیکاپ کلاس 4 مازیار شاکری و حسن پرستار سعدی سعدشیخی 1200 55.0 7 / 12 1:21.816 77
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
ماه سروین هندیکاپ کلاس6 مرحوم مخدجان چپرلی امان بردی گوگ 1000 60.0 3 / 9 1:01.716 62
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
ردلاین هندیکاپ کلاس 4 محمد امین آق آتابای خلیل خوجملی 1000 58.5 7 / 10 1:02.055 76
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
لندن هندیکاپ کلاس ۵ میکائیل و محمدامین انجم روز سلیم خوجملی 1000 58.0 8 / 12 1:02.043 75
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
دورگانو Maiden قربان قلی اینچه برونی امان بردی گوگ 1000 54.0 3 / 10 1:02.948 -
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
صحت محمودی Maiden سعید توسلی اسکندر خوجملی 1200 56.0 -
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
آدر هندیکاپ کلاس ۵ عسل و ابوطالب شیرازی بهمن حاجی زاده 1200 59.0 6 / 9 1:12.870 70
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
هج فانی کاندیشن استیکس کلاس ... زنده یاد حاج آق اویلی مهرانی ستار مهرانی 1200 58.0 7 / 8 1:12.279 116
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
تاوانورا هندیکاپ کلاس 2 جلال الدین میرابی اسماعیل بدویزاده 1200 60.5 2 / 8 1:11.229 106
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
ساحل هاشمی Maiden حمید اسدی هاشمی گل محمد حاجی زاده 1000 54.0 10 / 12 1:06.472 -
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
کی دو هندیکاپ کلاس 4 میبن حنفی و حافظ نیک رفتار بهرام حاجی زاده 1200 58.5 4 / 11 1:12.106 77
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
رای خان هندیکاپ کلاس 4 رایبد هورس احسان جرجانی(کاکاجان) 1200 60.0 3 / 6 1:11.376 85
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
شکوفا هندیکاپ کلاس6 عبدلخالق آقچه لی احمد خوجملی(امیر) 1200 60.0 9 / 9 1:15.455 64
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
رکورد2 Maiden محمد خان شهرکردی عبدالعزیز مهرانی 1000 54.0 5 / 6 1:04.841 -
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
جی جی هندیکاپ کلاس6 حاج کمک جعفربای عبدالعزیز مهرانی 1200 55.0 4 / 7 1:11.635 54
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
آدر هندیکاپ کلاس 4 عسل و ابوطالب شیرازی بهمن حاجی زاده 1200 53.0 5 / 12 1:11.627 70
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
هج فانی کاندیشن استیکس کلاس ... زنده یاد حاج آق اویلی مهرانی ستار مهرانی 1200 53.0 2 / 9 1:09.255 -
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
کوموهو Maiden رامین طاطاری علی خوجملی 1000 56.0 4 / 10 1:00.980 72
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
سردار سیاه برنده حاج محمد علی کردی و یاسر ملاح خلیل اونق 1200 56.0 5 / 10 1:11.345 -
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
کادنزا هندیکاپ کلاس 3 سیروس مومن زاده گل محمد حاجی زاده 1200 56.0 4 / 10 1:10.028 87
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
بلاتو برنده مزرعه پرورش اسب حسین آباد ستار مهرانی 1000 56.0 1 / 7 0:58.466 -
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
کابوی هندیکاپ کلاس2 نیما مفیدی ناصر حاجی زاده 1650 57.0 1 / 10 1:44.054 94
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
مون راکت هندیکاپ کلاس ۵ ستایش شیدایی جمشید روشنی 1650 57.5 2 / 5 1:45.490 70
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
کی دو هندیکاپ کلاس6 میبن حنفی و طاهر اقازاده بهرام حاجی زاده 1650 60.0 1 / 9 1:46.038 65
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
سانچی هندیکاپ کلاس6 احسان بازیار بهرام حاجی زاده 1650 58.0 5 / 5 1:46.314 60
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
تارلان هندیکاپ کلاس ۵ آسیه تمن و سینا نوریزاده اسماعیل کوچکی 1650 60.0 5 / 8 1:47.349 73
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
عدنان خان نویس استیکس محمد یاسر پقه جلال ایری 1450 56.0 5 / 6 1:37.308 81
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
نازمرام Maiden حاج نور محمد پایا .حامد پایا مراد تاجی زاده 1000 54.0 5 / 11 1:03.345 -
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
سوانا Maiden سارینا خراسانی عبدالجبار مهرانی 1200 54.0 5 / 7 1:13.515 48
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
آدولف Maiden حسن کوچکی جمشید مختومی 1000 56.0 2 / 11 1:03.749 -
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
الماس بندر هندیکاپ کلاس 3 مرحوم تویجان سقلی سبحانقلی قربانی 1000 60.0 5 / 6 1:01.760 93
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
سرخ دل هندیکاپ کلاس 4 محمد مهدی عسکری آی محمد هوشمند 1000 57.5 3 / 5 1:01.085 74
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
بتو2 هندیکاپ کلاس ۵ مرحوم حاج احمد آقازاده امیری بهرام حاجی زاده 1000 59.5 4 / 12 1:00.723 72
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
سانچی هندیکاپ کلاس6 احسان بازیار بهرام حاجی زاده 1000 59.5 2 / 7 1:00.514 63
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
ماه سروین هندیکاپ کلاس6 مرحوم مخد جان چپرلی امان بردی گوگ 1000 60.0 2 / 8 1:01.769 64
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
مجستیک ریتد کاندیشن کلاس 1 حامد چاوش عبدالرحمان مختومی 1600 58.0 5 / 7 1:40.731 113
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
کادنزا هندیکاپ کلاس 4 گل محمد حاجی زاده گل محمد حاجی زاده 1550 59.5 7 / 8 1:38.898 84
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
کوهزاد Maiden امیر امیدی عمر مهرانی 1450 56.0 5 / 8 1:37.226 57
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
ژکو برنده مزرعه پرورش اسب حسین آبادی ستار مهرانی 1000 56.0 1 / 7 0:59.968 -
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
الی نویز Maiden مرحوم امان گلدی و سخید کسلخه آی محمد امین پور 1000 54.0 4 / 9 1:02.928 -
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
یلدیز قوش برنده یعقوب خوجملی محمد ارمشی 1200 54.0 7 / 8 1:24.996 -
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
آدر هندیکاپ کلاس6 عسل و ابوطالب شیرازی بهمن حاجی زاده 1550 60.5 2 / 4 1:39.130 66
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
سیمبا Maiden عابد و عامر مرادچله مصطفی کریمی 1450 56.0 3 / 8 1:36.639 75
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
کی دو هندیکاپ کلاس ۵ مبین حنفی و مصطفی علاقی بهرام حاجی زاده 1550 55.5 6 / 9 1:38.978 68
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
سانچی هندیکاپ کلاس6 سلما اسما آورد بهرام حاجی زاده 1450 58.0 7 / 10 1:35.710 63
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
کابوی هندیکاپ کلاس 3 دکتر بهرام و مصطفی علاقی ناصر حاجی زاده 1450 54.0 1 / 10 1:32.293 81
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
فرتاش Maiden ناصر نوروزی ناصر حاجی زاده 1000 52.0 6 / 10 1:03.436 54
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
آدر هندیکاپ کلاس 6 عسل و ابوطالب شیرازی بهمن حاجی زاده 1450 59.5 1 / 6 1:35.063 63
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
امیرخان2 هندیکاپ کلاس 4 اسما و اسلام قره جه عبدالسلام کلته 1450 58.0 1 / 6 1:32.959 83
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
سیمبا برنده عابد و عامر مرادچله بهمن حاجی زاده 1450 54.0 4 / 9 1:36.996 75
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
میس الدرادو Maiden میکاییل و مهدیسا ایری امید ایری 1000 52.0 6 / 6 1:03.576 -
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
صدرجهان Maiden احسان و اسماعیل و فاطمه خوجملی ابراهیم خوجملی 1000 54.0 3 / 11 1:02.653 -
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
بایداق کهری ریتد کاندیشن کلاس 1 مصطفی شاهدوست و علیرضا غلام زاده احسان آق 1600 58.0 5 / 6 1:54.835 107
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
رویال سروین هندیکاپ کلاس ۵ آرتین آق آتابای بهرام حاجی زاده 1450 58.5 1 / 11 1:33.922 71
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
آل بیوتی ریتد کاندیشن کلاس 2 رسول عطایی و صمد و ایمان غراوی رجب محمد ارمشی 1450 52.0 4 / 6 1:33.991 83
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
سانچی هندیکاپ کلاس6 سلما اسما آورد بهرام حاجی زاده 1200 59.5 3 / 11 1:12.543 63
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
یلدیز قوش Maiden یعقوب خوجملی محمد ارمشی 1000 52.0 1 / 9 1:10.562 -
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
فرتاش Maiden ناصر نوروزی ناصر حاجی زاده 1450 52.0 4 / 7 1:37.505 -
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
سیمبا Maiden مرحوم کمال مراد چله بهمن حاجی زاده 1200 54.0 7 / 11 1:15.393 75
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
تاواتال هندیکاپ کلاس 3 مهدی مشرقی ، معین مشرقی نورقلیچ قربانی 1200 50.0 4 / 6 1:12.365 74
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
راچل Maiden میثم منوچهری سیدنقی سادات حسینی 1000 52.0 6 / 10 1:02.963 -
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
تیزپا مهرداد Maiden کیان پاکدل و توحید بهمن بهمن حاجی زاده 1000 54.0 9 / 12 1:18.650 -
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
آدر هندیکاپ کلاس6 عسل و ابوطالب شیرازی بهمن حاجی زاده 1450 60.5 3 / 9 1:36.538 63
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
کابوی هندیکاپ کلاس 3 محمد خزایی ناصر حاجی زاده 1450 56.5 2 / 6 1:34.731 81
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
سانچی هندیکاپ کلاس6 ایلیا تیرغم بهرام حاجی زاده 1200 57.5 3 / 11 1:11.468 63
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
امپراطور گری نویس استیکس مرحوم حاج یعقوب گری امید ایری 1200 58.0 4 / 6 1:13.065 95
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
نیل آی عاشوری Maiden صفر علی عاشوری بهنام تاجی زاده 1000 52.0 2 / 11 1:11.637 61
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
آدر هندیکاپ کلاس6 عسل و ابوطالب شیرازی بهمن حاجی زاده 1450 57.5 2 / 12 1:35.832 63
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
اس ای فرمول هندیکاپ کلاس ۵ محمدصفاوعبدالقیوم جباری بهزاد خوجملی 1200 58.0 8 / 12 1:12.149 74
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
خان جوی Maiden طاها مهرانی اسماعیل مهرانی 1000 54.0 7 / 10 1:03.113 75
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
اسمارتی لاو Maiden علیرضا و زهرا سلیمانی اسماعیل کوچکی 1200 54.0 4 / 10 1:12.388 -
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
بن باراد هندیکاپ کلاس 4 دکتر کامیار بزرگ نژاد الله یار دهش 1450 54.5 2 / 9 1:33.207 75
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
سیمبا Maiden مرحوم کمال مراد چله بهمن حاجی زاده 1000 54.0 3 / 9 1:02.179 75
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
ولن هج Maiden دکتر ارجمند عبدالرحمان مختومی 1000 52.0 2 / 11 1:02.151 -
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
آسنسیو Maiden ریحانه السادات حافظی ابراهیم بدویزاده 1200 54.0 5 / 11 1:14.489 -
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
سزار مهر Maiden دکتر افشین مهرپرور علی گوگ نژاد 1000 54.0 2 / 11 1:12.035 -
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
کابوی هندیکاپ کلاس 3 جمال آتابای ناصر حاجی زاده 1200 53.0 3 / 9 1:10.804 81
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
برزیل Maiden جعفر عابدینی امانقلی خوجملی 1000 54.0 6 / 8 1:02.030 -
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
چیف کوئین Maiden آیکان و احسان و ایمان غراوی بهمن ایگدری 1000 52.0 5 / 10 1:03.190 -
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
فرتاش Maiden ناصر نوروزی ناصر حاجی زاده 1000 52.0 3 / 12 1:01.595 -
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
غنج اسن هندیکاپ کلاس 2 سردار جاهد رجب قلیچ گوگ نژاد 1600 57.5 5 / 7 1:55.513 104
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
کی دو هندیکاپ کلاس ۵ مبین حنفی و مصطفی علاقی بهرام حاجی زاده 1600 58.0 8 / 11 1:45.624 75
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
سانچی هندیکاپ کلاس ۵ اسما و سلما آورد بهرام حاجی زاده 1200 54.5 4 / 6 1:11.518 63
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
سودیف Maiden شادروان حاج سودیف شامل ابراهیم بدویزاده 1000 54.0 3 / 8 1:02.331 -
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
رست لس Maiden دکتر سهیل ربیعی رجب قلی ایگدری 1200 54.0 9 / 11 1:14.841 66
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
حیدرخان برنده محمد صفا و محمدحنیف و محمدیاسین و حمید ر ... عبدالجبار مهرانی 1200 54.0 1 / 9 1:11.708 -
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
جانان حسین زاده Maiden آرنیکا حسین زاده سیدنقی سادات حسینی 1000 52.0 3 / 11 1:11.072 -
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
ریگان کاندیشن استیکس کلاس ... جواد صلواتی و علی صولتی نورقلیچ قربانی 1000 58.0 6 / 8 1:00.519 112
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
مسافر Maiden فرامرز آتابای و میثم مسافر ابراهیم بدویزاده 1000 52.0 2 / 10 1:01.555 65
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
سیمبا Maiden مرحوم کمال مراد چله بهمن حاجی زاده 1000 54.0 3 / 9 1:01.889 -
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
بتو2 ریتد کاندیشن الوونس ... مرحوم حاج احمد آقازاده امیری ناصر حاجی زاده 1200 58.0 8 / 10 1:13.692 75
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
کادنزا هندیکاپ کلاس 3 آتیلا و گوهر خیری عید قلی قربانی 1000 52.0 4 / 11 1:00.965 83
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
کلمبیا Maiden رامین و آرمین عراز نزاد نورقلیچ قربانی 1000 54.0 2 / 9 1:02.612 -
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
رویال سروین هندیکاپ کلاس ۵ آرتین آق آتابای بهرام حاجی زاده 1200 57.0 4 / 12 1:12.771 73
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
کابوی هندیکاپ کلاس ۵ رامین محتشمی ناصر حاجی زاده 1200 58.0 1 / 8 1:12.796 70
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
سایدن برنده محمد معراج ساعی عبدالرحمن حرک عطا 1000 54.0 2 / 8 1:00.971 -
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
سانچی هندیکاپ کلاس ۵ طاهر آقازاده بهرام حاجی زاده 1200 55.0 3 / 12 1:13.238 63
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
رویال سروین هندیکاپ کلاس 4 آرتین آق آتابای بهرام حاجی زاده 1200 55.0 3 / 11 1:12.347 73
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
ردلاین ریتد کاندیشن الوونس ... محمد امین آق آتابای بهزاد خوجملی 1200 58.0 3 / 10 1:13.418 65
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
پوریا مختومقلی هندیکاپ کلاس 4 پرهام و پانته آ یمین رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1200 58.0 2 / 6 1:23.183 80
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
سامین ریتد کاندیشن کلاس 1 محمد امین جرجانی مخی مختوم نژاد 1000 56.0 4 / 7 1:00.605 106
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
کوموهو Maiden مرحوم عیدی طاطاری آنه محمد خوجملی 1000 54.0 3 / 11 1:02.323 -
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
سانچی هندیکاپ کلاس6 محمد خزایی بهرام حاجی زاده 1000 58.5 8 / 10 1:02.933 66
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
پائولو دیبالا کلاسیفاید کاندیشن اس ... مرحوم حاجی طاغن دردی کر موسی کر 1000 58.0 2 / 10 1:02.566 46
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
توی استوری ریتد کاندیشن کلاس 2 حامد کامکار ایل محمد غراوی 1000 54.0 2 / 7 0:59.314 89
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
کالکشن Maiden عبدالعزیزتوماج( قانقرمه)- صنایع چوبی آسم ... عظیم بردی کم 1000 54.0 2 / 11 1:02.509 -
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
اس اچ بوسفال Maiden امین و دیلای و ایلکای مختومی و رافع آتاب ... جمشید مختومی 1000 54.0 4 / 11 1:00.389 -
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
فریسا هندیکاپ کلاس6 آنه اراز گری مخی مختوم نژاد 1200 57.0 3 / 11 1:13.262 66
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
پوریا مختومقلی ریتد کاندیشن الوونس ... پرهام و پانته آ یمین رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1200 58.0 1 / 9 1:23.150 72
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
لاکسیدا هندیکاپ کلاس 4 محمد حسام صادق زاده فرهاد جرجانی 1000 56.5 6 / 6 1:02.418 86
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
رویال سروین هندیکاپ کلاس 5 آرتین آق آتابای بهرام حاجی زاده 1000 57.0 1 / 11 1:02.282 68
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
بتو2 هندیکاپ کلاس4 مرحوم حاج احمد آقازاده امیری ناصر حاجی زاده 1000 57.5 9 / 11 1:03.804 78
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
آذین دزپارت هندیکاپ کلاس6 دکتر باقری شهرکرد اسکندر خوجملی 1200 58.0 4 / 8 1:26.762 68
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
بن آلپای هندیکاپ کلاس ۵ کلینیک ساختمانی یزدان پرست امان بردی گوگ 1000 54.0 7 / 8 1:02.214 64
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
سام خورشید Maiden حاج ناصر لطیفی ایوب ایگدری 1000 54.0 5 / 10 1:03.227 -
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
بتو2 هندیکاپ کلاس 4 مرحوم حاج احمد آقازاده امیری ناصر حاجی زاده 1000 55.5 5 / 8 1:02.187 80
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
شایراد هندیکاپ کلاس ۵ مهران مشرقی جمشید مختومی 1000 57.0 5 / 10 1:01.386 67
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
فرتاش Maiden ناصر نوروزی ناصر حاجی زاده 1000 52.0 10 / 12 1:05.769 -
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
دلبر آقبند Maiden عبدالحق نوری زاده یونس رجال 1000 54.0 5 / 8 1:11.937 -
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
کی دو هندیکاپ کلاس ۵ مبین حنفی بهرام حاجی زاده 1000 58.0 8 / 10 1:03.718 75
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
بن آیلی Maiden دکتر کامیار بزرگ نژاد امان بردی گوگ 1000 52.0 5 / 6 1:04.939 -
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
سیمبا Maiden مرحوم کمال مراد چله حاجی مراد یلقی 1000 54.0 4 / 6 1:05.156 -
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
آلرا Maiden مهندس مجید اشرفی امان بردی گوگ 1200 52.0 3 / 10 1:26.426 68