Close
چابکسوار سراج الدین اندروا
تعداد مسابقات: 231
مقام اول: 34
مقام دوم: 27
مقام سوم: 27
مسابقه اسب کلاس مالک مربی مسافت وزن مقام (فاصله طولی) زمان IOR فیلم
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
گلد اسپید هندیکاپ کلاس 4 صلاح الدین و مرجان سارلی ابراهیم بدویزاده 1000 56.0 11 / 12 1:02.365 85
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
آل بیوتی هندیکاپ کلاس 3 رشید عطایی و احسان و ایمان غراوی رجب محمد ارمشی 1000 59.5 2 / 5 0:59.291 90
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
الوخان Maiden بهمن قوچی ابراهیم بدویزاده 1000 56.0 2 / 6 1:02.378 -
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
گلد کامیلوس Maiden حسین جمالی عبدالعزیز مهرانی 1000 54.0 6 / 11 1:03.883 -
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
بال خان ارمشی Maiden آیلین و رجب محمد ارمشی جبرئیل قولرعطا 1000 60.0 1 / 12 1:10.900 -
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
فرگل هندیکاپ کلاس6 محمد امین جرجانی نور محمد اوکش 1000 57.5 5 / 8 1:01.948 59
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
سار سارا Maiden ثنانور و گونش درخشان محمد یلمه 1000 54.0 1 / 10 1:00.653 80
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
پرداد هندیکاپ کلاس ۵ عبدل آق آتابای عبدالعزیز مهرانی 1000 59.0 10 / 11 1:03.590 76
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
اونانا Maiden ایمان سارلی امان بردی گوگ 1000 58.0 3 / 8 1:03.562 -
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
سوکراتیس Maiden ایشان بردی صحنه عبدالمجید مهرانی 1000 56.0 1 / 8 1:00.309 -
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
ایران دوکا Maiden عبدالبصیر و سعید توسلی حاجی مراد یلقی 1200 60.5 4 / 9 1:25.448 54
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
بی صدا Maiden محمد رحیم و طاهر سلیمان پور ابراهیم بدویزاده 1000 54.0 3 / 10 1:03.056 -
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
میس چارمینگ هندیکاپ کلاس6 پرستو زارع تیلان ابراهیم بدویزاده 1000 59.0 8 / 8 1:02.844 62
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
تاوانورا ریتد کاندیشن کلاس 1 ... جلال الدین میرابی اسماعیل بدویزاده 1000 56.0 4 / 6 0:59.782 106
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
اودیسه ریتد کاندیشن کلاس 2 ... پرورش اسب مشرقی یونس گوگجلی 1000 54.0 6 / 7 0:59.938 101
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
پارلاهج Maiden حاج حسین اقتداری ابراهیم بدویزاده 1000 54.0 9 / 12 1:03.133 -
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
پرداد Maiden دایان و کلاریسا آق آتابای عبدالعزیز مهرانی 1000 56.0 2 / 12 1:00.437 72
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
یل قیز صوفیان هندیکاپ کلاس 4 باشگاه همای آنا قلیچی 1200 55.5 2 / 12 1:20.263 89
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
آسنسیو هندیکاپ کلاس6 فهیمه عباسیان ابراهیم بدویزاده 1000 55.0 4 / 9 1:01.842 48
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
لتس گو هندیکاپ کلاس 4 ماهان باستان ابراهیم بدویزاده 1000 57.0 1 / 10 1:00.993 87
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
فاین آرت هندیکاپ کلاس ۵ رسول قره سارلی و ستار شکاری و کامیاب باس ... طاغن سیدی 1000 56.0 1 / 12 1:00.866 75
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
الیسون فلیکس Maiden علی آتابای جلال ایری 1000 54.0 2 / 10 1:02.809 60
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
اسکای دنسر Maiden یوسف کر ابراهیم بدویزاده 1000 56.0 7 / 10 1:01.733 -
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
خاطره صوفیان Maiden سنجر سیاهپوش آنا قلیچی 1200 54.0 6 / 11 1:24.976 -
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
دلتو Maiden جلال آرامش بهمن حاجی زاده 1000 54.0 5 / 8 1:02.050 52
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
بریتانیا ۲ هندیکاپ کلاس ۵ حامد عهدی مراد بدوی زاده 1200 58.5 1 / 12 1:12.845 72
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
بلاتو کاندیشن استیکس کلاس ... مزرعه پرورش اسب حسین آباد ستار مهرانی 1200 58.0 1 / 8 1:10.310 -
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
هج نورا هندیکاپ کلاس 2 فرزاد و محمد رسول میرابی ابراهیم بدویزاده 1200 54.0 5 / 8 1:11.294 105
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
سی سان Maiden محمد امین و الما شمشیری عثمان پساوند 1000 54.0 7 / 12 1:04.611 -
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
هدیه سیاه پوش Maiden هلما و محمد تاجی زاده مراد تاجی زاده 1000 54.0 2 / 9 1:13.973 -
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
آپاچی هندیکاپ کلاس 4 پیمان و طائف ایگدری ارازبای مرجانی 1200 58.5 3 / 11 1:11.827 81
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
مسافر هندیکاپ کلاس6 حسن محمد مسافر ابراهیم بدویزاده 1200 60.5 5 / 9 1:13.898 65
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
آسنسیو Maiden ریحانه السادات حافظی ابراهیم بدویزاده 1200 56.0 3 / 12 1:13.168 48
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
کاسپین هج Maiden بهزاد ایگدری امیر عطاگزلی 1000 54.0 -
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
سروین تاش هندیکاپ کلاس6 عبدا... کر عثمان پساوند 1200 54.0 6 / 7 1:11.798 52
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
سلما هندیکاپ کلاس 4 خان محمد حبیبیان عبدالعزیز مهرانی 1200 56.0 9 / 12 1:12.218 80
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
مسافر ری استریکتد هندیکاپ ... حسن محمد مسافر ابراهیم بدویزاده 1200 59.0 1 / 9 1:11.164 56
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
پرداد Maiden سردار رضا کیانی عبدالعزیز مهرانی 1000 56.0 3 / 10 1:00.975 -
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
گل آی حبیب ایشان Maiden مرتضی و حاجی محمد مصطفایی بهروز مرجانی 1000 54.0 4 / 11 1:10.139 -
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
لتس گو برنده ماهان باستان ابراهیم بدویزاده 1200 54.0 1 / 10 1:10.773 83
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
سایدن هندیکاپ کلاس 3 محمد معراج ساعی عبدالرحمن حرک عطا 1200 57.5 2 / 10 1:09.756 102
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
سی آر سیکس Maiden بهنام چاوش عبدالعزیز مهرانی 1000 54.0 8 / 8 1:04.659 -
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
درقوش دزقی هندیکاپ کلاس ۵ محمد جواد دزقی حکیم بردی اندروا 1200 54.5 6 / 9 1:21.728 63
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
کهربا اعتمادی هندیکاپ کلاس 6 باشگاه پرورش اسب چوگان عثمان پساوند 1000 55.0 10 / 11 1:02.789 58
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
هج نورا هندیکاپ کلاس 2 فرزاد و محمد رسول میرابی ابراهیم بدویزاده 1000 59.5 1 / 5 0:59.890 95
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
هانده هندیکاپ کلاس 4 رسول تراج عثمان پساوند 1000 58.0 11 / 11 1:02.976 85
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
گلد کامیلوس Maiden حسین جمالی عبدالعزیز مهرانی 1000 54.0 6 / 9 1:03.591 -
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
ژالین ناز Maiden علی خوش اندام مهران علایی قوجق 1000 54.0 2 / 11 1:01.235 58
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
گلد اسپید هندیکاپ کلاس 4 یوسف و صلاح الدین و مرجان سارلی ابراهیم بدویزاده 1000 58.5 1 / 11 1:01.202 79
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
آماندا 2 Maiden وهاب راوشی امان بردی گوگ 1000 54.0 3 / 10 1:03.007 -
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
سونامی S Maiden ساسان و سنان ساجدی بهمن حاجی زاده 1000 54.0 5 / 8 1:04.818 -
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
طاغن بای کاندیشن استیکس باشگا ... محمد شریف و طهورا قان یخمز خان محمد چپرلی 1200 58.0 3 / 9 1:20.037 105
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
بست می سلکشن هندیکاپ کلاس 3 مرحوم حاج کریم کلته عبدالسلام کلته 1000 55.0 1 / 6 1:00.210 89
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
مارشال نویس استیکس مهندس یوسف گلشاهی عثمان پساوند 1200 58.0 6 / 6 1:15.027 -
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
اسکای دنسر Maiden یوسف کر ابراهیم بدویزاده 1000 56.0 2 / 8 1:02.289 -
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
درقوش دزقی هندیکاپ کلاس ۵ محمد جواد دزقی حکیم بردی اندروا 1650 57.5 1 / 5 2:02.356 63
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
هیراد هندیکاپ کلاس ۵ ابوالفضل شصتی علی خوجملی 1600 54.5 6 / 8 1:44.658 59
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
سودیف نویس استیکس شادروان احمد درزی ابراهیم بدویزاده 1500 60.0 1 / 8 1:37.646 95
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
یاور Maiden حامد امینی زاهد کمی 1000 56.0 5 / 12 1:03.391 -
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
ماه تیپ هندیکاپ کلاس2 امیر سلیمی ابراهیم بدویزاده 1650 53.0 7 / 10 1:45.571 101
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
آرشام یوسف Maiden پرورش اسب خاتون سمنگان خان محمد چپرلی 1200 56.0 3 / 12 1:24.812 58
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
سرناز کت Maiden علی و امیرعباس علی محمدی احسان جرجانی(کاکاجان) 1200 54.0 3 / 7 1:12.638 -
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
عدنان خان برنده محمد یاسر و عارف پقه جلال ایری 1200 56.0 3 / 8 1:13.221 81
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
نمسیس هندیکاپ کلاس ۵ مرکز تولید وپرورش اسب علیزاده امید ایری 1650 54.5 3 / 5 1:46.738 68
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
فرگل هندیکاپ کلاس6 محمد امین جرجانی و محمد علی ایری مخی مختوم نژاد 1650 56.0 3 / 9 1:46.690 61
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
غنج اسن هندیکاپ کلاس 2 سردار جاهد خان محمد چپرلی 1650 54.0 5 / 5 1:59.713 96
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
تکنو هندیکاپ کلاس ۵ حاج تاج محمد نظری منصور بای پور 1650 59.0 7 / 8 1:47.368 75
هفته 14 - پنج شنبه
1399/12/07
ییلدیز گل Maiden نادر خوجملی اسماعیل خوجملی 1000 54.0 3 / 12 1:13.198 -
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
ماه تیپ نویس استیکس امیر سلیمی ابراهیم بدویزاده 1450 56.0 1 / 6 1:34.636 -
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
افسون هندیکاپ کلاس ۵ رضا هاشمی امان بردی گوگ 1550 56.0 3 / 9 1:39.187 82
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
سروین تاش Maiden عبدا... کر عثمان پساوند 1000 56.0 1 / 11 1:01.840 49
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
الوکینگ Maiden سیاوش جوانمردی مهران علایی قوجق 1200 56.0 6 / 7 1:13.821 49
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
پارلاهج Maiden حاج حسین اقتداری ابراهیم بدویزاده 1000 54.0 5 / 8 1:04.176 -
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
آماندا 2 Maiden همراه مردخدا امان بردی گوگ 1000 54.0 5 / 11 1:04.004 -
هفته 13 - جمعه
1399/12/01
درقوش دزقی هندیکاپ کلاس ۵ محمد جواد دزقی حکیم بردی اندروا 1600 54.0 2 / 8 1:57.733 63
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
لتس گو هندیکاپ کلاس ۵ ماهان باستان و مبین جاهد ابراهیم بدویزاده 1000 58.5 11 / 12 1:01.320 87
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
شانی هندیکاپ کلاس6 کیانا عسگری سعید جعفرپور 1000 57.0 5 / 7 1:01.045 62
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
مسافر هندیکاپ کلاس6 حسن محمد مسافر ابراهیم بدویزاده 1000 56.0 3 / 8 1:01.829 56
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
آلرا هندیکاپ کلاس ۵ کلینیک ساختمانی یزدان پرست عبدالکریم گوگ نژاد 1200 54.5 6 / 12 1:23.143 63
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
تکنو هندیکاپ کلاس 4 حاج تاج محمد نظری امید ایگدری 1550 53.0 3 / 8 1:37.863 74
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
آل نوش Maiden محمد رضوان سلاق و اقبال شهبازی الیاس زارعی کسلخه 1450 54.0 2 / 8 1:36.001 44
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
آسانا Maiden تاج دردی نویدی مراد بدوی زاده 1000 54.0 1 / 9 1:02.515 -
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
افسون Maiden رضا هاشمی امان بردی گوگ 1450 54.0 2 / 8 1:36.465 78
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
ماه تیپ برنده امیر سلیمی ابراهیم بدویزاده 1200 54.0 2 / 9 1:13.284 -
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
شانی هندیکاپ کلاس6 کیانا عسگری سعید جعفرپور 1450 56.0 5 / 10 1:35.296 63
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
رونیا Maiden ماریا عطا مرادی ابراهیم بدویزاده 1000 52.0 1 / 10 1:01.366 65
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
طاغن بای هندیکاپ کلاس 4 محمد شریف و طهورا قان یخمز خان محمد چپرلی 1600 54.5 3 / 11 1:54.063 93
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
سودیف برنده شادروان حاج سودیف شامل ابراهیم بدویزاده 1450 54.0 1 / 9 1:35.493 -
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
آسانا Maiden محمد زیبایی مراد بدوی زاده 1000 52.0 5 / 11 1:03.031 -
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
پرواز مهرانی هندیکاپ کلاس6 عرازبردی مهرانی عمر مهرانی 1600 55.5 7 / 12 2:01.564 77
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
مسافر هندیکاپ کلاس ۵ لطیف و میثم مسافر ابراهیم بدویزاده 1450 50.5 6 / 11 1:35.342 59
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
ژالین ناز Maiden علی خوش اندام ابراهیم بدویزاده 1000 52.0 2 / 6 1:01.550 50
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
پرواز مهرانی Maiden عرازبردی مهرانی عمر مهرانی 1000 54.0 2 / 9 1:11.062 -
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
سودیف Maiden شادروان حاج سودیف شامل ابراهیم بدویزاده 1200 54.0 1 / 11 1:13.401 -
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
آماندا 2 Maiden همراه مردخدا عبدالعزیز مهرانی 1000 52.0 4 / 7 1:02.893 -
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
آل نوش هندیکاپ کلاس6 مهندس قربان دردی سلاق الیاس زارعی کسلخه 1450 50.0 5 / 9 1:37.484 46
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
یوریک Maiden یاسر غراوی و محمود پقه و حوریا سودی محمداسلم محمدی 1000 54.0 9 / 9 1:10.932 -
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
آزاد مهر Maiden مهندس مهدی قربانیان مولام نفس قلرعطا 1000 54.0 4 / 11 1:11.791 -
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
مسافر هندیکاپ کلاس6 تاج محمد یزدانی ابراهیم بدویزاده 1450 55.0 9 / 12 1:38.124 62
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
سلما ریتد کاندیشن کلاس 1 ... سارا و اورهان و سینا شیخ پور عبدالقیوم اونق 1200 52.0 6 / 6 1:14.559 85
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
چاماچو هندیکاپ کلاس ۵ سردار آزمون و کاوه عسگری امیر جعفرپور 1200 54.5 10 / 12 1:12.362 71
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
یوپک Maiden حالت قلی ناظری قوجق جلال قلرعطا 1000 52.0 9 / 10 1:04.630 72
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
یل یالی Maiden فرزاد تاج محمدی ابراهیم بدویزاده 1000 54.0 6 / 9 1:12.145 -
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
بی صدا Maiden محمد رحیم و طاهر سلیمان پور ابراهیم بدویزاده 1000 52.0 8 / 11 1:03.954 -
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
خاطره صوفیان Maiden سنجر سیاهپوش آنا قلیچی 1000 52.0 10 / 11 1:19.710 -
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
آسنسیو Maiden ریحانه السادات حافظی ستار مهرانی 1000 54.0 6 / 10 1:02.132 -
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
دورگانو Maiden شهید قربان تقان اینچه برونی عبدالرحمان مختومی 1000 52.0 6 / 9 1:03.727 -
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
آدر ریتد کاندیشن الوونس ... عسل و ابوطالب شیرازی بهمن حاجی زاده 1200 56.0 5 / 10 1:11.852 69
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
لتس گو برنده ماهان باستان ابراهیم بدویزاده 1000 52.0 4 / 8 1:02.688 -
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
باتیس Maiden محمد نریمانی ابراهیم بدویزاده 1000 54.0 7 / 10 1:03.565 -
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
یلدیز قوش نویس استیکس احمد و عیسی ارمشی محمد ارمشی 1000 52.0 6 / 7 1:15.181 -
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
شایان هج هندیکاپ کلاس ۵ امیر ومهدی الهیاری ایل محمد غراوی 1200 56.0 10 / 12 1:14.674 65
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
داغ مایه هندیکاپ کلاس 4 اسحاق و اسماعیل رنجبر اویس رنجبر 1200 56.5 11 / 11 1:18.308 76
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
عالم جان Maiden حوریا و هادیه پایمد عبدالخالق چپرلی 1000 52.0 8 / 10 1:03.470 -
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
دوست بابا هندیکاپ کلاس 4 لطیف مهمی زاده نازمحمد مهمی زاده 1200 53.0 4 / 9 1:13.183 73
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
ماه تیپ Maiden امیر سلیمی ابراهیم بدویزاده 1000 52.0 1 / 11 1:01.652 -
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
تم تن برنده محمد ونیلای شامل ابراهیم بدویزاده 1000 54.0 6 / 8 1:03.028 -
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
دورگانو Maiden شهید قربان تقان اینچه برونی عبدالرحمان مختومی 1000 52.0 4 / 8 1:04.419 -
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
سلوینیا Maiden غلام سلیمان پور ابراهیم بدویزاده 1000 52.0 2 / 5 1:03.150 -
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
ماه سروین هندیکاپ کلاس 5 یاسین و یاسر چپرلی ابراهیم بدویزاده 1000 57.0 11 / 11 1:04.901 72
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
هج نورا Maiden فرزاد و محمد رسول میرابی ابراهیم بدویزاده 1000 54.0 1 / 7 1:01.122 -
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
شانی Maiden کیانا عسگری امیر جعفرپور 1000 52.0 3 / 8 1:01.610 61
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
آنیل هندیکاپ کلاس6 بهرام مسافر امان بردی گوگ 1000 51.5 1 / 11 1:02.293 50
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
آی سلطان Maiden شهاب کلته زاهد کمی 1000 52.0 7 / 11 1:05.517 -
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
بلک وینر Maiden خانم دکتر رزیتا امیری فر ابراهیم قلرعطا 1000 52.0 8 / 10 1:04.821 44
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
آلما ماربل هندیکاپ کلاس ۵ علی کرم علی عبدالله یلقی 1200 55.0 7 / 9 1:27.750 69
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
شرگار لایت Maiden سروش آرخی مهدی خوجملی 1000 54.0 9 / 12 1:05.607 -
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
یل یالی Maiden فرزاد تاج محمدی رضا کمالی 1000 54.0 7 / 8 1:13.734 -
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
مسافر هندیکاپ کلاس 6 میثم مسافر ابراهیم بدویزاده 1000 57.5 5 / 9 1:04.488 68
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
فری لند Maiden گلدی صفایی ابراهیم بدویزاده 1000 52.0 3 / 6 1:04.783 -
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
ایران دوکا Maiden عبدالبصیر و سعید توسلی حاجی مراد یلقی 1200 54.0 7 / 10 1:27.641 -