Close
چابکسوار نیما اونق
تعداد مسابقات: 314
مقام اول: 22
مقام دوم: 33
مقام سوم: 37
مسابقه اسب کلاس مالک مربی مسافت وزن مقام (فاصله طولی) زمان IOR فیلم
هفته 21 - جمعه
1400/02/31
تریپ Maiden احمد بدراق نژاد مهران یلقی 1000 54.0 8 / 9 1:07.691 -
هفته 21 - جمعه
1400/02/31
الی شیبا برنده صادق موحدقوجق مهربان ایری 1200 56.0 8 / 11 1:15.975 -
هفته 21 - جمعه
1400/02/31
شاهان بندر هندیکاپ کلاس ۵ سایا و صوفیا رضوانی مهربان ایری 1200 57.0 7 / 11 1:12.905 69
هفته 21 - جمعه
1400/02/31
گل دلشاد هندیکاپ کلاس ۵ سعادت و نادر بهادری احسان آق 1200 60.0 3 / 9 1:23.233 77
هفته 21 - پنج شنبه
1400/02/30
فوکوس بی هندیکاپ کلاس ۵ تایلان رجب زاده و نیلای قاری همراه نعمتی 1200 58.0 8 / 11 1:14.265 72
هفته 21 - پنج شنبه
1400/02/30
آل تورتی Maiden نورمحمد ایزدی یعقوب زارعی کسلخه 1000 54.0 7 / 9 1:05.385 -
هفته 21 - پنج شنبه
1400/02/30
آنتاریو Maiden محمد حسین صادق زاده عبدالباسط مخدومی 1000 54.0 4 / 10 1:02.735 -
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
آذاراکس هندیکاپ کلاس 4 محمد و مهدی حسن قاسمی مهربان ایری 1000 57.0 10 / 12 1:01.970 79
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
آنتاریو Maiden محمد حسین صادق زاده عبدالباسط مخدومی 1000 54.0 4 / 11 1:03.000 -
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
آی رز یلمه Maiden محمد سینا یلمه محمد گوگ نژاد(نظرمحمد) 1000 54.0 4 / 12 1:12.973 -
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
ترانه حکیم هندیکاپ کلاس6 حکیم ارازلی و جلال شریفی میثاق خوجه پور 1000 56.0 7 / 8 1:02.759 56
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
اس اچ بوسفال Maiden امیر عباس و شمیم طیبا نور محمد اوکش 1000 56.0 4 / 10 1:01.159 -
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
شاهان بندر هندیکاپ کلاس ۵ سایا و صوفیا رضوانی مهربان ایری 1000 59.5 3 / 11 1:01.641 69
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
هج شن هندیکاپ کلاس ۵ سرکار خانم ملیحه فعال حمید قلرعطا 1000 54.5 4 / 7 1:01.251 57
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
دورگانو Maiden قربان قلی اینچه برونی امان بردی گوگ 1000 54.0 4 / 8 1:02.649 -
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
گل جاویدان Maiden خانم توماج احسان آق 1000 54.0 10 / 10 1:08.929 -
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
سانچی هندیکاپ کلاس6 رضا شیرازی و حاج صفر جرجانی احسان جرجانی(کاکاجان) 1000 60.0 4 / 8 1:01.430 60
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
سوییت وینر Maiden داوود شهرتی احسان جرجانی(کاکاجان) 1000 56.0 6 / 12 1:02.608 -
هفته 19 - یکشنبه
1400/01/15
سوکراتیس Maiden معین صحنه عبدالمجید مهرانی 1000 56.0 3 / 12 1:00.932 -
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
آتریسا بندر هندیکاپ کلاس6 محمدرضا توماج میثاق خوجه پور 1000 53.0 6 / 9 1:02.800 48
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
مونو کاترین هندیکاپ کلاس 4 امیرحسین و ایلیا صابری احسان جرجانی(کاکاجان) 1000 57.0 7 / 8 1:01.015 88
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
ارتورول هندیکاپ کلاس 4 ‌حنان‌ بی‌باک و فرزاد پورقاز عزت امانپور 1000 57.0 8 / 10 1:02.066 83
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
یومای لووا هندیکاپ کلاس ۵ امان محمد زاودی رسول صداقت 1000 59.5 3 / 12 1:01.098 72
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
تلی بالام Maiden کاظم نعمتی امیر عطاگزلی 1000 54.0 6 / 10 1:03.340 67
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
موستانگ Maiden پرورش اسب یوکابد سلیم خوجملی 1000 56.0 8 / 10 1:02.131 -
هفته 19 - شنبه
1400/01/14
چیتا گز Maiden محمد فتاح و حاجی نوری یزدانی امید یزدانی 1200 56.0 4 / 11 1:24.046 -
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
ان کاستا د لاوو Maiden درسا و دنیز کردی احسان جرجانی(کاکاجان) 1000 56.0 4 / 8 1:01.625 -
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
هرتیک هندیکاپ کلاس ۵ رسول توکلی مهران علایی قوجق 1200 58.0 10 / 12 1:14.645 71
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
تیامو Maiden عبیدالله رجب نژاد ارازگلدی اونق 1000 54.0 2 / 12 1:02.998 -
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
پهلوان گز Maiden داوود رحمتی امید یزدانی 1000 56.0 7 / 9 1:16.093 -
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
مونو کاترین هندیکاپ کلاس 4 امیرحسین و ایلیا صابری احسان جرجانی(کاکاجان) 1200 54.5 5 / 6 1:12.139 90
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
آتریسا بندر هندیکاپ کلاس6 حافظ و صادق توماج و نازگل میرابی میثاق خوجه پور 1200 53.0 7 / 9 1:14.515 50
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
تورال Maiden علیرضا پقه مجید خوجملی 1200 56.0 6 / 12 1:14.381 52
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
یومای لووا هندیکاپ کلاس 4 امان محمد زاودی رسول صداقت 1200 53.0 4 / 12 1:11.597 72
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
آتریسا بندر ری استریکتد هندیکاپ ... محمدسینا و عرفان توماج میثاق خوجه پور 1200 56.0 2 / 9 1:11.601 50
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
عدنان خان برنده حامد معظمی جلال ایری 1200 56.0 10 / 10 1:12.853 78
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
ویهان بابا هندیکاپ کلاس 3 ویهان وطن خواه نور محمد اوکش 1200 53.0 6 / 10 1:10.340 77
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
مونو کاترین برنده امیرحسین و ایلیا صابری احسان جرجانی(کاکاجان) 1000 54.0 4 / 7 1:00.102 -
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
موستانگ Maiden پرورش اسب یوکابد سلیم خوجملی 1000 56.0 3 / 8 1:02.082 -
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
بلیندا Maiden حاج نورمحمد سیدی قوجق فرهاد جرجانی 1000 54.0 8 / 11 1:03.546 46
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
سانچی هندیکاپ کلاس6 رضا شیرازی احسان جرجانی(کاکاجان) 1000 60.0 5 / 9 1:01.868 63
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
آی سلطان هندیکاپ کلاس 4 محمد وثوقی راد رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1000 56.5 10 / 11 1:03.500 79
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
ویمبلدون Maiden ثنا و محمد نجیب مسافر طاغن سیدی 1000 54.0 5 / 10 1:03.378 -
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
ایلیاز هندیکاپ کلاس 5 مصطفی و حاج رجب دولت نیا بهنام تاجی زاده 1000 56.5 11 / 11 1:02.501 70
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
حسرت ۲ Maiden شادروان حمید سمایی لطیف تمری 1000 56.0 3 / 8 1:02.540 -
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
یادگار جاهد کاندیشن استیکس باشگا ... مرحوم خدای بردی حاجی جاهد رجب قلیچ گوگ نژاد 1200 58.0 6 / 9 1:21.286 88
هفته 15 - جمعه
1399/12/15
اس اچ بوسفال نویس استیکس امیر عباس و شمیم طیبا جمشید مختومی 1200 56.0 3 / 6 1:12.846 -
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
سانچی هندیکاپ کلاس ۵ اسحاق و حاج صفر جرجانی احسان جرجانی(کاکاجان) 1600 54.0 2 / 8 1:43.026 58
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
لاس وگاس هندیکاپ کلاس 4 بابک قلبی آی محمد هوشمند 1000 53.5 2 / 7 0:59.734 68
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
رگنار هندیکاپ کلاس2 حاج آنه محمد و محمد امین اونق قربان دردی تیرغم 1650 54.5 9 / 10 1:46.944 89
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
آذین دزپارت Maiden دکتر باقری شهرکرد یعقوب نفس پور 1200 54.0 7 / 12 1:26.138 64
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
سامیرا برنده سیدمرتضی سیدقاسم حسین اونق 1200 54.0 8 / 8 1:15.168 85
هفته 14 - جمعه
1399/12/08
ماه جهان Maiden پرورش اسب آدینه رضا ساجدی 1000 54.0 8 / 9 1:17.041 -
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
دورقوش پوریا هندیکاپ کلاس ۵ فرشاد خطیب و سینا گوگ نژاد رجب قلیچ گوگ نژاد 1200 56.5 8 / 12 1:24.791 63
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
رای خان ریتد کاندیشن کلاس 1 رایبد هورس احسان جرجانی(کاکاجان) 1600 54.0 6 / 7 1:41.042 86
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
بن تانیش هندیکاپ کلاس 4 وکیل گوگ امان بردی گوگ 1550 56.0 8 / 8 1:41.688 81
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
وان لیدی Maiden فرزاد پورقاز و رسول سقلی عبدالصمد خوجملی 1450 54.0 7 / 8 1:38.949 53
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
مونو کاترین برنده حمید صابری و اسماعیل جعفری احسان جرجانی(کاکاجان) 1000 54.0 6 / 7 1:01.080 -
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
سوربن2 Maiden حامد و صادق نظری مجید خوجملی 1000 54.0 -
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
اغوزخان برنده امیر حسین زاهد پور و آرمین کریمی علی گوگ نژاد 1200 56.0 6 / 8 1:23.444 90
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
دلتو هندیکاپ کلاس ۵ میلادپناهی سلیم خوجملی 1450 53.0 5 / 6 1:35.229 58
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
تک ستاره برنده زنده یاد حسین نوروزی خان محمد چپرلی 1200 54.0 7 / 9 1:14.807 -
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
گل دلشاد Maiden نادر بهادری احسان آق 1200 54.0 2 / 10 1:24.642 -
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
هیراد هندیکاپ کلاس6 حامد اکبری احسان جرجانی(کاکاجان) 1450 58.0 10 / 10 1:37.043 63
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
بلک وینر Maiden خانم دکتر رزیتا امیری فر آی محمد هوشمند 1000 52.0 2 / 9 1:00.825 42
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
اغوزخان هندیکاپ کلاس 4 امیر حسین زاهد پور و آرمین کریمی علی گوگ نژاد 1600 53.0 4 / 11 1:55.067 90
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
ترنادو هندیکاپ کلاس 4 عبدالمجید شمسی پور جمشید جرجانی 1450 54.0 6 / 6 1:40.269 75
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
تک ستاره برنده مرحوم حاجی بردی محمد گوگلانی خان محمد چپرلی 1450 52.0 2 / 9 1:36.362 -
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
آی سلطان Maiden محمد وثوقی راد رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1000 52.0 1 / 11 1:01.939 64
هفته 11 - پنج شنبه
1399/11/16
آرشام یوسف هندیکاپ کلاس6 پرورش اسب خاتون سمنگان خان محمد چپرلی 1600 55.5 8 / 12 2:01.573 60
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
غنج اسن ریتد کاندیشن کلاس 1 سردار جاهد خان محمد چپرلی 1600 56.0 4 / 6 1:54.628 102
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
ردلاین هندیکاپ کلاس ۵ مهدی آق آتابای مجید خوجملی 1450 53.5 4 / 11 1:34.804 61
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
الوکینگ هندیکاپ کلاس6 سیاوش جوانمردی عبدالکریم گوگ نژاد 1200 56.5 9 / 11 1:15.343 57
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
دالاس کرمی Maiden عباس کرمی عبدالله یلقی 1000 54.0 8 / 9 1:13.567 -
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
بای بای سان Maiden حاج غفار ونورمحمدزیرکی احمد خوجملی(امیر) 1200 54.0 11 / 11 1:17.588 -
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
رد آسکا Maiden مرحوم خداقلی حاجی نارآغز محمد گوگ نژاد(نظرمحمد) 1000 52.0 7 / 7 1:05.705 -
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
سامردی Maiden حاج عبدالرحمن یلمه جلال ایری 1000 54.0 10 / 10 1:09.302 -
هفته 10 - پنج شنبه
1399/11/09
آرایلی سرمدی Maiden الینا اوغانی عبدالمجید مهرانی 1000 52.0 7 / 12 1:14.425 -
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
دلتو هندیکاپ کلاس6 عمران ارامش عبدالصمد خوجملی 1200 54.5 9 / 11 1:12.496 61
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
پرگاه Maiden اراز زارعی کسلخه اراز زارعی کسلخه 1000 52.0 5 / 9 1:03.674 -
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
نیروانا مهر Maiden ونداد مهرپرور رضا کریمی 1000 52.0 11 / 11 1:17.738 -
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
جان دی وان هندیکاپ کلاس 4 بنیامین و نورا... پورقاز سبحان پقه 1450 58.0 4 / 8 1:37.859 79
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
سوپر ماریو هندیکاپ کلاس 4 محمد حسام صادق زاده فرهاد جرجانی 1200 60.5 5 / 12 1:12.862 85
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
پاتیرا Maiden حاجی محمد سلطانی فرهاد جرجانی 1000 54.0 7 / 8 1:06.435 -
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
کایدو امینی Maiden اصغر قائد امینی عبدالکریم گوگ نژاد 1000 54.0 9 / 9 1:14.442 -
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
اورکینگ Maiden علیرضا پوراشرافی عبدالستار توفیقی نژاد 1200 54.0 -
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
جان دی وان هندیکاپ کلاس 4 بنیامین و نورا... پورقاز سبحان پقه 1450 55.5 1 / 9 1:33.181 77
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
آل نوش Maiden محمد رضوان و امید ایزدی و رضا پورقاز الیاس زارعی کسلخه 1200 52.0 9 / 11 1:15.086 50
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
آرشام یوسف Maiden پرورش اسب خاتون سمنگان خان محمد چپرلی 1000 54.0 3 / 11 1:12.229 -
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
آغسار Maiden عبدالغفور ایری خسرو برزین 1000 52.0 8 / 10 1:05.684 -
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
بلک ساحره Maiden امیر رودگر عبدالصمد خوجملی 1000 52.0 8 / 12 1:02.506 59
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
گدر سن سجادی هندیکاپ کلاس 2 زینب و فاطمه قلی زاده جمشید جرجانی 1600 50.0 7 / 7 1:58.662 83
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
برای تو صداقت Maiden سخی جبار صداقت و عبدجان یکدست قربان دردی تیرغم 1000 52.0 6 / 8 1:02.826 -
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
الماس صداقت Maiden سخی جبار صداقت و عبدجان حاجی یکدست قربان دردی تیرغم 1200 52.0 11 / 11 1:16.252 -
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
آتلان تای برنده خانم مایا نعمتی حسین اونق 1200 54.0 9 / 9 1:14.619 -
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
کیاوش یزد Maiden ابوالفضل زارع دهقانی یوسف قلی قربانی 1000 54.0 2 / 11 1:09.985 -
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
کپا آریزو بلاگا Maiden مانی جان نصیری اراز زارعی کسلخه 1000 54.0 8 / 9 1:04.879 -
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
سلنا پهلوان هندیکاپ کلاس 5 غلام پهلوان یوسف گوگ نژاد 1200 54.0 7 / 9 1:24.105 66
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
شاه قدم Maiden ایوب هاشم زاده عظیم بردی کم 1000 52.0 10 / 12 1:05.612 -
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
آذبلک Maiden نوروز قلی و سینا میرزاعلی قربان دردی تیرغم 1000 52.0 4 / 9 1:03.116 -
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
فریسا هندیکاپ کلاس ۵ آنه اراز گری مخی مختوم نژاد 1200 51.5 11 / 12 1:14.587 66
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
فیکا برنده حامد موحد یوسف قلی قربانی 1000 52.0 5 / 8 1:03.498 -
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
پیکوهاس هندیکاپ کلاس ۵ امیرسلیمی آشجان قزل 1000 57.5 4 / 5 1:02.668 75
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
کی تو Maiden سید مهدی سید کابلی نور محمد اوکش 1000 54.0 10 / 10 1:06.265 -
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
جان دی وان هندیکاپ کلاس 4 یونس و نورالله پورقاز سبحان پقه 1200 58.0 5 / 11 1:12.624 79
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
آل تورتی Maiden مرحوم حاج طواق قلی ایزدی غیاث غفوری 1000 52.0 11 / 11 1:07.671 -
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
گلدن گرل Maiden مرحوم زنده یاد محمد حاجی قریشی عبدالرحمن حرک عطا 1000 52.0 12 / 12 1:06.675 -
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
بیوک آدا Maiden شادروان داوود کلته آشجان قزل 1000 54.0 6 / 8 1:05.379 -
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
بایداق کهری هندیکاپ کلاس 2 مصطفی شاهدوست و علیرضا غلام زاده رضا کریمی 1200 58.0 1 / 11 1:22.996 104
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
دادلی گراش هندیکاپ کلاس6 حاج یوسف رضا یوسف قلی قربانی 1200 56.5 2 / 8 1:25.759 61
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
مگنوم هندیکاپ کلاس ۵ سنا و بهار حسن قاسمی یوسف قلی قربانی 1000 54.5 5 / 8 1:01.898 61
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
آتریسا بندر هندیکاپ کلاس6 حاج جمشيد توماج وموسي توماج عبیدالله سخاوت 1000 53.5 4 / 11 1:02.919 54
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
مجیک سان Maiden حمید شکوهی کورش بابازاده 1000 52.0 -
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
باشلیق هندیکاپ کلاس ۵ مهدی وسونای چپرلی عبدالله یلقی 1200 58.0 75
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
شایان هج هندیکاپ کلاس ۵ امیر ومهدی الهیاری امانگلدی توماچ 1000 57.0 7 / 10 1:01.644 67
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
فانتوم Maiden آق اویلی خانپور سعدی سعدشیخی 1000 54.0 12 / 12 1:06.586 -
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
فسترکو هندیکاپ کلاس 6 صابر و عرفان دردایی مهران یلقی 1000 56.0 4 / 9 1:04.440 61
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
باشلیق Maiden مهدی وسونای چپرلی عبدالله یلقی 1200 54.0 1 / 10 1:26.194 65