Close
چابکسوار محمد خوجملی
تعداد مسابقات: 2817
مقام اول: 356
مقام دوم: 348
مقام سوم: 353
مسابقه اسب کلاس مالک مربی مسافت وزن مقام (فاصله طولی) زمان IOR فیلم
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
رگنار هندیکاپ کلاس 4 مرحوم تاجقلی حاجی اونق و پیمان امانزاده قربان دردی تیرغم 1000 57.5 7 / 12 1:01.685 80
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
تاواریش هندیکاپ کلاس2 پرورش اسب مشرقی یونس گوگجلی 1000 55.5 1 / 6 0:59.636 101
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
آل تورتی Maiden نورمحمد ایزدی یعقوب زارعی کسلخه 1000 58.0 5 / 6 1:05.401 -
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
صحت محمودی Maiden سعید توسلی اسکندر خوجملی 1000 60.0 5 / 12 1:14.915 -
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
پرنسس هج هندیکاپ کلاس ۵ شرکت سرخدشت سبحانقلی قربانی 1000 59.5 1 / 7 1:00.569 71
هفته 20 - جمعه
1400/02/24
آرش حسنی Maiden مجید ناصری اسکندر خوجملی 1200 56.0 7 / 9 1:28.483 -
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
ردلاین هندیکاپ کلاس ۵ محمد امین آق آتابای خلیل خوجملی 1200 59.5 1 / 9 1:12.211 71
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
سلطان ۳ هندیکاپ کلاس ۵ جمال آخوندی عبدالله یلقی 1200 60.0 2 / 12 1:12.915 75
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
منوکید هندیکاپ کلاس 2 ناصر بابایی(مبل ناصر) مجید خوجملی 1200 60.0 7 / 8 1:12.400 105
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
پائولتا Maiden شادروان دانیال جرجانی نوریقدی خوجملی 1000 56.0 1 / 12 1:02.320 -
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
رگنار هندیکاپ کلاس 4 مرحوم تاج قلی حاجی و حاج انه محمد اونق قربان دردی تیرغم 1200 62.0 7 / 11 1:12.710 84
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
سوژه هندیکاپ کلاس6 عظیم شیرمحمدلی اراز زارعی کسلخه 1200 59.5 2 / 9 1:12.721 63
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
دایان خان Maiden نیما بهلکه و ادریس خرمالی نوریقدی خوجملی 1000 56.0 2 / 6 1:04.090 -
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
یلکین امید هندیکاپ کلاس 2 رامین صلاحی و پرورش اسب امید مراد تاجی زاده 1200 60.0 3 / 8 1:20.995 108
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
سوژه هندیکاپ کلاس6 عبدالعظیم شیرمحمدلی اراز زارعی کسلخه 1200 58.5 5 / 7 1:11.636 65
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
رگنار هندیکاپ کلاس 4 مرحوم تاج قلی حاجی و حاج انه محمد اونق قربان دردی تیرغم 1200 60.0 2 / 12 1:11.156 84
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
تاواریش کاندیشن استیکس کلاس ... پرورش اسب مشرقی یونس گوگجلی 1200 58.0 4 / 9 1:09.776 92
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
تاواتال هندیکاپ کلاس ۵ مهدی مشرقی ، معین مشرقی عبدالناصر رجال 1200 59.0 7 / 8 1:10.725 74
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
گل دلشاد هندیکاپ کلاس ۵ سعادت و نادر بهادری احسان آق 1200 60.0 2 / 9 1:21.290 78
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
آدر هندیکاپ کلاس 6 عسل و ابوطالب شیرازی بهمن حاجی زاده 1000 60.0 2 / 11 1:00.875 64
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
تاواریش هندیکاپ کلاس 4 پرورش اسب مشرقی سبحانقلی قربانی 1000 60.0 1 / 6 0:59.477 80
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
عدنان خان هندیکاپ کلاس 4 خدابردی پقه جلال ایری 1000 59.5 8 / 11 1:02.805 81
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
وین تون هندیکاپ کلاس 5 عبدالقادر گلی زاده احمد قلی قربانی 1000 57.5 6 / 11 1:01.850 72
هفته 16 - پنج شنبه
1399/12/21
کیاوش یزد کاندیشن استیکس باشگا ... ابوالفضل زارع دهنوی یوسف قلی قربانی 1200 58.0 8 / 9 1:23.603 -
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
مون راکت هندیکاپ کلاس ۵ ستایش شیدایی جمشید روشنی 1600 60.0 3 / 8 1:43.137 70
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
گالاند نویس استیکس مرحوم حاج قره کردی یوسف قلی قربانی 1500 58.0 3 / 8 1:39.260 75
هفته 15 - پنج شنبه
1399/12/14
آتریسا بندر ریتد کاندیشن کلاس 7 حاج جمشيد توماج وموسي توماج میثاق خوجه پور 1000 60.0 8 / 11 1:03.705 52
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
ردلاین هندیکاپ کلاس6 مهدی آق آتابای مجید خوجملی 1000 60.0 1 / 8 1:00.970 60
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
پادشاه مختومقلی هندیکاپ کلاس ۵ سرکار خانم گل پریا درخشان اسکندر خوجملی 1200 60.0 4 / 12 1:22.830 70
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
بلک ولف هندیکاپ کلاس 4 اجه ناز کمی عبدالمجید کم 1550 60.0 5 / 8 1:38.138 85
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
آذبلک Maiden نوروز قلی و سینا میرزاعلی قربان دردی تیرغم 1000 54.0 3 / 9 1:02.832 -
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
تارلان هندیکاپ کلاس ۵ رحیم تمنی اسماعیل کوچکی 1550 58.0 3 / 9 1:38.285 73
هفته 11 - جمعه
1399/11/17
راکت من هندیکاپ کلاس6 احسان حسن قاسمی و رئوف جوزاک الیاس زارعی کسلخه 1450 60.5 3 / 10 1:35.193 68
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
یوسین بولت هندیکاپ کلاس ۵ بهمن امانی و جلیل مصطفا و رجب محمد جرک احسان آق 1450 58.0 5 / 11 1:35.298 70
هفته 10 - جمعه
1399/11/10
راکت من هندیکاپ کلاس6 احسان حسن قاسمی و رئوف جوزاک حاج امان تیرغم 1200 59.0 1 / 11 1:12.280 62
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
ردلاین هندیکاپ کلاس6 محمد امین آق آتابای بهزاد خوجملی 1450 61.5 8 / 9 1:38.105 65
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
راکت من هندیکاپ کلاس6 احسان حسن قاسمی حاج امان تیرغم 1200 58.0 6 / 11 1:11.973 64
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
سوربن2 Maiden مرحوم حاج قوشه نظری مجید خوجملی 1000 52.0 7 / 9 1:04.106 -
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
بلک ولف هندیکاپ کلاس 4 اجه ناز کمی عبدالمجید کم 1450 56.0 2 / 8 1:37.183 75
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
تارلان هندیکاپ کلاس6 رحیم تمنی اسماعیل کوچکی 1450 60.0 1 / 5 1:36.049 63
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
گلدن استیت ریتد کاندیشن کلاس 1 رامین و ریحانه قوجق نژاد نوری قورچایی 1200 58.0 2 / 7 1:11.088 117
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
گل آهو قوری دره Maiden عبدلحکیم عطایی یونس رجال 1000 54.0 7 / 9 1:13.730 72
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
گالاند هندیکاپ کلاس6 مرحوم حاج قره کردی یوسف قلی قربانی 1450 55.5 6 / 12 1:36.815 75
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
مون راکت هندیکاپ کلاس ۵ ستایش شیدایی حمید روشنی 1200 57.0 6 / 12 1:11.607 72
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
ونوم Maiden مرحوم شادی حاجی بی نیاز الیاس زارعی کسلخه 1000 54.0 1 / 10 1:01.621 78
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
مستروان Maiden حسین آیت اللهی حاجی محمد نوایی 1200 54.0 7 / 10 1:13.767 49
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
صاحب جمال هندیکاپ کلاس 4 شهیدان عبدالرحمان و اراز محمد حبیب لی حسین اونق 1450 58.0 4 / 9 1:33.601 82
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
لالیگا Maiden باشگاه سوارکاری حاج منوچهر ایری اراز زارعی کسلخه 1200 54.0 8 / 11 1:15.004 -
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
ساکرامنتو هندیکاپ کلاس 4 مهندس حاج حلیم بردی اسماعیلی حمید روشنی 1000 60.5 4 / 7 1:00.770 85
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
بنفیت کاندیشن استیکس کلاس ... سید علیرضا بیگی حمید روشنی 1000 58.0 3 / 8 0:59.376 115
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
بلیندا Maiden حاج نورمحمد سیدی قوجق اسماعیل خوجملی 1000 52.0 4 / 10 1:01.953 46
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
بلک ولف ریتد کاندیشن الوونس ... اجه ناز کمی عبدالمجید کم 1200 56.0 3 / 10 1:11.828 61
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
پادشاه مختومقلی هندیکاپ کلاس 5 سرکار خانم گل پریا درخشان اسکندر خوجملی 1200 58.0 4 / 9 1:22.135 70
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
گلد اسپریت Maiden دکتر سهیل ربیعی رجب قلی ایگدری 1000 54.0 5 / 6 1:05.277 -
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
اف 14 هندیکاپ کلاس 3 ادریس پقه و جلال طاهری حمید روشنی 1000 54.5 3 / 11 1:00.918 88
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
پراگ Maiden حاجی قیوم و یاسین و اسماعیل قلیچی عبدالرحمان اورگلی 1000 54.0 6 / 12 1:03.515 -
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
دان ییلدز هندیکاپ کلاس ۵ مرحوم قلیچ محمد زیرکی مصطفی عطایی 1200 54.0 6 / 12 1:13.413 71
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
جولگا هندیکاپ کلاس 4 مهندس ابراهیم قولاق آنه محمد خوجملی 1200 59.0 8 / 11 1:13.865 85
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
کوهزاد ریتد کاندیشن الوونس ... امیر امیدی عمر مهرانی 1200 58.0 10 / 10 1:14.706 55
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
سرخ دل ریتد کاندیشن الوونس ... محمد مهدی عسکری حمید روشنی 1000 58.0 4 / 7 1:01.465 76
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
دلتو هندیکاپ کلاس6 جلال ارامش حمید روشنی 1000 55.0 7 / 10 1:02.571 63
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
بلیندا کلاسیفاید کاندیشن اس ... حاج نورمحمد سیدی قوجق اسماعیل خوجملی 1000 56.0 3 / 10 1:02.913 46
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
هج کروز ریتد کاندیشن کلاس 2 محمد سالاری عبدالرحمان مختومی 1000 56.0 4 / 7 1:00.124 96
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
گان دولف هندیکاپ کلاس6 شادروان مشدی قانقرمه امید ایگدری 1200 58.0 9 / 11 1:15.652 64
هفته 4 - پنج شنبه
1399/09/27
پادشاه مختومقلی ریتد کاندیشن الوونس ... سرکار خانم گل پریا درخشان اسکندر خوجملی 1200 58.0 3 / 9 1:24.149 70
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
آتلان تای برنده خانم مایا نعمتی حسین اونق 1000 54.0 7 / 8 1:03.806 -
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
لالیگا Maiden باشگاه سوارکاری حاج منوچهر ایری اراز زارعی کسلخه 1000 54.0 7 / 11 1:05.259 -
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
بویمو Maiden سرکار خانم مینا دیده بان حمید روشنی 1000 54.0 7 / 12 1:03.767 -
هفته 3 - جمعه
1399/09/21
آتلار هندیکاپ کلاس 2 شادروان حاج مسعود بابازاده کورش بابازاده 1200 58.0 2 / 11 1:23.041 104
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
مون راکت هندیکاپ کلاس 4 ستایش شیدایی حمید روشنی 1000 53.0 4 / 6 1:01.819 75
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
شامپیون گزل هندیکاپ کلاس 5 رضا و قربان گوگ بهزاد خوجملی 1000 56.0 7 / 11 1:03.347 70
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
هاکتان هندیکاپ کلاس 2 آلتین سای پارسایی سبحانقلی قربانی 1000 61.0 108
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
سرخ دل هندیکاپ کلاس ۵ محمد مهدی عسکری حمید روشنی 1000 60.0 3 / 8 1:01.387 76
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
ارسلان کوچکی هندیکاپ کلاس6 مرحوم حاجی قربان دردی آقچلی تقان قلیچ فداکار 1000 55.5 9 / 11 1:04.587 54
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
لیلی 3 Maiden سید امید مصطفوی مهران علایی قوجق 1000 52.0 10 / 10 1:05.351 -
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
پادشاه مختومقلی هندیکاپ کلاس ۵ سرکار خانم گل پریا درخشان اسکندر خوجملی 1200 57.0 6 / 9 1:25.168 73
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
کرولا هندیکاپ کلاس ۵ سید شهاب الدین رضی بهابادی بهزاد خوجملی 1000 52.5 9 / 10 1:02.671 58
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
بولت پایلت هندیکاپ کلاس ۵ تایماز کر احمد قلی قربانی 1000 55.5 4 / 10 1:02.587 70
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
وین تون هندیکاپ کلاس 6 دانیال گلی زاده و دکتر شاداب شعیعی احمد قلی قربانی 1000 53.5 1 / 9 1:03.538 60
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
گالاند Maiden مرحوم حاج قره کردی یوسف قلی قربانی 1000 54.0 1 / 6 1:04.430 -