Close
چابکسوار نورمحمد بهادر
تعداد مسابقات: 1415
مقام اول: 236
مقام دوم: 216
مقام سوم: 177
مسابقه اسب کلاس مالک مربی مسافت وزن مقام (فاصله طولی) زمان IOR فیلم
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
شمیم نایس هندیکاپ کلاس 4 علیرضا شعبانی نور محمد اوکش 1000 53.5 8 / 12 1:01.753 76
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
باک آی هندیکاپ کلاس 3 مسعود دولتخواه مهربان ایری 1000 56.0 5 / 5 1:00.931 91
هفته 20 - شنبه
1400/02/25
لیوزامن Maiden اسحاق قانقرمه نورمحمد بهادر 1000 54.0 1 / 6 1:01.286 69
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
الماس صداقت Maiden سخی جبار صداقت و عبدجان حاجی یکدست قربان دردی تیرغم 1000 54.0 7 / 8 1:03.036 -
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
پینار هندیکاپ کلاس ۵ حاج رشید پقه امید ایری 1200 56.0 8 / 9 1:13.426 68
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
مکزیکو هندیکاپ کلاس ۵ حدیثه و سمیرا پقه اراز قربان اونق 1200 56.0 4 / 12 1:13.410 67
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
جالیسکو هندیکاپ کلاس 2 محمد صفا سلاق و محمد شریف حسن قاسمی امید ایری 1200 54.0 6 / 8 1:11.593 93
هفته 18 - دوشنبه
1400/01/09
لیوزامن Maiden محمود قانقرمه سعدی سعدشیخی 1000 54.0 6 / 12 1:03.965 -
هفته 18 - یکشنبه
1400/01/08
داز قره بولاغ هندیکاپ کلاس 4 محمد طاها و محمد حنیف نظری امید ایری 1200 53.5 9 / 11 1:13.775 83
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
طوطی هندیکاپ کلاس6 محمدگرگانی دوجی و آدو آق امید ایری 1200 59.5 1 / 7 1:11.000 67
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
یلداناز هندیکاپ کلاس 4 عمران و یاسین و آیهان میرزاعلی امید ایری 1200 53.0 10 / 12 1:12.272 73
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
هج کروز کاندیشن استیکس کلاس ... محمد سالاری امید ایری 1200 58.0 8 / 9 1:10.249 100
هفته 17 - جمعه
1399/12/29
راچل Maiden میثم منوچهری امید ایری 1000 54.0 7 / 10 1:01.566 80
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
جالیسکو هندیکاپ کلاس 3 محمد صفا سلاق و محمد شریف حسن قاسمی امید ایری 1200 54.0 1 / 10 1:09.365 83
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
سی آر فور هندیکاپ کلاس ۵ بهنام چاوش و امیر خمسه عبدالعزیز مهرانی 1200 58.0 8 / 8 1:13.216 68
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
گرانیتون Maiden امان دردی بابایی و اسرافیل خرمالی یوسف خوجملی 1000 54.0 6 / 8 1:03.033 -
هفته 17 - پنج شنبه
1399/12/28
یل قیز صوفیان هندیکاپ کلاس ۵ باشگاه همای آنا قلیچی 1200 60.0 5 / 9 1:21.662 91
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
پری بوس هندیکاپ کلاس 6 وحید صحنه امید ایری 1000 53.0 1 / 11 1:00.840 53
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
پینار هندیکاپ کلاس 2 حسام و نوید پقه امید ایری 1000 53.0 4 / 5 1:01.203 68
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
جالیسکو هندیکاپ کلاس 4 محمد صفا سلاق و محمد شریف حسن قاسمی امید ایری 1000 60.0 4 / 11 1:01.333 85
هفته 16 - جمعه
1399/12/22
لیدی استرایکر Maiden ایلهان و آتلی نیازی امید ایری 1000 54.0 3 / 11 1:01.483 -
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
ولوت هندیکاپ کلاس 3 میکائیل بهادر سعدی سعدشیخی 1000 57.0 2 / 6 0:59.399 100
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
یلداناز هندیکاپ کلاس ۵ آینازو آیسن و عمران میرزاعلی امید ایری 1000 54.0 1 / 12 1:00.270 65
هفته 12 - جمعه
1399/11/24
گزل شاد هندیکاپ کلاس ۵ مازیار شاکری رحمان یزدانی 1200 56.0 1 / 12 1:21.498 66
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
ریگان ریتد کاندیشن کلاس 1 جواد صلواتى عید قلی قربانی 1600 58.0 3 / 7 1:40.362 111
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
پینار Maiden حامد پقه امید ایری 1450 54.0 1 / 8 1:35.751 -
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
بریتانیا برنده احسان نوری سبحانقلی قربانی 1000 54.0 4 / 7 1:00.313 -
هفته 12 - پنج شنبه
1399/11/23
یل قیز صوفیان برنده باشگاه همای آنا قلیچی 1200 54.0 2 / 8 1:21.703 85
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
فریسا هندیکاپ کلاس6 عثمان گری مخی مختوم نژاد 1550 57.0 3 / 4 1:39.215 63
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
رادوگا Maiden میکائیل قوینلی کر امید ایری 1450 56.0 71
هفته 12 - چهارشنبه
1399/11/22
ونوم برنده بغدایلی بی نیاز اراز زارعی کسلخه 1200 56.0 4 / 9 1:14.114 92
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
شاهان بندر هندیکاپ کلاس6 سایا و صوفیا رضوانی امید ایری 1450 58.0 1 / 9 1:35.445 58
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
ولوت نویس استیکس حاج ابراهیم قلیچی و آزاده سعدی شیخی سعدی سعدشیخی 1200 56.0 5 / 6 1:13.452 -
هفته 9 - شنبه
1399/11/04
شاهزاده یلقی Maiden حاج بایرام قربان سلاق امید ایری 1000 52.0 1 / 9 1:02.421 72
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
تاواریش هندیکاپ کلاس 4 پرورش اسب مشرقی یونس گوگجلی 1200 55.0 8 / 12 1:14.232 74
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
هج کروز ریتد کاندیشن کلاس 1 محمد سالاری امید ایری 1200 52.0 5 / 7 1:11.542 90
هفته 9 - جمعه
1399/11/03
صنم شاه Maiden شرکت سرو رویان صبا سعدی سعدشیخی 1000 52.0 2 / 9 1:12.704 63
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
فرگل هندیکاپ کلاس6 معید و مومن یزدان یار غفور خوجملی 1450 54.0 1 / 12 1:35.550 60
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
سامین ریتد کاندیشن کلاس 1 ... محمد امین جرجانی مخی مختوم نژاد 1200 54.0 2 / 6 1:11.260 104
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
تلما هندیکاپ کلاس ۵ حاج امین ارازنژاد و عبدالحی صیامی رجب محمد گوگ نژاد(تاشجان) 1200 54.0 5 / 12 1:11.403 70
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
افسون Maiden اسحاق و فیروز اسماعیلی نورقلیچ قربانی 1000 52.0 5 / 10 1:02.523 -
هفته 8 - جمعه
1399/10/26
نمسیس Maiden مهندس سید رسول میری امید ایری 1200 52.0 2 / 10 1:12.044 63
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
بلک لیدی Maiden جلال باشقره (تولیدی مبل متین) آی محمد هوشمند 1000 52.0 6 / 9 1:02.858 75
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
سلینا Maiden اویس خجسته آی محمد هوشمند 1000 52.0 9 / 11 1:04.329 -
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
هج کروز ریتد کاندیشن کلاس 2 مرحومان حاجی مخد نجار و عوض حاجی سالاری امید ایری 1200 54.0 4 / 4 1:11.725 90
هفته 8 - پنج شنبه
1399/10/25
شاهان بندر Maiden سایا و صوفیا رضوانی امید ایری 1200 54.0 3 / 11 1:13.855 52
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
جالیسکو هندیکاپ کلاس 3 محمد صفا سلاق و محمد شریف حسن قاسمی امید ایری 1200 52.5 1 / 9 1:10.591 80
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
سار سارا Maiden مقصود اینچه برونی محمد یلمه 1000 52.0 2 / 8 1:00.581 -
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
بی صدا Maiden محمد رحیم و طاهر سلیمان پور ابراهیم بدویزاده 1000 52.0 4 / 10 1:02.855 -
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
رونیا Maiden ماریا عطا مرادی ابراهیم بدویزاده 1000 52.0 2 / 12 1:01.094 -
هفته 7 - جمعه
1399/10/19
سان استار هندیکاپ کلاس 2 محمد امین جرجانی مخی مختوم نژاد 1600 50.5 4 / 7 1:55.410 90
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
داغ مایه هندیکاپ کلاس ۵ کریم اونق اویس رنجبر 1600 57.0 9 / 11 1:45.756 73
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
راکت من هندیکاپ کلاس ۵ احسان حسن قاسمی حاج امان تیرغم 1200 57.0 6 / 6 1:12.156 68
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
گلد اسپید Maiden امین کر عبدالمجید کم 1000 54.0 4 / 8 1:02.599 -
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
بای بای بوی Maiden مهندس نیما رحمتی حمید روشنی 1200 54.0 3 / 11 1:11.980 60
هفته 7 - پنج شنبه
1399/10/18
داز قره بولاغ برنده مرحومان حاج مشهدگلدی خان و حاج صفر نظری امید ایری 1200 52.0 5 / 9 1:12.256 -
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
هج کروز کاندیشن استیکس کلاس ... محمد سالاری عبدالرحمان مختومی 1000 58.0 8 / 8 1:00.908 93
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
ژانت Maiden یعقوب میرابی نوری قورچایی 1000 52.0 59
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
فرگل ریتد کاندیشن الوونس ... معید و مومن یزدان یار غفور خوجملی 1200 54.0 6 / 10 1:12.017 61
هفته 6 - جمعه
1399/10/12
یادگار جاهد هندیکاپ کلاس 5 امین نظرجاهد رضا کریمی 1200 55.0 3 / 9 1:22.125 79
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
آل بیوتی هندیکاپ کلاس 3 ضحا و نورا عطایی و صمد و ایمان غراوی امیر عطاگزلی 1000 54.0 7 / 11 1:01.555 87
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
بلک برد Maiden عارف و آصف و محمدساجد تراج عید قلی قربانی 1000 54.0 8 / 12 1:03.938 -
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
لندن Maiden سودا و سها افراخته نوری قورچایی 1000 54.0 -
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
نیو کمپ هندیکاپ کلاس ۵ زنده یاد رسول مرادی امید ایگدری 1200 53.0 12 / 12 1:17.148 65
هفته 6 - پنج شنبه
1399/10/11
سان استار هندیکاپ کلاس4 محمد امین جرجانی مخی مختوم نژاد 1200 56.5 2 / 8 1:21.623 82
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
آذاراکس هندیکاپ کلاس ۵ مرحوم سخید حسن قاسمی امید ایری 1200 59.0 2 / 8 1:12.894 72
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
تاوانورا هندیکاپ کلاس 1 جلال الدین میرابی اسماعیل بدویزاده 1200 57.0 2 / 5 1:12.192 108
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
امپراطور گری برنده مرحوم حاج یعقوب گری امید ایری 1000 54.0 1 / 8 1:00.895 -
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
برایت هندیکاپ کلاس ۵ حاج قیوم و دایانا قرنجیک حمید روشنی 1000 60.5 77
هفته 5 - جمعه
1399/10/05
اسمارتی لاو Maiden علیرضا و زهرا سلیمانی اسماعیل کوچکی 1000 54.0 2 / 10 1:01.753 -
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
نمسیس هندیکاپ کلاس ۵ سید رسول میری حمید روشنی 1200 54.5 4 / 12 1:13.343 66
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
جالیسکو هندیکاپ کلاس 4 محمد صفا سلاق و محمد شریف حسن قاسمی امید ایری 1200 56.0 1 / 11 1:12.172 75
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
هلن روشن ریتد کاندیشن الوونس ... علی خوش اندام عبدالکریم گوگ نژاد 1200 58.0 4 / 10 1:13.543 69
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
اودیسه Maiden پرورش اسب مشرقی یونس گوگجلی 1000 52.0 1 / 7 1:00.259 -
هفته 5 - پنج شنبه
1399/10/04
رادوگا Maiden حاج عبدی پوری امید ایری 1000 54.0 7 / 10 1:03.412 -
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
آدرینا2 ریتد کاندیشن الوونس ... نگار و علی عزیزی عید قلی قربانی 1000 56.0 3 / 7 1:01.295 74
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
ریو کومو هندیکاپ کلاس 4 مرتضی زمین پرداز حمید روشنی 1200 56.0 5 / 9 1:13.255 79
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
تاوانورا ریتد کاندیشن کلاس 1 جلال الدین میرابی اسماعیل بدویزاده 1000 56.0 1 / 7 1:00.095 105
هفته 4 - جمعه
1399/09/28
یادگار جاهد برنده امین نظرجاهد علی گوگ نژاد 1000 54.0 5 / 7 1:09.958 -
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
کارول اسپید هندیکاپ کلاس 5 اراز بردی مهرانی نوریقدی یلقی 1000 58.0 2 / 11 1:02.438 70
هفته 3 - دوشنبه
1399/09/17
سپیدار سیاه پوش هندیکاپ کلاس6 سنجر سیاه پوش آنا قلیچی 1200 51.5 3 / 8 1:26.420 55
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
تارلان هندیکاپ کلاس6 مرحوم عبدی تمن و محمدامین کوچکی اسماعیل کوچکی 1000 57.0 2 / 11 1:02.367 57
هفته 3 - یکشنبه
1399/09/16
جلوه سیاه پوش هندیکاپ کلاس ۵ پرورش اسب یاسین و یاسر آنا قلیچی 1200 53.5 5 / 9 1:24.857 70
هفته 2 - پنج شنبه
1399/08/22
جانی بیگ سیاه پوش Maiden سنجر سیاهپوش آنا قلیچی 1000 54.0 -
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
آرتا هندیکاپ کلاس 6 امان یامپی و تایماز عدالتی اراز زارعی کسلخه 1000 52.0 8 / 9 1:05.865 53
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
سلوینیا Maiden غلام سلیمان پور ابراهیم بدویزاده 1000 52.0 4 / 5 1:02.230 -
هفته 1 - پنج شنبه
1399/08/15
صنم شاه Maiden حاج ابراهیم قلیچی سعدی سعدشیخی 1200 52.0 5 / 10 1:27.076 65