Open main menu
مشارکت مردمی
جدول مسابقات
جدول ثبتنام
پخش زنده
اخبار
ریتینگ
چهار نعل
سابقه و عملکرد
چابکسوار
جستجو
ورود
|
ثبت نام
سایت اسبدوانی
سامانه اطلاعاتی و مشارکت مردمی اسبدوانی، پیش بینی مسابقات سوارکاری، ثبت نام و هندیکاپری مسابقات ملی، کنترل کمیته انضباطی و پخش زنده مسابقات سوارکاری ایران و خارج به همراه تحلیل و آرشیو اطلاعات مسابقات.
دسترسی سریع
صفحه اصلی
مشارکت مردمی
جدول مسابقات
پخش زنده
تماس با ما
شبکههای اجتماعی
تلگرام
اینستاگرام
یوتیوب
عضویت در خبرنامه
جهت دریافت آخرین اخبار، عضویت خود را ثبت نمایید.
سیاست حفظ حریم خصوصی
شرایط استفاده از خدمات
عملکرد
عبدالرحمان قربانی
مالکیت
مربیگری
عملکرد مربیگری
تولیدات
مقام اول
68
مقام دوم
72
مقام سوم
68
تعداد مسابقات
670
دفعات دوپینگ
0
میدان مسابقه
کلاس
اسب
مالک
چابکسوار
مسافت
وزن
مقام - فاصله کنونی
دوپینگ
زمان
IOR
فیلم
هفته 3 گنبدکاووس ۱۴۰۳/۲/۸ شنبه - دور (5)
میدن آزاد
آلتون عصر
صفرمحمد و غفور آق
1200
0
/ 0
0:00.000
65
هفته 18 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ چهارشنبه - دور (6)
کلاس4(85-71)
فوکوس توماتو
امین وطن دوست.ابوالفضل غیور
یونس اورکلی
1700
56.6
7 / 11
1:48.322
80
دوربین میکس
دوربین مستر
ویدئو کلیپ
هفته 15 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ پنجشنبه - دور (7)
میدن آزاد
پاسکال ۲
یعقوب گوگ
رامین قهرمانی
1000
56.5
8 / 11.5
1:01.811
دوربین مستر
دوربین میکس
ویدئو کلیپ
هفته 14 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ پنجشنبه - دور (4)
مبتدی/نبرده
رین استورم
ماهان و محمدنوید هنرمند
بهرام بینایی
1000
54.1
9 / 18.75
1:04.555
هفته 12 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ جمعه - دور (5)
میدن آزاد
پاسکال ۲
لطیف کسلخه و حکیم گوگ
رضا فهیمی
1000
54
8 / 7
1:01.383
هفته 11 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ پنجشنبه - دور (2)
مبتدی/نبرده
رین استورم
ماهان و محمدنوید هنرمند
رضا فهیمی
1200
53.2
6 / 8.875
1:14.980
هفته 10 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ جمعه - دور (3)
میدن آزاد
پاسکال ۲
سردار و فاطمه گوگ
کمال دالی جه عطا
1000
56
10 / 15.5
1:02.989
هفته 9 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۰/۷ پنجشنبه - دور (6)
برنده
آلتون عصر
صفرمحمد و غفور آق
یونس اورکلی
1000
54.7
4 / 3.5
1:00.553
هفته 8 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۰/۲ شنبه - دور (4)
مبتدی/نبرده
رین استورم
ماهان و محمدنوید هنرمند
رامین قهرمانی
1000
56
9 / 17
1:05.755
هفته 8 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۰/۱ جمعه - دور (3)
میدن آزاد
آلتون عصر
صفرمحمد و غفور آق
یونس اورکلی
1200
55.5
5 / 3.25
1:14.659
هفته 8 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۰/۱ جمعه - دور (3)
میدن آزاد
پاسکال ۲
سردار و فاطمه گوگ
1200
0
0:00.000
هفته 6 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۹/۱۶ پنجشنبه - دور (6)
میدن آزاد
آلتون عصر
صفرمحمد و غفور آق
1000
0
0:00.000
هفته 4 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۹/۲ پنجشنبه - دور (5)
مبتدی و نبرده
آلتون عصر
صفرمحمد و غفور آق
رامین قهرمانی
1000
55.5
2 / 7
1:03.620
هفته 1 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۸/۱۱ پنجشنبه - دور (5)
مبتدی و نبرده
رین استورم
ماهان و محمدنوید هنرمند
رضا فهیمی
1000
53.2
7 / 7.125
1:04.057
هفته 11 آق قلا ۱۴۰۲/۸/۴ پنجشنبه - دور (4)
مبتدی و نبرده
پاسکال ۲
یاسین گوگ
رامین قهرمانی
1000
57
2 / 4
1:01.639
هفته 6 آق قلا ۱۴۰۲/۶/۳۱ جمعه - دور (2)
مبتدی و نبرده
آلتون عصر
صفرمحمد و غفور آق
1000
0
0:00.000
هفته 4 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۲/۲۹ جمعه - دور (3)
هندیکاپ کلاس 6
ژالین
کاکا حاجی فلاحی
یاسین زارعی کسلخه
1000
54.6
9 / 14.25
1:04.888
47
هفته 2 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۲/۱۴ پنجشنبه - دور (7)
مبتدی و نبرده
جاناتان
فرشاد و بنیامین موحد
رضا فهیمی
1000
52.5
3 / 19.5
1:04.334
هفته 17 گنبدکاووس ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ پنجشنبه - دور (2)
مبتدی و نبرده
لایک اترک
تایلان.آسوبار و اسرا ساری زاده
رضا فهیمی
1000
52.6
5 / 21
1:06.353
هفته 16 گنبدکاووس ۱۴۰۱/۱۲/۴ پنجشنبه - دور (6)
هندیکاپ کلاس 4
باسکار
بنیامین و ایل آمان موحد
کمال دالی جه عطا
1700
55.5
8 / 7
1:49.852
82
<
1
2
...
36
>