Open main menu
مشارکت مردمی
جدول مسابقات
جدول ثبتنام
پخش زنده
اخبار
ریتینگ
چهار نعل
سابقه و عملکرد
چابکسوار
جستجو
ورود
|
ثبت نام
سایت اسبدوانی
سامانه اطلاعاتی و مشارکت مردمی اسبدوانی، پیش بینی مسابقات سوارکاری، ثبت نام و هندیکاپری مسابقات ملی، کنترل کمیته انضباطی و پخش زنده مسابقات سوارکاری ایران و خارج به همراه تحلیل و آرشیو اطلاعات مسابقات.
دسترسی سریع
صفحه اصلی
مشارکت مردمی
جدول مسابقات
پخش زنده
تماس با ما
شبکههای اجتماعی
تلگرام
اینستاگرام
یوتیوب
عضویت در خبرنامه
جهت دریافت آخرین اخبار، عضویت خود را ثبت نمایید.
سیاست حفظ حریم خصوصی
شرایط استفاده از خدمات
عملکرد
میلاد پایدار
مالکیت
مربیگری
عملکرد مربیگری
چابکسواری
تولیدات
مقام اول
9
مقام دوم
7
مقام سوم
5
تعداد مسابقات
61
دفعات دوپینگ
0
میدان مسابقه
کلاس
اسب
مالک
چابکسوار
مسافت
وزن
مقام - فاصله کنونی
دوپینگ
زمان
IOR
فیلم
هفته 4 گنبدکاووس ۱۴۰۳/۲/۱۳ پنجشنبه - دور (4)
کلسیفاید کلاس7
شا بانو
مصطفی و سودیف ایری
الله بردی طوئی
1000
52.5
8 / 11.375
1:03.596
42
دوربین مستر
دوربین میکس
هفته 2 گنبدکاووس ۱۴۰۳/۱/۳۱ جمعه - دور (3)
مبتدی/نبرده
فلایت لاین
قربان محمد سلیمه ی
آرمین آق آتابای
1200
56.2
8 / 11.75
1:16.019
دوربین مستر
دوربین میکس
هفته 1 گنبدکاووس ۱۴۰۳/۱/۲۵ شنبه - دور (4)
مبتدی/نبرده
فلایت لاین
قربان محمد سلیمه ی
1000
0
0:00.000
دوربین مستر
دوربین میکس
هفته 17 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۲/۳ پنجشنبه - دور (1)
مبتدی/نبرده
آیناز عطائی
رادین عطایی
یونس اورکلی
1000
54.7
7 / 19
1:14.846
40
دوربین مستر
دوربین میکس
ویدئو کلیپ
هفته 15 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ پنجشنبه - دور (3)
مبتدی/نبرده
گلی سروین
عطیه و رامین چپرلی
رامین قهرمانی
1200
56
1 / 0
1:13.932
دوربین مستر
دوربین میکس
ویدئو کلیپ
هفته 10 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ شنبه - دور (2)
مبتدی/نبرده
آیناز عطائی
رادین عطایی
مومن بهادر
1000
54
5 / 10
1:12.994
50
هفته 7 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۹/۲۷ دوشنبه - دور (6)
مبتدی/نبرده
فلایت لاین
محمدحسام و احسان سلیمه ی
رضا ایمری
1000
55.5
6 / 18.5
1:06.282
هفته 3 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۸/۲۶ جمعه - دور (2)
مبتدی و نبرده
گلی سروین
مرحوم مخدجان چپرلی
صادق ایمری
1000
54.5
5 / 15.25
1:04.225
هفته 11 آق قلا ۱۴۰۲/۸/۴ پنجشنبه - دور (1)
مبتدی و نبرده
آیناز عطائی
رادین عطایی
الله بردی طوئی
1000
55.5
4 / 3.125
1:11.989
هفته 10 آق قلا ۱۴۰۲/۷/۳۰ یکشنبه - دور (1)
نبرده
آیناز عطائی
رادین عطایی
نورمحمد بهادر
1000
55.2
4 / 3
1:13.498
هفته 3 آق قلا ۱۴۰۲/۶/۲ پنجشنبه - دور (2)
مبتدی و نبرده
آیناز عطائی
رادین عطایی
مومن بهادر
1000
54.5
4 / 9.5
1:13.491
هفته 7 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۳/۱۸ پنجشنبه - دور (1)
هندیکاپ کلاس ۵
آلن صوفیان
محمدعمران نیازمرادی
الله بردی طوئی
1000
55
11 / 20.25
1:13.482
62
هفته 2 گنبدکاووس ۱۴۰۲/۲/۱۵ جمعه - دور (1)
هندیکاپ کلاس 6
ساواش منصوب
طاهر و مرتضی منصوری
الله بردی طوئی
1200
55.2
5 / 17.5
1:24.834
65
هفته 18 گنبدکاووس ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ پنجشنبه - دور (1)
هندیکاپ کلاس 4
ساواش منصوب
طاهر و مرتضی منصوری
1200
0
0:00.000
65
هفته 17 گنبدکاووس ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ جمعه - دور (1)
هندیکاپ کلاس 6
هیوا بهزاد
اسمائیل ا... دادی
نورمحمد بهادر
1200
55.8
11 / 25
1:28.380
57
هفته 14 گنبدکاووس ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ جمعه - دور (1)
مبتدی و نبرده
بن استار
شهریار عالی پور
حسام عطایی
1000
54
8 / 26.75
1:19.543
هفته 13 گنبدکاووس ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ پنجشنبه - دور (7)
مبتدی و نبرده
هیوا بهزاد
اسمائیل ا... دادی
حسام عطایی
1000
53.8
3 / 1.625
1:14.301
هفته 10 گنبدکاووس ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ پنجشنبه - دور (2)
هندیکاپ کلاس 6
شانتاژ
فرهاد قزاقی
حسام عطایی
1000
52.5
3 / 5.25
1:10.671
60
هفته 9 گنبدکاووس ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ پنجشنبه - دور (1)
هندیکاپ کلاس 7
کیوان قره تپه
اسماعیل ا... دادی
حسام عطایی
1600
55
5 / 18
2:03.939
49
هفته 5 گنبدکاووس ۱۴۰۱/۹/۱۷ پنجشنبه - دور (1)
8 تا 14 امتیاز
شانتاژ
صبرا ارازی و آرشا جمالی
بنیامین جرجانی
1200
54
4 / 17.5
1:25.740
<
1
2
...
4
>